Қ.М.Смағұлов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 31 наурыздағы N 246 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қайрат Молдрахманұлы Смағұлов Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Смагулове К.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2007 года N 246
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Смагулова Кайрата Молдрахмановича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, освободив от должности заместителя Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан