Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 мамырдағы N 486 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 669 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.»"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзербайжан Республикасының Үкіметі арасында Өнеркәсіптің қорғаныс салалары кәсіпорындарының өндірістік және ғылыми-техникалық кооперациясы туралы келісім жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 мамырдағы N 486  қаулысына мынандай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы»"келісім жасасу" деген сөздер»"келісімге қол қою" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы»"Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі Болат Советұлы Смағұловқа" деген сөздер»"Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Ғалым Ізбасарұлы Оразбақовқа" деген сөздермен ауыстырылсын;
"келісім жасасуға" деген сөздер»"келісімге қол қоюға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2005 года N 486
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года N 669
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2005 года N 486 "О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о производственной и научно-технической кооперации предприятий оборонных отраслей промышленности" следующие изменения:
в заголовке слово "заключении" заменить словом "подписании";
в пункте 2 слова "вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан Смагулова Болата Советовича заключить" заменить словами "Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Оразбакова Галыма Избасаровича подписать".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан