Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 сәуірдегі N 275 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 шілдедегі N 604 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 1395 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.22 № 1395 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Пайдалы қазбалар қорларының мемлекеттік теңгерімі жөнінде ақпарат беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 сәуірдегі N 275  қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
екінші абзацта»"Қазақстан Республикасының Үкіметі" деген сөздерден кейін ", Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Пайдалы қазбалар қорларының мемлекеттік теңгерімі жөніндегі ақпарат осы қаулыға қосымшаға сәйкес нысан бойынша беріледі.";
осы қаулыға қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 17»шілдедегі
N 604 қаулысына
қосымша
Пайдалы қазбалар қорларының мемлекеттік теңгерімі
жөнінде ақпарат беру нысаны
р/
с
N
Пайдалы
қазба
Құрам-
дас
бөлікті
өлшеу
бірлік-
тері
Орташа
құрамы
Теңгерім-
дік қорлар
Теңге-
рімнен
тысқары
қорлар
Өсу/
кему
1
2
3
4
5
6
7

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2006 года N 275
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2007 года N 604. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2010 года N 1395
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22.12.2010 N 1395 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2006 года N 275 "О представлении информации по государственному балансу запасов полезных ископаемых" следующие дополнения:
в пункте 1:
в абзаце втором после слов "Правительству Республики Казахстан" дополнить словами ", Агентству Республики Казахстан по статистике";
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"Информация по государственному балансу запасов полезных ископаемых представляется по форме согласно приложению к настоящему постановлению.";
дополнить приложением следующего содержания согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 июля 2007 года N 604
Форма предоставления информации по государственному
балансу запасов полезных ископаемых
N
п/
п
Полезное
ископае-
мое
Единицы
измере-
ния
компо-
нента
Сред-
нее
содер-
жание
Балан-
совые
запасы
Забалан-
совые
запасы
Прирост/
урост
1
2
3
4
5
6
7