Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 1262 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 шілдедегі N 603 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 415 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.07.2016 № 415 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 1262  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 49, 624-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Котенко                          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Наталья Леонидовна                 Министрінің Кеңсесі Әлеуметтік-
экономикалық бөлімінің
меңгерушісі
Нәубетова                        - Қазақстан Республикасының
Рашида Аронқызы                    Президенті жанындағы Отбасы
істері және гендерлік саясат
жөніндегі ұлттық комиссия
хатшылығының бас инспекторы
Перуашев                         - "Атамекен" Қазақстан
Азат Тұрлыбекұлы                   кәсіпкерлері мен жұмыс
берушілері жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бірлестігінің
басқарма төрағасы (келісім
бойынша)
Кәрімбаев                        - "Қазақстан жастар конгресі"
Нұрсұлтан Тұрлыбекұлы              заңды тұлғалар бірлестігінің
атқарушы директоры (келісім
бойынша)
Ақынжанов                        - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Еркін Қадырбекұлы                  істер министрлігі Жалпыеуропалық
ынтымақтастық департаментінің
директоры
Әбдіхалықова                     - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлшара Наушақызы                  және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Ерғожин                          - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Еділұлы                     вице-министрі
Күрішбаев                        - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы                 шаруашылығы вице-министрі
Омаров                           - Қазақстан Республикасының
Қадыр Тоқтамысұлы                  Денсаулық сақтау вице-министрі
мына:
"Қуанғанов                       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Фархад Шаймұратұлы                 Министрінің Кеңсесі Әлеуметтік-
мәдени даму бөлімінің меңгерушісі
Байсақова                        - Қазақстан дағдарыс орталықтары
Зүлфия Мұхамедбекқызы              одағының директоры (келісім
бойынша)
Соловьева                        - Қазақстан кәсіпкер әйелдер
Айгүл Сағадыбекқызы                одағының төрағасы (келісім
бойынша);"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қуанғанов                       - Қазақстан Республикасының Білім
Фархад Шаймұратұлы                 және ғылым вице-министрі
Байсақова                        - "Қазақстан дағдарыс орталықтары
Зүлфия                             одағы" заңды тұлғалар
Мұхамедбекқызы                     бірлестігінің басқарма төрайымы
(келісім бойынша)
Соловьева                        - "Қазақстан азаматтық альянсы"
Айгүл Сағадыбекқызы                заңды тұлғалар бірлестігінің
президенті (келісім бойынша);";
көрсетілген құрамнан Әбдімомынов Азамат Құрманбекұлы, Ақанов Айқан Ақанұлы, Ахметов Серік Нығметұлы, Ысқақова Саида Қуанқызы, Қожахмет Мадияр Дүйсенбайұлы, Мусина Лилия Сәкенқызы, Сиврюкова Валентина Андреевна, Смайылов Әлихан Асанұлы, Үмбетәлиев Мәди Тоқтарұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года N 1262
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2007 года N 603. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2016 года № 415
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.07.2016 № 415 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года N 1262 "О создании Координационного совета по взаимодействию с неправительственными организациями при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 49, ст. 624) следующие изменения:
ввести в состав Координационного совета по взаимодействию с неправительственными организациями при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Котенко                         - заведующую Социально-
Наталью Леонидовну                экономическим отделом Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Наубетову                       - главного инспектора Секретариата
Рашиду Ароновну                   Национальной комиссии по делам
семьи и гендерной политике при
Президенте Республики Казахстан
Перуашева                       - председателя правления объединения
Азата Турлыбековича               юридических лиц "Общенациональный
союз предпринимателей и
работодателей Казахстана
"Атамекен"" (по согласованию)
Каримбаева                      - исполнительного директора
Нурсултана Турлыбековича          объединения юридических лиц
"Конгресс молодежи Казахстана"
(по согласованию)
Ахинжанова                      - директора Департамента
Еркина Кадырбековича              общеевропейского сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Абдыкаликову                    - вице-министра труда и социальной
Гулшару Наушаевну                 защиты населения Республики
Казахстан
Ергожина                        - вице-министра финансов Республики
Даулета Едиловича                 Казахстан
Куришбаева                      - вице-министра сельского хозяйства
Акылбека Кажыгуловича             Республики Казахстан
Омарова                         - вице-министра здравоохранения
Кадыра Токтамысовича              Республики Казахстан
строки:
"Куанганов                      - заведующий Отделом социально-
Фархад Шаймуратович               культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Байсакова                       - директор Союза кризисных центров
Зульфия Мухамедбековна            Казахстана (по согласованию)
Соловьева                       - председатель Союза женщин-
Айгуль Сагадибековна              предпринимателей Казахстана
(по согласованию);"
изложить в следующей редакции:
"Куанганов                      - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович               Республики Казахстан
Байсакова                       - председатель правления объединения
Зульфия Мухамедбековна            юридических лиц "Союз кризисных
центров Казахстана"
(по согласованию)
Соловьева                       - президент объединения юридических
Айгуль Сагадибековна              лиц "Гражданский альянс
Казахстана" (по согласованию);";
вывести из указанного состава: Абдымомунова Азамата Курманбековича, Аканова Айкана Акановича, Ахметова Серика Ныгметовича, Искакову Саиду Куановну, Кожахмета Мадияра Дуйсенбаевича, Мусину Лилию Сакеновну, Сиврюкову Валентину Андреевну, Смаилова Алихана Асановича, Умбеталиева Мади Тохтаровича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан