Қазақстан Республикасы Үкіметінін 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 24 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 мамырдағы N 373 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.»"Шетелде тұратын отандастарды қолдаудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 24  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 4, 25-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Шетелде тұратын отандастарды қолдаудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"Шетелде тұратын отандастармен тығыз экономикалық қарым-қатынастар орнату үшін жағдай жасау" деген 2-бөлімде:
6-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолда»"2520" деген сандар»"2523" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шетелде тұратын отандастармен тұрақты негізде мәдени-гуманитарлық байланыстарды ұстау үшін жағдай жасау" деген 3-бөлімде:
6-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдағы "2007 ж. - 1350" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы»"1000" деген сандар»"1050" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы»"2007 ж. - 1878" деген сөздер "2007 ж. - 1919" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Шетелде тұратын отандастарды Қазақстан Республикасының оқу орындарында білім алуға дайындау үшін жағдай жасау" деген 5-бөлімде:
6-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдағы "109777" деген сандар "130681" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдағы "2007 ж. - 17969" деген сөздер "2007 ж. - 8594" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Шетелдік қазақ диаспорасының бірігуіне жәрдемдесу" деген 6-бөлімде:
6-бағанда:
реттік нөмірі 2-жолдағы "5740" деген сандар "5868" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы "2742" деген сандар "6209" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы»"608450" деген сандар»"622318" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 24
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2007 года N 373
В целях реализации  Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 24 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы поддержки соотечественников, проживающих за рубежом, на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 4, ст. 25) следующие изменения:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы поддержки соотечественников, проживающих за рубежом, на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Создание условий для налаживания тесных экономических контактов с соотечественниками, проживающими за рубежом":
в графе 6:
в строке, порядковый номер 1, цифры "2520" заменить цифрами "2523";
в разделе 3 "Создание условий для поддержания на постоянной основе культурно-гуманитарных связей с соотечественниками, проживающими за рубежом":
в графе 6:
в строке, порядковый номер 1, слова "2007 г. - 1350" исключить;
в строке, порядковый номер 4, цифры "1000" заменить цифрами "1050";
в строке, порядковый номер 7, слова "2007 г. - 1878" заменить словами "2007 г. - 1919";
в разделе 5 "Создание условий для подготовки соотечественников, проживающих за рубежом, к обучению в учебных заведениях Республики Казахстан":
в графе 6:
в строке, порядковый номер 1, цифры "109777" заменить цифрами "130681";
в строке, порядковый номер 2, слова "2007 г. - 17969" заменить словами "2007 г. - 8594";
в разделе 6 "Содействие в консолидации зарубежной казахской диаспоры":
в графе 6:
в строке, порядковый номер 2, цифры "5740" заменить цифрами "5868";
в строке, порядковый номер 3, цифры "2742" заменить цифрами "6209";
в строке "Итого" цифры "608450" заменить цифрами "622318".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Кaзахстан