Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 сәуірдегі N 318 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне Батыс Қазақстан облысының төрт күйзеліске ұшыраған аудандары халқының мұқтаждарын және санитарлық-экологиялық қажеттіліктерін қамтамасыз ету үшін Ресей Федерациясынан қосымша волга суын Үлкен және Кіші Өзен өзендеріне беру үшін 2007 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға көзделген резервінен 150000000 (бір жүз елу миллион) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың нысаналы пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2007 года N 318
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год на неотложные затраты, 150000000 (сто пятьдесят миллионов) тенге для подачи дополнительной волжской воды из Российской Федерации в реки Большой и Малый Узень, для обеспечения нужд населения и санитарно-экологических потребностей четырех депрессивных районов Западно-Казахстанской области.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан