Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 және 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1255 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 шілдедегі N 618 Қаулысы
РҚАО-ның ескертуі. Бұл қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан  қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған мемлекеттік реттеуіштері" деген 2-бөлімдегі "Болжам 2007 ж." деген бағандағы»"0,80" деген сандар»"0,98" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2007 жылға арналған квота белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1255  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 49, 520-құжат):
1-тармақтағы»"0,80",»"0,30",»"0,37" деген сандар тиісінше "0,98",»"0,35",»"0,50" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 и от 23 декабря 2006 года N 1255
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2007 года N 618
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):
в  разделе 2  "Государственные регуляторы социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденном указанным постановлением в графе "прогноз 2007 г." цифры "0,80" заменить цифрами "0,98";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года N 1255 "Об установлении квоты на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2007 год" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 49, ст. 520):
в пункте 1 цифры "0,80", "0,30", "0,37" заменить соответственно цифрами "0,98", "0,35", "0,50".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан