Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 мамырдағы N 384 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңына  және "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасына Астана
қаласының жаңа орталығындағы Министрлер үйінде Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігін қосымша техникалық жарақтандыруға 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 28982165 (жиырма сегіз миллион тоғыз жүз сексен екі мың бір жүз алпыс бес) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2007 года N 384
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год" и  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Управлению делами Президента Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год на неотложные затраты, 28982165 (двадцать восемь миллионов девятьсот восемьдесят две тысячи сто шестьдесят пять) тенге на дополнительное техническое оснащение Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан в Доме министерств в новом центре города Астаны.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан