Республикалық мониторингке жататын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 тамыздағы N 655 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1344 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1344 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінің (Салық кодексі) 545-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған республикалық мониторингке жататын салық төлеушілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Тізбеге енгізілген салық төлеуші қайта ұйымдастырылған жағдайда оның құқық мұрагері(лері) заңнамада белгіленген тәртіппен тізбеге өзгерістер және/немесе толықтырулар енгізілгенге дейін республикалық мониторингке жатады деп белгіленсін.
3. "Республикалық мониторингке жататын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 тамыздағы 850 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 655 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.08.27
N 776 Қаулысымен.
Республикалық мониторингке жататын салық төлеушілердің
тізбесі
Р/с N
Құрылымдық
бөлімшенің
ұйымдық-құқықтық
нысаны немесе
түрі
Салық
төлеушінің
атауы
СТН
Өңір
1
2
3
4
5
1
Акционерлік қоғам
"Айдабол спирт зауыты"

Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2007 года N 655. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1344 (вводится в действие с 01.01.2009)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1344 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии с пунктом 1 статьи 545 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый перечень налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу (далее - перечень).
2. Установить, что в случае реорганизации налогоплательщика, включенного в перечень, его правопреемник(и) подлежит(ат) республиканскому мониторингу до внесения в перечень изменений и/или дополнений в установленном законодательством порядке.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 850 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 655
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 27.08.2008 N 776 .
Перечень налогоплательщиков,
подлежащих республиканскому мониторингу
N
п/п
Организацио-
нно-правовая
форма или вид
структурного
подразделения
Наименование
налогоплатель-
щика
РНН
Регион
1
2
3
4
5
1
Акционерное
общество
"Айдабульский
спиртзавод"

360500000167
Ақмола облысы
2
Акционерлік қоғам
"Васильков КБК"
361800012703
Ақмола облысы
3
Акционерлік қоғам
"Көкшетау минералды сулары"
361800006841
Ақмола облысы
4
Акционерлік қоғам
"Степногорск подшипник зауыты"
031600009840
Ақмола облысы
5
Акционерлік қоғам
"Қазақалтын" таукен-метал-
лургиялық концерні"
031600009576
Ақмола облысы
6
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Қазэкспортас-
тық"
агрофирмасы"
481700000623
Ақмола облысы
7
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік бірлескен кәсіпорын
"Трансавто"
032400001125
Ақмола облысы
8
Акционерлік қоғам
"СНПС-Ақтөбе- мұнайгаз"
060100000181
Ақтөбе облысы
9
Акционерлік қоғам
"Ақтөбе хром қосылыстары зауыты"
061800013654
Ақтөбе облысы
10
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Геом"
061800061511
Ақтөбе облысы
11
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Великая стена"
Қазақстан-Қытай бұрғылау компаниясы"
061800092764
Ақтөбе облысы
12
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Қазақойл Ақтөбе"
061800092203
Ақтөбе облысы
13
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Юбилейное"
600900175942
Ақтөбе облысы
14
Акционерлік қоғам
"Ұңғымаларды геофизикалық зерттеу компаниясы"
061800091491
Ақтөбе облысы
15
Акционерлік қоғам
"Қазхром" трансұлттық компаниясы"
600900080645
Ақтөбе облысы
16
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Ортаазиялық мұнай сервис компаниясы"
061800092280
Ақтөбе облысы
17
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Батыс отын-
энергетикалық
кешен"
061800109630
Ақтөбе облысы
18
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Өмірбек"
061800075126
Ақтөбе облысы
19
Акционерлік қоғам
"Фудмастер Компаниясы"
091200011398
Алматы облысы
20
Акционерлік қоғам
"Талғар-спирт"
090900001283
Алматы облысы
21
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Қайнар-АҚБ"
531400000371
Алматы облысы
22
Акционерлік қоғам
"Алматы Қанты"
090400000100
Алматы облысы
23
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Галлахер Қазақстан"
090400015164
Алматы облысы
24
Акционерлік қоғам
"Суффле Қазақстан ашытқы зауыты"
531500000551
Алматы облысы
25
Акционерлік қоғам
"Есік" шарап зауыты"
091200012363
Алматы облысы
26
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Филип Моррис Қазақстан"
600500001552
Алматы облысы
27
Акционерлік қоғам
"Трансқұрылыс-
көпір"
091300000176
Алматы облысы
28
Акционерлік қоғам
"Голд продукт"
091200014128
Алматы облысы
29
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Алтын Заман"
090500029674
Алматы облысы
30
Акционерлік қоғам
"Алматы Қанты"

360500000167
Акмолинская
область
2
Акционерное
общество
"Васильковский
ГОК"
361800012703
Акмолинская
область
3
Акционерное
общество
"Кокшетауские
минеральные
воды"
361800006841
Акмолинская
область
4
Акционерное
общество
"Степногорский
подшипниковый
завод"
031600009840
Акмолинская
область
5
Акционерное
общество
"Горно-метал-
лургический
концерн
Казахалтын"
031600009576
Акмолинская
область
6
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Агрофирма
Казэкспортастык"
481700000623
Акмолинская
область
7
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
совместное
предприятие
"Трансавто"
032400001125
Акмолинская
область
8
Акционерное
общество
"СНПС-
Актобемунайгаз"
060100000181
Актюбинская
область
9
Акционерное
общество
"Актюбинский
завод хромовых
соединений"
061800013654
Актюбинская
область
10
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Геом"
061800061511
Актюбинская
область
11
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Казахстанско-
китайская
буровая компания
"Великая стена"
061800092764
Актюбинская
область
12
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Казахойл
Актобе"
061800092203
Актюбинская
область
13
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Юбилейное"
600900175942
Актюбинская
область
14
Акционерное
общество
"Компания
Геофизические
исследования
скважин"
061800091491
Актюбинская
область
15
Акционерное
общество
"Транснациональ-
ная компания
"Казхром"
600900080645
Актюбинская
область
16
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Среднеазиатская
нефтяная
сервисная
компания"
061800092280
Актюбинская
область
17
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Топливно-
энергетический
комплекс
"Батыс"
061800109630
Актюбинская
область
18
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Омирбек"
061800075126
Актюбинская
область
19
Акционерное
общество
"Компания
Фудмастер"
091200011398
Алматинская
область
20
Акционерное
общество
"Талгар-спирт"
090900001283
Алматинская
область
21
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Қайнар-АҚБ"
531400000371
Алматинская
область
22
Акционерное
общество
"Алматы Канты"
090400000100
Алматинская
область
23
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Галлахер
Казахстан"
090400015164
Алматинская
область
24
Акционерное
общество
"Солодовенный
завод Суффле
Казахстан"
531500000551
Алматинская
область
25
Акционерное
общество
"Винзавод
"Иссык"
091200012363
Алматинская
область
26
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Филип Моррис
Казахстан"
600500001552
Алматинская
область
27
Акционерное
общество
"Трансстроймост"
091300000176
Алматинская
область
28
Акционерное
общество
"Голд продукт"
091200014128
Алматинская
область
29
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Алтын Заман"
090500029674
Алматинская
область
30
Акционерное
общество
"Алматинский
"Сахар"

531200006681
Алматы облысы
31
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Теңізшевройл"
150900000058
Атырау облысы
32
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Атырау мұнай өңдеу зауыты"
151000000014
Атырау облысы
33
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Golden Eagie"
150100231161
Атырау облысы
34
Акционерлік қоғам
"АтырауБалық"
151000031575
Атырау облысы
35
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік бірлескен кәсіпорын
"Матин"
151000026403
Атырау облысы
36
Компания филиалы
"Қазақстан Республикасын-
дағы "Шлюмберже
Лоджелко Инк"
600700108872
Атырау
облысы
37
Компания филиалы
"Бектел Интернешнл Инк"
150900000146
Атырау облысы
38
Қазақстан компаниясы филиалы
"Паркер Дриллинг Компани Интернешнл Лимитед"
150900000355
Атырау
облысы
39
Компания филиалы
"Енка Иншаат ве Санайи Аноним Шикерти"
150900000157
Атырау
облысы
40
Корпорация филиалы
"Қазақстандағы Бейкер Хьюз Сервисез  Интернешнл инк. (Beker Hughes Services International.  INC)"
600900130359
Атырау облысы
41
Компания филиалы
"Қазақстан Республикасын-
дағы "Халлибуртон  интернешнл Инк"
150900001298
Атырау облысы
42
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Сенімді құрылыс"
150100002653
Атырау облысы
43
Жауапкершілігі шектеулі
серіктестік
"Каспиймаңы
мұнай бұрғылау-
Қазақстан"
151000028432
Атырау облысы
44
Акционерлік қоғам
"Каспий құбыр
консорциумы-К"
600400070045
Атырау облысы
45
Акционерлік қоғам
"Теңізмұнай-
құрылыс"
150900004446
Атырау облысы
46
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Денхолм- Жолдас"
151000036411
Атырау облысы
47
Компанияның жауапкершілігі
шектеулі филиалы
"ПФД Интернешнл"
150100002297
Атырау облысы
48
Компания филиалы
"Эм-Ай Дриллинг Флюидз Интернешнл Б.В"
151000035611
Атырау облысы
49
Жауапкершілігі шектеулі
серіктестік
"Атырау Бристоу Әуе Жолы Сервис"
151000032012
Атырау облысы
50
Акционерлік қоғам
"Атырау әуе жолы" авиакомпания- сы"
151000025460
Атырау облысы
51
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Сазанқұрақ"
151000027104
Атырау облысы
52
Акционерлік қоғам
"АNАСО"
151000021666
Атырау облысы
53
Республикалық
мемлекеттік  кәсіпорын
"Қазаэронави-
гация"
600500028895
Алматы қаласы
54
Акционерлік қоғам
"Рахат"
600900092330
Алматы қаласы
55
Акционерлік қоғам
"Алматы Пауэр Консолидэйтед"
600700125290
Алматы қаласы
56
Акционерлік қоғам
"Заңғар" Қазақ республикалық сауда үйі"
600500001585
Алматы қаласы
57
Акционерлік қоғам
"Алматы халықаралық әуежайы"
600800000511
Алматы қаласы
58
Акционерлік қоғам
"Қазатомөнер-
кәсіп" ұлттық
атом компания-
сы"
181600039479
Алматы қаласы
59
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік Қазақстан-Түрік-
Америка-Голландия
бірлескен кәсіпорны
"Кока-Кола
Алматы
Боттлерс"

531200006681
Алматинская
область
31
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Тенгизшевройл"
150900000058
Атырауская
область
32
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Атырауский
нефтепере-
рабатывающий
завод"
151000000014
Атырауская
область
33
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Golden Eagle"
150100231161
Атырауская
область
34
Акционерное
общество
"АтырауБалык"
151000031575
Атырауская
область
35
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
совместное
предприятие
"Матин"
151000026403
Атырауская
область
36
Филиал
компании
"Шлюмберже
Лоджелко Инк."
в Республике
Казахстан
600700108872
Атырауская
область
37
Филиал
компании
"Бектел
Интернешнл Инк"
150900000146
Атырауская
область
38
Казахстан-
ский филиал
компании
"Паркер Дриллинг
компани
Интернешнл,
Лимитед"
150900000355
Атырауская
область
39
Филиал
компании
"Енка Иншаат ве
Санайи Аноним
Ширкети"
150900000157
Атырауская
область
40
Филиал
корпорации
"Бейкер Хьюз
Сервисез
Интернешнл
инк. (Baker
Hughes Services
International.
INC)" в
Казахстане
600900130359
Атырауская
область
41
Филиал
компании
"Халлибуртон
интернешнл Инк"
в Республике
Казахстан
150900001298
Атырауская
область
42
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Сенимди
курылыс"
150100002653
Атырауская
область
43
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Прикаспийбур-
нефть-Казахстан"
151000028432
Атырауская
область
44
Акционерное
общество
"Каспийский
трубопроводный
консорциум - К"
600400070045
Атырауская
область
45
Акционерное
общество
"Тенгизнефтестрой"
150900004446
Атырауская
область
46
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Денхолм-Жолдас"
151000036411
Атырауская
область
47
Филиал
компании с
ограниченной
ответствен-
ностью
"ПФД Интернешнл"
150100002297
Атырауская
область
48
Филиал
компании
"Эм Ай Дриллинг
Флюидз
Интернешнл Б В"
151000035611
Атырауская
область
49
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Атырау-Бристоу
Aуe Жолы Сервис"
151000032012
Атырауская
область
50
Акционерное
общество
"Авиакомпания
Атырау aуe жолы"
151000025460
Атырауская
область
51
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Сазанкурак"
151000027104
Атырауская
область
52
Акционерное
общество
"ANACO"
151000021666
Атырауская
область
53
Республикан-
ское госу-
дарственное
предприятие
"Казаэронавига-
ция"
600500028895
г. Алматы
54
Акционерное
общество
"Рахат"
600900092330
г. Алматы
55
Акционерное
общество
"Алматы Пауэр
Консолидэйтед"
600700125290
г. Алматы
56
Акционерное
общество
"Казахский
Республиканский
торговый дом
"Зангар"
600500001585
г. Алматы
57
Акционерное
общество
"Международный
Аэропорт Алматы"
600800000511
г. Алматы
58
Акционерное
общество
"Национальная
атомная компания
"Казатомпром"
181600039479
г. Алматы
59
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
совместное
Казахстанско-
Турецко-
Американско-
Голландское
предприятие
"Кока-Кола
Алматы Боттлерс"

600400021729
Алматы қаласы
97
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Вираж"
600400093983
Алматы қаласы
98
Акционерлік қоғам
"Қазпочта"
600700100437
Алматы қаласы
99
Акционерлік қоғам
"Нұрполис" сақтандыру
компаниясы
600700181477
Алматы қаласы
100
Акционерлік қоғам
"Пана Иншуранс" сақтандыру компаниясы"
600500051273
Алматы қаласы
101
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Эрнст энд Янг Қазақстан"
600700059925
Алматы қаласы
102
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Делойт"
600900058891
Алматы қаласы
103
Акционерлік қоғам
"Коммеск-Өмір" акционерлік сақтандыру компаниясы"
600500018073
Алматы қаласы
104
Филиал
"ПрайсУотер-
хаус Куперс"
600900061341
Алматы қаласы
105
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"КПМГ Аудит"
600700072922
Алматы қаласы
106
Акционерлік қоғам
"Қазақстан
каспийқайраңы"
600700004422
Алматы қаласы
107
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Green House Distribution"
600700213006
Алматы қаласы
108
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Apple City Distribution"
600500087285
Алматы қаласы
109
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Тоуоtа Тsиshо Kаzаkhstan Аuto"
600500062367
Алматы қаласы
110
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Проминвест-
комплект"
600400240530
Алматы қаласы
111
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"ҚазАвтоГаз"
600800055748
Алматы қаласы
112
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Проктер энд Гэмбл Қазақстан"
600700155258
Алматы қаласы
113
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Қазфосфат"
600900151362
Алматы қаласы
114
Акционерлік қоғам
"НГСК ҚазҚұрылыс-
Сервис"
600700228125
Алматы қаласы
115
Акционерлік қоғам
"МЖЗҚ" жинақтаушы
зейнетақы қоры"
600700161857
Алматы қаласы
116
Акционерлік қоғам
"Қазақстан Халық Банкінің жинақтаушы зей-нетақы қоры"
600400080570
Алматы қаласы
117
Акционерлік қоғам
"Ұлар Үміт" жинақтаушы зей-нетақы қоры"
600700164895
Алматы қаласы
118
Акционерлік қоғам
"Грантум" жинақтаушы зей-нетақы қоры"
600900138673
Алматы қаласы
119
Акционерлік қоғам
"Сенім" ашық жинақтаушы зей-нетақы қоры"
600900137026
Алматы қаласы
120
Акционерлік қоғам
"Қазақстан ТӘБ" жинақтаушы зей-нетақы қоры"
600400079126
Алматы қаласы
121
Акционерлік қоғам
"Жетісу" зейнетақы
активтерін
инвестициялық
басқаруды
жүзеге асыратын
ұйым"
600700166319
Алматы қаласы
122
Акционерлік қоғам
"GRANTUM Аsset Management" зейнетақы активтерін
инвестициялық
басқаруды
жүзеге
асыратын ұйым"
600900125957
Алматы қаласы
123
Акционерлік қоғам
"Bailyk Аsset Management" зейнетақы активтерін  инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйым"
600900138024
Алматы қаласы
124
Акционерлік қоғам
"Рremier Аsset Management" зейнетақы активтерін  инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйым"
600400085351
Алматы қаласы
125
Акционерлік қоғам
"ҚазМұнайГаз" ұлттық
компаниясы"

600400021729
г. Алматы
97
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Вираж"
600400093983
г. Алматы
98
Акционерное
общество
"Казпочта"
600700100437
г. Алматы
99
Акционерное
общество
"Страховая
компания
"Нурполис"
600700181477
г. Алматы
100
Акционерное
общество
"Страховая
компания "Пана
Иншуранс"
600500051273
г. Алматы
101
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Эрнст энд
Янг Казахстан"
600700059925
г. Алматы
102
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Делойт"
600900058891
г. Алматы
103
Акционерное
общество
"Акционерная
страховая
компания
"Коммеск-Өмip"
600500018073
г. Алматы
104
Филиал
"ПрайсУотерхаус
Куперс"
600900061341
г. Алматы
105
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"КПМГ Аудит"
600700072922
г. Алматы
106
Акционерное
общество
"Казахстанкаспий-
шельф"
600700004422
г. Алматы
107
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Green House
Distribution"
600700213006
г. Алматы
108
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Apple City
Distribution"
600500087285
г. Алматы
109
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Toyota Tsusho
Kazakhstan Auto"
600500062367
г. Алматы
110
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Проминвестком-
плект"
600400240530
г. Алматы
111
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"КазАвтоГаз"
600800055748
г. Алматы
112
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Проктер энд
Гэмбл Казахстан"
600700155258
г. Алматы
113
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Казфосфат"
600900151362
г. Алматы
114
Акционерное
общество
"НГСК
КазСтройСервис"
600700228125
г. Алматы
115
Акционерное
общество
"Накопительный
пенсионный фонд
"ГНПФ"
600700161857
г. Алматы
116
Акционерное
общество
"Накопительный
пенсионный фонд
Народного Банка
Казахстана"
600400080570
г. Алматы
117
Акционерное
общество
"Накопительный
пенсионный фонд
"Ұлар Үмiт"
600700164895
г. Алматы
118
Акционерное
общество
"Накопительный
пенсионный
фонд "Грантум"
600900138673
г. Алматы
119
Акционерное
общество
"Открытый
накопительный
пенсионный фонд
"Сенім"
600900137026
г. Алматы
120
Акционерное
общество
"Накопительный
пенсионный фонд
БТА "Казахстан"
600400079126
г. Алматы
121
Акционерное
общество
Организация,
осуществляющая
инвестиционное
управление
пенсионными
активами "Жетысу"
600700166319
г. Алматы
122
Акционерное
общество
Организация,
осуществляющая
инвестиционное
управление
пенсионными
активами
"GRANTUM Asset
Management"
600900125957
г. Алматы
123
Акционерное
общество
Организация,
осуществляющая
инвестиционное
управление
пенсионными
активами
"Bailyk Asset
Management"
600900138024
г. Алматы
124
Акционерное
общество
Организация,
осуществляющая
инвестиционное
управление
пенсионными
активами
"Premier Asset
Management"
600400085351
г. Алматы
125
Акционерное
общество
"Национальная
компания
"КазМунайГаз"

180100000186
Шығыс Қазақстан  облысы
157
Акционерлік қоғам
"Өскемен ЖЭО AES"
600700157958
Шығыс  Қазақстан облысы
158
Акционерлік қоғам
"Үлбі металлургия зауыты"
181600004619
Шығыс  Қазақстан  облысы
159
Акционерлік қоғам
"Өскемен титан-магний комбинаты"
181600003148
Шығыс  Қазақстан облысы
160
"Агроөнеркәсіптік
инвестициялық ком- пания" жауапкерші- лігі шектеулі серіктестігі
"Жәрдем-Агро"
181600063119
Шығыс
Қазақстан облысы
161
Акционерлік қоғам
"Ақбақай тау-кен металлургия комбинаты"
210700004563
Жамбыл  облысы
162
Акционерлік қоғам
"Қант"
211500001091
Жамбыл  облысы
163
Жауапкершілігі шектеулі
серіктестік
"БМ"
210200002469
Жамбыл облысы
164
Акционерлік қоғам
"Ақсайгазсервис"
270300007663
Батыс Қазақстан  облысы
165
Компания филиалы
"Қарашығанақ Петролиум Оперейтинг Б.В."
270300007850
Батыс Қазақстан облысы
166
Жауапкершілігі  шектеулі компания филиалы
"Аджип Қарашығанақ Б.В."
270300006500
Батыс Қазақстан  облысы
167
Компания филиалы
"Би Джи Қарашығанақ Лимитед (Ақсай қ.)"
270300006491
Батыс Қазақстан  облысы
168
Компания филиалы
"Шеврон Интернешнл Петролеум Компании"
270300007575
Батыс Қазақстан  облысы
169
Компания филиалы
"Лукойл Оверсиз Қарашығанақ Б.В."
270300011232
Батыс Қазақстан облысы
170
Акционерлік қоғам
"Конденсат"
270300000831
Батыс Қазақстан  облысы
171
Акционерлік қоғам
"Ақсайавто-
транс"
270300007223
Батыс Қазақстан  облысы
172
Акционерлік қоғам
"Қазбұргаз"
270300000816
Батыс Қазақстан  облысы
173
Компания филиалы
"СайПар Дриллинг Компани Б.В.
Қарашығанақ Проджект"
270300010168
Батыс Қазақстан  облысы
174
Қазақстандық филиалы
"Диетсманн С.п.А."
270300009340
Батыс Қазақстан  облысы
175
Жауапкершілігі шектеулі жеке компанияның  филиалы
"Экспро Галф Лтд."
270300006742
Батыс Қазақстан облысы
176
Корпорация филиалы
Қазақстан Республикасын- дағы "Дженерал Электрик
Интернешнл ИНК"
270300009252
Батыс Қазақстан  облысы
177
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік бірлескен кәсіпорын
"ИГС-Сичим"
270300007762
Батыс Қазақстан облысы
178
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Жайықсельстрой құрылыс- коммерциялық фирмасы"
271800042453
Батыс Қазақстан облысы
179
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Бином"
271800034243
Батыс Қазақстан  облысы
180
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Ақсай-Пром-
инвест"
270300008056
Батыс Қазақстан  облысы
181
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Жайықмұнай"
271800014293
Батыс Қазақстан  облысы
182
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Қазақмыс корпорациясы"

180100000186
Восточно-
Казахстанская
область
157
Акционерное
общество
"AES Усть-
Каменогорская
ТЭЦ"
600700157958
Восточно-
Казахстанская
область
158
Акционерное
общество
"Ульбинский
металлургический
завод"
181600004619
Восточно-
Казахстанская
область
159
Акционерное
общество
"Усть-
Каменогорский
титано-магниевый
комбинат"
181600003148
Восточно-
Казахстанская
область
160
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Агропромыш-
ленная инвес-
тиционная
компания"
"Жардем-Агро"
181600063119
Восточно-
Казахстанская
область
161
Акционерное
общество
"Акбакайский
горно-металлурги-
ческий комбинат"
210700004563
Жамбылская
область
162
Акционерное
общество
"Кант"
211500001091
Жамбылская
область
163
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"БМ"
210200002469
Жамбылская
область
164
Акционерное
общество
"Аксайгазсервис"
270300007663
Западно-
Казахстанская
область
165
Филиал
компании
"Карачаганак
Петролиум
Оперейтинг Б.В."
270300007850
Западно-
Казахстанская
область
166
Филиал
компании с
ограниченной
ответствен-
ностью
"Аджип
Карачаганак Б.В."
270300006500
Западно-
Казахстанская
область
167
Филиал
компании
"Би Джи
Карачаганак
Лимитед
(г. Аксай)"
270300006491
Западно-
Казахстанская
область
168
Филиал
компании
"Шеврон
Интернешнл
Петролеум
Компании"
270300007575
Западно-
Казахстанская
область
169
Филиал
компании
"Лукойл Оверсиз
Карачаганак Б.В."
270300011232
Западно-
Казахстанская
область
170
Акционерное
общество
"Конденсат"
270300000831
Западно-
Казахстанская
область
171
Акционерное
общество
"Аксайавтотранс"
270300007223
Западно-
Казахстанская
область
172
Акционерное
общество
"Казбургаз"
270300000816
Западно-
Казахстанская
область
173
Филиал
компании
"СайПар Дриллинг
Компани Б.В.
Карачаганак
Проджект"
270300010168
Западно-
Казахстанская
область
174
Казахстанский
филиал
"Диетсманн
С.п.А."
270300009340
Западно-
Казахстанская
область
175
Филиал
частной
компании с
ограниченной
ответствен-
ностью
"Экспро Галф
Лтд."
270300006742
Западно-
Казахстанская
область
176
Филиал
корпорации
"Дженерал
Электрик
Интернешнл ИНК"
в Республике
Казахстан
270300009252
Западно-
Казахстанская
область
177
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
совместное
предприятие
"ИГС-Сичим"
270300007762
Западно-
Казахстанская
область
178
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Строительно-
коммерческая
фирма
Жайыксельстрой"
271800042453
Западно-
Казахстанская
область
179
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Бином"
271800034243
Западно-
Казахстанская
область
180
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Аксай-
Проминвест"
270300008056
Западно-
Казахстанская
область
181
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Жайыкмунай"
271800014293
Западно-
Казахстанская
область
182
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Корпорация
Казахмыс"

241000000794
Қарағанды  облысы
183
Акционерлік қоғам
"Миттал Стил Теміртау"
301200016659
Қарағанды  облысы
184
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Қарағанды Жылу"
300100000315
Қарағанды  облысы
185
Акционерлік қоғам
"Жәйрем тау-кен байыту комбинаты"
241100000153
Қарағанды  облысы
186
Жауапкершілігі шектеулі
серіктестік
"Nova-Мырыш"
240200003111
Қарағанды  облысы
187
Акционерлік қоғам
"Қарағанды кәмпиттері"
301700001934
Қарағанды облысы
188
Акционерлік қоғам
"Шұбаркөл көмір"
300100210062
Қарағанды  облысы
189
Шетелдік кәсіпорын
акционерлік қоғам
"Эфес-Қарағанды сыра қайнату зауыты"
300401000047
Қарағанды  облысы
190
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Өркен"
391800006935
Қарағанды  облысы
191
Акционерлік қоғам
"Соколов-
Сарыбай тау-кен
байыту
өндірістік бірлестігі"
391900000016
Қостанай облысы
192
Акционерлік қоғам
"Қостанай минералы"
391600000175
Қостанай облысы
193
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Арай-91"
391800004466
Қостанай облысы
194
Акционерлік қоғам
"Баян-Сұлу"
391700002334
Қостанай  облысы
195
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Иволга-Холдинг"
390800008873
Қостанай  облысы
196
Жауапкершілігі  шектеулі
серіктестік
"Қостанай мұнайбазасы"
391700042663
Қостанай  облысы
197
Жауапкершілігі  шектеулі серіктестік
"Агротехмаш"
391700070548
Қостанай  облысы
198
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"ҚазАгроТрейд"
600800051670
Қостанай  облысы
199
Жауапкершілігі  шектеулі
серіктестік
"Құралай"
391800006737
Қостанай  облысы
200
Акционерлік қоғам
"ПетроҚазақстан Құмкөл Ресорсиз"
331000009203
Қызылорда  облысы
201
Акционерлік қоғам
"Торғай-Петролеум"
331000019739
Қызылорда  облысы
202
Жауапкершілігі  шектеулі
серіктестік бірлескен кәсіпорын
"Қазгермұнай"
331000034798
Қызылорда облысы
203
Жауапкершілігі  шектеулі
серіктестік бірлескен кәсіпорын
"Қуатамлон-
мұнай"
331000034818
Қызылорда облысы
204
Акционерлік қоғам
"СНПС-Ай-Дан Мұнай"
331000042403
Қызылорда облысы
205
Акционерлік қоғам
"Қазтеңізкөлік-
флоты" ұлттық
теңіз кеме
қатынасы компаниясы"
031400154823
Маңғыстау  облысы
206
Акционерлік қоғам
"Маңғыстау-
мұнайгаз"
430100000245
Маңғыстау  облысы
207
Акционерлік қоғам
"Қаражанбас-
мұнай"
430600000980
Маңғыстау  облысы
208
Республикалық мемлекеттік кәсіпорын
"Ақтау халықаралық  теңіз сауда порты"
430600001252
Маңғыстау  облысы
209
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік бірлескен кәсіпорын
"Арман"
430600037330
Маңғыстау  облысы

241000000794
Карагандинская
область
183
Акционерное
общество
"Миттал Стил
Темиртау"
301200016659
Карагандинская
область
184
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Қарағанды Жылу"
300100000315
Карагандинская
область
185
Акционерное
общество
"Жайремский
горно-обогати-
тельный комбинат"
241100000153
Карагандинская
область
186
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Nova-Цинк"
240200003111
Карагандинская
область
187
Акционерное
общество
"Конфеты
Караганды"
301700001934
Карагандинская
область
188
Акционерное
общество
"Шубарколь
комир"
300100210062
Карагандинская
область
189
Акционерное
общество
иностранное
предприятие
"Эфес-Караганда
пивоваренный
завод"
300401000047
Карагандинская
область
190
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Оркен"
391800006935
Карагандинская
область
191
Акционерное
общество
"Соколовско-
Сарбайское горно-
обогатительное
производственное
объединение"
391900000016
Костанайская
область
192
Акционерное
общество
"Костанайские
минералы"
391600000175
Костанайская
область
193
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Арай-91"
391800004466
Костанайская
область
194
Акционерное
общество
"Баян-Сулу"
391700002334
Костанайская
область
195
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Иволга-Холдинг"
390800008873
Костанайская
область
196
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Костанайская
нефтебаза"
391700042663
Костанайская
область
197
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Агротехмаш"
391700070548
Костанайская
область
198
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"КазАгроТрейд"
600800051670
Костанайская
область
199
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Куралай"
391800006737
Костанайская
область
200
Акционерное
общество
"ПетроКазахстан
Кумколь Ресорсиз"
331000009203
Кызылординская
область
201
Акционерное
общество
"Тургай-Петролеум"
331000019739
Кызылординская
область
202
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
совместное
предприятие
"Казгермунай"
331000034798
Кызылординская
область
203
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
совместное
предприятие
"Куатамлонмунай"
331000034818
Кызылординская
область
204
Акционерное
общество
"СНПС-Ай-Дан
Мунай"
331000042403
Кызылординская
область
205
Акционерное
общество
Национальная
морская
судоходная
компания
"Казмортрансфлот"
031400154823
Мангистауская
область
206
Акционерное
общество
"Мангистау-
мунайгаз"
430100000245
Мангистауская
область
207
Акционерное
общество
"Каражанбасмунай"
430600000980
Мангистауская
область
208
Республикан-
ское
государствен-
ное
предприятие
"Актауский
международный
морской
торговый порт"
430600001252
Мангистауская
область
209
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
совместное
предприятие
"Арман"
430600037330
Мангистауская
область

210
Корпорация филиалы
"СHPС
Интернешнл (Бозашы) Инк."
430600067035
Маңғыстау облысы
211
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Қарақұдық-
мұнай"
430600001175
Маңғыстау  облысы
212
Компанияның қазақ-
стандық филиалы
"Вагеннборг Қазақстан Б.В"
430500000866
Маңғыстау облысы
213
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Толқынмұнай-
газ"
430600051754
Маңғыстау  облысы
214
Жауапкершілігі  шектеулі
серіктестік
"Қазполмұнай"
430600061344
Манғыстау  облысы

210
Филиал
корпорации
"CNPC Интернешнл
(Бузачи) Инк."
430600067035
Мангистауская
область
211
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Каракудукмунай"
430600001175
Мангистауская
область
212
Казахстанский
филиал
компании
"Вагеннборг
Казахстан Б.В."
430500000866
Мангистауская
область
213
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Толкыннефтегаз"
430600051754
Мангистауская
область
214
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Казполмунай"
430600061344
Мангистауская
область

215
Компанияның
қазақстандық
филиалы
"Нельсон
Петролеум
Бузачи Б.В."
600900143416
Маңғыстау  облысы
216
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Oil Services Company"
600400129654
Маңғыстау  облысы
217
Жауапкершілігі шектеулі
серіктестік
"Ойл көлік корпорейшн"
600400244973
Маңғыстау  облысы
218
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Oil Construction Company"
430100214743
Маңғыстау  облысы
219
Акционерлік қоғам
"Қазақстан алюминийі"
451500000048
Павлодар облысы

215
Казахстанский
филиал
компании
"Нельсон
Петролеум
Бузачи Б.В."
600900143416
Мангистауская
область
216
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Oil Services
Company"
600400129654
Мангистауская
область
217
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Ойл транспорт
корпорейшн"
600400244973
Мангистауская
область
218
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Oil Construction
Company"
430100214743
Мангистауская
область
219
Акционерное
общество
"Алюминий
Казахстана"
451500000048
Павлодарская
область

220
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Богатырь Аксес Көмір"
451600022999
Павлодар  облысы
221
Акционерлік қоғам
"Еуразия энергетикалық  корпорациясы"
451400000957
Павлодар облысы
222
Жауапкершілігі шектеулі
серіктестік
"Екібастұз АЕS"
451600022625
Павлодар облысы
223
Акционерлік қоғам
"Павлодар мұнай-химия зауыты"
600400123776
Павлодар  облысы
224
Акционерлік қоғам
"Қазақстан электролиз
зауыты"
451500228612
Павлодар  облысы
225
Акционерлік қоғам
"Сұлтан-элеватор-диірмен-макарон кешені"
481400049537
Солтүстік  Қазақстан облысы
226
Жауапкершілігі шектеулі
серіктестік
"Аксесс-Энерго ПТЭЦ-2"
481400068937
Солтүстік  Қазақстан  облысы
227
Жауапкершілігі шектеулі
серіктестік
"Север-ойл"
480100212020
Солтүстік
Қазақстан
облысы
228
Жауапкершілігі  шектеулі
серіктестік
"СҚ Мұнайөнімі"
481400074714
Солтүстік  Қазақстан облысы
229
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"АнСо"
032300000816
Солтүстік  Қазақстан облысы
230
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Астық-трейд"
620200014036
Солтүстік Қазақстан  облысы
231
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"ПетроҚазақстан Ойл Продактс"
582100001392
Оңтүстік  Қазақстан  облысы
232
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Джей Ти Ай Сентрал Эйжа"
582100000713
Оңтүстік  Қазақстан  облысы
233
Акционерлік қоғам
"Энергоорталық-3"
582100007633
Оңтүстік  Қазақстан облысы
234
Акционерлік қоғам
"Химфарм"
582200000024
Оңтүстік  Қазақстан  облысы
235
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Шымкентсыра"
582400000043
Оңтүстік  Қазақстан  облысы
236
Акционерлік қоғам
"Оңтүстік-
полиметалл" өнеркәсіптік  корпорациясы"
582300035482
Оңтүстік  Қазақстан облысы
237
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"Мырзакент" корпорациясы"
581000000420
Оңтүстік  Қазақстан  облысы
238
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
"НИМЭКС" корпорациясы"
582200001660
Оңтүстік Қазақстан облысы

220
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Богатырь
Аксес Комир"
451600022999
Павлодарская
область
221
Акционерное
общество
"Евроазиатская
энергетическая
корпорация"
451400000957
Павлодарская
область
222
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"AES Экибастуз"
451600022625
Павлодарская
область
223
Акционерное
общество
"Павлодарский
нефтехимический
завод"
600400123776
Павлодарская
область
224
Акционерное
общество
"Казахстанский
электролизный
завод"
451500228612
Павлодарская
область
225
Акционерное
общество
"Султан-элеватор-
мельнично-
макаронный
комплекс"
481400049537
Северо-
Казахстанская
область
226
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Аксесс-Энерго
ПТЭЦ-2"
481400068937
Северо-
Казахстанская
область
227
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Север-ойл"
480100212020
Северо-
Казахстанская
область
228
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"СК Нефтепродукт"
481400074714
Северо-
Казахстанская
область
229
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"АнСо"
032300000816
Северо-
Казахстанская
область
230
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Астык-трейд"
620200014036
Северо-
Казахстанская
область
231
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"ПетроКазахстан
Ойл Продактс"
582100001392
Южно-
Казахстанская
область
232
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Джей Ти Ай
Сентрал Эйжа"
582100000713
Южно-
Казахстанская
область
233
Акционерное
общество
"Энергоорталық-3"
582100007633
Южно-
Казахстанская
область
234
Акционерное
общество
"Химфарм"
582200000024
Южно-
Казахстанская
область
235
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Шымкентпиво"
582400000043
Южно-
Казахстанская
область
236
Акционерное
общество
"Промышленная
корпорация
"Южполиметалл"
582300035482
Южно-
Казахстанская
область
237
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Корпорация
"Мырзакент"
581000000420
Южно-
Казахстанская
область
238
Товарищество
с ограничен-
ной ответ-
ственностью
"Корпорация
"НИМЭКС"
582200001660
Южно-
Казахстанская
область