Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 шілдедегі N 637 Қаулысы
"Астық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы Заңы  3-бабының 1) тармақшасына және  10-бабының 4) тармақшасына сәйкес астыққа нарықтық бағаның ұлғаюына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 119-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақтың Қаржылық-экономикалық нәтижесіндегі екінші абзацында "11,0-12,5 мың теңге" деген сөздер "14,0-18,0 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамымен бірлесіп, заңнамада
белгіленген тәртіппен отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілермен осы қаулыдан туындайтын келісімдер жасасуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2007 года N 637
В соответствии с подпунктом 1)  статьи 3 и подпунктом 4)  статьи 10 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О зерне", в связи с увеличением рыночных цен на зерно, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующее изменение:
в  приложении 119 к указанному постановлению:
в абзаце втором Финансово-экономическом результате, пункта 7. "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы" слова "11,0-12,5 тыс. тенге" заменить словами "14,0-18,0 тыс. тенге".
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с акционерным обществом "Национальный холдинг "КазАгро" в установленном законодательством порядке обеспечить заключение с отечественными сельскохозяйственными товаропроизводителями соглашений, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан