Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 ақпандағы N 145 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 31 шілдедегі N 647 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Акцияларының бақылау пакеттері мемлекетке тиесілі мемлекеттік кәсіпорындарды, акционерлік қоғамдарды және олардағы мемлекеттік қатысу үлестерінің мөлшері қатысушылардың жалпы жиналысының шешімін анықтауға мемлекетке мүмкіндік беретін жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерді оңтайландыру мақсатымен олардың әкімшілік шығыстарының мониторингін жүргізу тетігін анықтау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 ақпандағы N 145  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 7, 73-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 3) тармақшасының екінші абзацындағы»"тиістілік нормативіне ұқсас" деген сөздерден кейін "әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардан басқа," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года N 145
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2007 года N 647
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года N 145 "Об определении механизма проведения мониторинга административных расходов государственных предприятий, акционерных обществ, контрольные пакеты акций которых принадлежат государству, и товариществ с ограниченной ответственностью, размеры государственных долей участия в которых позволяют государству определять решения общего собрания участников, с целью их оптимизации" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 7, ст. 73) следующее дополнение:
в абзаце втором подпункта 3) пункта 1 после слов "(государственных предприятий)" дополнить словами ", кроме социально-предпринимательских корпораций".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан