Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 наурыздағы N 214 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 268 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15 N 339 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.«"Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер штат санының лимиттерін бекіту туралы"»Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 наурыздағы N 214  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер қызметкерлері штат санының лимиттерінде:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі" деген 8-бөлімнің 3-бағанында:
"28237 әскери бөлімі, соның ішінде әскери қызметшілер: олардың ішінде мерзімді қызметтегі әскери қызметшілер" деген жолдағы»"630" деген сандар»"541" деген сандармен ауыстырылсын;
"52859 әскери бөлімі, соның ішінде әскери қызметшілер: олардың ішінде мерзімді қызметтегі әскери қызметшілер" деген жолдағы»"173" деген сандар»"143" деген сандармен ауыстырылсын;
"68303 әскери бөлімі, соның ішінде әскери қызметшілер: олардың ішінде мерзімді қызметтегі әскери қызметшілер" деген жолдағы»"126" деген сандар»"92" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2005 года N 214

Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года N 268. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 339.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года N 268 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2005 года N 214 "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан" следующие изменения:
в  лимитах  штатной численности работников государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан, финансируемых за счет средств республиканского бюджета, утвержденных указанным постановлением:
в графе 3 раздела 8 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
в строке "Войсковая часть 28237, в том числе военнослужащие: из них военнослужащие срочной службы" цифры "630" заменить цифрами "541";
в строке "Войсковая часть 52859, в том числе военнослужащие: из них военнослужащие срочной службы" цифры "173" заменить цифрами "143";
в строке "Войсковая часть 68303, в том числе военнослужащие: из них военнослужащие срочной службы" цифры "126" заменить цифрами "92".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан