Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 30 қарашадағы N 1148 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 наурыздағы N 166 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қырғыз Республикасымен Шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталықтарын құрудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 30 қарашадағы N 1148  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақта "Владимир Сергеевич Школьник" деген сөздер "Ғалым Iзбасарұлы Оразбақов" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года N 1148
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2007 года N 166
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года N 1148 "О некоторых вопросах создания Международных центров приграничного сотрудничества с Кыргызской Республикой" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Школьника Владимира Сергеевича" заменить словами "Оразбакова Галыма Избасаровича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан