Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 9 сәуірдегі N 276 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне мыналар тағайындалсын, олар бұрынғы атқарған қызметтерінен босатылсын:
Райымбеков             - Ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс және
Сайлаухан Ғазизұлы       аумақтық даму бөлімінің меңгерушісі;
Котенко                - Әлеуметтік-экономикалық бөлімнің
Наталья Леонидовна       меңгерушісі;
Ыбыраев                - Индустриялық-инновациялық даму
Азамат Болатұлы          бөлімінің меңгерушісі;
Ежов                   - Макроэкономикалық талдау және
Владислав Николаевич     бағдарламалық мониторинг бөлімінің
меңгерушісі;
Пепенин                - Мемлекеттік қызмет және кадр жұмысы
Анатолий Сергеевич       бөлімінің меңгерушісі
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Кадровые вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2007 года N 276
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить в Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемых должностей:
Раимбекова                   - заведующим Отделом организационно-
Сайлаухана Газизовича          инспекторской работы и
территориального развития;
Котенко                      - заведующей Социально-экономическим
Наталью Леонидовну             отделом;
Ибраева                      - заведующим Отделом индустриально-
Азамата Болатовича             инновационного развития;
Ежова                        - заведующим Отделом
Владислава Николаевича         макроэкономического анализа и
программного мониторинга;
Пепенина                     - заведующим Отделом государственной
Анатолия Сергеевича            службы и кадровой работы.
Премьер-Министр
Республики Казахстан