Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 269 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 шілдедегі N 595 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертуі. Бұл қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қосылған құн салығы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін
және оны қалыптастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 269  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қосылған құн салығы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы  Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін
импортталатын тауарлардың тізбесінде
мынадай мазмұндағы рет нөмірлері 40-2, 55-1, 65-1, 191-1 - жолдармен толықтырылсын:
"40-2 15 бардан астам артық жұмыс қысымы       8414 80 410 0
бар, өнімділігі 120 м 3 / сағаттан
аспайтын көлемді қайта келу қарыштау
компрессорлары
55-1  ВНК-200 (конвейерлік үздіксіз өлшеу      8423 20 000 0
таразылары);
65-1  8428 90 300 0 ішкі субпозициясындағы     8431 39 100 0
прокатталған станның жабдығы үшін
ерекше немесе негізінен арналған бөліктер
191-1 ВТЗ-30СШ өздігінен жүретін шасси         8706-ден".
(Владимир трактор зауыты)
реттік нөмірі 61-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Кеменің деррик-крандары; кабель-крандарды қоса алғанда, көтергіш крандар; көтергіш кранмен жарақталған көтергіш жылжымалы фермалар, портальды жүк тиегіштер мен тіркемелер, жүк көтерімділігі 0,5 тоннадан 60 тоннаға дейін электрлі көпірлі крандарды, жүк
көтерімділігі 5 тоннадан 32 тоннаға дейін электрлі төрт тағанды крандарды, жол автокөлік құралдарында монтаж үшін арналған, жүк көтерімділігі 10 тоннадан 25 тоннаға дейін крандардан басқа гидравликалық крандар".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 269
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2007 года N 595. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 269 "Об утверждении Перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), и правил его формирования" следующие дополнения и изменения:
Перечень импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 40-2, 55-1, 65-1, 191-1, следующего содержания:
"40-2 Компрессоры объемные возвратно-            8414 80 410 0
поступательные с избыточным рабочим
давлением более 15 бар,
производительностью не более 120 м 3 /чac
55-1 ВНК-200 (весы конвейерные непрерывного      8423 20 000 0
взвешивания)
65-1 Части, предназначенные исключительно или    8431 39 100 0
в основном для оборудования прокатных
станов подсубпозиции 8428 90 300 0
191-1 Самоходное шасси ВТ3-30СШ                  из 8706";
графу 2 строки, порядковый номер 61, изложить в следующей редакции:
"Судовые деррик-краны; краны подъемные, включая кабель-краны; фермы подъемные подвижные, погрузчики портальные и тележки, оснащенные подъемным краном, гидравлические краны, кроме кранов мостовых электрических с грузоподъемностью от 0,5 до 60 тонн, кранов козловых, электрических с грузоподъемностью от 5 до 32 тонн, кранов, предназначенных для монтажа на дорожных автотранспортных средствах, с грузоподъемностью от 10 до 25 тонн".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан