Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 ақпандағы N 142 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 маусымдағы N 489 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. » "Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2007 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 ақпандағы N 142  қаулысына  мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2007 жылға арналған лимиттері:
мынадай мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
"Жайық-Каспий бассейні
Балық және
басқа су жану-
араларының
түрлері
Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және
басқа су жануарларын аулау лимиттері (тоннада)
Жайық
өзені
Жайық
өзені-
нің
саға-
лық
кеңіс-
тігі
Қиғаш
өзені
Қиғаш
өзені-
нің
саға-
лық
кеңіс-
тігі
Каспий
теңізі
Барлығы
1
2
3
4
5
6
7
Бекіре тәріз-
дестер, оның
ішінде:

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2007 года N 142
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2007 года N 489
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2007 года N 142 "Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2007 год" следующие дополнения и изменение:
лимиты вылова рыбы  и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2007 год, утвержденные указанным постановлением:
дополнить разделом следующего содержания:
" Урало-Каспийский бассейн
Виды рыб
и других
водных
животных
Лимиты вылова рыбы и других водных животных
в рыбохозяйственных водоемах (в тоннах)
Река
Урал
Пред-
устьевое
простран-
ство
реки Урал
Река
Кигаш
Пред-
устьевое
простран-
ство реки
Кигаш
Каспий-
ское
море
Всего
1
2
3
4
5
6
7
Осетровые,
в том числе:

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан