Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласының және Сайрам ауданының әкiмшiлiк шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 ақпандағы N 153 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнiң 13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының және Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнің Шымкент қаласының әкiмшiлiк шекараларына Сайрам ауданының жалпы алаңы 4640,0 гектар жер бөлiгiн қосып, Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласының және Сайрам ауданының әкiмшiлiк шекараларын өзгерту туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об изменении административных границ города Шымкента и Сайрамского района Южно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2007 года N 153
В соответствии со  статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Южно-Казахстанского областного маслихата и акимата Южно-Казахстанской области об изменении административных границ города Шымкента и Сайрамского района Южно-Казахстанской области с включением в административные границы города Шымкента части земель Сайрамского района общей площадью 4640,0 гектара.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан