Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 31 наурыздағы N 250 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.«"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2007 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78  қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2007 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 3-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8-1-жолмен толықтырылсын:
"8-1.   "Мемлекеттік    МҚА   сәуір   мамыр   маусым     Ғ.Р.
қызмет туралы»                                Әбдірахымов
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы     «                                   ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 78
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2007 года N 250
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 78 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2007 год" следующие изменение и дополнение:
в  Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2007 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 3, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 8-1, следующего содержания:
"8-1. О внесении         АДГС   апрель  май    июнь   Абдрахимов
изменений и                                     Г.Р.
дополнений
в Закон
Республики
Казахстан "О
государственной
службе"                                                    ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан