"Шығыс Қазақстан облысының Семипалатинск қаласын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 маусымдағы N 518 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Шығыс Қазақстан облысының Семипалатинск қаласын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Шығыс Қазақстан облысының Семипалатинск қаласын
қайта атау туралы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына сәйкес және Шығыс Қазақстан облысы атқарушы және өкілді органдарының пікірін ескере отырып ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Шығыс Қазақстан облысының Семипалатинск қаласы Семей қаласы
болып қайта аталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О переименовании города Семипалатинска Восточно-Казахстанской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2007 года N 518
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О переименовании города Семипалатинска Восточно-Казахстанской области".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О переименовании города Семипалатинска
Восточно-Казахстанской области
В соответствии со  статьей 9  Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения исполнительных и представительных органов Восточно-Казахстанской области  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Переименовать город Семипалатинск Восточно-Казахстанской области в город Семей.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан