Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 сәуірдегі N 306 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 маусымдағы N 491 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Мемлекетаралық "Мир" телерадиокомпаниясы арасындағы бұдан арғы ынтымақтастық туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 сәуірдегі N 306  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 11, 84-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
мәтіндегі "Мәдениет, ақпарат және спорт" деген сөздер»"Мәдениет және ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы»"Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт бірінші вице-министрі Байжанов Ерлан Сапарұлы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат комитетінің төрағасы Нұрай Нұрғожаұлы Оразов" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы»"Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт вице-министрі Ардақ Дүкенбайұлы Досжан" деген сөздер»"Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі Ержан Жалбақұлы Бабақұмаров" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1998 года N 306
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2007 года N 491
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1998 года N 306 "О дальнейшем сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Межгосударственной телерадиокомпанией "Мир" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 11, ст. 84) следующие изменения:
в тексте слова "культуры, информации и спорта" заменить словами "культуры и информации";
в пункте 2 слова "Байжанова Ерлана Сапаровича - первого вице-министра культуры, информации и спорта Республики Казахстан" заменить словами "Уразова Нурая Нургожаевича - председателя Комитета информации и архивов Министерства культуры и информации Республики Казахстан";
в пункте 3 слова "вице-министра культуры, информации и спорта Республики Казахстан Досжана Ардака Дукенбаевича" заменить словами "вице-министра культуры и информации Республики Казахстан Бабакумарова Ержана Жалбаковича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан