Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 қарашадағы N 1127 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 мамырдағы N 431 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Орта мерзімді кезеңге арналған (2007-2009 жылдарға арналған) концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 қарашадағы N 1127  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 42, 471-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген орта мерзімді кезеңге арналған (2007-2009 жылдарға арналған) концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесінде:
"Жұмыс істеп тұрған мемлекеттік меншік объектілері" деген 1-бөлім алынып тасталсын;
"Салынуы және пайдаланылуы концессия шарттарының негізінде жүзеге асырылатын объектілер" деген 2-бөлімде:
тақырыптағы "2" деген сан алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 9-жолдың 2-бағанындағы "Қорғас-Сарыөзек" деген сөздер "Қорғас-Жетіген" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 18-жолдың 3-бағанындағы "Алматы қаласының әкімдігі" деген сөздер "ККМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 19, 20-жолдармен толықтырылсын:
"19.  Атырау облысындағы                                ЭМРМ
интеграцияланған мұнай-химия
кешенін инфрақұрылымдық
қамтамасыз ету объектілері
20.   Ақтау халықаралық әуежайының                    Маңғыстау
жолаушылар терминалы                            облысының
әкімдігі   ".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2006 года N 1127
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2007 года N 431
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2006 года N 1127 "Об утверждении перечня объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2007-2009 годы)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 42, ст. 471) следующие изменения и дополнения:
в  перечне объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2007-2009 годы), утвержденном указанным постановлением:
раздел 1 "Существующие объекты государственной собственности" исключить;
в разделе 2 "Объекты, строительство и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договоров концессии":
в заголовке цифру "2" исключить;
строки, порядковые номера 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, исключить;
в графе 2 строки, порядковый номер 9, слова "Хоргос-Сарыозек" заменить словами "Коргас-Жетиген";
в графе 3 строки, порядковый номер 18, слова "Акимат города Алматы" заменить аббревиатурой "МТК";
дополнить строками, порядковые номера 19, 20 следующего содержания:
"19.  Объекты инфраструктурного               МЭМР
обеспечения интегрированного
нефтехимического комплекса в
Атырауской области
20.   Пассажирский терминал международного    Акимат
аэропорта Актау                         Мангистауской
области      ".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан