"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 662 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы
Ұлттық инвесторлар кеңесінің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық инвесторлар Кеңесінің дербес құрамы бекітілсін:
Мәсімов               - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Кәрім Қажымқанұлы
Мусин                 - Қазақстан Республикасы Премьер Министрінің
Аслан Есболайұлы        орынбасары - экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі
Школьник              - Қазақстан Республикасы Президентінің
Владимир Сергеевич      Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Бүркітбаев            - Қазақстан Республикасы Президентінің
Серік Мінуәрұлы         көмекшісі
Оразбақов             - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ғалым Ізбасарұлы        сауда министрі
Коржова               - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Наталья Артемовна
Дунаев                - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және
Арман Ғалиасқарұлы      қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігінің төрағасы
Нұрашев               - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Тимур Бекболатұлы       министрлігі Инвестиция комитетінің төрағасы
Келімбетов            - "Қазына орнықты даму қоры" акционерлік
Қайрат Нематұлы         қоғамының басқарма төрағасы (келісім
бойынша)
Мыңбаев               - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Сауат Мұхаметбайұлы     жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Әблязов               - "Тұран Әлем Банкі" акционерлік қоғамы
Мұхтар Қабылұлы         директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Әзімов                - "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы"
Руслан Жұмабайұлы       акционерлік қоғамының президенті (келісім
бойынша)
Байсейітов            - "Центр Кредит Банк" акционерлік қоғамы
Бақытбек Рымбекұлы      директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Балғымбаев            - "Қазақстан мұнай инвестициялық компаниясы"
Нұрлан Өтепұлы          акционерлік қоғамының президенті (келісім
бойынша)
Баталов               - "Қазақстан кәсіпкерлері форумының" төрағасы
Райымбек Әнуарұлы       (келісім бойынша)
Белович               - "Базис-А Корпорациясы" жауапкершілігі
Александр Якубович      шектеулі серіктестігі директорлар кеңесінің
төрағасы (келісім бойынша)
Жұмағалиев            - "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының
Асқар Қуанышұлы         президенті (келісім бойынша)
Исатаев               - "АТФ Банк" акционерлік қоғамы директорлар
Тимур Ризабекұлы        кеңесінің төрағасы
Ысқақов               - "АВЕ корпорациясы" акционерлік қоғамының
Сәулебек Максимұлы      президенті (келісім бойынша)
Қаппаров              - "Lancaster group Kazakhstan" акционерлік
Нұрлан Жамбылұлы        қоғамы директорлар кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)
Қарабалин             - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Ұзақбай Сүлейменұлы     акционерлік қоғамының президенті (келісім
бойынша)
Ким                   - "Қазақмыс" корпорациясы" жауапкершілігі
Владимир Сергеевич      шектеулі серіктестігі директорлар кеңесінің
төрағасы - президенті (келісім бойынша)
Клебанов              - "Эксимбанк Қазақстан" акционерлік қоғамы
Александр Яковлевич     директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Қожахметов            - "Цесна" корпорациясы" акционерлік қоғамының
Қуат Бәкірұлы           басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Құлекеев              - "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы"
Жақсыбек Әбдірахметұлы  акционерлік қоғамының президенті (келісім
бойынша)
Нам                   - "Қуат" корпорациясы" акционерлік қоғамының
Олег Юрьевич            президенті (келісім бойынша)
Павлов                - "Қазақстан Халық Банкі" акционерлік қоғамы
Александр Сергеевич     директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Сәрсенов              - "МаңғыстауМұнайГаз" акционерлік қоғамы
Рашид Темірболатұлы     директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Сейсембаев            - "Сеймар инвестициялық тобы" жауапкершілігі
Марғұлан Қалиұлы        шектеулі серіктестігінің президенті
(келісім бойынша)
Смағұлов              - "Астана групп" жауапкершілігі шектеулі
Нұрлан Еркебұланұлы     серіктестігінің президенті
(келісім бойынша)
Сұбханбердин          - "Қазкоммерцбанк" акционерлік қоғамы
Нұржан Сәлкенұлы        директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О составе Совета национальных инвесторов при Президенте Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года N 662
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О составе Совета национальных инвесторов при Президенте Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О составе Совета национальных инвесторов при
Президенте Республики Казахстан
Утвердить персональный состав Совета национальных инвесторов при Президенте Республики Казахстан:
Масимов                   - Премьер-Министр Республики Казахстан
Карим Кажимканович
Мусин                     - Заместитель Премьер-Министра
Аслан Еспулаевич            Республики Казахстан - Министр
экономики и бюджетного планирования
Школьник                  - Заместитель Руководителя
Владимир Сергеевич          Администрации Президента Республики
Казахстан
Буркитбаев                - помощник Президента Республики
Серик Минаварович           Казахстан
Оразбаков                 - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович           Республики Казахстан
Коржова                   - Министр финансов Республики Казахстан
Наталья Артемовна
Дунаев                    - председатель Агентства Республики
Арман Галиаскарович         Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
Нурашев                   - председатель Комитета по инвестициям
Тимур Бекбулатович          Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Келимбетов                - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович            общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына" (по согласованию)
Мынбаев                   - председатель правления акционерного
Сауат Мухаметбаевич         общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию)
Аблязов                   - председатель совета директоров
Мухтар Кабулович            акционерного общества "Банк Туран Алем"
(по согласованию)
Азимов                    - президент акционерного общества
Руслан Джумабаевич          "Продовольственная контрактная
корпорация" (по согласованию)
Байсеитов                 - председатель совета директоров
Бахытбек Рымбекович         акционерного общества "Банк
ЦентрКредит" (по согласованию)
Балгимбаев                - президент акционерного общества
Нурлан Утебович             "Казахстанская нефтяная инвестиционная
компания" (по согласованию)
Баталов                   - председатель "Форума предпринимателей
Райымбек Анварович          Казахстана" (по согласованию)
Белович                   - председатель совета директоров
Александр Якубович          товарищества с ограниченной
ответственностью "Корпорация Базис-А"
(по согласованию)
Жумагалиев                - президент акционерного общества
Аскар Куанышевич            "Казахтелеком" (по согласованию)
Исатаев                   - председатель совета директоров
Тимур Ризабекович           акционерного общества "АТФ Банк"
Искаков                   - президент акционерного общества
Саулебек Максимович         "Корпорация ABE" (по согласованию)
Каппаров                  - председатель совета директоров
Нурлан Джамбулович          акционерного общества "Lancaster group
Kazakhstan" (по согласованию)
Карабалин                 - президент акционерного общества
Узакбай Сулейменович        "Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Ким                       - председатель совета директоров -
Владимир Сергеевич          президент товарищества с ограниченной
ответственностью "Корпорация КазахМыс"
(по согласованию)
Клебанов                  - председатель совета директоров
Александр Яковлевич         акционерного общества "Эксимбанк
Казахстана" (по согласованию)
Кожахметов                - председатель правления акционерного
Куат Бакирович              общества "Корпорация "Цесна"
(по согласованию)
Кулекеев                  - президент акционерного общества
Жаксыбек Абдрахметович      "Национальная компания "Қазақстан
темір жолы" (по согласованию)
Нам                       - президент акционерного общества
Олег Юрьевич                "Корпорация Куат" (по согласованию)
Павлов                    - председатель совета директоров
Александр Сергеевич         акционерного общества "Народный Банк
Казахстана" (по согласованию)
Сарсенов                  - председатель совета директоров
Рашид Темирболатович        акционерного общества
"МангистауМунайГаз" (по согласованию)
Сейсембаев                - президент товарищества с ограниченной
Маргулан Калиевич           ответственностью "Инвестиционная
группа Сеймар" (по согласованию)
Смагулов                  - президент товарищества с ограниченной
Нурлан Эркебуланович        ответственностью "Астана Групп"
(по согласованию)
Субханбердин              - председатель совета директоров
Нуржан Салькенович          акционерного общества "Казкоммерцбанк"
(по согласованию)
Президент
Республики Казахстан