Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 22 және 2007 жылғы 11 мамырдағы N 376 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 664 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 274 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 22  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 1, 10-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген "ӘКК" ҰК" АҚ барлауды, өндіруді және қайта өңдеуді жүзеге асыра алатын пайдалы қазбалар, оның ішінде кең таралған пайдалы қазбалар түрлері мен қорлары көлемінің тізбесінде:
реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4-жолдардағы "200-ге дейін", "300-ге дейін", "7-ге дейін", "50-ге дейін" деген сөздер "барлық қорлар" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы "10-ға дейін" деген сөздер "100-ге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдағы "7-ге дейін" деген сөздер "25-ке дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы "5-ке дейін", "1-ге дейін" деген сөздер тиісінше "15-ке дейін", "5-ке дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы "50-ге дейін", "1-ге дейін" деген сөздер тиісінше "300-ге дейін", "10-ға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы "300-ге дейін" деген сөздер "800-ге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолдағы "300-ге дейін", "400-ге дейін" деген сөздер тиісінше "400-ге дейін", "700-ге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 320 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 мамырдағы N 376  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 14, 168-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Оңтүстік" ӘКК" ҰК" АҚ, "Ертіс" ӘКК" ҰК" АҚ және "Жетісу" ӘКК" ҰК" АҚ барлауды, өндіруді және қайта өңдеуді жүзеге асыра алатын пайдалы қазбалар, оның ішінде кең таралған пайдалы қазбалар түрлері мен қорлары көлемінің тізбесінде:
реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4-жолдардағы "200-ге дейін", "300-ге дейін", "7-ге дейін", "50-ге дейін" деген сөздер "барлық қорлар" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы "10-ға дейін" деген сөздер "100-ге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдағы "7-ге дейін" деген сөздер "25-ке дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы "5-ке дейін", "1-ге дейін" деген сөздер тиісінше "15-ке дейін", "5-ке дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 января 2007 года N 22 и от 11 мая 2007 года N 376
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года N 664
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 15 января 2007 года N 22 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 274" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 1, ст. 10):
в  перечне  видов и объемов запасов полезных ископаемых, в том числе и общераспространенных, по которым АО "НК "СПК" может осуществлять разведку, добычу и переработку, утвержденном указанным постановлением:
в строках, порядковые номера 1, 2, 3, 4 слова "до 200", "до 300", "до 7", "до 50" заменить словами "все запасы";
в строке, порядковый номер 5, слова "до 10" заменить словами "до 100";
в строке, порядковый номер 6, слова "до 7" заменить словами "до 25";
в строке, порядковый номер 7, слова "до 5", "до 1" заменить соответственно словами "до 15", "до 5";
в строке, порядковый номер 8, слова "до 50", "до 1" заменить соответственно словами "до 300", "до 10";
в строке, порядковый номер 9, слова "до 300" заменить словами "до 800";
в строке, порядковый номер 10, слова "до 300", "до 400" заменить соответственно словами "до 400", "до 700";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2007 года N 376 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 320" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 14, ст. 168):
в  перечне  видов и объемов запасов полезных ископаемых, в том числе и общераспространенных, по которым АО "НК "СПК" "Оңтүстік", АО "НК "СПК" "Ертіс" и АО "НК "СПК" "Жетісу" могут осуществлять разведку, добычу и переработку, утвержденном указанным постановлением:
в строках, порядковые номера 1, 2, 3, 4 слова "до 200", "до 300", "до 7", "до 50" заменить словами "все запасы";
в строке, порядковый номер 5, слова "до 10" заменить словами "до 100";
в строке, порядковый номер 6, слова "до 7" заменить словами "до 25";
в строке, порядковый номер 7, слова "до 5", "до 1" заменить соответственно словами "до 15", "до 5";

реттік нөмірі 8-жолдағы "50-ге дейін", "1-ге дейін" деген сөздер тиісінше "300-ге дейін", "10-ға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы "300-ге дейін" деген сөздер "800-ге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолдағы "300-ге дейін", "400-ге дейін" деген сөздер тиісінше "400-ге дейін", "700-ге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строке, порядковый номер 8, слова "до 50", "до 1" заменить соответственно словами "до 300", "до 10";
в строке, порядковый номер 9, слова "до 300" заменить словами "до 800";
в строке, порядковый номер 10, слова "до 300", "до 400" заменить соответственно словами "до 400", "до 700".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан