Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 шілдедегі N 605 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңына ,»"Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 23511220 (жиырма үш миллион бес жүз он бір мың екі жүз жиырма) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 17 шілдедегі
N 605 қаулысына
қосымша
Орындалуы тиіс сот актілерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының
атауы және
шешімнің
шығарылған күні
Талапкер
Мемле-
кеттік
баж
шеге-
рілген
сома
(теңге)
Мемле-
кеттік
баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Алматы қаласы
Бостандық аудандық
сотының 1998 жылғы
18.05. шешімі,
Алматы қаласы
Бостандық аудандық
сотының 2000 жылғы
07.07. ұйғарымы,
Алматы қаласы
Бостандық аудандық
сотының 2005 жылғы
25.05. ұйғарымы
Б.Ж. Мұстафин
700000
2
Өскемен қалалық
сотының 2002 жылғы
11.11. шешімі,
Шығыс Қазақстан
облысы қадағалау
алқасының 2003
жылғы 13.11.
қаулысы, Өскемен N 2
қалалық сотының
2005 жылғы 03.10.
ұйғарымы
А.К. Сәдібеков
626940
3
Ақтау қалалық
сотының 2001 жылғы
10.08. шешімі,
Маңғыстау облысы
Ақтау қалалық
сотының 2005 жылғы
19.04. ұйғарымы
М.А. Әленов
68316
4
Алматы облысы Іле
аудандық сотының
2004 жылғы 25.11.
шешімі, Алматы
облыстық соты
азаматтық істер
жөніндегі алқасының
2005 жылғы 26.01.
қаулысы, Алматы
облысы Іле аудандық
сотының 2005 жылғы
17.02 ұйғарымы
Б.С. Өтепов
85400
5
Алматы қаласы
Алмалы аудандық
сотының 2005 жылғы
17.11. шешімі,
Алматы қаласы
Алматы аудандық
сотының 2006 жылғы
20.03. ұйғарымы
А.С. Үсентаев
168000
6
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2005 жылғы
15.07. шешімі
А.Ю. Каркарин
100000
7
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2006 жылғы
06.03. шешімі
Б.Ж.
Байжиенова
296926
8
Батыс Қазақстан
облысы Орал қалалық
сотының 2005 жылғы
19.07. шешімі,
Батыс Қазақстан
облысы азаматтық
істер жөніндегі
алқасының 2005
жылғы 06.09.
қаулысы
К.Г. Гайнеден

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2007 года N 605
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год на исполнение обязательств по решениям судов, 23511220 (двадцать три миллиона пятьсот одиннадцать тысяч двести двадцать) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 июля 2007 года N 605
Перечень
судебных актов, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа
и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпош-
лины
(тенге)
Госпошлина
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение
Бостандыкского
районного суда
г. Алматы от
18.05.1998,
определение
Бостандыкского
районного суда
г. Алматы от
07.07.2000,
определение
Бостандыкского
районного суда
г. Алматы от
25.05.2005
Мустафин Б.Ж.
700000
2
Решение
Усть-Каменогорского
городского суда
от 11.11.2002,
постановление
надзорной коллегии
Восточно-Казахстан-
ской области от
13.11.2003,
определение
Усть-Каменогорского
городского суда N 2
от 03.10.2005
Садыбеков А.К.
626940
3
Решение Актауского
городского суда от
10.08.2001, опреде-
ление Актауского
городского суда
Мангистауской
области от
19.04.2005
Аленов М.А.
68316
4
Решение Илийского
районного суда
Алматинской области
от 25.11.2004,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Алматинского
областного суда от
26.01.2005,
определение
Илийского районного
суда Алматинской
области от
17.02.2005
Утепов Б.С.
85400
5
Решение Алмалинского
районного суда
г. Алматы от
17.11.2005,
определение
Алмалинского район-
ного суда г. Алматы
от 20.03.2006
Усентаев А.С.
168000
6
Решение Сарыаркин-
ского районного
суда г. Астаны от
15.07.2005
Каркарин А.Ю.
100000
7
Решение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от
06.03.2006
Байжиенова Б.Ж.
296926
8
Решение Уральского
городского суда
Западно-Казахстан-
ской области от
19.07.2005,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Западно-Казахстан-
ской области от
06.09.2005
Гайнеден К.Г.

160000
9
Астана қаласы
Алматы аудандық
сотының 2005 жылғы
02.03. шешімі
М.К. Сыздықов
30000
10
Астана қаласы
Алматы аудандық
сотының 2005 жылғы
04.02. шешімі
Н.А.
Бірімжаров
1500000
11
Астана қаласы
Алматы аудандық
сотының 2005 жылғы
03.02. шешімі
Б.К. Сейдеков
500000
12
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2005 жылғы
19.08. шешімі
Н.И. Смирнова
1110671
13
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2005 жылғы
06.10. шешімі
В.Т. Продан
2114929
14
Алматы қаласы Медеу
аудандық сотының
1997 жылғы 12.06.
шешімі, Алматы
қаласы Медеу
аудандық сотының
2004 жылғы 03.09.
ұйғарымы, Алматы
қаласы Медеу
аудандық сотының
2005 жылғы 14.03.
ұйғарымы
В.И. Тян
600000
15
Алматы қаласы
Бостандық аудандық
сотының 1998 жылғы
07.12. шешімі,
Алматы қалалық соты
азаматтық істер
жөніндегі алқасының
2005 жылғы 14.04.
қаулысы
Т.П. Новак

160000
9
Решение Алматинского
районного суда
г. Астаны от
02.03.2005
Сыздыков М.К.
30000
10
Решение Алматинского
районного суда
г. Астаны от
04.02.2005
Биримжаров Н.А.
1500000
11
Решение Алматинского
районного суда
г. Астаны от
03.02.2005
Сейдеков Б.К.
500000
12
Решение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от
19.08.2005
Смирнова Н.И.
1110671
13
Решение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от
06.10.2005
Продан В.Т.
2114929
14
Решение Медеуского
районного суда
г. Алматы от
12.06.1997,
определение
Медеуского
районного суда
г. Алматы от
03.09.2004,
определение
Медеуского районного
суда г. Алматы
от 14.03.2005
Тян В.И.
600000
15
Решение Бостандык-
ского районного
суда г. Алматы
от 07.12.1998,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Алматинского
городского суда
от 14.04.2005
Новак Т.П.

400000
16
Қостанай облысы
Қостанай қаласы N 2
сотының 2004 жылғы
26.07. шешімі,
Қостанай облысы
Қостанай қаласы N 2
сотының 2005 жылғы
15.04. ұйғарымы
Г.В. Онча
Т.М. Осипенко
100000
100000
17
Атырау облысы
Құрманғазы ауданы
сотының 2006 жылғы
08.02. шешімі
С.И. Баязитов
311528
18
Атырау қалалық
сотының 2005 жылғы
26.12. шешімі
Б.С. Қисықов
165000
19
Солтүстік Қазақстан
облысы Петропавл
қаласы N 2 сотының
2006 жылғы 19.06.
шешімі
Г.В. Коваленко
253000
20
Көкшетау қалалық
сотының 2006 жылғы
25.05. шешімі,
Ақмола облыстық
соты азаматтық
істер жөніндегі
алқасының 2006
жылғы 05.09. қаулысы
И.А. Роговский
1578450
21
Шымкент қаласы
Әл-Фараби аудандық
сотының 2006 жылғы
10.07. шешімі
Р.О.
Нұрғалиева
500000
22
Қостанай облысы
Қостанай қалалық
сотының 2005 жылғы
18.07. шешімі
О.Г. Дущенко
6408667
23
Өскемен қалалық
сотының 2001 жылғы
08.06. шешімі,
Шығыс Қазақстан
облыстық соты
қадағалау алқасының
2002 жылғы 11.04.
қаулысы, Өскемен
қалалық сотының

400000
16
Решение суда N 2
г. Костаная
Костанайской области
от 26.07.2004,
определение суда
N 2 г. Костаная
Костанайской области
от 15.04.2005
Онча Г.В.
Осипенко Т.М.
100000
100000
17
Решение суда района
Курмангазы
Атырауской области
от 08.02.2006
Баязитов С.И.
311528
18
Решение Атырауского
городского суда от
26.12.2005
Кисыков Б.С.
165000
19
Решение суда N 2
г. Петропавловска
Северо-Казахстанской
области от
19.06.2006
Коваленко Г.В.
253000
20
Решение
Кокшетауского
городского суда
от 25.05.2006,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Акмолинского
областного суда
от 05.09.2006
Роговский И.А.
1578450
21
Решение
Аль-Фарабийского
районного суда
г. Шымкента от
10.07.2006
Нургалиева P.O.
500000
22
Решение
Костанайского
городского суда
Костанайской области
от 18.07.2005
Дущенко О.Г.
6408667
23
Решение
Усть-Каменогорского
городского суда
от 08.06.2001,
постановление
надзорной коллегии
Восточно-Казахстан-
ского областного
суда от 11.04.2002,
определение
Усть-Каменогорского
городского суда

2005 жылғы 28.02.
ұйғарымы
Е.В. Шемелин
50363
24
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2005 жылғы
31.08. шешімі
К.М. Түскенов
200000
25
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2006 жылғы
02.07. шешімі
В.Г. Айтқожина
М.М. Айтқожин
376151
376150
26
Қостанай облысы
мамандандырылған
ауданаралық
экономикалық
сотының 2006 жылғы
13.10. шешімі
А.А. Дубинина
330000
27
Шымкент қаласы
Әл-Фараби аудандық
сотының 2006 жылғы
18.09. шешімі,
Шығыс Қазақстан
облысы азаматтық
істер жөніндегі
алқасының 2006
жылғы 06.12. қаулысы
К.А. Тәжібаев
2000000
28
Алматы қаласы
Бостандық аудандық
сотының 2004 жылғы
07.10. ұйғарымы,
Алматы қалалық соты
азаматтық істер
жөніндегі алқасының
2005 жылғы 18.03.
қаулысы
Б.Ф. Федотов
18104
29
Қарағанды облысы
Осакаров аудандық
сотының 2006 жылғы
10.07. сырттай
шешімі, Қарағанды
облысы Осакаров
аудандық сотының
2006 жылғы 01.10.
қосымша шешімі
В.В. Лемешев
50000
30
Ақтау қалалық
сотының 2005 жылғы
09.09. шешімі
Р.И. Кориков
50000
31
Шығыс Қазақстан
облысы Семей
қалалық сотының
2006 жылғы 17.05.
шешімі
Н.С. Симоненко
105515
32
Батыс Қазақстан
облысы Орал қаласы
N 2 сотының 2006
жылғы 19.07. шешімі
К.К. Баесов
200000
33
Семей қалалық
сотының 2006 жылғы
28.08. шешімі,
Шығыс Қазақстан
облыстық соты
азаматтық істер
жөніндегі алқасының
2006 жылғы 26.10.
қаулысы, Шығыс
Қазақстан облыстық
соты қадағалау
алқасының 2006
жылғы 20.12. қаулысы
Н.П. Шишова
50515
34
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2006 жылғы
17.11. шешімі
Ж.К. Жүзекенов
300515
35
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2006 жылғы
28.12. шешімі
В.В. Пейзанг
1055050
36
Солтүстік Қазақстан
облысы Петропавл
қаласы N 2 сотының
2006 жылғы 15.08.
шешімі
М.М. Расулов
100000
37
Қостанай облысы
Қостанай қалалық
сотының 2006 жылғы
14.08. шешімі
Е.А.
Жетпіспаев

от 28.02.2005
Шемелин Е.В.
50363
24
Решение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от
31.08.2005
Тускенов К.М.
200000
25
Решение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от
02.07.2006
Айткожина В.Г.
Айткожин М.М.
376151
376150
26
Решение
специализированного
межрайонного
экономического
суда Костанайской
области от
13.10.2006
Дубинина А.А.
330000
27
Решение
Аль-Фарабийского
районного суда
г. Шымкента
от 18.09.2006,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Восточно-Казахстан-
ского областного
суда от 06.12.2006
Таджибаев К.А.
2000000
28
Определение
Бостандыкского
районного суда
г. Алматы от
07.10.2004,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Алматинского
городского суда
от 18.03.2005
Федотов Б.Ф.
18104
29
Заочное решение
Осакаровского
районного суда
Карагандинской
области от
10.07.2006,
дополнительное
решение Осакаровско-
го районного суда
Карагандинской
области от
01.10.2006
Лемешев В.В.
50000
30
Решение Актауского
городского суда
от 09.09.2005
Кориков Р.И.
50000
31
Решение
Семипалатинского
городского суда
Восточно-Казахстан-
ской области от
17.05.2006
Симоненко Н.С.
105515
32
Решение суда N 2
г. Уральска
Западно-Казахстан-
ской области от
19.07.2006
Баесов К.К.
200000
33
Решение
Семипалатинского
городского суда
от 28.08.2006,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Восточно-Казахстан-
ского областного
суда от 26.10.2006,
постановление
надзорной коллегии
Восточно-Казахстан-
ского областного
суда от 20.12.2006
Шишова Н.П.
50515
34
Решение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от
17.11.2006
Жузекенов Ж.К.
300515
35
Решение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны
от 28.12.2006
Пейзанг В.В.
1055050
36
Решение суда N 2
г. Петропавловска
Северо-Казахстанской
области от
15.08.2006
Расулов М.М.
100000
37
Решение
Костанайского
городского суда
Костанайской области
от 14.08.2006
Жетписпаев Е.А.

220515
38
Шығыс Қазақстан
облысы Тарбағатай
аудандық сотының
2006 жылғы 12.07.
шешімі
К. Какешов
150515
Жалпы сомасы:                        23511220

220515
38
Решение
Тарбагатайского
районного суда N 2
Восточно-Казахстан-
ской области
от 12.07.2006
Какешов К.
150515
Общая сумма:                            23511220