Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 560 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы"»Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  109-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары"»деген 6-тармақтың кестесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-1-жолмен толықтырылсын:
"
5-1
106
Облыстық
бюджеттерге,
Астана және
Алматы қалала-
рының
бюджеттеріне
жеміс дақыл-
дарының және
жүзімнің көп
жылдық екпе
ағаштарын
егуді және
өсіруді
қамтамасыз
етуге арналған
ағымдағы
нысаналы
трансферттер
Қазақстан
Республика-
сының
Үкіметі белгілеген
тәртіппен
450-550
гектар алаңға жеміс
ағаштарын
және 650-750
гектар алаңға
жүзімнің көп
жылдық екпе
ағаштарын
егуге және
өсіруге
жіберген ауыл
шаруашылығы
тауарын
өндірушілер-
дің
шығындарын
ішінара (40%)
өтеу
Қаңтар-
желтоқсан
Қазақстан
Республикасы
Ауыл шаруашы-
лығы
министрлігі,
облыстардың
әкімдері
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 560
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующее дополнение:
в  приложении 109 к указанному постановлению:
таблицу пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить строкой, порядковый номер 5-1, следующего содержания:
"
5-1
106
Целевые
текущие
трансферты
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
обеспечение
закладки и
выращивания
многолетних
насаждений
плодовых
культур и
винограда
Частичное возмещение
затрат (40 %)
сельхозтоваропроиз-
водителей на
закладку и выращива-
вание многолетних
насаждений плодовых
культур на площади
450-550 гектаров и
винограда на
площади 650-750
гектаров в порядке,
устанавливаемом
Правительством
Республики Казахстан
Январь
- де-
кабрь
Минис-
терство
сельско-
го
хозяй-
ства
Респуб-
лики
Казах-
стан,
акимы
областей
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан