2) Бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы
___________________________________________________________________
Функционалдық топ
|Кіші функция
|  |Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
|  |   |Бағдарлама
|  |   |  |Кіші бағдарлама
|  |   |  |   |Қолданылуы аяқталатын күн
|  |   |  |   |       |               Атауы
_|__|___|__|___|_______|___________________________________________
1                        Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
01                 Мемлекеттік басқарудың жалпы
функцияларын орындайтын өкілді,
атқарушы және басқа органдар
101                Қазақстан Республикасы Президентінің
Әкімшілігі
001            Мемлекет басшысының қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100        "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы
өкiлдіктiң аппараты
002            Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының
стратегиялық аспектілерін болжамды-
талдамалық қамтамасыз ету
003            Мұрағат қорының, баспа басылымдарының
сақталуын қамтамасыз ету және оларды
арнайы пайдалану
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу
және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
1 01 102                Қазақстан Республикасы Парламентінің
Шаруашылық басқармасы
001            Қазақстан Республикасы Парламентінің
қызметін қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-
техникалық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002            Заң жобалары мониторингінің
автоматтандырылған жүйесiн құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу
және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл
шығындарға арналған резервінің есебінен
іс-шаралар өткізу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау

2) Функциональная классификация расходов бюджета
__________________________________________________________________________
Функциональная группа     |
Функциональная подгруппа|                Наименование
Администратор         |
бюджетных программ    |
Программа        |
Подпрограмма |
Дата     |
окончания|
действия |
__________________________|_______________________________________________
1                         Государственные услуги общего характера
01                     Представительные, исполнительные и
другие органы, выполняющие общие функции
государственного управления
101                  Администрация Президента Республики
Казахстан
001              Обеспечение деятельности Главы
государства
001          Аппарат центрального органа
007          Повышение квалификации государственных
служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования
информационных систем и
информационно-техническое
обеспечение государственных органов
100          Аппарат специального представительства на
космодроме "Байконур"
002              Прогнозно-аналитическое обеспечение
стратегических аспектов внутренней и
внешней политики государства
003              Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное
использование
100              Проведение мероприятий за счет
чрезвычайного резерва Правительства
Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза
технико-экономических обоснований
республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
1  01 102                 Хозяйственное управление Парламента
Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности Парламента
Республики Казахстан
001          Аппарат центрального органа
007          Повышение квалификации государственных
служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования
информационных систем и
информационно-техническое
обеспечение государственных органов
002             Cоздание автоматизированной системы
мониторинга законопроектов
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан

1 01 104                Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
001            Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
қызметін қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
007            Мемлекеттік органдардың қызметін
автокөлікпен қамтамасыз ету
100            Қазақстан Республикасы Үкіметі төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін
әзірлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
1 01 106                Адам құқықтары жөнiндегі ұлттық орталық
001            Адам құқықтары жөнiндегі уәкiлдiң қызметiн
қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100            Қазақстан Республикасы Үкіметі төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін
әзірлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
1 01 110                Облыс мәслихатының аппараты
001            Облыс мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-
техникалық жарақтандыру
100        Депутаттық қызмет
002            Ақпараттық жүйелер құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшiн жергілікті атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткізу
107            Жергілікті атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервінің есебінен
iс-шаралар өткізу
108            Жергілiктi бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негіздемелерін
әзірлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау

1  01 104                 Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан
001             Обеспечение деятельности Премьер-Министра
Республики Казахстан
001          Аппарат центрального органа
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
007             Обеспечение деятельности государственных
органов автотранспортом
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
105             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
1  01 106                 Национальный центр по правам человека
001             Обеспечение деятельности Уполномоченного по
правам человека
001          Аппарат центрального органа
007          Повышение квалификации государственных
служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
1  01 110                 Аппарат маслихата области
001             Обеспечение деятельности маслихата области
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных
служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
100          Депутатская деятельность
002             Создание информационных систем
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа
для ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера
107             Проведение мероприятий за счет резерва
местного исполнительного органа на
неотложные затраты
108             Разработка и экспертиза технико-
экономических обоснований местных
бюджетных инвестиционных проектов
(программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115             Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа

1 02 217                Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі
001            Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және оның
атқарылуына бақылауды қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
101        Кинология орталығы
102        Кедендiк сараптама жүргізу
103        Оқу-әдiстемелiк орталық
002            Инвестициялық жобалардың аудитiн жүзеге
асыру
003            Тарату және банкроттық рәсiмдердi жүргiзу
006            Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын
сатып алу
007            Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
органдарының ақпараттық жүйелерiн құру және
дамыту
100        Қазынашылықтың ақпараттық жүйесiн құру
102        Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң
ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
015            Сенiмдi тұлғалардың (агенттердiң)
қызметтеріне ақы төлеу
016            Жекешелендiру, мемлекеттік мүлiктi басқару,
жекешелендiруден кейiнгі қызмет, осымен
және кредит беруге байланысты дауларды
реттеу, кредиттер және мемлекеттік
кепiлдiктер бойынша мiндеттемелердi орындау
есебiнен алынған немесе өндiріп алынған
мүлiктi есепке aлу, сақтау
017            "Министрлiктер үйi" ғимаратын күтіп-ұстау
және сақтандыру
019            Жеңілдiкті тұрғын үй кредиттерi бойынша
бағамдық айырманы төлеу
024            Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша
сыйлықақылар төлеу
026            Кедендiк бақылау және кедендiк инфрақұрылым
объектілерiн салу
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткізу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
104            Нашақорлыққа және есiрткi бизнесіне қарсы
күрес
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың) техника-
экономикалық негіздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткізу
112            "Электрондық үкімет" құру
100        "Электрондық кеден" ақпараттық жүйесін құру
101        Кедендік автоматтандырылған ақпараттық
жүйесін дамыту "КААЖ"
102        Біріккен салықтық ақпараттық жүйесін
дамыту "ҚР БСАЖ"
103        "СТжСО" Салық төлеушілердің және салық
салынатын объектілердің тізілімі"
ақпараттық жүйесін дамыту
104        Мемлекеттік сатып алу ақпараттық жүйесін
құру
107        "Мемлекеттік меншік тізімі" ақпараттық
жүйесін дамыту
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау

1  02 217                 Министерство финансов Республики Казахстан
001             Обеспечение исполнения и контроля за
исполнением государственного бюджета
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов
101          Кинологический центр
102          Проведение таможенной экспертизы
103          Учебно-методический центр
002              Осуществление аудита инвестиционных проектов
003              Проведение процедур ликвидации и банкротства
006              Приобретение акций международных финансовых
организаций
007              Создание и развитие информационных систем
органов Министерства финансов Республики
Казахстан
100          Создание информационной системы Казначейства
102          Создание и развитие информационных систем
Министерства финансов
015              Оплата услуг поверенным (агентам)
016              Приватизация, управление государственным
имуществом, постприватизационная деятельность
и регулирование споров, связанных с этим и
кредитованием, учет, хранение имущества,
полученного или взысканного в счет исполнения
обязательств по кредитам и государственным
гарантиям
017              Содержание и страхование здания "Дом
Министерств"
019              Выплата курсовой разницы по льготным жилищным
кредитам
024              Выплата премий по вкладам в жилищные
строительные сбережения
026              Строительство объектов таможенного контроля
и таможенной инфраструктуры
100              Проведение мероприятий за счет
чрезвычайного резерва Правительства
Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
104              Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
112              Создание электронного правительства
100         Создание информационной системы
"Электронная таможня"
101         Развитие таможенной автоматизированной
информационной системы "ТАИС"
102         Развитие интегрированной налоговой
информационной системы "ИНИС РК"
103         Развитие информационной системы
"Реестр налогоплательщиков и объектов
налогообложения "РНиОН"
104         Создание информационной системы
по государственным закупкам
107         Развитие информационной системы "Реестр
государственной собственности"
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан

1 02 257                Облыстың қаржы департаментi (басқармасы)
001            Қаржы департаментiнің (басқармасының)
қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
003            Бiржолғы талондарды берудi ұйымдастыру және
бiржолғы талондарды өткізуден түсетiн
сомаларды толық жиналуын қамтамасыз ету
009            Коммуналдық меншiктi жекешелендiрудi
ұйымдастыру
010            Коммуналдық меншiкке түскен мүлiкті есепке
алу, сақтау, бағалау және сату
100            Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшiн жергілікті атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткізу
107            Жергілікті атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервінің есебінен
iс-шаралар өткізу
108            Жергілiктi бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негіздемелерін
әзірлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
113            Жергілікті бюджеттерден алынатын
трансферттер
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
1 02 356                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың қаржы департаментi
(басқармасы)
001            Қаржы департаментiнiң (басқармасының)
қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
003            Салық салу мақсатында мүлiкті бағалауды
жүргізу
004            Бiржолғы талондарды беру жөнiндегі жұмысты
және бiржолғы талондарды iске асырудан
сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз
етудi ұйымдастыру
010            Коммуналдық меншікті жекешелендiрудi
ұйымдастыру
011            Коммуналдық меншiкке түскен мүлiктi есепке
алу, сақтау, бағалау және сату
100            Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшiн жергілікті атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткізу
107            Жергілікті атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервінің есебінен
iс-шаралар өткізу
108            Жергілiктi бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негіздемелерін
әзірлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
406                Республикалық бюджеттiң атқарылуын
бақылау жөніндегі есеп комитетi
001            Республикалық бюджеттiң атқарылуын
бақылауды қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002            Республикалық бюджеттік атқарылуын бақылау
жөніндегі есеп комитеті ақпараттық
дерекқорын дамыту
003            Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу орталығы
РМК-ның жарғылық капиталын қалыптастыру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың) техника-
экономикалық негіздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткізу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау

1  02 257                 Департамент (Управление)
финансов области
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) финансов
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных
служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
003              Организация работы по выдаче разовых талонов
и обеспечение полноты сбора сумм
от реализации разовых талонов
009              Организация приватизации коммунальной
собственности
010              Учет, хранение, оценка и реализация имущества,
поступившего в коммунальную собственность
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
113              Трансферты из местных бюджетов
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
1  02 356                 Департамент (Управление) финансов города
республиканского значения, столицы
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) финансов
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
003              Проведение оценки имущества в целях
налогообложения
004              Организация работы по выдаче разовых талонов
и обеспечение полноты сбора сумм от реализации
разовых талонов
010              Организация приватизации коммунальной
собственности
011              Учет, хранение, оценка и реализация имущества,
поступившего в коммунальную собственность
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
1  02 406                 Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета
001              Обеспечение контроля за исполнением
республиканского бюджета
001          Аппарат центрального органа
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов
002              Развитие информационной базы данных
Счетного комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета
003              Формирование уставного капитала РГП "Центр
по исследованию финансовых нарушений"
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан

1 03 201                Қазақстан Республикасы Iшкi істер
министрлiгi
002            Елдiң қоғамдық тәртiп саласындағы саяси
мүдделерiн қамтамасыз ету
1 03 204                Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
министрлігі
001            Сыртқы саяси қызметтi қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100        Органдардың басқа елдердегi аппараттары
(елшiлiктер, өкiлдiктер, дипломатиялық
миссиялар)
002            Халықаралық ұйымдарға және басқа да
халықаралық органдарға қатысу
100        Халықаралық ұйымдарға қатысу
101        ТМД-ның жарғылық және басқа да органдарына
қатысу
102        Қазақстан Республикасының Еуразиялық
экономикалық қоғамдастығы жанындағы Тұрақты
өкiлiнiң аппаратын ұстау
103        ТМД терроризмге қарсы орталығындағы және
ТМД Экономикалық Кеңесi жанындағы
экономикалық мәселелер жөнiндегі комиссияда
Қазақстан Республикасының өкілдерін ұстау
104        Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы
жанындағы Тұрақты Кеңестегі Қазақстан
Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын
ұстау
105        Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары
жөніндегі Кеңестің хатшылығын ұстау
003            Мемлекеттік шекараны делимитациялау және
демаркациялау
005            Шетелдiк iссапарлар
008            Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің
арнайы, инженерлік-техникалық және нақты
қорғалуын қамтамасыз ету
009            Қазақстан Республикасының дипломатиялық
өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шетелде
жылжымайтын мүлiк объектілерiн сатып алу
және салу
010            Қазақстан Республикасының шетелдiк
мемлекеттерге заңсыз әкелiнген және
саудалаудың құрбандары болған, сондай-ақ
шет елдерде басқа қылмыстардан зардап
шеккен және форс-мажорлық жағдайларда
қалған азаматтарына қаржылық көмек көрсету
100            Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың) техника-эконо-
микалық негіздемелерiн әзiрлеу және оларға
сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
04                    Іргелi ғылыми зерттеулер

1  03 201                 Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
002              Обеспечение политических интересов страны в
области общественного порядка
1  03 204                 Министерство иностранных дел Республики
Казахстан
001              Обеспечение внешнеполитической деятельности
001          Аппарат центрального органа
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
100          Аппараты органов в других странах (посольства,
представительства, дипломатические миссии)
002              Участие в международных организациях и других
международных органах
100          Участие в международных организациях
101          Участие в уставных и других органах СНГ
102          Содержание аппарата Постоянного представителя
Республики Казахстан при Евразийском
экономическом сообществе
103          Содержание представителей Республики Казахстан
в Антитеррористическом центре СНГ и в Комиссии
по экономическим вопросам при Экономическом
Совете СНГ
104          Содержание аппарата Полномочного представителя
Республики Казахстан в Постоянном Совете при
Организации Договора о коллективной безопасности
105          Содержание Секретариата Совещания по
взаимодействию и мерам доверия в Азии
003              Делимитация и демаркация государственной
границы
005              Заграничные командировки
008              Обеспечение специальной, инженерно-
технической и физической защиты дипломатических
представительств за рубежом
009              Приобретение и строительство объектов
недвижимости за рубежом для размещения
дипломатических представительств
Республики Казахстан
010              Оказание финансовой помощи гражданам Республики
Казахстан, незаконно ввезенным в иностранные
государства и ставшим жертвами торговли, а также
пострадавшим за рубежом от других преступлений и
оказавшимся в форс-мажорных обстоятельствах
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
04                     Фундаментальные научные исследования

1 04 225                Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
министрлігі
002            Іргелi және қолданбалы ғылыми зерттеулер
100        Іргелі ғылыми зерттеулер
101        Қолданбалы ғылыми зерттеулер
102        Ғылыми-техникалық сараптама
103        Ғылым қоры арқылы бастамалық және
тәуекелдiк ғылыми зерттеулерді жүргізу
104        Жоғары оқу орындары ғылыми лабораторияларын
жабдықтау
005            Ғылыми объектілердi салу және
реконструкциялау
007            Мемлекеттiк сыйлықтар және стипендиялар
053            "Ғылым қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын
қалыптастыру
05                    Жоспарлау және статистикалық қызмет
1 05 220                Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрлігі
001            Стратегиялық, орта мерзiмдi экономикалық
және бюджеттiк жоспарлау саласындағы
уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002            Экономикалық және бюджеттік жоспарлау
саласында мемлекеттік аппараттың өнімділігін
арттыру жүйесін жасау
003            Мемлекеттік жоспарлау саласында ақпараттық
жүйені жаңғырту
005            Жұмылдыру дайындығы
006            Концессиялық жобаларды бағалау және сараптау
100        Концессияға берілуі мүмкін объектілер
бойынша ұсыныстарды сараптау
101        Концессиялық жобаларды бағалау мен сараптау
008            Ақша-кредит саясатының инфляцияны тежеу
бөлігінде тұрақтылығын қамтамасыз етуге
жәрдемдесу
010            Қазақстан Республикасының егемен кредиттік
рейтингін қайта қарау мәселелерi бойынша
халықаралық рейтинг агенттіктерiмен өзара
iс-қимыл жасау
011            Экономика және ұлттық қауіпсіздік
саласындағы зерттеулер
005        Ішкі көздер есебінен жобаны іске асыру
006        Жобаны республикалық бюджеттен грантты
бірлесіп қаржыландыру есебінен іске асыру
018        Жобаны грант есебінен іске асыру
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың) техника-эконо-
микалық негіздемелерiн әзiрлеу және оларға
сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
112            "Электрондық үкімет" құру
100        Мемлекеттік басқарудың жағдайлық жүйесін
құру
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау

1  04 225                 Министерство образования и науки
Республики Казахстан
002              Фундаментальные и прикладные научные
исследования
100          Фундаментальные научные исследования
101          Прикладные научные исследования
102          Научно-техническая экспертиза
103          Проведение инициативных и рисковых научных
исследований через Фонд науки
104          Оснащение научных лабораторий высших
учебных заведений
005              Строительство и реконструкция научных объектов
007              Государственные премии и стипендии
053              Формирование уставного капитала АО "Фонд
науки"
05                     Планирование и статистическая деятельность
1  05 220                 Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области стратегического,
среднесрочного экономического и
бюджетного планирования
001          Аппарат центрального органа
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов
002              Разработка системы повышения
производительности государственного
аппарата в сфере экономического и
бюджетного планирования
003              Модернизация информационных систем в
сфере государственного планирования
005              Мобилизационная подготовка
006              Оценка и экспертиза концессионных проектов
100          Экспертиза предложений по объектам,
возможным к передаче в концессию
101          Оценка и экспертиза концессионных проектов
008              Содействие обеспечению стабильности
денежно-кредитной политики в части
сдерживания инфляции
010              Взаимодействие с международными рейтинговыми
агентствами по вопросам пересмотра суверенного
кредитного рейтинга Республики Казахстан
011              Исследования в сфере экономической
и национальной безопасности
005          Реализация проекта за счет
внутренних источников
006          Реализация проекта за счет
софинансирования гранта из
республиканского бюджета
018          Реализация проекта за счет гранта
100              Проведение мероприятий за счет
чрезвычайного резерва
Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-
экономических обоснований
республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет
резерва Правительства Республики
Казахстан на неотложные затраты
112              Создание электронного правительства
100          Создание ситуационной системы
государственного управления
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан

1 06 608                Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
қызмет істері агенттігі
001            Мемлекеттік қызмет саласындағы уәкілетті
органның қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002            Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын
ақпараттандыру және тестілеу жүйесiнiң
жұмыс iстеуi
003            Мемлекеттiк басқару және мемлекеттік қызмет
саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
006            Мемлекеттік қызметшілердiң шетелдерде
білiктілігін арттыру
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
09                    Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік
қызметтер
1 09 104                Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесі
112            Электрондық үкімет құру
1 09 603                Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
және байланыс агенттігі
001            Ақпараттандыру және байланыс саласындағы
уәкілетті органның қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
003            Ақпараттандыру және байланыс саласындағы
қолданбалы ғылыми зерттеулер
010            Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердiң жұмыс
істеуін қамтамасыз ету
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың) техника-эконо-
микалық негіздемелерiн әзiрлеу және оларға
сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
112            "Электрондық үкімет" құру
100        Мемлекеттік дерекқор құру
101        Мемлекеттік органдардың бірыңғай электронды
құжат айналымы жүйесін құру
102        Мемлекеттік органдардың ақпараттық
инфрақұрылымын құру
104        "Электрондық үкіметтің" құзырет орталығын
құру
105        Қол жеткізудің және халықты электрондық
үкіметпен өзара іс-қимыл жасау негіздеріне
оқытудың жалпыға ортақ желілерін құру
106        "Government to Government", "Government to
Consumer" қызметтерін көрсететін кешенді
жүйе құру
108        Қазақстан Республикасы ұлттық біріздендіру
жүйесінің ашық кілттер инфрақұрылымын жасау
109        "Электрондық үкіметтің" инфрақұрылымын
қорғау жүйесін құру
110        "Мемлекеттік қызметтер тізілімі" ақпараттық
жүйесін құру
112        "Электрондық үкіметтің төлем шлюзі"
автоматтандырылған жүйесін құру
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау

1  06 608                 Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы
001              Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в сфере государственной службы
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов
002              Функционирование системы информатизации и
тестирования кадров государственной службы
республики
003              Прикладные научные исследования в области
государственного управления и
государственной службы
006              Повышение квалификации государственных
служащих за рубежом
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
09                     Прочие государственные услуги общего
характера
1  09 104                 Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан
112              Создание электронного правительства
1  09 603                 Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи
001              Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области информатизации и связи
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных
служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов
003              Прикладные научные исследования в области
информатизации и связи
010              Обеспечение функционирования межведомственных
информационных систем
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
112              Создание электронного правительства
100          Создание государственных баз данных
101          Создание единой системы электронного
документооборота государственных органов
102          Создание информационной инфраструктуры
государственных органов
104          Создание центра компетенции
"электронного правительства"
105          Создание сетей общедоступных пунктов
доступа и обучения населения основам
взаимодействия с "электронным
правительством"
106          Создание комплексной системы
предоставления услуг "Government to
Government", "Government to Consumer"
108          Cоздание инфраструктуры открытых ключей
национальной идентификационной системы
Республики Казахстан
109          Создание системы защиты инфраструктуры
"электронного правительства"
110          Создание информационной системы
"Реестр государственных услуг"
112          Создание автоматизированной системы
"Платежный шлюз электронного
правительства"
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан

1 09 608                Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
қызмет істер агенттігі
116            Электрондық үкімет шеңберінде адами
капиталды дамыту
1 09 694               Қазақстан Республикасы Президентінің
Іс басқармасы
014            "Министрліктер үйі" әкімшілік ғимаратын
ұстау
2                       Қорғаныс
01                    Әскери мұқтаждар
2 01 122                Аудан (облыстық маңызы бар қала)
әкiмiнiң аппараты
005            Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару
шеңберiндегі iс-шаралар
2 01 208                Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлiгі
001            Қарулы Күштердiң жеке құрамын, қару-жарақта-
рын, әскери және өзге де техникаларын,
жабдықтарын, жануарларын және инфрақұрылымын
күтіп-ұстау
001        Орталық органның аппараты
021        1997-1998 жылдардағы әскери қызметшілерге
үстемақы төлеу
100        Жеке құрамды ұстау
101        Қару-жарақты, әскери және өзге де техниканы,
жабдықтарды, жануарларды ұстау
102        Инфрақұрылымды ұстау
002            Қарулы Күштер қызметiнiң негізгі түрлерiн
қамтамасыз ету
100        Жауынгерлiк кезекшілiктi қамтамасыз ету
101        Жауынгерлiк дайындықты қамтамасыз ету
102        Арнайы қызметтi қамтамасыз ету
106        Сыртқы саясат мүдделерін қамтамасыз ету
107        Жұмылдыру әзiрлігін қамтамасыз ету
108        Әскери басқару органдарының әкiмшілік-басқа-
ру функцияларын қамтамасыз ету
003            Қарулы Күштердiң ақпараттық жүйелерін құру
004            Қарулы Күштердiң инфрақұрылымын дамыту
006            Қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы,
байланыс жүйелерiн жаңғырту және сатып алу
007            Полигондарды жалға беру туралы
мемлекетаралық шарттарға сәйкес қару-жарақ
пен әскери техниканы жеткiзу және жөндеу
008            Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер мен тәжiрибе-конструкторлық
жұмыстар
015            Әскерге шақырылғанға дейiнгілердi
әскери-техникалық мамандықтар бойынша
даярлау
016            Қарулы Күштердi материалдық-техникалық
қамтамасыз ету
100        Медицина бағытындағы жабдықтарды сатып алу
101        Тылға қажеттi мүлiктерді, тәрбиелеу мен
оқытудың техникалық жабдықтарын сатып алу
102        Арнайы және айрықша жабдықтарды сатып алу
103        Өртке қарсы қорғау мүліктерiн сатып алу
104        Қарулы Күштердiң инфрақұрылымын
материалдық-техникалық қамтамасыз ету
100            Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткiзу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың) техника-эконо-
микалық негіздемелерiн әзiрлеу және оларға
сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
116            Электрондық үкіметі шеңберінде адами
капиталды дамыту

1  09 608                 Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы
116             Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства
1  09 694                 Управление делами Президента Республики
Казахстан
014            Содержание административного здания
"Дом министерств"
2                         Оборона
01                     Военные нужды
2  01 122                 Аппарат акима района
(города областного значения)
005              Мероприятия в рамках исполнения всеобщей
воинской обязанности
2  01 208                 Министерство обороны Республики Казахстан
001              Содержание личного состава, вооружения,
военной и иной техники, оборудования,
животных и инфраструктуры Вооруженных Сил
001          Аппарат центрального органа
021          Премиальные выплаты военнослужащим
за 1997-1998 годы
100          Содержание личного состава
101          Содержание вооружения, военной и иной техники,
оборудования, животных
102          Содержание инфраструктуры
002              Обеспечение основных видов деятельности
Вооруженных Сил
100          Обеспечение боевого дежурства
101          Обеспечение боевой подготовки
102          Обеспечение специальной деятельности
106          Обеспечение внешнеполитических интересов
107          Обеспечение мобилизационной подготовки
108          Обеспечение административно-управленческих
функций органов военного управления
003              Создание информационных систем Вооруженных Сил
004              Развитие инфраструктуры Вооруженных Сил
006              Модернизация и приобретение вооружения, военной
и иной техники, систем связи
007              Поставка и ремонт вооружения и военной техники
в соответствии с межгосударственными договорами
об аренде полигонов
008              Прикладные научные исследования и опытно-
конструкторские работы оборонного характера
015              Подготовка допризывников по военно-техническим
специальностям
016              Материально-техническое обеспечение
Вооруженных Сил
100          Приобретение оборудования медицинского
назначения
101          Приобретение имущества тылового назначения,
технических средств воспитания и обучения
102          Приобретение специального и особого
оборудования
103          Приобретение имущества противопожарной защиты
104          Материально-техническое обеспечение
инфраструктуры Вооруженных Сил
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
116              Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства

2 01 250                Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық
қорғаныс, авариялар мен дүлей
апаттардың алдын алуды және жоюды
ұйымдастыру департаментi (басқармасы)
003            Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару
шеңберiндегi iс-шаралар
007            Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық
ауқымдағы аумақтық қорғаныс
2 01 350                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмылдыру дайындығы,
азаматтық қорғаныс, авариялар мен
дүлей апаттардың алдын алуды және
жоюды ұйымдастыру департаментi
(басқармасы)
003            Жалпыға бiрдей әскери мiндетті атқару
шеңберiндегi ic-шаралар
007            Аумақтық қорғанысты дайындау және
республикалық маңызы бар қаланың, астананың
аумақтық қорғанысы
678                Қазақстан Республикасы Республикалық
ұланы
001            Қорғалатын адамдардың қауiпсiздiгін
қамтамасыз етуге және салтанатты рәсiмдердi
орындауға қатысу
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100        Орталық аппарат
101        Әскери бөлімдер
102        Әскери және өзге техниканы жаңғырту және
сатып aлу
002            Республикалық ұлан объектілерiн салу
005            Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз
ету
100            Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкілдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткiзу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
2  02                   Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды
ұйымдастыру
2 02 122                Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң
аппараты
006            Аудан (облыстық маңызы бар қала)
ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу
және оларды жою
100        Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
жөнiндегі іс-шаралар
2 02  202               Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлігі
001            Төтенше жағдайлардың алдын aлу, жою және
мемлекеттiк материалдық резерв жүйесiн
басқару саласындағы уәкілетті органның
қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жоюды ұйымдастыру
100        Республикалық жедел құтқару жасағы
101        Әскери бөлiмдер
102        Аэроұтқыр өңiрлiк жедел-құтқару жасақтары
103        Республикалық дағдарыс орталығы
104        Қазселденқорғау
105        Төтенше жағдайлардың алдын алуды және жоюды
қамтамасыз ету үшiн арнайы техникалық
жабдықтардың дайындығын ұйымдастыру
106        "Қазқұтқару" бөлiмшесi құтқарушыларының жыл
сайынғы республикалық (халықаралық) жиын
семинарын өткiзу
107        Өрт сөндiру қызметi
108        Жедел құтқару қызметі
003            Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерiн
салу мен реконструкциялау
004            Өрт қауiпсiздiгі саласында сынақтарды
талдау және жүргiзу
007            Мемлекеттік органдар мен мекемелер
мамандарын төтенше жағдай ахуалында
iс-әрекет жасауға даярлау
009            Төтенше жағдайлар саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнің төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау

2  01 250                 Департамент (Управление) по мобилизационной
подготовке, гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий области
003              Мероприятия в рамках исполнения всеобщей
воинской обязанности
007              Подготовка территориальной обороны и
территориальная оборона областного масштаба
2  01 350                 Департамент (Управление) по мобилизационной
подготовке, гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий города республиканского
значения, столицы
003              Мероприятия в рамках исполнения всеобщей
воинской обязанности
007              Подготовка территориальной обороны и
территориальная оборона города
республиканского значения, столицы
2  01 678                 Республиканская гвардия Республики
Казахстан
001              Участие в обеспечении безопасности охраняемых
лиц и выполнении церемониальных ритуалов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
100          Центральный аппарат
101          Воинские части
102          Модернизация и приобретение военной и иной
техники
002              Строительство объектов Республиканской гвардии
005              Обеспечение жильем военнослужащих
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
02                     Организация работы по чрезвычайным
ситуациям
2  02 122                 Аппарат акима района (города областного
значения)
006              Предупреждение и ликвидация чрезвычайных
ситуаций масштаба района (города областного
значения)
100          Мероприятия по предупреждению и ликвидации
чрезвычайных ситуаций
2  02 202                 Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области предупреждения ликвидации
чрезвычайных ситуаций и управления системой
государственного материального резерва
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
002              Организация ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера
100          Республиканский оперативно-спасательный отряд
101          Воинские части
102          Аэромобильные региональные оперативно-
спасательные отряды
103          Республиканский кризисный центр
104          Казселезащита
105          Организация готовности специальных технических
средств для обеспечения предупреждения и
ликвидации чрезвычайных ситуаций
106          Проведение ежегодного республиканского
(международного) сбора-семинара спасателей
подразделения "Казспас"
107          Пожарные службы
108          Оперативно-спасательные службы
003              Строительство и реконструкция объектов защиты
от чрезвычайных ситуаций
004              Анализ и проведение испытаний в области
пожарной безопасности
007              Подготовка специалистов государственных органов
и учреждений к действиям в условиях
чрезвычайной ситуации
009              Прикладные научные исследования в области
чрезвычайных ситуаций
012              Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
проведение работ по инженерной защите
населения, объектов и территорий от
природных стихийных бедствий
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан

2 02  250               Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық
қорғаныс, авариялар мен дүлей
апаттардың алдын алуды және жоюды
ұйымдастыру департаментi (басқармасы)
001            Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс
және авариялармен дүлей апаттардың алдын
алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінiң
(басқармасының) қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
004            Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың
iс-шаралары
005            Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және
жұмылдыру
006            Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың
алдын алу және оларды жою
100        Суда құтқару қызметi
101        Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
жөнiндегi iс-шаралар
100            Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшiн жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiкті атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілiктi бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
0 02  271               Облыстың құрылыс департаментi
(басқармасы)
002            Жұмылдыру дайындығы және төтенше
жағдайлардың объектiлерiн дамыту
036            Халықты, объектілерді және аумақтарды
табиғи және дүлей зілзалалардан
инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
011           Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске асыру
015           Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
2 02 350                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмылдыру дайындығы,
азаматтық қорғаныс, авариялар мен
дүлей апаттардың алдын алуды және
жоюды ұйымдастыру департаментi
(басқармасы)
001            Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс
және авариялармен дүлей апаттардың алдын
алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің
(басқармасының) қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
004            Республикалық маңызы бар қалалар, астананың
азаматтық қорғаныс іс-шаралары
005            Республикалық маңызы бар қалалар, астананың
жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
006            Республикалық маңызы бар қалалар, астана
ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу
және оларды жою
100        Суда құтқару қызметі
101        Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
жөнiндегi іс-шаралар
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшiн жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiкті атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілiктi бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
3                       Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық,
сот, қылмыстық-атқару қызметі
01                  Құқық қорғау қызметі

2  02 250                 Департамент (Управление) по
мобилизационной подготовке, гражданской
обороне, организации предупреждения и
ликвидации аварий и
стихийных бедствий области
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) по мобилизационной подготовке,
гражданской обороне и организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных
служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
004              Мероприятия гражданской обороны областного
масштаба
005              Мобилизационная подготовка и мобилизация
областного масштаба
006              Предупреждение и ликвидация чрезвычайных
ситуаций областного масштаба
100          Водно-спасательные службы
101          Мероприятия по предупреждению и ликвидации
чрезвычайных ситуаций
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа
для ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва
местного исполнительного органа на неотложные
затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
2  02 271                 Департамент (Управление) строительства
области
002              Развитие объектов мобилизационной подготовки
и чрезвычайных ситуаций
036              Проведение работ по инженерной защите
населения, объектов и территории от
природных и стихийных бедствий
011          Реализация программы за счет трансфертов
из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
2  02 350                 Департамент (Управление) по мобилизационной
подготовке, гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий города республиканского
значения, столицы
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) по мобилизационной подготовке,
гражданской обороне и организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002             Создание информационных систем
004             Мероприятия гражданской обороны города
республиканского значения, столицы
005             Мобилизационная подготовка и мобилизация города
республиканского значения, столицы
006             Предупреждение и ликвидация чрезвычайных
ситуаций масштаба города республиканского
значения, столицы
100          Водно-спасательные службы
101          Мероприятия по предупреждению и ликвидации
чрезвычайных ситуаций
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107             Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115             Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
3                         Общественный порядок, безопасность,
правовая, судебная,
уголовно-исполнительная деятельность
01                     Правоохранительная деятельность

3 01  201               Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі
001            Республикалық деңгейде қоғамдық тәртiптi
қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті
қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
021        1997-1998 жылдардағы әскери қызметшілерге
үстемақы төлеу
100        Ішкi әскерлер комитетi
101        Автокөліктiк қызмет көрсету мекемесi
102        Әскери және арнайы мүлік базалары
103        Кинология орталығы
104        "Сұңқар" арнайы мақсаттағы бөлiмi
105        Жедел-іздестiру қызметi
106        Дипломатиялық өкiлдiктердi қорғау
107        Iшкi әскерлердің құрамалары мен бөлiмдерi
108        Iшкi iстер басқармасының белгілi бір
тұрғылықты жерi және құжаттары жоқ
тұлғаларға арналған көліктегі
қабылдау-таратушылары
109        Мемлекеттік мамандандырылған күзет қызметi
110        Нашақорлыққа қарсы күрес қызметін
қамтамасыз ету
003            Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың
құқықтары мен бостандықтарын қорғауды
қамтамасыз ету
100        Қылмыстық процеске қатысатын адамдарды
мемлекеттiк қорғау
101        Қылмыстық процеске қатысушылардың іс
жүргізу шығындарын өтеу
102        Тергеу кезiнде адвокаттардың заңдық көмек
көрсетуі
004            Арнайы және әскери тасымалдар
005            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне 2006 жылы
бөлінген көші-қон полициясының қосымша
штат санын ұстауға ағымдағы нысаналы
трансферттер
007            Қоғамдық тәртiппен қауiпсiздiк
объектілерiн салу, реконструкциялау
009            3-мемлекеттік жоба
016            Жүргізушi куәлiктерiн, көлiк құралдарын
мемлекеттік тiркеу үшін қажет құжаттарды
және нөмiр белгілерiн дайындау
017            Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлігінiң iшкi әскерлерi әскери
бөлiмдерiнiң жауынгерлiк дайындығын арттыру
018            Қазақстан Республикасына келетін шетелдiк
азаматтарды көшi-қон карточкаларымен
қамтамасыз ету
019            Астана қаласы бюджетіне "Астана - есірткісіз
қала" өңірлік бағдарламасын іске асыруға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100            Қазақстан Республикасы Үкiметінiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
eceбiнeн iс-шаралар өткiзу
104            Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы
күрес
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
110            Терроризмге және экстремизм мен
сепаратизмнiң басқа да көрiнiстерiне қарсы
күрес
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау

3  01 201                Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
001             Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на республиканском
уровне
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
021          Премиальные выплаты военнослужащим
за 1997-1998 годы
100          Комитет внутренних войск
101          Учреждение автотранспортного обслуживания
102          Базы военного и специального снабжения
103          Кинологический центр
104          Отряд специального назначения "Сункар"
105          Оперативно-розыскная деятельность
106          Охрана дипломатических представительств
107          Соединения и части внутренних войск
108          Приемники-распределители управления внутренних
дел на транспорте для лиц, не имеющих
определенного места жительства и документов
109          Государственная специализированная служба
охраны
110          Обеспечение деятельности по борьбе с
наркоманией
003             Обеспечение защиты прав и свобод лиц,
участвующих в уголовном процессе
100          Государственная защита лиц, участвующих
в уголовном процессе
101          Возмещение процессуальных издержек участвующим
в уголовном процессе
102          Оказание юридической помощи адвокатами
на следствии
004             Специальные и воинские перевозки
005             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание
дополнительной штатной численности
миграционной полиции, выделенной в 2006 году
007             Строительство, реконструкция объектов
общественного порядка и безопасности
009             Государственный проект 3
016             Изготовление водительских удостоверений,
документов, номерных знаков для государственной
регистрации транспортных средств
017             Повышение боеготовности воинских частей
внутренних войск Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
018             Обеспечение миграционными карточками
иностранных лиц, прибывающих в Республику
Казахстан
019             Целевые текущие трансферты бюджету города
Астаны на реализацию региональной программы
"Астана - город без наркотиков"
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
104             Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
110             Борьба с терроризмом и иными проявлениями
экстремизма и сепаратизма
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан

3 01  221               Қазақстан Республикасы Әділет
министрлiгi
015            Қазақстан Республикасы азаматтарының
төлқұжаттары мен жеке куәліктерiн дайындау
3 01  252               Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы ішкі істер органы
001            Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы iшкi iстер органының қызметiн
қамтамасыз ету
003        Жергілiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті қорғау
және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
100        Медициналық айықтырғыштар және медициналық
айықтырғыштардың жұмысын ұйымдастыратын
полиция бөлiмшелерi
101        Кәмелетке толмағандарды уақытша оқшаулау,
бейiмдеу және оңалту орталығы
102        Белгіленген тұрғылықты жерi және құжаттары
жоқ адамдарға арналған қабылдау-таратушылар
103        Әкiмшілiк тәртiппен тұтқындалған адамдарға
арналған арнайы қабылдау орындары
003            Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын
азаматтарды көтермелеу
005            Ақпараттық жүйелер құру
100            Қазақстан Республикасы Yкiметінiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшiн жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiкті атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілiктi бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
3 01 271                Облыстың құрылыс департаментi
(басқармасы)
003            Iшкi істер органдарының объектілерiн дамыту
3 01 352                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың бюджетінен қаржыландырылатын
атқарушы iшкi iстер органы
001            Республикалық маңызы бар қала, астана
бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы iшкi
iстер органының қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергiлiкті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Республикалық маңызы бар қаланың, астананың
аумағында қоғамдық тәртіпті қорғау және
қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
100        Медициналық айықтырғыштар және медициналық
айықтырғыштардың жұмысын ұйымдастыратын
полиция бөлiмшелерi
101        Кәмелетке толмағандарды уақытша оқшаулау,
бейiмдеу және оңалту орталығы
102        Белгіленген тұрғылықты жерi және құжаттары
жоқ адамдарға арналған қабылдау-таратушылар
103        Әкiмшілiк тәртiппен тұтқындалған адамдарға
арналған арнайы қабылдау орындары
003            Қоғамдық тәртiптi қорғауға қатысатын
азаматтарды көтермелеу
004            "Астана - есірткісіз қала" өңірлік
бағдарламасын жүзеге асыру
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражат
есебінен іске асыру
005            Ақпараттық жүйелердi құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң төтенше
резервiнің есебінен iс-шаралар өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшiн жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiкті атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілiктi бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау

3  01 221                 Министерство юстиции Республики Казахстан
015             Изготовление паспортов и удостоверений
личности граждан Республики Казахстан
3  01 252                 Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из областного бюджета
001             Обеспечение деятельности исполнительного
органа внутренних дел, финансируемого из
областного бюджета
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002             Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на территории области
100          Медвытрезвители и подразделения полиции,
организующие работу медвытрезвителей
101          Центр временной изоляции, адаптации и
реабилитации несовершеннолетних
102          Приемники-распределители для лиц, не имеющих
определенного места жительства и документов
103          Спецприемники для лиц, арестованных
в административном порядке
003             Поощрение граждан, участвующих в охране
общественного порядка
005             Создание информационных систем
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107             Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
115             Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
3  01 271                 Департамент (Управление) строительства
области
003             Развитие объектов органов внутренних дел
3  01 352                 Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из бюджета города
республиканского значения, столицы
001             Обеспечение деятельности исполнительного
органа внутренних дел, финансируемого
из бюджета города республиканского значения,
столицы
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002             Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на территории города
республиканского значения, столицы
100          Медвытрезвители и подразделения полиции,
организующие работу медвытрезвителей
101          Центр временной изоляции, адаптации
и реабилитации несовершеннолетних
102          Приемники-распределители для лиц, не имеющих
определенного места жительства и документов
103          Спецприемники для лиц, арестованных
в административном порядке
003             Поощрение граждан, участвующих в охране
общественного порядка
004             Реализация региональной программы
"Астана - город без наркотиков"
011          Реализация программы за счет трансфертов
из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
005             Создание информационных систем
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа
для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107             Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115             Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа

3 01 368                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жолаушылар көлiгi және
автомобиль жолдары департаменті
(басқармасы)
007            Елдi мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу
бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану
3 01 373                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Құрылыс департаменті
(басқармасы)
004            Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
3 01 458                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлiгi және автомобиль
жолдары бөлiмi
021            Елдi мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу
бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану
3 01 618                Қазақстан Республикасы Экономикалық
қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы )
001            Экономикалық қылмысқа және сыбайлас
жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі уәкілетті
органның қызметін қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100        Қаржы полициясы органдарының жедел-іздестi-
ру қызметi
002            Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың
құқықтары мен бостандықтарын қорғауды
қамтамасыз ету
100        Қылмыстық процеске қатысатын адамдарды
мемлекеттiк қорғау
101        Қылмыстық процеске қатысушылардың iс
жүргізу шығындарын өтеу
102        Тергеу кезiнде адвокаттардың заңдық көмек
көрсетуi
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
eceбiнeн iс-шаралар өткiзу
104            Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы
күрес
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
3 01  678               Қазақстан Республикасы Республикалық
ұланы
110            Терроризмге және экстремизм мен
сепаратизмнiң басқа да көрiнiстерiне қарсы
күрес
02                    Құқықтық қызмет

3  01 368                 Департамент (Управление) пассажирского
транспорта и автомобильных дорог города
республиканского значения, столицы
007             Эксплуатация оборудования и средств по
регулированию дорожного движения в
населенных пунктах
3  01 373                 Департамент (Управление) строительства
города республиканского значения, столицы
004             Развитие объектов органов внутренних дел
3  01 458                 Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района (города областного значения)
021             Эксплуатация оборудования и средств
по регулированию дорожного движения
в населенных пунктах
3  01 618                 Агентство Республики Казахстан по борьбе
с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
001             Обеспечение деятельности уполномоченного
органа по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
100          Оперативно-розыскная деятельность органов
финансовой полиции
002             Обеспечение защиты прав и свобод лиц,
участвующих в уголовном процессе
100          Государственная защита лиц, участвующих
в уголовном процессе
101          Возмещение процессуальных издержек лицам,
участвующим в уголовном процессе
102          Оказание юридической помощи адвокатами
на следствии
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
104             Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
3  01 678                 Республиканская гвардия Республики Казахстан
110             Борьба с терроризмом и иными проявлениями
экстремизма и сепаратизма
02                     Правовая деятельность

3 02  221               Қазақстан Республикасы Әділет                         министрлігі
005            Сотта адвокаттардың заңгерлік көмек көрсетуі
006            Құқықтық насихат
03                    Сот қызметі
3 03  501               Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
001            Сот жүйесi органдарының қызметін қамтамасыз
ету
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100        Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
қызметiн қамтамасыз ету
101        Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
жанындағы Сот әкімшілігі жөнiндегі
комитеттің аппараты
102        Облыстардағы, Астана және Алматы
қалаларындағы әкімшілер
103        Жергілiктi соттар
104        Алқабилер қатысатын соттар
002            Қазақстан Республикасы сот жүйесi
органдарының бiрыңғай автоматтандырылған
ақпараттық-талдау жүйесiн құру
003            Сот процесіне қатысушы тұлғалардың
құқықтары мен бостандықтарын қорғауды
қамтамасыз ету
004            Судьяларды тұрғын үймен қамтамасыз ету
005            Жекелеген негiздемелер бойынша
республикалық меншiкке түскен мүлiктi
бағалау, сақтау және сату
006            Сот жүйесі органдарының объектілерін
дамыту
100            Қазақстан Республикасы Yкiметінің төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
04                    Заңды және құқықтық тәртіпті қамтамасыз
ету жөніндегі қызмет
3 04  502               Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
001            Қазақстан Республикасында заңдардың және
заңға тәуелдi актілердiң дәлме-дәл және
бiрiздi қолданылуына жоғары қадағалауды
жүзеге асыру
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
021        1997-1998 жылдардағы әскери қызметшілерге
үстемақы төлеу
100        Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының
Құқықтық статистика және арнайы есеп
жөніндегі комитетiнiң аппараты
101        Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының
Құқықтық статистика және арнайы есеп
жөнiндегі комитетiнiң аумақтық органдарының
аппараттары
102        Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының
Қаржылық мониторинг комитетінің аппараты
002            Криминалдық және жедел есеп жүргiзу
жөнiндегі мемлекетаралық ақпараттық өзара
iс-қимыл
003            Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының
Құқықтық статистика және арнаулы есепке алу
комитетiнiң ақпараттық жүйесiн құру
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
05                    Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің
қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі
қызмет

3  02 221                 Министерство юстиции Республики Казахстан
005             Оказание юридической помощи адвокатами в суде
006             Правовая пропаганда
03                     Судебная деятельность
3  03 501                 Верховный Суд Республики Казахстан
001             Обеспечение деятельности органов судебной
системы
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
100          Обеспечение деятельности Верховного Суда
Республики Казахстан
101          Аппарат Комитета по судебному администрированию
при Верховном Суде Республики Казахстан
102          Администраторы в областях, городах Астане
и Алматы
103          Местные суды
104          Суды с участием присяжных заседателей
002             Создание единой автоматизированной
информационно-аналитической системы органов
судебной системы Республики Казахстан
003             Обеспечение защиты прав и свобод лиц,
участвующих в судебном процессе
004             Обеспечение жильем судей
005             Оценка, хранение и реализация имущества,
поступившего в республиканскую собственность
по отдельным основаниям
006             Развитие объектов органов судебной системы
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
105             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
04                     Деятельность по обеспечению законности и
правопорядка
3  04 502                 Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
001             Осуществление высшего надзора за точным и
единообразным применением законов и подзаконных
актов в Республике Казахстан
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
021          Премиальные выплаты военнослужащим за
1997-1998 годы
100          Аппарат Комитета по правовой статистике и
специальным учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
101          Аппараты территориальных органов Комитета по
правовой статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
102          Аппарат Комитета финансового мониторинга
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
002             Межгосударственное информационное
взаимодействие по ведению криминального
и оперативного учетов
003             Создание информационной системы Комитета по
правовой статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105             Разработка и экспертиза технико-
экономических обоснований республиканских
бюджетных инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
05                     Деятельность по обеспечению безопасности
личности, общества и государства

3 05 104                Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрiнiң Кеңсесi
002            Мемлекеттік органдарда ақпараттық
қауiпсiздiкті ұйымдастыру және қамтамасыз
ету
100        Мемлекеттік органдарда ақпаратты техникалық
қорғауды ұйымдастыру жөніндегi орталық
101        Ақпарат қауiпсiздiгi саласында мамандарды
даярлау және бiлiктiлігін арттыру орталығы
003            Мемлекеттік мекемелердi фельдъегерлiк
байланыспен қамтамасыз ету
3 05 410                Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауiпсiздік комитетi
001            Ұлттық қауіпсiздiктi қамтамасыз ету
002            Ұлттық қауiпсiздiк жүйесiн дамыту
бағдарламасы
100            Қазақстан Республикасы Үкiметінiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
3 05 680                Қазақстан Республикасы Президентінің
Күзет қызметі
001            Мемлекеттер басшылары мен жекелеген
лауазымды адамдардың қауiпсiздiгiн
қамтамасыз ету
100            Қазақстан Республикасы Үкiметінiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
06                    Қылмыстық-атқару жүйесі
3 06 221                Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрлігі
003            Сотталғандарды ұстау
004            Қылмыстық-атқару жүйесi объектілерiн салу
және реконструкциялау
011            Түзету мекемелерiнде ЖҚТБ індетiне қарсы
iс-қимыл
012            Тергеу-қамауға алынған адамдарды ұстау
013            Тергеу изоляторларында ЖҚТБ індетіне қарсы
iс-қимыл
020            Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды оңалтуды
ұйымдастыру және жүзеге асыру
09                    Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік
саласындағы басқа да қызметтер

3  05 104                 Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан
002             Организация и обеспечение информационной
безопасности в государственных органах
100          Центр по организации технической защиты
информации в государственных органах
101          Центр подготовки и повышения квалификации
специалистов в области информационной
безопасности
003             Обеспечение фельдъегерской связью
государственных учреждений
3  05 410                 Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан
001             Обеспечение национальной безопасности
002             Программа развития системы национальной
безопасности
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
3  05 680                 Служба охраны Президента
Республики Казахстан
001             Обеспечение безопасности глав государств и
отдельных должностных лиц
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105             Разработка и экспертиза технико-
экономических обоснований республиканских
бюджетных инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
06                     Уголовно-исполнительная система
3  06 221                 Министерство юстиции Республики Казахстан
003             Содержание осужденных
004             Строительство и реконструкция объектов
уголовно-исполнительной системы
011             Противодействие эпидемии СПИДа в исправительных
учреждениях
012             Содержание следственно-арестованных лиц
013             Противодействие эпидемии СПИДа в следственных
изоляторах
020             Организация и осуществление реабилитации
лиц, отбывших уголовные наказания
09                     Прочие услуги в области общественного
порядка и безопасности

3 09  201               Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі
008            Мәліметтер берудің спутниктік желісі мен
телефонияны жаңғырту және дамыту
3 09 221                Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрлігі
001            Мемлекеттің қызметiн құқықтық қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100        Қылмыстық-атқару жүйесі комитетiнің аппараты
101        Қылмыстық-атқару жүйесiнің аумақтық
органдарының аппараттары
002            Сот сараптамаларын жүргізу
009            "Құжаттандыру және тұрғындарды тіркеу"
мемлекеттік деректер базасы" ақпараттық
жүйесін құру
010            Халыққа "жалғыз терезе" қағидаты бойынша
қызмет көрсететін орталықтардың қызметiн
қамтамасыз ету
014            Дін мәселелері бойынша ғылыми-зерттеу
сараптамалық орталық құру
018            Күрделі сараптама өткізу үшін ғылыми-
зерттеу институтын құру
019            Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
100            Қазақстан Республикасы Үкiметінiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
104            Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы
күрес
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
116            Электрондық үкімет шеңберінде адами
капиталды дамыту
3 09 618                Қазақстан Республикасы Экономикалық
қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігі (қаржы полициясы)
003             Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-
телекоммуникациялық жүйені құру
3 09 680                Қазақстан Республикасы Президентінің
Күзет қызметі
002           Қазақстан Республикасы Президентінің
Күзет қызметінің бірыңғай ақпараттық
жүйесін құру
4                       Білім беру
01                    Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту

3  09 201                 Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
008             Модернизация и развитие спутниковой сети
передачи данных и телефонии
3  09 221                 Министерство юстиции Республики Казахстан
001             Правовое обеспечение деятельности государства
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
100          Аппарат Комитета уголовно-исполнительной
системы
101          Аппараты территориальных органов уголовно-
исполнительной системы
002             Проведение судебных экспертиз
009             Создание информационной системы
"Государственная база данных
"Документирование и регистрация населения"
010             Обеспечение деятельности центров
обслуживания населения по принципу
"одного окна"
014             Создание научно-исследовательского
и аналитического центра по вопросам
религии
018             Создание научно-исследовательского
института для проведения сложных
судебных экспертиз
019             Борьба с коррупцией
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
104             Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105             Разработка и экспертиза технико-
экономических обоснований республиканских
бюджетных инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
116             Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства
3  09 618                 Агентство Республики Казахстан по борьбе
с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
003             Создание единой автоматизированной
информационно-телекоммуникационной
системы
3  09 680                 Служба охраны Президента Республики
Казахстан
002             Создание единой информационной системы
Службы охраны Президента Республики
Казахстан
4                         Образование
01                     Дошкольное воспитание и обучение

4 01  123                Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің аппараты
004            Мектепке дейiнгі тәрбие ұйымдарын
қолдау
4 01 464                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
бiлiм беру бөлiмi
009            Мектепке дейiнгi тәрбие ұйымдарының
қызметін қамтамасыз ету
02                    Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы
орта білім беру
4 02  123               Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкiмінің аппараты
005            Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейiн тегін алып баруды және керi
алып келудi ұйымдастыру
4 02 205                Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
министрлiгi
002            Спорт бойынша бiлiм беру объектiлерiн салу
және реконструкциялау
003            Спортта дарындылық көрсеткен балаларды
оқыту және тәрбиелеу
100        Спортта дарындылық көрсеткен балаларға
арналған республикалық мектеп-интернаттар
101        Олимпиадалық резерв және жоғары спорттық
шеберлiк мектептерiнiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету
4 02 208                Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігі
005            Білім берудің мамандандырылған ұйымдарында
жалпы бiлiм беру
4 02 225                Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлігі
009            Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
010            Республикалық мектеп олимпиадаларын,
конкурстарды, республикалық маңызы бар
мектептен тыс iс-шараларды өткiзу
015            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жалпы орта білім
беретiн мемлекеттік мекемелердегі физика,
химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен
жарақтандыруға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
028            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жалпы орта білім
беретiн мемлекеттік мекемелердің бірүлгі
штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге
берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
029            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жаңадан пайдалануға
берілетін білiм беру объектілерiн ұстауға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
034            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жалпы орта білiм
беретiн мемлекеттік мекемелердi Интернетке
қосуға және трафигіне ақы төлеуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
035            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне орта білiм
беретiн ұйымдардың кiтапхана қорларын
жаңарту үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк
кешендердi сатып алуға және жеткiзуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне орта білiм
беретiн мекемелердің кітапхана қорларын
жаңарту үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк
кешендердi сатып алуға және жеткiзуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мемлекеттік орта
білiм беру ұйымдарының кiтапхана қорларын
жаңарту үшiн мемлекеттік тілді зерделеу
жөніндегі оқу, анықтама және электронды
әдебиет сатып алуға және жеткізуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
036            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне жалпы орта бiлiм
беретiн мемлекеттік мекемелерде лингафондық
және мультимедиалық кабинеттер құруға
берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
051            Алматы қаласы бюджетіне 2007 жылы
"А.Жұбанов атындағы дарынды балаларға
арналған қазақ орта мамандандырылған
музыка мектеп-интернаты" мемлекеттік
білім мекемесінің жұмыс істеуіне берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
076            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне білім беру
саласында мемлекеттік жүйенің жаңа
технологияларын енгізуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
100            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім
берудің мемлекеттік жүйесіне интерактивті
оқыту жүйесін енгізуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер

4  01 123                 Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
004             Поддержка организаций
дошкольного воспитания и обучения
4  01 464                 Отдел образования района (города
областного значения)
009             Обеспечение деятельности организаций
дошкольного воспитания и обучения
02                     Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
4  02 123                 Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
005             Организация бесплатного подвоза учащихся
до школы и обратно в аульной (сельской)
местности
4  02 205                 Министерство туризма и спорта Республики
Казахстан
002             Строительство и реконструкция объектов
образования по спорту
003             Обучение и воспитание одаренных в спорте детей
100          Республиканские школы-интернаты для одаренных
в спорте детей
101          Обеспечение функционирования школ олимпийского
резерва и высшего спортивного мастерства
4  02 208                 Министерство обороны Республики Казахстан
005             Общеобразовательное обучение
в специализированных организациях образования
4  02 225                 Министерство образования и науки
Республики Казахстан
009             Обучение и воспитание одаренных детей
010             Проведение республиканских школьных олимпиад,
конкурсов, внешкольных мероприятий
республиканского значения
015             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
оснащение учебным оборудованием кабинетов
физики, химии, биологии в государственых
учреждениях среднего общего образования
022             Внедрение новых технологий государственной
системы в сфере образования
100          Внедрение системы интерактивного обучения
в государственной системе среднего общего
образования
028             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
обеспечение содержания типовых штатов
государственных учреждений общего среднего
образования
029             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание
вновь вводимых объектов образования
034             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на подключение
к Интернету и оплату трафика государственных
учреждений среднего общего образования
035             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
приобретение и доставку учебников и учебно-
методических комплексов для обновления
библиотечных фондов государственных организаций
среднего образования
100          Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
приобретение и доставку учебников и
учебно-методических комплексов для
обновления библиотечных фондов государственных
учреждений среднего общего образования
101          Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
приобретение и доставку учебной,
справочной и электронной литературы по
изучению государственного языка для
обновления библиотечных фондов государственных
организаций среднего образования
036             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на создание
лингафонных и мультимедийных кабинетов
в государственных учреждениях среднего общего
образования
051             Целевые текущие трансферты бюджету города
Алматы на функционирование в 2007 году
государственного учреждения образования
"Казахская средняя специализированная
музыкальная школа-интернат для одаренных
детей им. А.Жубанова"
076             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на внедрение
новых технологий государственной системы
в сфере образования
100          Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
внедрение системы интерактивного обучения в
государственной системе среднего общего образования

4 02  260                Облыстың дене шынықтыру және спорт
басқармасы (бөлiмi)
006               Балалар мен жеткiншектерге спорт бойынша
қосымша білім беру
007            Мамандандырылған білім беру ұйымдарында
спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
4 02 261                Облыстың бiлiм беру департаментi
(басқармасы)
003            Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы
білiм беру
004            Орта бiлім жүйесiн ақпараттандыру
005            Білiм берудiң мемлекеттік облыстық ұйымдары
үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік
кешендерді сатып алу және жеткiзу
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін ресми трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
006            Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында
дарынды балаларға жалпы білiм беру
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін ресми трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
007            Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын
және мектептен тыс iс-шараларды өткізу
013            Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттерiне жалпы орта білім
беретiн мемлекеттік мекемелердегі физика,
химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен
жарақтандыру
017            Жалпы орта білiм берудің мемлекеттiк
мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды
қамтамасыз етуге аудандар (облыстық
маңызы бар қалалар) бюджеттерiне ағымдағы
нысаналы трансферттер
019            Жалпы орта білім берудiң мемлекеттiк
мекемелерiн Интернет желiсіне қосуға және
олардың трафигін төлеуге аудандар
(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне
ағымдағы нысаналы трансферттер
020            Жалпы орта білiм берудiң мемлекеттік
мекемелерiне кiтапханалық қорларын жаңарту
үшiн оқулық пен оқу-әдiстемелiк кешенiн
сатып алуға және жеткізуге аудандар
(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне
ағымдағы нысаналы трансферттер
021            Жалпы орта білім берудiң мемлекеттік
мекемелерi үшiн лингафондық және
мультимедиалық кабинеттер жасауға аудандар
(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне
ағымдағы нысаналы трансферттер
022            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттерге тамақтануды, тұруды және
балаларды тестілеу пункттеріне жеткізуді
ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
023            Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттеріне мемлекеттік орта білім беру
ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін
мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі
оқу, анықтама және электронды әдебиет
сатып алуға және жеткізуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
025            Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің
жаңа технологияларын енгізу
100          Интерактивті оқыту жүйесін енгізу
026            Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттеріне білім беру саласында
мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын
енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
100          Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттеріне жалпы орта білім берудің
мемлекеттік жүйесіне интерактивтік оқыту
жүйесін енгізуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер

4  02 260                 Управление (Отдел) физической культуры и
спорта области
006             Дополнительное образование для детей
и юношества по спорту
007             Общеобразовательное обучение одаренных
в спорте детей в специализированных
организациях образования
4  02 261                 Департамент (Управление) образования области
003             Общеобразовательное обучение по специальным
образовательным программам
004             Информатизация системы среднего образования
005             Приобретение и доставка учебников,
учебно-методических комплексов для
государственных областных организаций
образования
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
006             Общеобразовательное обучение одаренных детей
в специализированных организациях образования
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
007             Проведение школьных олимпиад и внешкольных
мероприятий областного масштаба
013             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на оснащение
учебным оборудованием кабинетов физики,
химии, биологии в государственных учреждениях
среднего общего образования
017             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на обеспечение
содержания типовых штатов государственных
учреждений общего среднего образования
019             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на подключение
к Интернету и оплату трафика государственных
учреждений среднего общего образования
020             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на приобретение
и доставку учебников и учебно-методических
комплексов для обновления библиотечных фондов
государственных учреждений среднего общего
образования
021             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на создание
лингофонных и мультимедийных кабинетов
для государственных учреждений среднего
общего образования
022             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на организацию
питания, проживания и подвоза детей к пунктам
тестирования
023             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на приобретение
и доставку учебной, справочной и электронной
литературы по изучению государственного
языка для обновления библиотечных фондов
государственных организаций среднего
образования
025             Внедрение новых технологий государственной
системы в сфере образования
100          Внедрение системы интерактивного обучения
026             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на внедрение
новых технологий государственной системы
в сфере образования
100          Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на внедрение
системы интерактивного обучения в государственной
системе среднего общего образования

4 02  359               Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың дене шынықтыру және спорт
басқармасы (бөлімi)
006            Балалар мен жасөспiрімдерге спорт бойынша
қосымша білiм беру
007            Мамандандырылған білім беру ұйымдарында
спорттағы дарынды балаларға жалпы білім беру
4 02  360              Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың бiлiм беру департаментi
(басқармасы)
003            Жалпы білім беру
101        Мектеп-интернаттар
102        Кешкi (ауысымдық) жалпы бiлiм беру
мектептері
103        Оқу өндiрiстiк комбинаттарда және басқа
оқу-өндiрiстiк құрылымдарда оқыту
104        Бастауыш, негізгі және орта мектептердің,
мектептер-балабақшалардың қызметін
республикалық бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен қамтамасыз ету
105        Бастауыш, негізгі және орта мектептердің,
мектептер-балабақшалардың қызметін
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
қамтамасыз ету
004            Арнаулы білім беру бағдарламалары бойынша
жалпы бiлiм беру
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін ресми трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
005            Мамандандырылған білім беру ұйымдарында
дарынды балаларға жалпы білім беру
006            Орта бiлiм жүйесiн ақпараттандыру
007            Республикалық маңызы бар қаланың, астананың
мемлекеттік бiлiм беру ұйымдары үшiн
оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді
сатып алу және жеткiзу
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
008            Балалар мен жасөспiрiмдер үшiн қосымша
білім беру
009            Республикалық маңызы бар қала,
астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын
және мектептен тыс iс-шараларды өткізу
4 02  464               Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
бiлім беру бөлімі
003            Жалпы білім беру
101        Мектеп-интернаттар
102        Жалпы білім беретін кешкi (ауысымдық)
мектептер
103        Оқу өндiрiстiк комбинаттарда және басқа
оқу-өндiрiстiк құрылымдарда оқыту
104        Бастауыш, негізгі және орта мектептердің,
мектептер-балабақшалардың қызметін
республикалық бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен қамтамасыз ету
105        Бастауыш, негізгі және орта мектептердің,
мектептер-балабақшалардың қызметін
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
қамтамасыз ету
004            Орта білім беру жүйесін ақпараттандыру
005            Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
мемлекеттік бiлiм беру ұйымдары үшiн
оқулықтармен оқу-әдістемелік кешендерді
сатып алу және жеткiзу
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен іске асыру
006            Балалар мен жасөспiрiмдер үшiн қосымша
білім беру
007            Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп
олимпиадаларын және мектептен тыс
iс-шараларды өткізу
010         Білім беру саласындағы мемлекеттік
жүйенің жаңа технологияларын енгізу
03                    Бастауыш кәсіптік білім беру

4  02 359                 Управление (Отдел) физической культуры
и спорта города республиканского значения,
столицы
006             Дополнительное образование для детей
и юношества по спорту
007             Общеобразовательное обучение одаренных
в спорте детей в специализированных
организациях образования
4  02 360                 Департамент (Управление) образования города
республиканского значения, столицы
003             Общеобразовательное обучение
101          Школы-интернаты
102          Вечерние (сменные) общеобразовательные школы
103          Обучение в учебно-производственных комбинатах
и в других учебно-производственных структурах
104          Обеспечение деятельности школ начальных,
основных и средних, школ - детских садов
за счет трансфертов из
республиканского бюджета
105          Обеспечение деятельности школ начальных,
основных и средних, школ - детских садов
за счет средств местного бюджета
004             Общеобразовательное обучение по специальным
образовательным программам
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
005             Общеобразовательное обучение одаренных детей в
специализированных организациях образования
006             Информатизация системы среднего образования
007             Приобретение и доставка учебников,
учебно-методических комплексов для
государственных организаций образования
города республиканского значения, столицы
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
008             Дополнительное образование для детей
и юношества
009             Проведение школьных олимпиад и внешкольных
мероприятий масштаба города республиканского
значения, столицы
018             Внедрение новых технологий государственной
системы в сфере образования
4  02 464                 Отдел образования района
(города областного значения)
003             Общеобразовательное обучение
101          Школы-интернаты
102          Вечерние (сменные) общеобразовательные школы
103          Обучение в учебно-производственных комбинатах
и в других учебно-производственных структурах
104          Обеспечение деятельности школ начальных,
основных и средних, школ - детских садов
за счет трансфертов из
республиканского бюджета
105          Обеспечение деятельности школ начальных,
основных и средних, школ - детских садов
за счет средств местного бюджета
004             Информатизация системы среднего образования
005             Приобретение и доставка учебников,
учебно-методических комплексов для
государственных организаций образования
района (города областного значения)
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
006             Дополнительное образование для детей
и юношества
007             Проведение школьных олимпиад и внешкольных
мероприятий районного (городского) масштаба
010             Внедрение новых технологий государственной
системы в сфере образования
03                     Начальное профессиональное образование

4 03  225               Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым
министрлiгi
037            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жалпы бастауыш
кәсіби білім беретін мемлекеттік
мекемелердiң материалдық-техникалық базасын
нығайтуға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
052            Қостанай облысының облыстық бюджетіне
көлік коммуникация саласының техникалық
және қызмет көрсету персоналы кадрларын
даярлау және қайта даярлау өңіраралық
орталығының материалдық-техникалық
базасын нығайтуға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
4 03  261                Облыстың бiлiм беру департаментi
(басқармасы)
008            Бастауыш кәсiптiк білім беру
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
024            Қостанай облысының көлік коммуникация
саласының техникалық және қызмет көрсету
персоналы кадрларын дайындау және қайта
дайындау өңіраралық орталығы
материалдық-техникалық базасын нығайту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
4 03 360                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың бiлім беру департаментi
(басқармасы)
010            Бастауыш кәсiптік білім беру
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен
іске асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
04                    Орта кәсіби білім беру
4 04 201                Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлігi
010            Орта кәсіптік білiмдi мамандар даярлау
4 04 205                Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
министрлiгi
004            Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау
4 04 208                Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлiгi
010            Орта кәсіптік білiмдi мамандар даярлау
100        Орта кәсіптік білiмдi мамандар даярлау
4 04 221                Қазақстан Республикасы Әділет
министрлiгi
007            Орта кәсіптік білiмдi мамандар даярлау
4 04 225                Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым
министрлiгi
013            Орта кәсіптік білiмдi мамандар даярлау
016            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жергілікті
атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы
негiзiнде кәсіптік орта оқу орындарында
оқитын студенттердің стипендияларын төлеуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
030            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жергілікті
атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы
негізiнде кәсіптік орта оқу орындарында
оқып жатқандар үшiн жол жүруге өтемақы
төлеуге берілетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер
049            Техникалық және қызмет көрсету мамандарын
даярлау және қайта даярлау

4  03 225                 Министерство образования и науки
Республики Казахстан
037             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на укрепление
материально-технической базы государственных
учреждений начального профессионального
образования
052             Целевые текущие трансферты областному бюджету
Костанайской области на укрепление материально-
технической базы межрегионального центра по
подготовке и переподготовке кадров технического
и обслуживающего персонала транспортно-
коммуникационной отрасли
4  03 261                 Департамент (Управление) образования
области
008             Начальное профессиональное образование
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
024             Укрепление материально-технической базы
межрегионального центра Костанайской
области по подготовке и переподготовке
кадров технического и обслуживающего
персонала транспортно-коммуникационной
отрасли
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
4  03 360                 Департамент (Управление) образования
города республиканского значения,
столицы
010             Начальное профессиональное образование
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
04                     Среднее профессиональное образование
4  04 201                 Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
010             Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием
4  04 205                 Министерство туризма и спорта Республики
Казахстан
004             Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием
4  04 208                 Министерство обороны Республики Казахстан
010             Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием
100          Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием
4  04 221                 Министерство юстиции Республики Казахстан
007             Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием
4  04 225                 Министерство образования и науки
Республики Казахстан
013             Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием
4  04 225 016             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату
стипендий студентам, обучающимся в
средних профессиональных учебных заведениях на
основании государственного заказа местных
исполнительных органов
030             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату
компенсаций на проезд для обучающихся в средних
профессиональных учебных заведениях на основании
государственного заказа местных исполнительных
органов
049             Подготовка и переподготовка специалистов
технического и обслуживающего труда

4 04 226                Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлiгi
002            Орта кәсіптік білiмдi мамандар даярлау
013            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жергілікті
атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы
негізiнде кәсiптiк орта оқу орындарында
оқитын студенттердiң стипендияларын төлеуге
берiлетін ағымдағы нысаналы трансферттер
021            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жергілiкті
атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы
негізiнде кәсiптiк орта оқу орындарында
оқып жатқандар үшiн жол жүруге өтемақы
төлеуге берілетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер
039            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мемлекеттік
тапсырыс шеңберiнде орта кәсіптік
білім беру ұйымдарына оқыту құнын ұлғайту
және қосымша қабылдау бойынша шығыстарды
өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
4 04 253                Облыстың денсаулық сақтау департаменті
(басқармасы)
002            Орта кәсіптік білiмдi мамандар даярлау
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен
іске асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
4 04 261               Облыстың білiм беру департаменті
(басқармасы)
009            Орта кәсіби білiмдi мамандар даярлау
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен
іске асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
4 04 353                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың денсаулық сақтау департаментi
(басқармасы)
002            Орта кәсіптік білiмдi мамандар даярлау
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен
іске асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
4 04 360                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың бiлiм беру департаменті
(басқармасы)
011            Орта кәсіптік білiмдi мамандар даярлау
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен
іске асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
05                    Қосымша кәсіби білім беру
4 05 201                Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгi
011            Кадрлардың білiктілiгiн арттыру және қайта
даярлау
4 05 206                Қазақстан Республикасы Мәдениет және
ақпарат министрлiгi
020            Мемлекеттiк мәдениет ұйымдары кадрларының
бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта
даярлау

4  04 226                 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
002             Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием
013             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату
стипендий студентам, обучающимся в
средних профессиональных учебных заведениях на
основании государственного заказа местных
исполнительных органов
021             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату
компенсаций на проезд для обучающихся в средних
профессиональных учебных заведениях на основании
государственного заказа местных исполнительных
органов
039             Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на возмещение расходов по увеличению
стоимости обучения и дополнительного приема
в организациях среднего профессионального
образования в рамках государственного заказа
4  04 253                 Департамент (Управление) здравоохранения
области
002             Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
4  04 261                 Департамент (Управление) образования
области
009             Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
4  04 353                 Департамент (Управление) здравоохранения
города республиканского значения, столицы
002             Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
4  04 360                 Департамент (Управление) образования города
республиканского значения, столицы
011             Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
05                     Дополнительное профессиональное
образование
4  05 201                 Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
011             Повышение квалификации и переподготовка кадров
4  05 206                 Министерство культуры и информации
Республики Казахстан
020             Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных организаций культуры

4 05 213                Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
022            Халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік
ұйымдары кадрларының білiктілiгін арттыру
және оларды қайта даярлау
4 05 220                Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрлігі
042            Экономика саласындағы басшы қызметкерлер
мен менеджерлердің білiктілігін арттыру
4 05 221                Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрлігі
017            Кадрлардың білiктілiгін арттыру және оларды
қайта даярлау
4 05 225                Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым
министрлігі
023            Мемлекеттік білім беру ұйымдарындағы
кадрлардың білiктілiгін арттыру және қайта
даярлау
038            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне облыстық (қалалық)
педагог кадрлардың біліктілігiн арттыру
институттарының педагог қызметкерлерiн
қайта даярлауға және олардың бiлiктілiгiн
арттыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер
039            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне облыстық (қалалық)
педагог кадрлардың біліктілiгін арттыру
институттарының материалдық-техникалық
базасын нығайтуға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
4 05 226                Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі
014            Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары
кадрларының біліктілігін арттыру және қайта
даярлау
040            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне медицина
кадрларын, сондай-ақ денсаулық сақтау
саласындағы менеджерлердiң біліктілігін
арттыруға және оларды қайта даярлауға
берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
4 05 233                Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігі
023            Техникалық реттеу саласында мамандардың
біліктілігін арттыру және қайта даярлау
4 05 252                Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы iшкі істер органы
007            Кадрлардың білiктілiгiн арттыру және оларды
қайта даярлау
4 05 253                Облыстың денсаулық сақтау департаментi
(басқармасы)
003            Кадрларының біліктілігін арттыру және
оларды қайта даярлау
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен
іске асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
4 05 261                Облыстың білім беру департаментi
(басқармасы)
010            Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды
қайта даярлау
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен
іске асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру

4  05 213                 Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
022             Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных организаций социальной
защиты населения
4  05 220                 Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
042             Повышение квалификации руководящих работников
и менеджеров в сфере экономики
4  05 221                 Министерство юстиции Республики Казахстан
017              Повышение квалификации и переподготовка кадров
4  05 225                 Министерство образования и науки
Республики Казахстан
023             Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных организаций образования
038             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
переподготовку и повышение квалификации
педагогических работников в областных
(городских) институтах повышения
квалификации педагогических кадров
039             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на укрепление
материально-технической базы областных
(городских) институтов повышения квалификации
педагогических кадров
4  05 226                 Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
014             Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных организаций здравоохранения
040             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение
квалификации и переподготовку медицинских
кадров, а также менеджеров в области
здравоохранения
4  05 233                 Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан
023            Повышение квалификации и переподготовка кадров
в области технического регулирования
4  05 252                 Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из областного бюджета
007             Повышение квалификации и переподготовка кадров
4  05 253                 Департамент (Управление) здравоохранения
области
003             Повышение квалификации и переподготовка кадров
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
4  05 261                 Департамент (Управление) образования области
010             Повышение квалификации и переподготовка кадров
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета

4 05 352                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың бюджетiнен қаржыландырылатын
атқарушы iшкi iстер органы
006            Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта
даярлау
4 05 353                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың денсаулық сақтау департаментi
(басқармасы)
003            Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта
даярлау
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебiнен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергiліктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
4 05 360                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың бiлiм беру департаментi
(басқармасы)
012            Кадрлардың бiлiктiлігін арттыру және оларды
қайта даярлау
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен
іске асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
4 05 608                Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
қызмет iстерi агенттігі
004            Мемлекеттiк қызметшілердi даярлау, қайта
даярлау және біліктілігін арттыру
4 05 694                Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс
басқармасы
011              Дәрiгерлердi шетелдерде қайта даярлау және
мамандандыру
06                    Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін
кәсіби білім беру
4 06 201                Қазақстан Республикасы Iшкi icтеp
министрлігі
012            Жоғары кәсiптік білімдi мамандар даярлау
021        1997-1998 жылдардағы әскери қызметшілерге
үстемақы төлеу
100        Жоғары кәсіби білімді мамандар даярлау
4 06 202                Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлiгi
006            Жоғары кәсiптік білімдi мамандар даярлау
4 06 208                Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлiгi
011            Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгі
кәсiптік білімдi мамандар даярлау
100        Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі
кәсіби білімді мамандар даярлау
4 06 212                Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі
007            Ауыл шаруашылық саласындағы білім беру
объектілерін дамыту
4 06 221                Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрлiгi
016            Жоғары кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
4 06 225                Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлігі
020            Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгі
кәсiптік білімдi мамандар даярлау
100        Мемлекеттік бiлiм беру гранты бойынша
мамандар даярлау
101        Жоғары оқу орындарының студенттерін
стипендиямен қамтамасыз ету
102        Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрлар
даярлау
103        Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды
стипендиямен қамтамасыз ету
104        Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық
консерваториясында мамандар даярлау
105        Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлігi жоғары оқу орындарының
әскери кафедраларында запастағы офицерлер
даярлау
106        "Болашақ" бағдарламасы шеңберiнде шетелдегі
жоғары оқу орындарында мамандар даярлау
107        Мемлекеттік жоғары оқу орындарын күрделі
жөндеу
111        Жоғары кәсiптiк және жоғары оқу орнынан
кейiнгі кәсіптік бiлiмдi мамандар даярлау
үшін Қазақстанның жоғары оқу орындары үшiн
шетелдiк мамандарды (оқытушыларды,
профессорларды) тарту
113        Кәсіптік жоғары оқу орындарында мемлекеттiк
бiлiм беру тапсырысы бойынша оқып жатқандар
арасынан жастардың жол жүруiне өтемақы төлеу
114        "Нұр-Мүбарак" ислам мәдениетінің Египет
университетінде мамандар даярлау
116        Жоғары оқу орындары үшін оқу әдебиетін
дайындау, шығару және сатып алу
032            Бiлiм берудi және ғылымды институционалдық
дамыту
101        Екiншi деңгейдегi банктерде студенттік
кредиттерге кепiлдiк беру жүйесiн
ұйымдастыру

4  05 352                 Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из бюджета города
республиканского значения, столицы
006             Повышение квалификации и переподготовка кадров
4  05 353                 Департамент (Управление) здравоохранения
города республиканского значения, столицы
003             Повышение квалификации и переподготовка кадров
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
4  05 360                 Департамент (Управление) образования города
республиканского значения, столицы
012             Повышение квалификации и переподготовка кадров
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
4  05 608                 Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы
004             Подготовка, переподготовка и повышение
квалификации государственных служащих
4  05 694                 Управление делами Президента
Республики Казахстан
011             Переподготовка и специализация врачей
за рубежом
06                     Высшее и послевузовское профессиональное
образование
4  06 201                 Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
012             Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием
021          Премиальные выплаты военнослужащим
за 1997-1998 годы
100          Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием
4  06 202                 Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
006              Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием
4  06 208                 Министерство обороны Республики Казахстан
011             Подготовка специалистов с высшим и
послевузовским профессиональным образованием
100          Подготовка специалистов с высшим и
послевузовским профессиональным образованием
4  06 212                 Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
007            Развитие объектов образования в сфере
сельского хозяйства
4  06 221                 Министерство юстиции Республики Казахстан
016             Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием
4  06 225                 Министерство образования и науки
Республики Казахстан
020             Подготовка специалистов с высшим
и послевузовским профессиональным образованием
100          Подготовка специалистов по государственным
образовательным грантам
101          Стипендиальное обеспечение студентов высших
учебных заведений
102          Подготовка научных и научно-педагогических
кадров
103          Стипендиальное обеспечение научных и
научно-педагогических кадров
104          Подготовка кадров в Казахской национальной
консерватории имени Курмангазы
105          Подготовка офицеров запаса на военных кафедрах
высших учебных заведений Министерства
образования и науки Республики Казахстан
106          Подготовка специалистов в высших учебных
заведениях за рубежом в рамках программы
"Болашак"
107          Капитальный ремонт государственных высших
учебных заведений
111          Привлечение зарубежных специалистов
(преподавателей, профессоров) в высшие учебные
заведения Казахстана для подготовки
специалистов с высшим профессиональным и
послевузовским профессиональным образованием
113          Выплата компенсаций на проезд обучающимся из
числа молодежи в высших профессиональных
учебных заведениях по государственному
образовательному заказу
114          Подготовка специалистов в Египетском
университете исламской культуры
"Нур-Мубарак"
116          Подготовка, издание и приобретение учебной
литературы для высших учебных заведений
032             Институциональное развитие образования и науки
101          Организация системы гарантирования студенческих
кредитов в банках второго уровня

4 06 226                Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлiгі
003            Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгі
кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
100        Мемлекеттiк бiлiм беру гранты бойынша
мамандар даярлау
101        Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігi жоғары оқу орындарының
әскери кафедраларында запастағы офицерлер
даярлау
102        Жоғары оқу орындарының студенттерiн
стипендиямен қамтамасыз ету
103        Ғылыми кадрлар даярлау
104        Ғылыми кадрларды стипендиямен қамтамасыз ету
105        Мемлекеттiк жоғары оқу орындарын күрделi
жөндеу
106        Студенттердің жоғары оқу орындарында оқуды
аяқтауы
107        Жоғары оқу орындарында оқу аяқтайтын
студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету
108        Кәсiптiк жоғары оқу орындарында мемлекеттiк
бiлiм беру тапсырысы бойынша оқып жатқандар
арасынан жастардың жол жүруiне өтемақы төлеу
109        Мемлекеттік медициналық жоғары оқу
орындарының жанынан оқу-клиникалық
орталықтар құру
4 06 618                Қазақстан Республикасы Экономикалық
қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттiгi
(қаржы полициясы)
004            Жоғары кәсiптік бiлiмi бар мамандар даярлау
4 06 678                Қазақстан Республикасы Республикалық
ұланы
004            Жоғары кәсiптік бiлiмi бар мамандар даярлау
09                    Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
4 09 201                Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгі
013            Білім беру объектiлерін салу және қайта
жаңарту
4 09 225                Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлiгі
001            Білім және ғылым саласындағы уәкілеттi
органның қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100        Ғылыми кадрларды аттестациялау
102        "Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы" грантын
табыс ету
008            Білiм беру ұйымдары үшiн оқулықтар мен оқу-
әдiстемелiк кешендердi әзiрлеу және
байқаудан өткiзу, білім бepу саласында
қызмет көрсететін республикалық ұйымдар және
шетелдегі қазақ диаспорасы үшiн оқу
әдебиетін шығару және жеткізу
011            Білiм беру және ғылым объектілерiн салу
және реконструкциялау
012            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне білім беру
объектілерін салуға және реконструкциялауға
берілетiн нысаналы даму трансферттерi
014            Білiм беру саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер
017            Мәдениет пен өнер саласында үзілiссiз оқуды
қамтамасыз ету
021            Білім беру жүйесін ақпараттандыру
025            Білiм беру жүйесiн әдiстемелiк қамтамасыз
ету және білім беру қызметтерiнiң сапасын
талдау
027            Ұлттық тестілеу жүйесi
031            Алматы облысының облыстық бюджетіне және
Алматы қаласының бюджетіне білім беру
объектілерiнiң сейсмотұрақтылығын күшейту
үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi
033            Облыстық бюджеттерге балаларды тестілеу
пункттеріне жеткізуді, онда тамақтандыру
және онла тұруын ұйымдастыруға ағымдағы
нысаналы трансферттер
045            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне электрондық үкімет
шеңберінде адами капиталды дамытуға
мақсатты берілетін даму трансферттері
046            Мемлекеттік білім беру жүйесінің әлеуметтік
инфрақұрылымын дамыту
100          Жалпы орта білім берудің әлеуметтік
инфрақұрылымын дамыту
050            Сенім артқан агенттер қызметіне ақы төлеу
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткiзу
104            Нашақорлыққа және eciрткі бизнесiне қарсы
күрес
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
116            Электрондық үкімет шеңберінде адами
капиталды дамыту

4  06 226                 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
003              Подготовка специалистов с высшим и
послевузовским профессиональным образованием
100          Подготовка специалистов по государственным
образовательным грантам
101          Подготовка офицеров запаса на военных кафедрах
высших учебных заведений Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
102          Стипендиальное обеспечение студентов высших
учебных заведений
103          Подготовка научных кадров
104          Стипендиальное обеспечение научных кадров
105          Капитальный ремонт государственных высших
учебных заведений
106          Доучивание студентов в высших учебных
заведениях
107          Стипендиальное обеспечение студентов,
доучивающихся в высших учебных заведениях
108          Выплата компенсаций на проезд обучающимся
из числа молодежи в высших профессиональных
учебных заведениях по государственному
образовательному заказу
109          Создание при государственных медицинских высших
учебных заведениях учебно-клинических центров
4  06 618                 Агентство Республики Казахстан по борьбе
с экономической и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
004             Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием
4  06 678                 Республиканская гвардия Республики Казахстан
004             Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием
09                     Прочие услуги в области образования
4  09 201                 Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
013             Строительство и реконструкция объектов
образования
4  09 225                 Министерство образования и науки
Республики Казахстан
001             Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области образования и науки
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
100          Аттестация научных кадров
102          Присуждение гранта "Лучший преподаватель вуза"
008             Разработка и апробация учебников и учебно-
методических комплексов для организаций
образования, издание и доставка учебной
литературы для республиканских организаций,
предоставляющих услуги в области образования,
и казахской диаспоры за рубежом
011             Строительство и реконструкция объектов
образования и науки
012             Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на строительство и реконструкцию объектов
образования
014             Прикладные научные исследования в области
образования
017             Обеспечение непрерывного обучения в области
культуры и искусства
021             Информатизация ситемы образования
025             Методологическое обеспечение системы
образования и анализ качества
образовательных услуг
027             Национальная система тестирования
031             Целевые трансферты на развитие областному
бюджету Алматинской области и бюджету
города Алматы для сейсмоусиления объектов
образования
033             Целевые текущие трансферты областным бюджетам
на организацию питания, проживания и подвоза
детей к пунктам тестирования
045             Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства
046             Развитие социальной инфраструктуры
государственной системы образования
100          Развитие социальной инфраструктуры
среднего общего образования
050             Оплата услуг поверенным агентам
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
104             Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
116             Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства

4 09 226                Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлiгi
026            Білім беру объектілерін салу және
реконструкциялау
4 09 256               Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестіру департаменті
(басқармасы)
116            Электрондық үкімет шеңберінде адами
капиталды дамыту
4 09 261                Облыстың бiлiм беру департаментi
(басқармасы)
001            Бiлiм беру департаментiнiң (басқармасының)
қызметін қамтамасыз ету
003        Жергілiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттiк қызметшілердiң біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттiк органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттiк органдарды материалдық-техни-
калық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
011            Балалар мен жеткiншектердiң психикалық
денсаулығын зерттеу және халыққа
психологиялық-медициналық-педагогикалық
консультациялық көмек көрсету
012            Дамуында проблемалары бар балалар мен
жеткiншектердi оңалту және әлеуметтік
бейiмдеу
014            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттерге электрондық үкімет шеңберінде
адами капиталды дамытуға берілетін
нысаналы даму трансферттері
018            Жаңадан iске қосылатын білім беру
объектiлерiн ұстауға аудандар (облыстық
маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
100            Қазақстан Республикасы Үкiметінiң төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшiн жергілiкті атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілiктi бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
113            Жергілікті бюджеттерден алынатын
трансферттер
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
116            Электрондық үкімет шеңберінде адами
капиталды дамыту
4 09  271               Облыстың құрылыс департаменті
(басқармасы)
004            Білім беру объектілерін салуға және қайта
жаңартуға аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы
даму трансферттер
005            Білім беру объектілерін дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
025            Білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
032            Аудандық (облыстық маңызы бар қала)
бюджетіне Арқалық қаласындағы кәсіптік
бастауыш және орта білім оқушыларына
арналған жатақхананы қайта жөндеуге
берілетін нысаналы даму трансферттері

4  09 226                 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
026             Строительство и реконструкция объектов
образования
4  09 256                 Департамент (Управление) координации
занятости и социальных программ области
116             Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства
4  09 261                 Департамент (Управление) образования
области
001             Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) образования
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002             Создание информационных систем
011             Обследование психического здоровья детей
и подростков и оказание психолого-медико-
педагогической консультативной помощи населению
012             Реабилитация и социальная адаптация детей
и подростков с проблемами в развитии
014             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на развитие
человеческого капитала в рамках
электронного правительства
018             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на содержание
вновь вводимых объектов образования
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107             Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
113             Трансферты из местных бюджетов
115             Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
116             Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства
4  09 271                 Департамент (Управление) строительства
области
004              Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на строительство и реконструкцию
объектов образования
005             Развитие объектов образования
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
025             Сейсмоусиление объектов образования
Алматинской области
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
032             Целевые трансферты на развитие бюджету
района (города областного значения)
на реконструкцию общежития для учащихся
начального и среднего профессионального
образования в городе Аркалыке

4 09 467                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
құрылыс бөлімі
002            Білім беру объектілерін дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
ресми трансферттер есебінен іске асыру
016            Арқалық қаласындағы кәсіптік бастауыш
және орта білім оқушыларына арналған
жатақхананы қайта жөндеу
4 09 618                Қазақстан Республикасы Экономикалық
қылмыстық және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігі (қаржы полициясы)
007            Білім беру объектілерін дамыту
5                     Денсаулық сақтау
01                   Кең бейінді ауруханалар
5 01 201                Қазақстан Республикасы Ішкі iстер
министрлігі
014            Әскери қызметшілердi, құқық қорғау
органдарының қызметкерлерiн және олардың
отбасы мүшелерiн емдеу
5 01 208                Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігі
012            Әскери қызметшілердi және олардың отбасы
мүшелерiн емдеу
100        Әскери қызметшілерді және олардың отбасы
мүшелерін емдеу
5 01 253               Облыстың денсаулық сақтау департаментi
(басқармасы)
004            Бастапқы медициналық-санитарлық көмек және
денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының
жолдамасы бойынша стационарлық медициналық
көмек көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
5 01  353                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың денсаулық сақтау департаментi
(басқармасы)
004            Бастапқы медициналық-санитарлық көмек
көрсету мамандарының және денсаулық сақтау
ұйымдарының жолдамасы бойынша стационарлық
медициналық көмек көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
5 01 678                Қазақстан Республикасы Республикалық
ұланы
003            Әскери қызметшілерді және олардың отбасы
мүшелерін емдеу
021        1997-1998 жылдардағы әскери қызметшілерге
үстемақы төлеу
100        Әскери қызметшілерді және олардың отбасы
мүшелерін емдеу
02                    Халықтың денсаулығын қорғау
5 02 225               Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
министрлігі
019            Балаларды оңалту
5 02 226                Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі
006            Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-
эпидемиологиялық салауаттылығы
100        Эпидемиялардың алдын алу
101        Атырау, Арал теңізi, Ақтөбе, Орал,
Талдықорған, Маңғыстау, Шымкент, Қызылорда,
Жамбыл, Шалқар тырысқаққа қарсы станциялары
102        Республикалық санитарлық-эпидемиологиялық
станция
103        Көлiктегі санитарлық-эпидемиологиялық
сараптаманың өңiрлiк орталықтары
104        СПИД-тың алдын алу және оған қарсы күрес
жүргізу жөнiндегі республикалық орталық
007                Республикалық денсаулық сақтау ұйымдары
үшiн қанды, оның компоненттерiн және
препараттарын өндiру
008            Арнайы медицина резервiн сақтау
029       Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне облыстық
санитарлық-эпидемиологиялық орталықтардың
материалдық-техникалық базасын нығайтуға
берiлетін ағымдағы нысаналы трансферттер
033            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне шолғыншылық
эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін
тест-жүйелерді сатып алуға берiлетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
041            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жергілiктi
деңгейде қан орталығын материалдық-техни-
калық жарақтандыруға берiлетін ағымдағы
нысаналы трансферттер

4  09 467                 Отдел строительства района
(города областного значения)
002             Развитие объектов образования
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
016             Реконструкция общежития для учащихся
начального и среднего профессионального
образования в городе Аркалыке
4  09 618                 Агентство Республики Казахстан по борьбе с
с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
007             Развитие объектов образования
5                         Здравоохранение
01                     Больницы широкого профиля
5  01 201                 Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
014             Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов их семей
5  01 208                 Министерство обороны Республики Казахстан
012             Лечение военнослужащих и членов их семей
100          Лечение военнослужащих и членов их семей
5  01 253                 Департамент (Управление)
здравоохранения области
004             Оказание стационарной медицинской помощи
по направлению специалистов первичной медико-
санитарной помощи и организаций здравоохранения
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
5  01 353                 Департамент (Управление) здравоохранения
города республиканского значения, столицы
004             Оказание стационарной медицинской помощи
по направлению специалистов первичной медико-
санитарной помощи и организаций здравоохранения
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
5  01 678                 Республиканская гвардия
Республики Казахстан
003             Лечение военнослужащих и членов их семей
021          Премиальные выплаты военнослужащим
за 1997-1998 годы
100          Лечение военнослужащих и членов их семей
02                     Охрана здоровья населения
5  02 225                 Министерство образования и науки
Республики Казахстан
019              Реабилитация детей
5  02 226                 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
006             Санитарно-эпидемиологическое благополучие
населения на республиканском уровне
100          Предупреждение эпидемий
101          Противочумные станции Атырауская, Араломорская,
Актюбинская, Уральская, Талдыкорганская,
Мангистауская, Шымкентская, Кызылординская,
Жамбылская, Шалкарская
102          Республиканская санитарно-эпидемиологическая
станция
103          Региональные центры санитарно-
эпидемиологической экспертизы на транспорте
104          Республиканский центр по профилактике и борьбе
со СПИДом
007             Производство крови, ее компонентов и препаратов
для республиканских организаций здравоохранения
008             Хранение специального медицинского резерва
029             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на укрепление
материально-технической базы областных
центров санитарно-эпидемиологической экспертизы
033             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп
тест-систем для проведения дозорного
эпидемиологического надзора
041             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
материально-техническое оснащение центров
крови на местном уровне

5 02 253                Облыстың денсаулық сақтау департаментi
(басқармасы)
005            Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшiн
қан, оның құрамдас бөлiктерi мен
препараттарын өндiру
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
006            Ана мен баланы қорғау
100        Балалар үйлері
007            Салауатты өмiр салтын насихаттау
017            Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу
үшін тест-жүйелерін сатып алу
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
5 02 269               Облыстың мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
департаменті (басқармасы)
001            Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау департаментiнiң (басқармасының)
қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттiк қызметшілердiң біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттiк органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттiк органдарды материалдық-техни-
калық жарақтандыру
002            Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық
салауаттылығы
101        Жұқпалы аурулар ошақтарында дезинфекция,
дезинсекция және дератизация жұмыстарын
жүргізу
103        Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама
орталықтарының қызметін республикалық
бюджеттен берілетін трансферттер
есебінен қамтамасыз ету
104        Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама
орталықтарының қызметін жергілікті бюджет
қаражаты есебінен қамтамасыз ету
003            Індетке қарсы күрес
005            Ақпараттық жүйелер құру
007            Халыққа иммундық алдын алуды жүргізу үшін
дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа
иммунды биологиялық препараттарды
орталықтандырылған сатып алу
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау

5  02 253                 Департамент (Управление) здравоохранения
области
005             Производство крови, ее компонентов и препаратов
для местных организаций здравоохранения
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
006             Охрана материнства и детства
100          Дома ребенка
007             Пропаганда здорового образа жизни
017             Приобретение тест-систем для проведения
дозорного эпидемиологического надзора
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
5  02 269                 Департамент (Управление) государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
области
001             Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных
служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002             Санитарно-эпидемиологическое благополучие
населения
101          Проведение дезинфекционных, дезинсекционных
и дератизационных работ в очагах инфекционных
заболеваний
103          Обеспечение деятельности центров санитарно-
эпидемиологической экспертизы за счет
трансфертов из республиканского
бюджета
104          Обеспечение деятельности центров санитарно-
эпидемиологической экспертизы за счет
средств местного бюджета
003             Борьба с эпидемиями
005             Создание информационных систем
007             Централизованный закуп вакцин и других
медицинских иммунобиологических препаратов
для проведения иммунопрофилактики населения
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107             Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
115             Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа

5 02 373                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Құрылыс департаментi
(басқармасы)
007            Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет
объектiлерiн дамыту
5 02 694                Қазақстан Республикасы Президентінің Iс
басқармасы
003            Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-
эпидемиологиялық салауаттылығы
004            Азаматтардың жекелеген санаттарына
медициналық көмек көрсету
03                    Мамандандырылған медициналық көмек
5 03 226                Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлiгі
010            Жоғары мамандандырылған медициналық көмек
көрсету
011            Туберкулезбен ауыратындарға мамандандырыл-
ған және санаторий-сауықтыру медициналық
көмек көрсету
012            Ана мен баланы қорғау
028            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне дәрілік заттарды,
вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық
препараттарды сатып алуға берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттер
100        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне халыққа иммунды
алдын алу жүргiзу үшiн вакциналарды және
басқа иммундық-биологиялық препараттарды
сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттер
101        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне туберкулезге қарсы
препараттарды сатып aлуға ағымдағы нысаналы
трансферттер
102        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне диабетке қарсы
препараттарды сатып алуға ағымдағы нысаналы
трансферттер
103        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне онкологиялық
ауруларға химиялық препараттарды сатып
алуға ағымдағы нысаналы трансферттер
104        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне бүйрегі жетімсіз
ауруларға дәрілік заттарды, диализаторларды,
шығыс материалдарының және бүйрегі
трансплантацияланғаннан кейінгi аурулар үшiн
дәрiлiк заттар сатып алуға ағымдағы
нысаналы трансферттер
105        Лейкемия ауыратын балалар үшін дәрілік
заттарды сатып алуға Қарағанды облысының
облыстық бюджетіне ағымдағы нысаналы
трансферттер
106        Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық
бюджетіне ВИЧ жұқтырған және ЖҚТБ-мен
ауырған балаларды емдеу үшін дәрілік
заттар сатып алуға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
038            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне денсаулық
сақтаудың медициналық ұйымдарын жергілікті
деңгейде материалдық-техникалық
жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер
5 03 253                Облыстың денсаулық сақтау департаменті
(басқармасы)
009            Әлеуметтік-елеулi және айналадағылар үшiн
қауiп төндiретiн аурулармен ауыратын
адамдарға медициналық көмек көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019            Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына
қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
020            Диабет ауруларын диабетке қарсы
препараттарымен қамтамасыз ету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
021            Онкологиялық ауруларды химия
препараттарымен қамтамасыз ету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
022            Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек
құралдарымен, диализаторлармен, шығыс
материалдарымен және бүйрегі алмастырылған
ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен
қамтамасыз ету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру

5  02 373                 Департамент (Управление) строительства города
республиканского значения, столицы
007             Развитие объектов санитарно-эпидемиологической
службы
5  02 694                 Управление делами Президента Республики
Казахстан
003             Санитарно-эпидемиологическое благополучие
населения на республиканском уровне
004             Оказание медицинской помощи отдельным
категориям граждан
03                     Специализированная медицинская помощь
5  03 226                 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
010             Оказание высокоспециализированной медицинской
помощи
011             Оказание специализированной и санаторно-
оздоровительной медицинской помощи больным
туберкулезом
012             Охрана материнства и детства
028             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп
лекарственных средств, вакцин и других
иммунобиологических препаратов
100          Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп
вакцин и других медицинских иммунобиологических
препаратов для проведения иммунопрофилактики
населения
101          Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп
противотуберкулезных препаратов
102          Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп
противодиабетических препаратов
103          Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп
химиопрепаратов онкологическим больным
104          Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп
лекарственных средств, диализаторов, расходных
материалов больным с почечной недостаточностью
и лекарственных средств для больных после
трансплантации почек
105          Целевые текущие трансферты бюджету Карагандинской
области на закуп лекарственных средств для детей
больных лейкемией
106          Целевые текущие трансферты областному
бюджету Южно-Казахстанской области на
закуп лекарственных средств для лечения
ВИЧ-инфицированных и больных СПИДом детей
038             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
материально-техническое оснащение медицинских
организаций здравоохранения на местном уровне
5  03 253                 Департамент (Управление) здравоохранения
области
009             Оказание медицинской помощи лицам, страдающим
социально значимыми заболеваниями и
заболеваниями, представляющими опасность для
окружающих
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
019             Обеспечение больных туберкулезом
противотуберкулезными препаратами
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
020             Обеспечение больных диабетом
противодиабетическими препаратами
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
021             Обеспечение онкологических больных
химиопрепаратами
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
022             Обеспечение больных с почечной
недостаточностью лекарственными
средствами, диализаторами, расходными
материалами и больных после трансплантации
почек лекарственными средствами
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета

5 03 353                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың денсаулық сақтау департаментi
(басқармасы)
009            Әлеуметтік-елеулi және айналадағылар үшiн
қауiп төндiретін аурулармен ауыратын
адамдарға медициналық көмек көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019            Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына
қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
020            Диабет ауруларын диабетке қарсы
препараттарымен қамтамасыз ету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
021            Онкологиялық ауруларды химия
препараттарымен қамтамасыз ету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
022            Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек
құралдарымен, диализаторлармен, шығыс
материалдарымен және бүйрегі алмастырылған
ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен
қамтамасыз ету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
04                    Емханалар
5 04 226                Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі
022            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне созылмалы
ауруларды амбулаториялық емдеу кезінде
диспансерлік есепте тұрған балалар мен
жасөспірімдерді дәрілік заттармен
қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
024            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне азаматтардың
жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу
деңгейінде жеңілдікті жағдайларды дәрілік
заттармен қамтамасыз етуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
030            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне бастапқы
медициналық санитарлық көмектің медициналық
ұйымдарын штаттық нормативтерге сәйкес
медициналық кадрлармен жасақтауға
және жалпы практикадағы дәрігерлердің
жүйесін дамытуға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
035            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне амбулаториялық-
емдеу деңгейіндегі 5 жасқа дейінгі
балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
036            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне жүкті әйелдерді
құрамында темір және йод бар препараттармен
қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
037            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне азаматтардың
жекелеген санаттарын алдын ала медициналық
тексеруді жүзеге асыруға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер

5  03 353                 Департамент (Управление) здравоохранения
города республиканского значения, столицы
009             Оказание медицинской помощи лицам, страдающим
социально значимыми заболеваниями и
заболеваниями, представляющими опасность для
окружающих
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
019             Обеспечение больных туберкулезом
противотуберкулезными препаратами
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
020             Обеспечение больных диабетом
противодиабетическими препаратами
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
021             Обеспечение онкологических больных
химиопрепаратами
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
022             Обеспечение больных с почечной
недостаточностью лекарственными
средствами, диализаторами, расходными
материалами и больных после трансплантации
почек лекарственными средствами
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
04                     Поликлиники
5  04 226                 Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
022             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение
лекарственными средствами детей и подростков,
находящихся на диспансерном учете при
амбулаторном лечении хронических заболеваний
024             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение
лекарственными средствами на льготных условиях
отдельных категорий граждан на амбулаторном
уровне лечения
030             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
укомплектование медицинских организаций первичной
медико-санитарной помощи медицинскими кадрами
в соответствии со штатными нормативами
и развитие системы врачей общей практики
035             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
лекарственное обеспечение детей до 5-летнего
возраста на амбулаторном уровне лечения
036             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
обеспечение беременных железо- и
йодосодержащими препаратами
037             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
осуществление профилактических медицинских
осмотров отдельных категорий граждан

5 04 253                Облыстың денсаулық сақтау департаменті
(басқармасы)
010            Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық
көмек көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
014            Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық
деңгейде дәрілік заттармен және
мамандандырылған балалар және емдік тамақ
өнімдерімен қамтамасыз ету
100        Республикалық бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен азаматтардың
жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу
деңгейінде жеңілдікті жағдайларда,
дәрілік заттармен қамтамасыз ету
101        Республикалық бюджеттен берілетін ресми
трансферттер есебінен 5 жасқа дейінгі
балаларды амбулаторлық емдеу деңгейінде
дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету
102        Республикалық бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен жүкті әйелдерді
құрамында темір және йоды бар
препараттармен қамтамасыз ету
103        Республикалық бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен созылмалы ауруларды
амбулаториялық емдеу кезінде балалар мен
жасөспірімдерді дәрілік заттармен
қамтамасыз ету
104        Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
халықтың жекелеген санаттарын
амбулаториялық деңгейінде дәрілік заттармен
және мамандандырылған балалар және емдік
тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
5 04 353                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың денсаулық сақтау департаменті
(басқармасы)
010            Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық
көмек көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
014            Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық
деңгейде дәрілік заттармен және
мамандандырылған балалар және емдік тамақ
өнімдерімен қамтамасыз ету
100        Республикалық бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен азаматтардың
жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу
деңгейінде жеңілдікті жағдайларда,
дәрілік заттармен қамтамасыз ету
101        Республикалық бюджеттен берілетін ресми
трансферттер есебінен 5 жасқа дейінгі
балаларды амбулаторлық емдеу деңгейінде
дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету
102        Республикалық бюджеттен берілетін ресми
трансферттер есебінен жүкті әйелдерді
құрамында темір және йоды бар
препараттармен қамтамасыз ету
103        Республикалық бюджеттен берілетін ресми
трансферттер есебінен созылмалы ауруларды
амбулаториялық емдеу кезінде балалар мен
жасөспірімдерді дәрілік заттармен
қамтамасыз ету
104        Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
халықтың жекелеген санаттарын
амбулаториялық деңгейінде дәрілік заттармен
және мамандандырылған балалар және емдік
тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
05                    Медициналық көмектің басқа түрлері

5  04 253                 Департамент (Управление) здравоохранения
области
010             Оказание первичной медико-санитарной помощи
населению
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
014             Обеспечение лекарственными средствами и
специализированными продуктами детского
и лечебного питания отдельных категорий
населения на амбулаторном уровне
100          Обеспечение лекарственными средствами
на льготных условиях отдельных категорий
граждан на амбулаторном уровне лечения
за счет трансфертов
из республиканского бюджета
101          Лекарственное обеспечение детей до 5-летнего
возраста на амбулаторном уровне лечения
за счет трансфертов из
республиканского бюджета
102          Обеспечение беременных железо- и
йодосодержащими препаратами за счет
трансфертов из республиканского бюджета
103          Обеспечение лекарственными средствами
детей и подростков, находящихся на
диспансерном учете при амбулаторном лечении
хронических заболеваний за счет
трансфертов из республиканского бюджета
104          Обеспечение лекарственными средствами
и специализированными продуктами детского
и лечебного питания отдельных категорий
населения на амбулаторном уровне за счет
средств местного бюджета
5  04 353                 Департамент (Управление) здравоохранения
города республиканского значения, столицы
010             Оказание первичной медико-санитарной
помощи населению
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
014             Обеспечение лекарственными средствами и
специализированными продуктами детского
и лечебного питания отдельных категорий
населения на амбулаторном уровне
100          Обеспечение лекарственными средствами
на льготных условиях отдельных категорий
граждан на амбулаторном уровне лечения
за счет трансфертов из республиканского бюджета
101          Лекарственное обеспечение детей до 5-летнего
возраста на амбулаторном уровне лечения
за счет трансфертов из
республиканского бюджета
102          Обеспечение беременных железо- и
йодосодержащими препаратами за счет
трансфертов из республиканского бюджета
103          Обеспечение лекарственными средствами
детей и подростков, находящихся на
диспансерном учете при амбулаторном
лечении хронических заболеваний за счет
трансфертов из республиканского бюджета
104          Обеспечение лекарственными средствами
и специализированными продуктами детского
и лечебного питания отдельных категорий
населения на амбулаторном уровне за счет
средств местного бюджета
05                     Другие виды медицинской помощи

5 05 253                Облыстың денсаулық сақтау департаменті
(басқармасы)
011            Жедел және шұғыл көмек көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
012            Төтенше жағдайларда халыққа медициналық
көмек көрсету
100        Төтенше жағдайларда халыққа медициналық
көмек көрсету
101        Облыстық арнайы медициналық жабдықтау
базалары
5 05 353                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың денсаулық сақтау департаментi
(басқармасы)
011            Жедел және шұғыл көмек көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
012            Төтенше жағдайларда халыққа медициналық
көмекті көрсету
100        Төтенше жағдайларда халыққа медициналық
көмек көрсету
101        Республикалық маңызы бар қаланың, астананың
арнайы медициналық жабдықтау базалары
09                    Денсаулық сақтау саласындағы өзге де
қызметтер
5 09 123                Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкiмiнiң аппараты
002            Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды
дәрiгерлiк көмек көрсететiн ең жақын
денсаулық сақтау ұйымына жеткiзудi
ұйымдастыру
5 09  226               Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлiгі
001            Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті
органның қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
004            Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік
жүйенің әлеуметтік инфрақұрылымын дамыту
100        Мемлекеттік меншігіндегі ауруханалардың
инфрақұрылымын дамыту
101        Мемлекеттік жоғары кәсіптік білім беру
объектілерінің инфрақұрылымын дамыту
005            Облыстық бюджеттерге, Астана қаласының
бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін
салуға және қайта жаңартуға берілетін
нысаналы даму трансферттері
009            Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
015            Алматы облысының облыстық бюджетіне
мемлекеттік тұрғын үй қорын толықтыруға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
016            Денсаулық сақтау объектілерін салу және
реконструкциялау
017            Сот-медицина сараптамасы
018            Денсаулық сақтау саласында тарихи мұра
құндылықтарын сақтау
019            Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін
құру
023            Ауылдық (селолық) жерлердегі денсаулық
сақтауда ұтқыр және телемедицинаны дамыту
025            Республикалық балаларды оңалту орталығы
РМК-нің жарғылық капиталын қалыптастыру
027            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне жаңадан пайдалануға
берілетін денсаулық сақтау объектілерін
ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
031            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне құрылатын
ақпараттық-талдамалық орталықтардың
қызметін қамтамасыз етуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
032            Алматы облысының облыстық бюджетіне және
Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау
объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту
үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
034            Аймақаралық сынақ зертханаларын қазіргі
заманғы зертханалық қондырғылармен жабдықтау
045            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалалары бюджеттеріне Қазақстан Республика-
сында ЖҚТБ індетінің алдын алу және
қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске
асыруға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткiзу
104            Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы
күрес
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
116            Электрондық үкімет шеңберінде адами
капиталды дамыту

5  05 253                 Департамент (Управление) здравоохранения
области
011             Оказание скорой и неотложной помощи
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
012             Оказание медицинской помощи населению
в чрезвычайных ситуациях
100          Оказание медицинской помощи населению
в чрезвычайных ситуациях
101          Областные базы спецмедснабжения
5  05 353                 Департамент (Управление) здравоохранения
города республиканского значения, столицы
011             Оказание скорой и неотложной помощи
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
012             Оказание медицинской помощи населению
в чрезвычайных ситуациях
100          Оказание медицинской помощи населению
в чрезвычайных ситуациях
101          Базы спецмедснабжения города
республиканского значения, столицы
09                     Прочие услуги в области здравоохранения
5  09 123                 Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
002              Организация в экстренных случаях доставки
тяжелобольных людей до ближайшей организации
здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
5  09 226                 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
001             Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области здравоохранения
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
004             Развитие социальной инфраструктуры
государственной системы в сфере здравоохранения
100          Развитие инфраструктуры больниц государственной
собственности
101          Развитие инфраструктуры объектов государственного
высшего профессионального образования
005             Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджету города Астаны на
строительство и реконструкцию объектов
здравоохранения
009             Прикладные научные исследования в области
здравоохранения
015             Целевые текущие трансферты областному бюджету
Алматинской области на пополнение
государственного жилищного фонда
016             Строительство и реконструкция объектов
здравоохранения
017             Судебно-медицинская экспертиза
018             Хранение ценностей исторического наследия
в области здравоохранения
019             Создание информационных систем здравоохранения
023             Развитие мобильной и телемедицины
в здравоохранении аульной (сельской) местности
025             Формирование уставного капитала РГП
"Республиканский детский реабилитационный
центр"
027             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание
вновь вводимых объектов здравоохранения
031             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение
деятельности создаваемых информационно-
аналитических центров
032             Целевые трансферты на развитие областному
бюджету Алматинской области и бюджету города
Алматы для сейсмоусиления объектов
здравоохранения
034             Оснащение современным лабораторным оборудованием
межрегиональных испытательных лабораторий
045             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию
мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
в Республике Казахстан
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
104             Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
116             Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства

5 09 373                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Құрылыс департаменті
(басқармасы)
008            Денсаулық сақтау объектiлерiн дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебінен iске асыру
009            Алматы қаласындағы денсаулық сақтау
объектiлерiн сейсмикалық күшейту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
5 09  694               Қазақстан Республикасы Президентiнiң Ic
басқармасы
002            Ессентуки қаласындағы "Қазақстан" санаторий
қызметіне мемлекеттік қолдау көрсету
005            Медициналық ұйымдарды техникалық және
ақпараттық қамтамасыз ету
6                       Әлеуметтік көмек және әлеуметтік
қамсыздандыру
01                    Әлеуметтік қамсыздандыру
6 01 213                Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
002            Зейнетақы бағдарламасы
100        Ортақ зейнетақыларды төлеу
101        Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық
сынақтар салдарынан зардап шеккен
азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар
102        Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемдері
003            Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар
100        Мүгедектігі бойынша
101        Асыраушысынан айрылуына байланысты
102        Жасы бойынша
004            Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар
100        ҰOC мүгедектерi
101        ҰОС қатысушылары
102        ҰОС мүгедектеріне теңестiрiлген адамдар
103        ҰOC қатысушыларына теңестiрiлген адамдар
104        ҰOC қаза болған жауынгерлердiң жесiрлерi
105        Қайтыс болған ҰОC мүгедектерiнiң әйелдерi
(күйеулерi)
106        Совет Одағының батырлары, Социалистік Еңбек
ерлері, үш дәрежелі Даңқ, үш дәрежелi
Еңбек Даңқы ордендерiнiң иегерлерi
107        ЧАЭС оқиғасында апат салдарын жою кезiнде
қаза болған (қайтыс болған, хабар ошарсыз
кеткен), әскери қызметкерлерiнiң, iшкі iстер
органдары қызметкерлерінiң және қаза болған
адамдардың отбасылары
108        Ұлы отан соғысы жылдарындағы тыл еңбекшілері
109        Көшiру күнi құрсақта болған балаларды қоса
алғанда Қазақстан Республикасына шеттету
және қоныс аудару аймағынан көшірілген
110        I және II топтағы мүгедектер
111        III топтағы мүгедектер
112        16 жасқа дейінгі мүгедек балалар
113        "Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерiмен
марапатталған немесе бұрын "Батыр-ана"
атағын алған және "Ана даңқы" орденімен
марапатталған көп балалы аналар
114        Төрт немесе одан да көп бірге тұратын
кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы
отбасылар
115        Мүгедектігі бар немесе зейнеткер болып
табылатын жаппай саяси қуғын-сүргін
құрбандары
116        Қазақстан Республикасы алдында ерекше еңбек
сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған
тұлғалар
006            Жер астындағы және ашық тау-кен
жұмыстарында, еңбектің ерекше зиянды және
ерекше ауыр жағдайында жұмыс істеген
адамдарға мемлекеттік арнайы жәрдемақылар
016            Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған
жағдайда, сот мемлекетке жүктеген, адам
өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды
өтеу
019            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттiк әлеуметтiк
қамсыздандыру объектілерiн салуға және
реконструкциялауға берілетiн нысаналы даму
трансферттерi

5  09 373                 Департамент (Управление) строительства города
республиканского значения, столицы
008             Развитие объектов здравоохранения
011         Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015         Реализация программы за счет средств местного
бюджета
009             Сейсмоусиление объектов здравоохранения в
городе Алматы
011         Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015         Реализация программы за счет средств местного
бюджета
5  09 694                 Управление делами Президента Республики
Казахстан
002             Государственная поддержка деятельности
санатория "Казахстан" в городе Ессентуки
005             Техническое и информационное обеспечение
медицинских организаций
6                         Социальная помощь и социальное обеспечение
01                     Социальное обеспечение
6  01 213                 Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
002             Пенсионная программа
100          Выплаты солидарных пенсий
101          Надбавки к пенсиям граждан, пострадавших
вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне
102          Государственные базовые пенсионные выплаты
003             Государственные социальные пособия
100          По инвалидности
101          По случаю потери кормильца
102          По возрасту
004             Специальные государственные пособия
100          Инвалиды ВОВ
101          Участники ВОВ
102          Лица, приравненные к инвалидам ВОВ
103          Лица, приравненные к участникам ВОВ
104          Вдовы воинов, погибших в ВОВ
105          Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ
106          Герои Советского Союза, Герои Социалистического
труда, кавалеры орденов Славы трех степеней,
Трудовой Славы трех степеней
107          Семьи погибших (умерших, пропавших без вести)
военнослужащих, сотрудников органов внутренних
дел и лиц, погибших при ликвидации последствий
катастрофы на ЧАЭС
108          Труженики тыла в годы Великой Отечественной
войны
109          Участники ликвидации последствий катастрофы
на ЧАЭС, эвакуированных из зон отчуждения
и отселения в Республику Казахстан, включая
детей, которые на день эвакуации находились
во внутриутробном состоянии
110          Инвалиды I и II групп
111          Инвалиды III группы
112          Дети-инвалиды до 16 лет
113          Многодетные матери, награжденные подвесками
"Алтын алка", "Кумис алка" или получившие
ранее звание "Мать-героиня" и награжденные
орденом "Материнская слава"
114          Многодетные семьи, имеющие четырех и более
совместно проживающих несовершеннолетних детей
115          Жертвы политических репрессий, имеющие
инвалидность или являющиеся пенсионерами
116          Лица, которым назначены пенсии за особые
заслуги перед Республикой Казахстан
006             Государственные специальные пособия лицам,
работавшим на подземных и открытых горных
работах, на работах с особо вредными и особо
тяжелыми условиями труда
016             Возмещение за вред, причиненный жизни
и здоровью, возложенное судом на государство,
в случае прекращения деятельности
юридического лица
019             Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на строительство и реконструкцию объектов
социального обеспечения

6 01 256                Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестiру департаментi
(басқармасы)
002            Жалпы үлгiдегі мүгедектер мен қарттарды
әлеуметтiк қамтамасыз ету
100        Ақыл-есі кеміс балаларға арналған интернат
үйлерi
101        Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы
үлгiдегі интернат үйлерi
102        Психоневрологиялық интернаттар
103        Мүгедек балаларды сауықтыру және бейiмдеу
орталықтары
104        Мүгедектердi сауықтыруды жүзеге асыратын
мекемелер
6 01 261                Облыстың бiлiм беру департаментi
(басқармасы)
015            Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
100        Балалар үйлерi
101        Жетiм балаларды және ата-аналарының
қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі
балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы
балаларды мемлекеттiк қолдау
102        Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103        Отбасы түрiндегi балалар ауылдары
104        Патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы
(балаларды) асырап бағу
6 01 271                Облыстың құрылыс департаментi
(басқармасы)
008            Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерiн
дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергіліктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
6 01 355                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар департаментi (басқармасы)
002            Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды
әлеуметтік қамтамасыз ету
100        Ақыл-есі кеміс балаларға арналған интернат
үйлерi
101        Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы
үлгiдегі интернат үйлерi
102        Психоневрологиялық интернаттар
103        Мүгедек балаларды сауықтыру және бейiмдеу
орталықтары
104        Мүгедектердi сауықтыруды жүзеге асыратын
мекемелер
6 01 360                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың бiлiм беру департаменті
(басқармасы)
016            Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
100        Балалар үйлерi
101        Жетiм балаларды және ата-аналарының
қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі
балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы
балаларды мемлекеттiк қолдау
102        Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103        Отбасы түрiндегi балалар ауылдары
104        Патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы
(балаларды) асырап бағу
6 01 373                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Құрылыс департаментi
(басқармасы)
010            Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерiн
дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергіліктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
02                    Әлеуметтік көмек

6  01 256                 Департамент (Управление) координации
занятости и социальных программ области
002             Социальное обеспечение престарелых и инвалидов
общего типа
100          Дома-интернаты для умственно-отсталых детей
101          Дома-интернаты для престарелых и инвалидов
общего типа
102          Психоневрологические интернаты
103          Центр реабилитации и адаптации детей-инвалидов
104          Учреждения, осуществляющие реабилитацию
инвалидов
6  01 261                 Департамент (Управление) образования области
015             Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей
100          Детские дома
101          Государственная поддержка по содержанию
детей-сирот и детей, оставшихся без попечения
родителей, в детских домах семейного типа
и приемных семьях
102          Приют для несовершеннолетних детей
103          Детские деревни семейного типа
104          Содержание ребенка (детей), переданного
патронатным воспитателям
6  01 271                 Департамент (Управление) строительства
области
008             Развитие объектов социального обеспечения
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
6  01 355                 Департамент (Управление) занятости и
социальных программ города республиканского
значения, столицы
002             Социальное обеспечение престарелых и инвалидов
общего типа
100          Дома-интернаты для умственно-отсталых детей
101          Дома-интернаты для престарелых и инвалидов
общего типа
102          Психоневрологические интернаты
103          Центр реабилитации и адаптации детей-инвалидов
104          Учреждения, осуществляющие реабилитацию
инвалидов
6  01 360                 Департамент (Управление) образования города
республиканского значения, столицы
016             Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей
100          Детские дома
101          Государственная поддержка по содержанию
детей-сирот и детей, оставшихся без попечения
родителей, в детских домах семейного типа и
приемных семьях
102          Приют для несовершеннолетних детей
103          Детские деревни семейного типа
104          Содержание ребенка (детей), переданного
патронатным воспитателям
6  01 373                 Департамент (Управление) строительства
города республиканского значения, столицы
010              Развитие объектов социального обеспечения
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
02                     Социальная помощь

6 02 123                Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкiмiнің аппараты
003            Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтік көмек
көрсету
6 02 213                Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi
005            Жерлеуге берiлетін жәрдемақы
100        Зейнеткерлердi, ҰOC қатысушылары мен
мүгедектерiн жерлеуге берiлетін жәрдемақы
101        Жер астындағы және ашық тау-кен
жұмыстарында, ерекше зиянды және ерекше
ауыр еңбек жағдайларындағы жұмыстарда жұмыс
iстеген, мемлекеттік әлеуметтік
жәрдемақылар және мемлекеттiк арнайы
жәрдемақылар алушыларды жерлеуге берілетін
жәрдемақы
007            Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік
жәрдемақылар
100        Бала тууға байланысты біржолғы мемлекеттік
жәрдемақылар
101        Бір жасқа дейінгі баланы күту үшін
төленетін мемлекеттік жәрдемақылар
008            Семей ядролық полигонында ядролық
сынақтардың салдарынан зардап шеккендерге
төленетін біржолғы мемлекеттiк ақшалай
өтемақылар
100        Зейнеткерлер және әлеуметтік мемлекеттік
жәрдемақылар алушылар
101        1949-1990 жылдар аралығында радиациялық
қауіпті аймақтарда және жеңілдікті
әлеуметтік-экономикалық мәртебесі бар
аумақта тұратын және тұрған жұмыс істейтін
және жұмыс істемейтін халық
009            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне табысы аз
отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы
нысаналы трансферттер
010            Ақталған азаматтарға-жаппай саяси
қуғын-сүргін құрбандарына бiржолғы ақшалай
өтемақы
011            Қаза болған, қайтыс болған әскери
қызметшілердің ата-аналарына, асырап
алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы
төлемдер
030            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мүгедектерді
оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен
қамтамасыз етуге және ымдау тілі
мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет
көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
6 02 225                Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым
министрлігі
026            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне арнайы (түзету)
білім беру ұйымдарын арнаулы техникалық
және орнын толтыру құралдарымен қамтамасыз
етуге берілетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер
6 02 256                Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестiру департаменті
(басқармасы)
003            Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
101        Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің
қосымша түрлері
102        Санаторлық-курорттық емделуге жеңілдіктер
103        Техникалық және өзге де құралдармен
қамтамасыз ету
105        Мүгедектер мен ардагерлердi оңалту
106        Протездеу жөнiнде медициналық қызметтер
көрсету және протездік-ортопедиялық
бұйымдарымен қамтамасыз ету
005            Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек
балаларды материалдық қамтамасыз етуге
аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттерiне ағымдағы нысаналы трансферттер
006            Қызылорда облысы Арал, Қазалы және Қармақшы
аудандарының, Байқоңыр қаласының
бюджеттеріне және Ақтөбе облысы Шалқар
ауданының бюджетіне тұрғындарға тұрғын үй
көмегін көрсету үшін берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
007            Ақтөбе облысы Шалқар ауданының бюджетіне
тұрғындарға тұрғын үй көмегін көрсету үшін
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
009            Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң
абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк
жағынан қорғалатын азаматтардың телефон
үшiн абоненттік төлем тарифiнiң көтерiлуiн
өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттерiне ағымдағы берілетін
нысаналы трансферттер
013            Халыққа мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
көрсетуге Қызылорда облысы Арал және Қазалы
аудандарының бюджеттерiне берілетiн
ағымдағы нысаналы трансферттер
014            Халыққа мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
көрсетуге Ақтөбе облысы Шалқар ауданының
бюджетiне берілетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер
015            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18
жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы
трансферттер
016            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді
міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз
етуге, және ымдау тілі мамандарының жеке
көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы
нысаналы трансферттер

6  02 123                 Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
003             Оказание социальной помощи нуждающимся
гражданам на дому
6  02 213                 Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
005             Пособие на погребение
100          Пособие на погребение пенсионеров, участников
и инвалидов ВОВ
101          Пособие на погребение получателей
государственных социальных пособий
и государственных специальных пособий,
работавших на подземных и открытых горных
работах, на работах с особо вредными и особо
тяжелыми условиями труда
007             Государственные пособия семьям, имеющим детей
100          Единовременные государственные пособия
в связи с рождением ребенка
101          Государственные пособия по уходу за ребенком
до одного года
008             Единовременные государственные денежные
компенсации пострадавшим вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском испытательном
ядерном полигоне
100          Пенсионеры и получатели государственных
социальных пособий
101          Работающее и неработающее население,
проживающие и проживавшие в зонах
радиационных рисков и на территории с
льготным социально-экономическим статусом
с 1949 по 1990 годы
009             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы для выплаты
государственных пособий на детей до 18 лет
из малообеспеченных семей
010             Единовременная денежная компенсация
реабилитированным гражданам-жертвам массовых
политических репрессий
011             Единовременные выплаты родителям,
усыновителям, опекунам погибших, умерших
военнослужащих
030             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение
нуждающихся инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и предоставление
услуг специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в соответствии с
индивидуальной программой реабилитации инвалида
6  02 225                 Министерство образования и науки
Республики Казахстан
026             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение
специальных (коррекционных) организаций
образования специальными техническими
и компенсаторными средствами
6  02 256                 Департамент (Управление) координации
занятости и социальных программ области
003             Социальная поддержка инвалидов
101          Дополнительные виды социальной помощи
нуждающимся инвалидам
102          Льготы по санаторно-курортному лечению
103          Обеспечение техническими и иными средствами
105          Реабилитация инвалидов и ветеранов
106          Предоставление медицинских услуг
по протезированию и обеспечение протезно-
ортопедическими изделиями
005             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на
материальное обеспечение детей-инвалидов,
воспитывающихся и обучающихся на дому
006             Целевые текущие трансферты бюджетам Аральского,
Казалинского и Кармакшинского районов,
города Байконыр Кызылординской области
для оказания жилищной помощи населению
007             Целевые текущие трансферты бюджету Шалкарского
района Актюбинской области для оказания
жилищной помощи населению
009             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на компенсацию
повышения тарифа абонентской платы за телефон
социально-защищаемым гражданам, являющимся
абонентами городских сетей телекоммуникаций
013             Целевые текущие трансферты бюджетам Аральского
и Казалинского районов Кызылординской области
для оказания государственной адресной
социальной помощи населению
014             Целевые текущие трансферты бюджету Шалкарского
района Актюбинской области для оказания
государственной адресной
социальной помощи населению
015             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) для выплаты
государственных пособий на детей до 18 лет
из малообеспеченных семей
016             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на обеспечение
нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг специалистами
жестового языка, индивидуальными помощниками
в соответствии с индивидуальной программой
реабилитации инвалида

6 02 355                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар департаменті (басқармасы)
003            Еңбекпен қамту бағдарламасы
100        Қоғамдық жұмыстар
101        Жұмыссыздарды кәсiптік даярлау және қайта
даярлау
102        Халықты жұмыспен қамту саласында
азаматтарды әлеуметтiк қорғау жөніндегi
қосымша шаралар
004            Қайтыс болған Совет Одағының Батырларын,
"Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек
ерлерін, Даңқ Орденiнiң үш дәрежесiмен және
"Отан" орденiмен марапатталған соғыс
ардагерлерi мен мүгедектерiн жерлеу
рәсiмдерi бойынша қызмет көрсету
005            Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек көрсету
006            Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
007            Тұрғын үй көмегі
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
008            Жергілiктi өкiлдi органдардың шешімі
бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына
әлеуметтік көмек
009            Мүгедектердi әлеуметтік қолдау
101        Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің
қосымша түрлері
102        Санаторлық-курорттық емделуге жеңiлдiктер
103        Техникалық және өзге де құралдармен
қамтамасыз ету
104        Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек
балаларды материалдық қамтамасыз ету
105        Мүгедектер мен ардагерлердi оңалту
106        Протездеу жөнiнде медициналық қызметтер
көрсету және протездік-ортопедиялық
бұйымдарымен қамтамасыз ету
010            Iшкi әскерлер мен мерзiмдi қызметтегі
әскери қызметшілердi әлеуметтік қолдау
100        Қалалық, қалааралық және жергілiктi
бағыттардағы қоғамдық көлiктiң барлық
түрлерiне (таксиден басқасына) жүруге
жеңiлдiктер
011            1999 жылдың 26 шілдесiнде "Отан", "Даңқ"
ордендерiмен марапатталған, "Халық
Қаһарманы" жоғары атағын және республиканың
құрметті атақтарын алған азаматтарды
әлеуметтік қолдау
100        Қалалық, қалааралық және жергілiктi
бағыттардағы қоғамдық көлiктiң барлық
түрлерiне (таксиден басқасына) жүруге
жеңiлдiктер
101        Тұрғын үй-коммуналдық шығындар бойынша
жеңiлдiктер
012            18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
015            Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына
сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті
гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге,
және ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру

6  02 355                 Департамент (Управление) занятости и
социальных программ города республиканского
значения, столицы
003             Программа занятости
100          Общественные работы
101          Профессиональная подготовка и переподготовка
безработных
102          Дополнительные меры по социальной защите
граждан в сфере занятости населения
004             Оказание ритуальных услуг по захоронению
умерших Героев Советского Союза,
"Халық Қаhарманы", Героев Социалистического
труда, награжденных Орденом Славы трех
степеней и орденом "Отан" из числа участников
и инвалидов войны
005             Оказание социальной помощи специалистам
здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива
006             Государственная адресная социальная помощь
007             Жилищная помощь
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
008             Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных
представительных органов
009             Социальная поддержка инвалидов
101          Дополнительные виды социальной помощи
нуждающимся инвалидам
102          Льготы по санаторно-курортному лечению
103          Обеспечение техническими и иными средствами
104          Материальное обеспечение детей-инвалидов,
воспитывающихся и обучающихся на дому
105          Реабилитация инвалидов и ветеранов
106          Предоставление медицинских услуг
по протезированию и обеспечение протезно-
ортопедическими изделиями
010             Социальная поддержка военнослужащих
внутренних войск и срочной службы
100          Льготы по проезду на всех видах общественного
транспорта - городского, пригородного и
местного сообщения (кроме такси)
011             Социальная поддержка граждан, награжденных
от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк",
удостоенных высокого звания "Халық Қаhарманы",
почетных званий республики
100          Льготы по проезду на всех видах общественного
транспорта - городского, пригородного и местных
сообщений (кроме такси)
101          Льготы по расходам на жилищно-коммунальные
услуги
012             Государственные пособия на детей до 18 лет
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
015             Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и предоставление
услуг специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в соответствии
с индивидуальной программой реабилитации
инвалида
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета

6 02 464                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім беру бөлiмi
008            Білім беру ұйымдарының күндiзгі оқу
нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерiн
әлеуметтік қолдау
100        Жергілікті өкілетті органның шешімі
бойынша қоғамдық көлікте (таксиден басқа)
жеңiлдікпен жүру
6 02 603                Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
және байланыс агенттігi
018            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне қалалық
телекоммуникациялық желiлердiң абоненттерi
болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын
азаматтарға телефон үшiн абоненттiк төлем
тарифтерінiң көтерiлуiн өтеуге берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттер
09                    Әлеуметтік көмек және әлеуметтік
қамтамасыз ету салаларындағы өзге де
қызметтер
6 09 213                Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
001            Еңбек, жұмыспен қамту, халықты әлеуметтiк
қорғау және көшi-қон саласындағы уәкілетті
органның қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
012            Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
013            Зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеудi
қамтамасыз ету
014            Жұмыспен қамту және кедейшілiк базасы
бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету
015            Зейнетақы төлеу жөнiндегі мемлекеттік
орталықтың ақпараттық жүйесiн дамыту
023            Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек
көрсетудi әдiснамалық қамтамасыз ету
027            Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру
және әлеуметтік қорғау
100        Оралмандарды уақытша орналастыру орталығы
101        Оралмандардың көшіп келуi және әлеуметтік
қорғалуы
102        Opaлмандарды тұрғын үймен қамтамасыз ету
028            Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігінiң көші-қон
және демография жөнiндегi ақпараттық жүйесін
құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу
және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау

6 02 464                  Отдел образования района
(города областного значения)
008              Социальная поддержка обучающихся
и воспитанников организаций образования
очной формы обучения
100          Льготный проезд на общественном транспорте
(кроме такси) по решению местных
представительных органов
6 02 603                  Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи
018              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на компенсацию
повышения тарифа абонентской платы за телефон
социально защищаемым гражданам, являющимся
абонентами городских сетей телекоммуникаций
09                      Прочие услуги в области социальной помощи
и социального обеспечения
6 09 213                  Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в области труда, занятости, социальной защиты
и миграции населения
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
012              Прикладные научные исследования в области
охраны труда
013              Обеспечение выплаты пенсий и пособий
014              Информационно-аналитическое обеспечение
по базе занятости и бедности
015              Развитие информационной системы
Государственного центра по выплате пенсий
023              Методологическое обеспечение оказания
инвалидам протезно-ортопедической помощи
027              Переселение на историческую родину и социальная
защита оралманов
100          Центр временного размещения оралманов
101          Переселение и социальная защита оралманов
102          Обеспечение жильем оралманов
028              Создание информационной системы Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан по миграции и демографии
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан

6 09 451                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмі
001            Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімiнiң қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
011            Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік
төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу
бойынша қызметтерге ақы төлеу
012            Ақпараттық жүйелер құру
013            Белгіленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды
әлеуметтiк бейiмдеу
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
төтенше резервiнің есебiнен іс-шараларды
өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
шұғыл шығындарға арналған резервiнің
есебiнен іс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
7                       Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01                    Тұрғын үй шаруашылығы
7 01 123               Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің аппараты
007            Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің,
ауылдың (селоның), ауылдық (селолық)
округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының
сақталуын ұйымдастыру
7 01 217                Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі
053            Тұрғын үй құрылысының мемлекеттiк
бағдарламасын iске асыруды институционалдық
қамтамасыз ету
100        "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі"
АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
101        "Қазақстандық ипотекалық компания" АҚ-ның
жарғылық капиталын ұлғайту
102        "Ипотекалық кредиттерге кепiлдiк берудiң
қазақстандық қоры" АҚ-ның жарғылық
капиталын ұлғайту
7 01 233                Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігi
002            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй салуға
кредиттер беру
004            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және
жайластыруға берілетін нысаналы даму
трансферттері
012            Қарағанды облысының облыстық бюджетіне
Приозерск қаласындағы әскери қызметшілер
үйлерін күрделі жөндеуден өткізуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
025            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн
салуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi

6 09 451                  Отдел занятости и социальных программ
района (города областного значения)
001              Обеспечение деятельности отдела занятости
и социальных программ
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
011              Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке
пособий и других социальных выплат
012              Создание информационных систем
013              Социальная адаптация лиц, не имеющих
определенного местожительства
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
7                         Жилищно-коммунальное хозяйство
01                      Жилищное хозяйство
7 01 123                  Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
007              Организация сохранения государственного
жилищного фонда города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
7 01 217                  Министерство финансов Республики Казахстан
053              Институциональное обеспечение реализации
Государственной программы жилищного
строительства
100          Увеличение уставного капитала АО "Жилищный
строительный сберегательный банк Казахстана"
101          Увеличение уставного капитала АО
"Казахстанская ипотечная компания"
102          Увеличение уставного капитала АО
"Казахстанский фонд гарантирования
ипотечных кредитов"
7 01 233                  Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
002              Кредитование областных бюджетов, бюджетов
городов Астаны и Алматы на строительство жилья
004              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
012              Целевые текущие трансферты областному
бюджету Карагандинской области на
капитальный ремонт жилья военнослужащим
в городе Приозерске
025              Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на строительство жилья государственного
коммунального жилищного фонда

7 01 257                Облыстың қаржы департаменті (басқармасы)
018            Алматы облысының Жаркент қаласы
бюджетіне мемлекеттік тұрғын үй қорын
толықтыруға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
7 01 271                Облыстың құрылыс департаменті
(басқармасы)
009            Тұрғын үй салуға аудандар (облыстық маңызы
бар қалалар) бюджеттеріне кредит беру
010            Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының
тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық
маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін
нысаналы даму трансферттер
012            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттерге инженерлік коммуникациялық
инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
берілетін даму трансферттері
027           Қарағанды облысының Приозерск қаласы
бюджетіне әскери қызметшілер үйлерін
күрделі жөндеуден өткізуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
7 01 371              Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Энергетика және коммуналдық
шаруашылық департаменті (басқармасы)
008            Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды
дамыту және жайластыру
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске асыру
015            Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
7 01 373                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Құрылыс департаментi
(басқармасы)
011            Қазақстан Республикасының сейсмоқауiптi
өңiрлерiнде орналасқан тұрғын үйлердің
сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған
iс-шаралар
012            Тұрғын үй салу
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен іске
асыру
013        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлген кредиттер есебiнен iске асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
017            Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды
дамыту және жайластыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
7 01  374               Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Тұрғын үй департаментi
(басқармасы)
001            Тұрғын үй департаментiнiң (басқармасының)
қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергiлiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшiлердiң бiлiктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-
техникалық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелерді құру
003            Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын
үймен қамтамасыз ету
004            Авариялық және ескi тұрғын үйлердi бұзу
005            Мемлекеттiк қажеттіліктер үшін жер
учаскелерін алып қою, оның iшiнде сатып алу
жолымен алып қою және осыған байланысты
жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
006            Мемлекеттiк тұрғын үй қорын сақтауды
ұйымдастыру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау

7 01 257                  Департамент (Управление) финансов области
018              Целевые текущие трансферты бюджету города
Жаркент Алматинской области на пополнение
государственного жилищного фонда
7 01 271                  Департамент (Управление) строительства
области
009              Кредитование бюджетов районов (городов
областного значения) на строительство жилья
010              Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на строительство жилья государственного
коммунального жилищного фонда
012              Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
027              Целевые текущие трансферты бюджету города
Приозерска Карагандинской области на
капитальный ремонт жилья военнослужащих
7 01 371                  Департамент (Управление) энергетики
и коммунального хозяйства города
республиканского значения, столицы
008             Развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
011          Реализация программы за счет трансфертов
из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
7 01 373                  Департамент (Управление) строительства
города республиканского значения, столицы
011              Мероприятия, направленные на поддержание
сейсмоустойчивости жилых зданий,
расположенных в сейсмоопасных регионах
Республики Казахстан
012              Строительство жилья
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
013          Реализация программы за счет кредитов
из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
017              Развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
7 01 374                  Департамент (Управление) жилья города
республиканского значения, столицы
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) жилья
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
003              Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
004              Снос аварийного и ветхого жилья
005              Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных
участков для государственных надобностей и
связанное с этим отчуждение недвижимого
имущества
006              Организация сохранения
государственного жилищного фонда
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа

7 01 452                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
қаржы бөлімі
017            Жаркент қаласының мемлекеттік тұрғын үй
қорын толықтыру
7 01 458                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлiгi және автомобиль
жолдары бөлiмі
002            Мемлекеттік қажеттілiктер үшін жер
учаскелерін алып қою, соның iшiнде сатып
алу жолымен алып қою және осыған байланысты
жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
003            Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын
ұйымдастыру
004            Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын
үймен қамтамасыз ету
005            Авариялық және ескi тұрғын үйлердi бұзу
006            Қазақстан Республикасының сейсмоқауіптi
өңiрлерiнде орналасқан тұрғын үйлердiң
сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған
iс-шаралар
007            Приозерск қаласындағы әскери қызметшілер
үйлерін күрделі жөндеуден өткізу
7 01 467                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
құрылыс бөлiмi
003            Tұрғын үй салу
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
013        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілген кредиттер есебінен іске асыру
015        Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берiлетін
трансферттер есебiнен iске асыру
020        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берiлетiн
кредиттер есебiнен iске асыру
004            Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды
дамыту және жайластыру
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берiлетін
трансферттер есебiнен iске асыру
02                    Коммуналдық шаруашылық
7 02 123               Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық ) округ әкімінің аппараты
014            Елдi мекендердi сумен жабдықтауды
ұйымдастыру
7 02 231                Қазақстан Республикасы Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігі
021            Ақтөбе облысының облыстық бюджетіне Мартүк
ауданында жеткізуші газ құбырын салуға
берілетін нысаналы даму трансферттері
027            Облыстардың немесе аудандардың (облыстық
маңызы бар қалалардың) коммуналдық меншігін
-дегі жылу желілерін пайдалануды
ұйымдастыруға арналған нысаналы трансферттер
7 02 233                Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігі
024            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау
жүйесін дамытуға берілетін нысаналы
даму трансферттері
004        Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру
005        Ішкі көздерінің есебінен жобаны іске асыру
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бірлесiп қаржыландыру есебiнен
іске асыру
028            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне коммуналдық
шаруашылықтарды дамытуға берілетін
нысаналы даму трансферттерi
037            Қарағанды облысының облыстық бюджетiне
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер

7 01 452                  Отдел финансов района (города областного
значения)
017              Пополнение государственного жилищного
фонда города Жаркент
7 01 458                  Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района (города областного значения)
002              Изъятие, в том числе путем выкупа земельных
участков для государственных надобностей
и связанное с этим отчуждение недвижимого
имущества
003              Организация сохранения государственного
жилищного фонда
004              Обеспечение жильем отдельных категорий
граждан
005              Снос аварийного и ветхого жилья
006              Мероприятия, направленные на поддержание
сейсмоустойчивости жилых зданий,
расположенных в сейсмоопасных регионах
Республики Казахстан
007              Капитальный ремонт жилья военнослужащих
в городе Приозерске
7 01 467                  Отдел строительства района
(города областного значения)
003              Строительство жилья
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
013          Реализация программы за счет кредитов
из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
020          Реализация программы за счет кредитов
из областного бюджета
004              Развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
02                      Коммунальное хозяйство
7 02 123                  Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
014              Организация водоснабжения населенных
пунктов
7 02 231                  Министерство энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
021              Целевые трансферты на развитие областному
бюджету Актюбинской области на строительство
подводящего газопровода Мартукского района
027              Целевые трансферты для организации эксплуатации
тепловых сетей, находящихся в коммунальной
собственности областей или районов
(городов областного значения)
7 02 233                  Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
024              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие системы водоснабжения
004          Реализация проекта за счет внешних займов
005          Реализация проекта за счет внутренних источников
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета
028              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие коммунального хозяйства
037              Целевые текущие трансферты областному бюджету
Карагандинской области на поддержание
инфраструктуры города Приозерска

7 02 271                 Облыстың құрылыс департаменті
(басқармасы)
011            Сумен жабдықтау жүйесiн дамытуға аудандар
(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне
берiлетін нысаналы даму трансферттер
013            Коммуналдық шаруашылықты дамытуға aудандap
(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне
нысаналы даму трансферттер
014            Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетiне
ағымдағы нысаналы трансферттер
028            Елдi мекендердi газдандыру
030            Коммуналдық шаруашылық объектiлерiн дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
7 02 272                Облыстың сәулет және қала құрылысы
департаменті (басқармасы)
004            Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) коммунлдық меншігіне жататын
жылу желілерін пайдалану ұйымдарына
берілетін нысаналы трансферттер
7 02  279               Облыстың Энергетика және коммуналдық
шаруашылық департаментi (басқармасы)
001            Энергетика және коммуналдық шаруашылық
департаментiнiң (басқармасының) қызметiн
қамтамасыз ету
003        Жергiлiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн
арттыру
008        Мемлекеттiк органдардың ғимараттарын,
үй-жайларын және құрылыстарын күрделi жөндеу
009        Мемлекеттiк органдарды
материалдық-техникалық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелердi құру
003            Коммуналдық шаруашылықты дамыту үшiн кредит
беру
004            Елдi мекендердi газдандыру
006            Сумен жабдықтау жүйесiн дамыту
004        Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
бөлiнетiн трансферттер есебiнен iске асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебінен iске асыру
008            Сумен жабдықтау жүйесiн дамыту үшiн кредит
беру
012            Коммуналдық шаруашылық объектiлерiн дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
бөлiнетiн трансферттер есебiнен iске асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервi есебiнен iс-шаралар өткiзу
106            Жергiлiктi атқарушы органның табиғи және
техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды
жоюға арналған төтенше резервi есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергiлiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервi есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергiлiктi бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу
және сараптау
109            Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервi есебiнен
iс-шаралар өткiзу
113            Жергiлiктi бюджеттерден бөлiнетiн
трансферттер
115            Жергiлiктi атқарушы орган резервiнiң
қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi
бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың
мiндеттемелерiн орындау

7 02 271                  Департамент (Управление) строительства
области
011              Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на развитие системы водоснабжения
013              Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на развитие коммунального хозяйства
014              Целевые текущие трансферты бюджету района
(города областного значения) на поддержание
инфраструктуры города Приозерска
028              Газификация населенных пунктов
030              Развитие объектов коммунального хозяйства
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
7 02 272                  Департамент (Управление) архитектуры и
градостроительства области
004              Целевые трансферты для организаций эксплуатации
тепловых сетей, находящихся в коммунальной
собственности районов (городов областного
значения)
7 02 279                  Департамент (Управление) энергетики и
коммунального хозяйства области
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управление) энергетики и коммунального
хозяйства
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных
служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
003              Кредитование для развития коммунального
хозяйства
004              Газификация населенных пунктов
006              Развитие системы водоснабжения
004          Реализация проекта за счет внешних займов
011          Реализация программы за счет трансфертов
из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
008              Кредитование для развития системы
водоснабжения
012              Развитие объектов коммунального хозяйства
011          Реализация программы за счет трансфертов
из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва
местного исполнительного органа на
неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
113              Трансферты из местных бюджетов
115              Выполнение обязательств местных исполнительных
органов по решениям судов за счет средств резерва

7 02 467                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
құрылыс бөлiмi
005            Коммуналдық шаруашылық объектiлерiн дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берiлетін
трансферттер есебiнен iске асыру
006            Сумен жабдықтау жүйесiн дамыту
004        Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны іске асыру
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берiлетін
ресми трансферттер есебiнен iске асыру
03                    Елді-мекендерді көркейту
7 03 123                Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің аппараты
008            Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру
009            Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010            Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ
адамдарды жерлеу
011            Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
7 03 233                Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлiгi
029            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне қалалар мен елдi
мекендердi көркейтуге берілетін нысаналы
даму трансферттерi
7 03 271                Облыстың құрылыс департаменті
(басқармасы)
015            Қалалар мен елдi мекендердi абаттандыруды
дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттерiне нысаналы даму
трансферттер
7 03 373                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Құрылыс департаменті
(басқармасы)
013            Көркейту объектiлерiн дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
7 03 458                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлiмi
015            Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
016            Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
017            Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы
жоқтарды жерлеу
018            Елдi мекендердi абаттандыру және
көгалдандыру
7 03 467                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
құрылыс бөлiмi
007            Көркейту объектiлерiн дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берiлетін
трансферттер есебiнен iске асыру
8                       Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық
кеңістік
01                   Мәдениет саласындағы қызмет
101                Қазақстан Республикасы Президентінің
Әкімшілігі
004            Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау

7 02 467                  Отдел строительства района
(города областного значения)
005              Развитие объектов коммунального хозяйства
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
006              Развитие системы водоснабжения
004          Реализация проекта за счет внешних займов
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
03                      Благоустройство населенных пунктов
7 03 123                  Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
008              Освещение улиц населенных пунктов
009              Обеспечение санитарии населенных пунктов
010              Содержание мест захоронений и погребение
безродных
011              Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 03 233                  Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
029              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие благоустройства городов и
населенных пунктов
7 03 271                  Департамент (Управление) строительства
области
015              Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на развитие благоустройства городов
и населенных пунктов
7 03 373                  Департамент (Управление) строительства
города республиканского значения, столицы
013              Развитие объектов благоустройства
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
7 03 458                  Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района (города областного значения)
015              Освещение улиц в населенных пунктах
016              Обеспечение санитарии населенных пунктов
017              Содержание мест захоронений и захоронение
безродных
018              Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 03 467                  Отдел строительства района
(города областного значения)
007              Развитие объектов благоустройства
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
8                         Культура, спорт, туризм и информационное
пространство
01                      Деятельность в области культуры
8 01 101                  Администрация Президента Республики
Казахстан
004              Хранение историко-культурных ценностей

8 01 123                Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің аппараты
006            Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс
жұмыстарын қолдау
8 01 206                Қазақстан Республикасы Мәдениет және
ақпарат министрлiгi
007            Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау
008            Тарихи-мәдени мұра ескерткiштерiнiң
сақталуын қамтамасыз ету
100        Тарихи-мәдени мұра ескерткiштерiнiң
сақталуын қамтамасыз ету
101        Тарихи-мәдени мұра ескерткiштерiн қалпына
келтiру
102        Қазақ халқының мәдени мұрасын зерттеу
жүйесiн құру
103        Тарихи-мәдени мұра ескерткiштерiн салу
009            Ұлттық фильмдер шығару
010        Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
100    Мұрағат құжаттарының сақталуын қамтамасыз
ету
101    Мұрағат істерін және құжаттама жүйелерін
дамыту
011        Әлеуметтiк маңызды және мәдени іс-шараларды
өткiзу
012        Театр-концерт ұйымдарының жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету
013        Алматы қаласының бюджетiне 2007 жылы
республикалық бюджеттен берiлген мәдениет
ұйымдарының жұмыс iстеуiне арналған
ағымдағы нысаналы трансферттер
8 01 225                Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлігі
003            Ғылыми-мәдени құндылықтарды сақтау
8 01 262                Облыстың мәдениет департаментi
(басқармасы)
001            Мәдениет департаментінiң (басқармасының)
қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
003            Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
004            Мемлекет қайраткерлерiн мәңгі ecтe сақтау
005            Жергілiкті маңызы бар тарихи-мәдени
мұралардың сақталуын және оған қол жетімдi
болуын қамтамасыз ету
007            Жергiлiктi маңызы бар театр және музыка
өнерiн қолдау
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервінiң есебiнен iс-шаралар өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
113            Жергілікті бюджеттерден алынатын
трансферттер
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау

8 01 123                  Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
006              Поддержка культурно-досуговой работы на местном
уровне
8 01 206                  Министерство культуры и информации
Республики Казахстан
007              Хранение историко-культурных ценностей
008              Обеспечение сохранности памятников
историко-культурного наследия
100          Обеспечение сохранности памятников
историко-культурного наследия
101          Восстановление памятников историко-культурного
наследия
102          Создание системы изучения культурного наследия
казахского народа
103          Сооружение памятников историко-культурного наследия
009              Производство национальных фильмов
010              Обеспечение сохранности архивного фонда
100          Обеспечение сохранности архивных документов
101          Развитие архивного дела и систем документации
011              Проведение социально значимых и культурных
мероприятий
012              Обеспечение функционирования
театрально-концертных организаций
022              Целевые текущие трансферты бюджету города
Алматы на функционирование в 2007 году
организаций культуры, переданных из
республиканского бюджета, и поддержку
в сети организаций культуры
8 01 225                  Министерство образования и науки
Республики Казахстан
003              Хранение научно-исторических ценностей
8 01 262                  Департамент (Управление) культуры области
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) культуры
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
003              Поддержка культурно-досуговой работы
004              Увековечение памяти деятелей государства
005              Обеспечение сохранности историко-культурного
наследия и доступа к ним
007              Поддержка театрального и музыкального искусства
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
113              Трансферты из местных бюджетов
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа

8 02   205              Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
министрлiгi
005            Спорт объектiлерiн салу және
реконструкциялау
006            Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық
түрлерiн дамытуды қолдау
012            Жоғары жетiстiктер спортын дамыту
8 02 260                Облыстың дене шынықтыру және спорт
басқармасы (бөлімі)
001            Дене шынықтыру және спорт басқармасының
(бөлiмiнiң) қызметін қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
003            Облыстық деңгейiнде спорт жарыстарын өткiзу
004            Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық
құрама командаларының мүшелерiн дайындау
және олардың республикалық және халықаралық
спорт жарыстарына қатысуы
005            Ақпараттық жүйелер құру
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
113            Жергілікті бюджеттерден алынатын
трансферттер
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
8 02 271                Облыстың құрылыс департаменті
(басқармасы)
017            Дене шынықтыру және спорт объектiлерiн
дамыту
034            Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттерiне дене шынықтыру және спорт
объектiлерiн дамытуға бөлiнетiн нысаналы
даму трансферттерi
8 02 359                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың дене шынықтыру және спорт
басқармасы (бөлiмі)
001            Дене шынықтыру және спорт басқармасының
(бөлімiнiң) қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
003            Республикалық маңызы бар қала, астана
деңгейiнде спорттық жарыстар өткiзу
004            Әртүрлi спорт түрлерi бойынша республикалық
маңызы бар қала, астана құрама командалары-
ның мүшелерiн дайындау және олардың
республикалық және халықаралық спорт
жарыстарына қатысуы
005            Ақпараттық жүйелер құру
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау

8 02 205                  Министерство туризма и спорта Республики
Казахстан
005          Строительство и реконструкция объектов спорта
006          Поддержка развития массового спорта и
национальных видов спорта
012          Развитие спорта высших достижений
8 02 260                  Управление (Отдел) физической культуры
и спорта области
001              Обеспечение деятельности Управления (Отдела)
физической культуры и спорта
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
003              Проведение спортивных соревнований
на областном уровне
004              Подготовка и участие членов областных сборных
команд по различным видам спорта на
республиканских и международных спортивных
соревнованиях
005              Создание информационных систем
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
113              Трансферты из местных бюджетов
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
8 02 271                  Департамент (Управление) строительства
области
017              Развитие объектов физической культуры и спорта
034              Целевые текущие трансферты на развитие
бюджетам районов (городов областного значения)
на развитие объектов физической культуры
и спорта
8 02 359                  Управление (Отдел) физической культуры и
спорта города республиканского значения,
столицы
001              Обеспечение деятельности Управления (Отдела)
физической культуры и спорта
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
003              Проведение спортивных соревнований на уровне
города республиканского значения, столицы
004              Подготовка и участие членов сборных команд
города республиканского значения, столицы
по различным видам спорта на республиканских
и международных спортивных соревнованиях
005              Создание информационных систем
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва
местного исполнительного органа на неотложные
затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа

8 02 373                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Құрылыс департаментi
(басқармасы)
015            Дене шынықтыру және спорт объектiлерiн
дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетін трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
8 02 465                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
Дене шынықтыру және спорт бөлімі
005            Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерiн дамыту
006            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық)
деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
007            Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан
(облыстық маңызы бар қала) құрама командала-
рының мүшелерiн дайындау және олардың
облыстық спорт жарыстарына қатысуы
8 02 467                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
құрылыс бөлiмi
008            Дене шынықтыру және спорт объектiлерiн
дамыту
03                    Ақпараттық кеңістік
8 03 206                Қазақстан Республикасы Мәдениет және
ақпарат министрлiгi
014            Ақпараттың жалпыға қол жетiмдiлiгiн
қамтамасыз ету
015            Баспа мұрағатының сақталуын қамтамасыз ету
016            Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу
100         Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк
ақпараттық саясатты жүргiзу
101         Телерадио хабарларын тарату арқылы
мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргiзу
017            Әдебиеттiң әлеуметтiк маңызды түрлерiн
басып шығару
018            Iшкi саяси тұрақтылық және қоғамдық келiсiм
саласында мемлекеттiк саясатты жүргiзу
019            Бұқаралық ақпарат құралдарын
институционалдық дамыту
8 03 225                Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлiгі
006            Ғылыми, ғылыми-техникалық және
ғылыми-педагогикалық ақпараттың қол
жетiмділігiн қамтамасыз ету
8 03 226                Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлiгi
020            Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттың
жалпыға қол жетiмділігін қамтамасыз ету
8 03 259                Облыстың мұрағат және құжаттама
басқармасы (бөлiмi)
001            Мұрағат және құжаттама басқармасының
(бөлімінiң) қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
004            Ақпараттық жүйелер құру
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау

8 02 373                  Департамент (Управление) строительства
города республиканского значения, столицы
015              Развитие объектов физической культуры и спорта
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
8 02 465                  Отдел физической культуры и спорта района
(города областного значения)
005              Развитие массового спорта и национальных
видов спорта
006              Проведение спортивных соревнований на районном
(города областного значения) уровне
007              Подготовка и участие членов сборных команд
района (города областного значения)
по различным видам спорта на областных
спортивных соревнованиях
8 02 467                  Отдел строительства района
(города областного значения)
008              Развитие объектов физической культуры
и спорта
03                      Информационное пространство
8 03 206                  Министерство культуры и информации
Республики Казахстан
014              Обеспечение общедоступности информации
015              Обеспечение сохранности архива печати
016              Проведение государственной информационной
политики
100          Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы
101          Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание
017              Издание социально важных видов литературы
018              Проведение государственной политики в области
внутриполитической стабильности и общественного
согласия
019              Институциональное развитие средств массовой
информации
8 03 225                  Министерство образования и науки
Республики Казахстан
006              Обеспечение доступности научной, научно-
технической и научно-педагогической информации
8 03 226                  Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
020              Обеспечение общедоступности информации
в области здравоохранения
8 03 259                  Управление (Отдел) архивов и документации
области
001              Обеспечение деятельности Управления (Отдела)
архивов и документации
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Обеспечение сохранности архивного фонда
004              Создание информационных систем
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа

8 03 694                Қазақстан Республикасы Президентінің Іс
басқармасы
006            Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
04                    Туризм
8 04 205                Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
министрлiгi
011            Қазақстанның туристiк имиджiн қалыптастыру
8 04  265              Облыстың кәсiпкерлiк және өнеркәсiп
департаментi (басқармасы)
005            Туристік қызметті peттеу
8 04 364               Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың кәсіпкерлiк және өнеркәсiп
департаментi (басқармасы)
005            Туристтік қызметтi реттеу
09                    Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық
кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де
қызметтер
8 09 205              Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
министрлiгi
001            Туризм және спорт саласындағы уәкiлеттi
органның қызметiн қамтамасыз ету
001         Орталық органның аппараты
007         Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн
арттыру
008         Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайларын және құрылыстарын күрделi жөндеу
009         Мемлекеттiк органдарды
материалдық-техникалық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
007            Спорт саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер
008            Мемлекеттiк сыйлықтар
009            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне спорт объектiлерiн
дамытуға берiлетiн нысаналы даму
трансферттерi
014            Туризм мен спорттық ақпараттық жүйесін құру
және дамыту
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткiзу
104            Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы
күрес
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу
және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
8 09  206               Қазақстан Республикасы Мәдениет және
ақпарат министрлiгi
001            Мәдениет және ақпарат саласындағы уәкiлеттi
органның қызметiн қамтамасыз ету
001         Орталық органның аппараты
007         Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн
арттыру
008         Мемлекеттiк органдардың ғимараттарын,
үй-жайларын және құрылыстарын күрделi жөндеу
009         Мемлекеттiк органдарды материалдық-
техникалық жарақтандыру
017         Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002         Мәдениет және ақпарат саласындағы
қолданбалы ғылыми зерттеулер
003         Мемлекеттiк сыйлықтар мен стипендиялар
004         Мемлекет қайраткерлерiнiң бейнесiн мәңгi
есте қалдыру
005         Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстанның
халықтарының басқа да тiлдерiн дамыту
006         Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мәдениет
объектiлерiн дамытуға берiлетiн нысаналы
даму трансферттерi
023         Мәдениет объектілерін дамыту
024         Мемлекеттік тілді және Қазақстан
халықтарының басқа да тілдерін дамыту
жөніндегі ақпараттық жүйелер құру
100         Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101         Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткiзу
104         Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы
күрес
105         Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың) техника-
экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және
оларға сараптама жасау
109         Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
116            Электрондық үкімет шеңберінде адами
капиталды дамыту

8 03 694                  Управление делами Президента Республики
Казахстан
006              Проведение государственной информационной
политики
04                      Туризм
8 04 205                  Министерство туризма и спорта Республики
Казахстан
011              Формирование туристского имиджа Казахстана
8 04 265                  Департамент (Управление)
предпринимательства и промышленности
области
005              Регулирование туристской деятельности
8 04 364                  Департамент (Управление)
предпринимательства и промышленности
города республиканского значения, столицы
005              Регулирование туристской деятельности
09                      Прочие услуги по организации культуры,
спорта, туризма и информационного
пространства
8 09 205                  Министерство туризма и спорта Республики
Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в области туризма и спорта
001          Аппарат центрального органа
007          Повышение квалификации государственных
служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
007              Прикладные научные исследования в области спорта
008              Государственные премии
009              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
развитие объектов спорта
013              Институциональное развитие туризма и спорта
014              Создание и развитие информационной системы
туризма и спорта
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
104              Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
8 09 206                  Министерство культуры и информации
Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в области культуры и информации
001          Аппарат центрального органа
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
002              Прикладные научные исследования в области
культуры и информации
003              Государственные премии и стипендии
004              Увековечение памяти деятелей государства
005              Развитие государственного языка и других языков
народов Казахстана
006              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
развитие объектов культуры
023              Развитие объектов культуры
024              Создание информационных систем по развитию
государственного языка и других языков
народов Казахстана
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
104              Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
116              Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства

8 09 465                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
Дене шынықтыру және спорт бөлімі
001            Спорт бөлiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
іс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
8 09 694                Қазақстан Республикасы Президентінің
Іс басқармасы
015            Щучье-Бурабай курортты аймағы инфрақұрылы-
мын дамыту
9                       Отын-энергетика кешені және жер
қойнауын пайдалану
01                    Отын және энергетика
9 01 231                Қазақстан Республикасы Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігі
002            Пайдалану құқығы мұнай-газ жобалары
жөніндегі мердігерлерге берілуі тиіс
мемлекеттік мүлікті есепке алуды жүргізуді
қамтамасыз ету
100        Капиталмұнайгаз
004            Отын-энергетика кешені, мұнай-химия және
минералдық ресурстар саласындағы
технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер
005            Қазақстандық Тоқамақ термоядролық
материалтану реакторын құру
008            Уран кенiштерiн тұмшалау және жою,
техногендiк қалдықтарды көму
009            Қарағанды көмiр бассейнiнiң шахталарын жабу
010            Жылу-энергетика кешенін дамыту
101        Көмiр саласының халықаралық стандартқа
көшуiн қамтамасыз ету
102        Электроэнергетика және мұнай өңдеу
саласында нормативтік-техникалық құжаттарды
әзірлеу
103        Өнеркәсiптiң мұнай-химиялық саласын дамыту
және құру
011            Радиациялық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
017            Өздiгiнен төгілiп жатқан ұңғымаларды жою
және тұмшалау
018            Мұнай операцияларын жүргізуге арналған
келісімшарттарда, сондай-ақ көмiрсутегін
тасымалдау, қайта өңдеу және өткiзу кезiнде
мемлекет мүддесiн білдiру
026            Қазақстанның оңтүстiк өңірі тұтынушыларын
тұрақты электрмен жабдықтауды қамтамасыз
ету
028            Атом өнеркәсібін институционалдық дамыту

8 09 465                  Отдел физической культуры и спорта района
(города областного значения)
001              Обеспечение деятельности отдела
физической культуры и спорта
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа
для ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
8 09 694                  Управление делами Президента Республики
Казахстан
015              Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской
курортной зоны
9                         Топливно-энергетический комплекс и
недропользование
01                      Топливо и энергетика
9 01 231                  Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
002              Обеспечение ведения учета государственного
имущества, право пользования которым подлежит
передаче подрядчикам по нефтегазовым проектам
100          Капиталнефтегаз
004              Прикладные научные исследования
технологического характера в области
топливно-энергетического комплекса,
нефтехимии и минеральных ресурсов
005              Создание Казахстанского термоядерного
материаловедческого реактора Токамак
008              Консервация и ликвидация урановых рудников,
захоронение техногенных отходов
009              Закрытие шахт Карагандинского угольного
бассейна
010              Развитие топливно-энергетического комплекса
101          Обеспечение перехода угольной отрасли на
международные стандарты
102          Разработка нормативно-технической документации
в области электроэнергетики и нефтедобычи
103          Развитие и создание нефтехимической отрасли
промышленности
011              Обеспечение радиационной безопасности
017              Ликвидация и консервация самоизливающихся
скважин
018              Представление интересов государства
в контрактах на проведение нефтяных операций,
а также при транспортировке, переработке
и реализации углеводородов
026              Обеспечение стабильного электроснабжения
потребителей южных регионов Казахстана
028              Институциональное развитие атомной
промышленности
049              Подготовительная работа по развитию
атомной энергетики

9 01 233                Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігі
003            Мырғалымсай кен орны кенiштерiн жою
02                     Жер қойнауын пайдалану
9 02 231                Қазақстан Республикасы Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігі
003            Жер қойнауын пайдалану геологиясы
саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
012            Геологиялық ақпаратты қалыптастыру
013            Мемлекеттiк геологиялық зерделеу
100        Өңірлік және геологиялық түсiру жұмыстары
101        Іздестiру-бағалау жұмыстары
102        Іздестіру-барлау жұмыстары
103        Аэроғарыштық жаңа технологиялар енгізу
негізінде көмірсутегі шикізаттары мен
қатты пайдалы қазбалар ресурстарын бағалау
014            Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану
мониторингi
100        Минералдық-шикiзат базасы және жер қойнауын
пайдалану мониторингi
101        Жер асты сулары және қауiптi геологиялық
процестер мониторингі
09                    Отын-энергетика кешені және жер қойнауын
пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
9 09 225                Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлігі
024            Сейсмологиялық ақпарат мониторингі
9 09 231                Қазақстан Республикасы Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігі
001            Энергетика және минералдық ресурстар
саласындағы уәкiлетті органның қызметiн
қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
007            Курчатов қаласында "Ядролық технологиялар
паркi" технопаркiн құру
015            "ҚазҚуат" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
019            "Қарағанды шахталарын тарату" РМБК-ке
берiлген, жабылған шахталар қызметкерлерiне
келтiрiлген зиянды өтеу
020            Ядролық медицина және биофизика орталығын
құру
022            Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар
жөніндегі ақпараттық жүйені дамыту
023            Арнайы бақылау станцияларында тiркелген
ядролық жарылыстар мен жер сілкінiстерiнiң
тарихи сейсмограммаларының мұрағатын
қағаздағы жазбадан электрондық
жеткізушілерге көшіру
024            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жылу-энергетика
жүйесiн дамытуға берілетін нысаналы даму
трансферттерi
025            Қазақстан Республикасы Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігі
ведомстволарын көшіру
029            Қазақстан Республикасында өндіру салалары
қызметінің ашықтығы бастамасын іске асыру
036            Қазақстан Республикасы заңды тұлғаларының
Түркменстанның шаруашылық жүргізуші
субъектілерінің алдындағы борыштарын
өтеу бойынша іс-шаралар жүргізу
100            Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткізу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
117            Концессиялық жобаларды бағалау және сараптау

9 01 233                  Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
003              Ликвидация рудников Миргалимсайского
месторождения
02                      Недропользование
9 02 231                  Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
003              Прикладные научные исследования в области
геологии и использования недр
012              Формирование геологической информации
013              Государственное геологическое изучение
100          Региональные и геологосъемочные работы
101          Поисково-оценочные работы
102          Поисково-разведочные работы
103          Оценка ресурсов углеводородного сырья и
твердых полезных ископаемых на основе
внедрения новейших аэрокосмических технологий
014              Мониторинг недр и недропользования
100          Мониторинг минерально-сырьевой базы
и недропользования
101          Мониторинг подземных вод и опасных
геологических процессов
09                      Прочие услуги в области топливно-
энергетического комплекса и
недропользования
9 09 225                  Министерство образования и науки
Республики Казахстан
024              Мониторинг сейсмологической информации
9 09 231                  Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в сфере энергетики и минеральных
ресурсов
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
007              Создание технопарка "Парк ядерных технологий"
в городе Курчатове
015              Увеличение уставного капитала АО "КазКуат"
019              Возмещение ущерба работникам ликвидированных
шахт, переданных в РГСП "Карагандаликвидшахт"
020              Создание Центра ядерной медицины и биофизики
022              Развитие информационной системы о недрах и
недропользователях
023              Перевод архива исторических сейсмограмм
ядерных взрывов и землетрясений,
зарегистрированных станциями специального
контроля, с бумажных записей на
электронные носители
024              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие теплоэнергетической системы
025              Передислокация ведомств Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
029              Реализация инициативы прозрачности деятельности
добывающих отраслей в Республике Казахстан
036              Проведение мероприятий по выплате долгов
юридических лиц Республики Казахстан
перед хозяйствующими субъектами Туркменистана
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
117              Оценка и экспертиза концессионных проектов

9 09 271                Облыстың құрылыс департаменті
(басқармасы)
019            Жылу-энергетикалық жүйенi дамытуға аудандар
(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне
нысаналы даму трансферттерi
9 09 279                Облыстың Энергетика және коммуналдық
шаруашылық департаментi (басқармасы)
007            Жылу-энергетика жүйесiн дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
бөлiнетiн трансферттер есебiнен iске асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
9 09 371               Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Энергетика және коммуналдық
шаруашылық департаменті (басқармасы)
012            Жылу-энергетикалық жүйенi дамыту
011         Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015         Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
9 09 467                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
құрылыс бөлімі
009            Жылу-энергетикалық жүйенi дамыту
011         Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015         Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
019         Бағдарламаны облыстық бюджеттен берiлетін
трансферттер есебiнен iске асыру
10                      Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы ,
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар ,
қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін
қорғау, жер қатынастары
01                    Ауыл шаруашылығы
10 01 212               Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі
002            Жердiң мелиоративтiк жай-күйiн сақтау және
жақсарту
100        Гидрогеология-мелиоративтiк экспедициялар
101        "Қазагромелиосу шаруашылығы" республикалық
әдiстемелiк орталығы
003            Өсiмдiктердi қорғау
100        Аса қауіпті зиянды организмдерге қарсы
күрес жүргізу
101        Фитосанитариялық диагностика және болжамдау
республикалық әдiстемелiк орталығы
004            Өсiмдiктер карантинi
100        Өсімдiктер карантинi жөнiндегi мемлекеттiк
мекемелер
101        Карантиндік зиянкестердiң, өсiмдiк
ауруларының және арамшөптердiң таралу
ошақтарын анықтау, оқшаулау және жою
005            Тұқымдық және көшет материалының сорттық
және себу сапаларын анықтау
006            Агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды
мемлекеттік қолдау
103        Ауыл шаруашылығы техникасының қаржы лизингі
бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу
105        Ауыл шаруашылығы өнімдерін өңдейтін
кәсіпорындарға арналған жабдықтардың қаржы
лизингi бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын
өтеу
106        Өсiмдiк шаруашылығындағы сақтандыруды қолдау
107        Екiнші деңгейдегі банктер ауыл шаруашылығы
өнімін өңдейтін кәсіпорындарға олардың
айналым қаражатын толықтыруға беретiн
кредиттер бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын
субсидиялау
111        Ауылшаруашылық өнімдері өндірісі мен
рыногын басқару жүйесін дамытуды субсидиялау
009            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне ауыл шаруашылығын
дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
100        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалалары бюджеттерiне тұқым шаруашылығын
дамытуды қолдауға ағымдағы нысаналы
трансферттер
101        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалалары бюджеттерiне асыл тұқымды мал
шаруашылығын дамытуға ағымдағы нысаналы
трансферттер
104        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалалары бюджеттеріне көктемгі егіс және
егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті
жанар-жағармай және басқа да
тауар-материалдық құндылықтарының құнын
арзандатуға және өсімдік шаруашылығы
өнімінің шығымдылығын және сапасын
арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
105        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне ауыл шаруашылық
тауар өндірушілеріне су жеткізіп беру
бойынша қызмет құнын субсидиялауға ағымдағы
нысаналы трансферттер
106        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалалары бюджеттеріне жеміс-жидек дақыл-
дарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін
отырғызу және өсіруді қамтамасыз етуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
107        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мал шаруашылығы
өнімдерінің өнімділігін және сапасын
арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
108        Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалалары бюджеттеріне қазақстандық мақта
талшығының сапасын сараптауға берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттері
012            Сырдария өзенінің арнасын реттеу және Арал
теңiзiнiң солтүстік бөлігін сақтау (2-фаза)
006        Жобаны республикалық бюджеттен грантты
бірлесіп қаржыландыру есебінен іске асыру
018        Жобаны грант есебінен іске асыру
013           Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын
сынақтан өткiзу
014            Ирригациялық және дренаждық жүйелердi
жетiлдiру
005        Ішкі көздер есебінен жобаны іске асыру
006        Жобаны республикалық бюджеттен грантты
бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру
018        Жобаны грант есебiнен iске асыру
016            Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгі
қолдау
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бірлесiп қаржыландыру есебiнен
іске асыру
018            Жұқпалы аурулардан сақтануды қамтамасыз ету
100        Ветеринариядағы мониторинг, референция,
зертханалық диагностика және әдiснама
ұлттық орталығы
101        Жануарлар ауруларының диагностикасы
102        Эпизоотияға қарсы шаралар
103        Жануарлар мен құстардың қауiптi жұқпалы
ауруларының ошақтарын жою
019            Ауылдық аумақтарды сумен жабдықтауды және
кәріздендіруді дамытудың салалық жобасы
(2-фаза)
006        Жобаны республикалық бюджеттен грантты
бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру
018        Жобаны грант есебінен іске асыру
020            Азық-түлік қауiпсiздігін және жұмылдыру
қажеттіліктерiн қамтамасыз ету
100        Мемлекеттiк ресурстарға астықты сатып алу
101        Азық-түлік астығы мемлекеттiк резерв
астығын сақтау және ауыстыру
021            Ауыл шаруашылығы өндiрiсiн агрохимиялық
және агроклиматтық қамтамасыз ету
100        Ауыл шаруашылық өндірісін агрометеороло-
гиялық қамтамасыз ету
101        Республикалық ғылыми-әдiстемелiк
агрохимиялық қызмет орталығы
042            Агроөнеркәсiп кешенi саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
043            "ҚазАгро Ұлттық холдингі" АҚ-ның
жарғылық капиталын ұлғайту
046            Агроөнеркәсiп кешенi, су және орман
шаруашылығы салаларының дамуын
нормативтiк-әдiстемелік қамтамасыз ету
047            Тракторларды, олардың тiркемелерiн,
өздігінен жүретiн ауыл шаруашылығы,
мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары
мен тетiктерiн мемлекеттiк есепке алу және
тiркеу
055            Аграрлық ғылым саласындағы мемлекеттiк
сыйлықтар
056            Қазақстанның ауыл шаруашылығы өнiмдерiнiң
бәсекеге қабілетін арттыру
004        Сыртқы қарыздар есебінен жобаны iске асыру
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
iске асыру
057            Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін және
ауыл тұрғындарын өтеусіз негізде ақпараттық
қамтамасыз ету
086            Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi
қолдау жөніндегi жобаға кредит беру
004        Сыртқы қарыздар есебінен жобаны iске асыру
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
iске асыру

9 09 271                  Департамент (Управление) строительства
области
019              Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на развитие теплоэнергетической системы
9 09 279                  Департамент (Управление) энергетики и
коммунального хозяйства области
007              Развитие теплоэнергетической системы
011          Реализация программы за счет трансфертов
из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
9 09 371                  Департамент (Управление) энергетики и
коммунального хозяйства города
республиканского значения, столицы
012              Развитие теплоэнергетической системы
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
9 09 467                  Отдел строительства района
(города областного значения)
009              Развитие теплоэнергетической системы
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
10                        Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство,
особоохраняемые природные территории,
охрана окружающей среды и животного мира,
земельные отношения
01                     Сельское хозяйство
10 01 212                 Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
002              Сохранение и улучшение мелиоративного
состояния земель
100          Гидрогеологомелиоративные экспедиции
101          Республиканский методический центр
"Казагромелиоводхоз"
003              Защита растений
100          Борьба с особо опасными вредными
организмами
101          Республиканский методический центр
фитосанитарной диагностики и прогнозов
004              Карантин растений
100          Государственные учреждения по карантину
растений
101          Выявление, локализация и ликвидация очагов
распространения карантинных вредителей,
болезней растений и сорняков
005             Определение сортовых и посевных качеств
семенного и посадочного материала
006             Государственная поддержка развития
агропромышленного комплекса
103          Возмещение ставки вознаграждения (интереса)
по финансовому лизингу сельскохозяйственной
техники
105          Возмещение ставки вознаграждения (интереса)
по финансовому лизингу оборудования для
предприятий по переработке
сельскохозяйственной продукции
106          Поддержка страхования в растениеводстве
107          Субсидирование ставки вознаграждения
(интереса) по кредитам, выдаваемым банками
второго уровня предприятиям по переработке
сельскохозяйственной продукции на пополнение
их оборотных средств
111          Субсидирование развития систем управления
производством сельскохозяйственной
продукции
009              Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие сельского хозяйства
100          Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на поддержку развития семеноводства
101          Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие племенного животноводства
104          Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на удешевление стоимости горюче-смазочных
материалов и других товарно-материальных
ценностей, необходимых для проведения
весенне-полевых и уборочных работ
и повышение урожайности и качества
продукции растениеводства
105          Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на субсидирование стоимости услуг по
доставке воды сельскохозяйственным
товаропроизводителям
106          Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на обеспечение закладки и выращивания
многолетних насаждений плодовых культур и
винограда
107          Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на субсидирование повышения
продуктивности и качества продукции
животноводства
108          Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на экспертизу качества казахстанского
хлопка-волокна
012              Регулирование русла реки Сырдарьи и сохранение
северной части Аральского моря (2-я фаза)
006          Реализация проекта за счет софинансирования
гранта из республиканского бюджета
018          Реализация проекта за счет гранта
013             Сортоиспытание сельскохозяйственных культур
014             Усовершенствование ирригационных и дренажных
систем
005          Реализация проекта за счет внутренних
источников
006          Реализация проекта за счет софинансирования
гранта из республиканского бюджета
018          Реализация проекта за счет гранта
016              Постприватизационная поддержка сельского
хозяйства
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета
018              Обеспечение эпизоотического благополучия
100          Национальный центр мониторинга, референции,
лабораторной диагностики и методологии в
ветеринарии
101          Диагностика заболеваний животных
102          Противоэпизоотия
103          Ликвидация очагов острых инфекционных
заболеваний животных и птиц
019              Отраслевой проект развития водоснабжения
и канализации сельских территорий
(2-я фаза)
006          Реализация проекта за счет софинансирования
гранта из республиканского бюджета
018          Реализация проекта за счет гранта
020              Обеспечение продовольственной безопасности
и мобилизационных нужд
100          Закуп зерна в государственные ресурсы
101          Хранение и перемещение зерна государственного
резерва продовольственного зерна
021              Агрохимическое и агроклиматическое обеспечение
сельскохозяйственного производства
100          Агрометеорологическое обеспечение
сельскохозяйственного производства
101          Республиканский научно-методический центр
агрохимической службы
042              Прикладные научные исследования в области
агропромышленного комплекса
043              Увеличение уставного капитала АО
"Национальный холдинг "КазАгро"
046              Нормативно-методическое обеспечение развития
отраслей агропромышленного комплекса,
водного и лесного хозяйства
047              Государственный учет и регистрация тракторов,
прицепов к ним, самоходных сельскохозяйствен-
ных, мелиоративных и дорожно-строительных машин
и механизмов
055              Государственные премии в области аграрной науки
056              Повышение конкурентоспособности
сельскохозяйственной продукции Казахстана
004          Реализация проекта за счет внешних займов
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета
057              Информационное обеспечение субъектов
агропромышленного комплекса и сельского
населения на безвозмездной основе
086              Кредитование проекта по постприватизационной
поддержке сельского хозяйства
004          Реализация проекта за счет внешних займов
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета

10 01 255               Облыстың ауыл шаруашылығы департаментi
(басқармасы)
001            Ауыл шаруашылығы департаментiнiң
(басқармасының) қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Тұқым шаруашылығын дамытуды қолдау
011         Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015         Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
018         Пестицидтерді (улы химикаттарды)
залалсыздандыру
003            Ауыл шаруашылығының тауар өндiрушілерiне
кредит беру
004            Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік
жүйесiн дамыту
005            Республикалық меншiкке жатпайтын ауыл
шаруашылығы ұйымдарының банкроттық
рәсiмдерiн жүргізу
007            Ақпараттық жүйелер құру
008            Арнайы сақтау орындарының (көмінділердiң)
жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және жөндеу
010            Мал шаруашылығын дамытуды қолдау
011         Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015         Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
011            Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын
жүргізу үшін қажетті жанар-жағармай және
басқа да тауар-материалдық құндылықтарының
құнын арзандату және өсімдік шаруашылық
өнімінің шығымдылығын және сапасын
арттыру
011         Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015         Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
012            Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы
өкілеттіктердің аражігін ажырату
шеңберіндегі әкімшілік функцияларға
берілетін аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы
трансферттер
013            Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және
сапасын арттыру
011         Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015         Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
014            Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге
су жеткізу жөніндегі қызметтердің құнын
субсидиялау
011         Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015         Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
015            Ауыл шаруашылығын малын соятын алаңдарды
қамтамасыз ету
016            Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің
көп жылдық көшеттерін отырғызу және
өсіруді қамтамасыз ету
011         Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015         Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
017           Қазақстандық мақта талшығының сапасын
сараптау
011         Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015         Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
018           Пестицидтерді (улы химикаттарды)
залалсыздандыру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
113            Жергілікті бюджеттерден алынатын
трансферттер
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау

10 01 255                 Департамент (Управление) сельского
хозяйства области
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) сельского хозяйства
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Поддержка развития семеноводства
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
003              Кредитование сельхозтоваропроизводителей
004              Развитие информационно-маркетинговой системы
сельского хозяйства
005              Проведение процедур банкротства
сельскохозяйственных организаций, не
находящихся в республиканской собственности
007             Создание информационных систем
008             Обеспечение функционирования и ремонт
специальных хранилищ (могильников)
010             Поддержка развития животноводства
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
011             Удешевление стоимости горюче-смазочных
материалов и других товарно-материальных
ценностей, необходимых для проведения
весенне-полевых и уборочных работ и повышение
урожайности и качества продукции
растениеводства
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
012             Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на передаваемые
административные функции в рамках
разграничения полномочий между уровнями
государственного управления
013             Повышение продуктивности и качества
продукции животноводства
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
014              Субсидирование стоимости услуг по доставке
воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
015              Обеспечение площадок по убою
сельскохозяйственных животных
016              Обеспечение закладки и выращивания многолетних
насаждений плодовых культур и винограда
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
017             Экспертиза качества казахстанского
хлопка-волокна
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
018             Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
113              Трансферты из местных бюджетов
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа

10 01 462               Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
ауыл шаруашылық бөлімі
001            Ауыл шаруашылығы бөлiмiнiң қызметін
қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
003            Мал көмiндiлерiнiң (биотермиялық
шұңқырлардың) жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
004            Ауру жануарларды санитарлық союды
ұйымдастыру
005            Алып қойылатын және жойылатын ауру
жануарлардың, жануарлардан алынатын
өнімдермен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108           Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
10 01 467               Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
құрылыс бөлімі
010            Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
10 01 606               Қазақстан Республикасы Статистика
агенттігі
005        Ауыл шаруашылығы санағын жүргізу
02                    Су шаруашылығы
10 02 212              Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі
010            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен
жабдықтаудың баламасыз көздері болып
табылатын аса маңызды топтық сумен
жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру
жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
005            Өскемен қаласында жер асты суларын қорғау
және өнеркәсіп ағындыларын тазарту
018        Жобаны грант есебінен іске асыру
017            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне сумен жабдықтау
жүйелерiн дамытуға берілетін нысаналы
даму трансферттерi
023            Су ресурстарын қорғау және ұтымды пайдалану
100        Су ресурстарын қорғау және пайдалану
саласындағы схемаларды, су шаруашылығы
баланстарын және нормативтерiн әзiрлеу
101        Мемлекеттiк су кадастрын жасау
102        Табиғат қорғау су жіберу
025           Су ресурстарын басқаруды жетiлдiру және
жерлердi қалпына келтiру
004        Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны іске асыру
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
iске асыру
026           Су ресурстарын басқару және жердi қалпына
келтiрудi жетілдiру жобасына кредит беру
004        Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны іске асыру
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
iске асыру
027            Сырдария өзенінің арнасын реттеу және Арал
теңiзiнiң солтүстік бөлігін сақтау
004        Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны іске асыру
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
iске асыру
028            Арал теңiзi өңiрiнiң елдi мекендерін сумен
жабдықтау және санитариясы
004        Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны іске асыру
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
iске асыру
029            Сумен жабдықтау жүйесiн салу және
реконструкциялау
004        Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны іске асыру
005        Ішкi көздер есебiнен жобаны iске асыру
006        Жобаны республикалық бюджеттен грантты
бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
iске асыру
018        Жобаны грант есебiнен iске асыру
030            Республикалық меншіктегі сумен жабдықтаудың
инфрақұрылымдық жерлерінің жұмыс істеуіне
мемлекеттік қолдау көрсету
031            Гидротехникалық құрылысты реконструкциялау
034            Cу берумен байланысы жоқ республикалық су
шаруашылығы объектілерін пайдалану
054            Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиора-
тивтік құрылыстардың апатты учаскелерін
күрделi жөндеу және қалпына келтiру

10 01 462                 Отдел сельского хозяйства района
(города областного значения)
001              Обеспечение деятельности отдела сельского
хозяйства
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
003              Обеспечение функционирования
скотомогильников (биотермических ям)
004              Организация санитарного убоя больных животных
005              Возмещение владельцам стоимости изымаемых
и уничтожаемых больных животных, продуктов и
сырья животного происхождения
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
10 01 467                 Отдел строительства района
(города областного значения)
010              Развитие объектов сельского хозяйства
10 01 606                 Агентство Республики Казахстан по
статистике
005              Проведение сельскохозяйственной переписи
02                     Водное хозяйство
10 02 212                 Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
010              Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на субсидирование стоимости услуг по подаче
питьевой воды из особо важных групповых систем
водоснабжения, являющихся безальтернативными
источниками питьевого водоснабжения
015              Охрана подземных вод и очистка промышленных
стоков в городе Усть-Каменогорске
018          Реализация проекта за счет гранта
017              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие системы водоснабжения
023              Охрана и рациональное использование водных
ресурсов
100          Разработка схем, водохозяйственных
балансов и нормативов в области охраны
и использования водных ресурсов
101          Составление государственного водного кадастра
102          Природоохранные попуски
025              Совершенствование управления водными ресурсами
и восстановление земель
004          Реализация проекта за счет внешних займов
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета
026              Кредитование проекта совершенствования
управления водными ресурсами и восстановления
земель
004          Реализация проекта за счет внешних займов
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета
027              Регулирование русла реки Сырдарьи и
сохранение северной части Аральского моря
004          Реализация проекта за счет внешних займов
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета
028              Водоснабжение и санитария населенных пунктов
региона Аральского моря
004          Реализация проекта за счет внешних займов
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета
029              Строительство и реконструкция системы
водоснабжения
004          Реализация проекта за счет внешних займов
005          Реализация проекта за счет внутренних
источников
006          Реализация проекта за счет софинансирования
гранта из республиканского бюджета
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета
018          Реализация проекта за счет гранта
030              Оказание государственной поддержки
функционирования инфраструктурных сетей
водоснабжения, находящихся в
республиканской собственности
031              Реконструкция гидротехнических сооружений
034              Эксплуатация республиканских водохозяйственных
объектов, не связанных с подачей воды
054              Капитальный ремонт и восстановление особо
аварийных участков межхозяйственных каналов и
гидромелиоративных сооружений

10 02 254               Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу департаменті
(басқармасы)
002            Су қорғау аймақтары мен су объектілерi
белдеулерiн белгілеу
003            Коммуналдық меншiктегі су шаруашылығы
құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
004            Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары
мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына
келтiру
10 02 255               Облыстың ауыл шаруашылығы департаменті
(басқармасы)
009           Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері
болып табылатын сумен жабдықтаудың аса
маңызды топтық жүйелерінен ауыз су беру
жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
10 02 271               Облыстың құрылыс департаменті
(басқармасы)
029            Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар
(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне
берілетін нысаналы даму трансферттер
10 02 354               Республикалық маңызы бap қаланың,
астананың табиғи ресурстар және
табиғатты пайдалануды реттеу
департаментi (басқармасы)
002            Суды қорғау аймақтарын, белдеулерiн және
ауыз сумен қамтамасыз ету көздерін
санитарлық қорғау, аймақтарын белгілеу
003            Жергілiктi маңызы бар авариялық қаупi
ерекше республикалық маңызы бар су
шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорация-
лық жүйелердi қалпына келтiру
10 02 375              Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың ауыл шаруашылық атқарушы
органы
009            Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері
болып табылатын сумен жабдықтаудың аса
маңызды топтық жүйелерінен ауыз су беру
жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
10 02 467               Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
құрылыс бөлімі
012            Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергілiктi бюджет қаражаты
есебiнен іске асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
ресми трансферттер есебінен іске асыру
03                    Орман шаруашылығы
10 03 212               Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі
036           Ормандардың сақталуын және тұрақты дамуын
қамтамасыз ету
100        Қазақ мемлекеттiк республикалық орман
дақылдарының тұқымын дайындайтын мекеме
101        Сандықтау оқу-өндiрiстік орман шаруашылығы
102        Тұрақты орман дақылдарының тұқымын
дайындайтын базасын қалыптастыру
103        Орман-аң аулауды орналастыру және орман
шаруашылығын жобалау, орман және жануарлар
дүниесі саласындағы есепке алу және
биологиялық негіздеме
104        Астана қаласының жасыл желектi
санитарлық-қорғау аймағы
105        Орманды әуеден қорғау
044            Ормандарды сақтау және республиканың
орманды аумақтарын көбейту
004        Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебiнен
іске асыру
018        Жобаны грант есебiнен iске асыру
045            Облыстық бюджеттерге, Астан және Алматы
қалаларының бюджеттеріне ормандарды сақтау,
қорғау, молайту және орман өсіру қызметін
қамтамасыз ету

10 02 254                 Департамент (Управление) природных ресурсов
и регулирования природопользования области
002              Установление водоохранных зон и полос водных
объектов
003              Обеспечение функционирования водохозяйственных
сооружений, находящихся в коммунальной
собственности
004              Восстановление особо аварийных водохозяйст-
венных сооружений и гидромелиоративных систем
10 02 255                 Департамент (Управление) сельского
хозяйства области
009              Субсидирование стоимости услуг по подаче
питьевой воды из особо важных групповых систем
водоснабжения, являющихся безальтернативными
источниками питьевого водоснабжения
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
10 02 271                 Департамент (Управление) строительства
области
029              Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на развитие системы водоснабжения
10 02 354                 Департамент (Управление) природных ресурсов
и регулирования природопользования города
республиканского значения, столицы
002             Установление водоохранных зон, полос и зон
санитарной охраны источников питьевого
снабжения
003             Восстановление особо аварийных водохозяйст-
венных сооружений и гидромелиоративных систем
местного значения
10 02 375                 Исполнительный орган сельского хозяйства
города республиканского значения, столицы
009             Субсидирование стоимости услуг по подаче
питьевой воды из особо важных групповых систем
водоснабжения, являющихся безальтернативными
источниками питьевого водоснабжения
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
10 02 467                 Отдел строительства района
(города областного значения)
012              Развитие системы водоснабжения
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
03                     Лесное хозяйство
10 03 212                 Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
036              Обеспечение сохранения и устойчивого развития
лесов
100          Казахское государственное республиканское
лесосеменное учреждение
101          Сандыктауское учебно-производственное
лесное хозяйство
102          Формирование постоянной лесосеменной базы
103          Лесоохотоустройство и лесохозяйственное
проектирование, учет и биологическое
обоснование в области лесов и животного мира
104          Санитарно-защитная зеленая зона города Астаны
105          Авиаохрана леса
044              Сохранение лесов и увеличение лесистости
территории республики
004          Реализация проекта за счет внешних займов
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета
018          Реализация проекта за счет гранта
045              Целевые текущие трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на обеспечение деятельности по охране,
защите, воспроизводству лесов и лесоразведению

10 03 254               Облыстың табиғи ресурстар және
табиғатты пайдалануды реттеу
департаментi (басқармасы)
005            Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және
орман өсiру
006            Жануарлар дүниесiн қорғау
10 03 271                Облыстың құрылыс департаменті
(басқармасы)
021            Орман шаруашылығы объектiлерiн дамыту
04                    Балық шаруашылығы
10 04 212               Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлiгі
037            Балық ресурстарын мемлекеттік есепке алу
және оның кадастры
038            Балық ресурстарын молайту
05                    Қоршаған ортаны қорғау
10 05 212               Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлiгі
040            Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды және
жануарлар дүниесiн сақтау мен дамытуды
қамтамасыз ету
100        Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар
101        Киiктердi, тұяқты жабайы жануарлардың құрып
бара жатқан түрлерiн сақтау және олардың
санын қалпына келтіру
041            Нұра-Есіл өзендерi бассейнінің қоршаған
ортасын оңалту және басқару
004        Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
iске асыру
10 05 234               Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
қорғау министрлiгі
001            Қоршаған ортаны қорғау саласындағы
уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100        Сапалық және сандық көрсеткiштердi
(экологиялық нормативтер мен талаптарды)
әзiрлеу
002            Стратегиялық, трансшекаралық және
экологиялық қауiптi объектілерге
мемлекеттiк экологиялық сараптама жүргізу
003            Қоршаған ортаны қорғау саласындағы ғылыми
зерттеулер
004            Қоршаған ортаны қорғау объектілерiн салу
және реконструкциялау
005            Қоршаған ортаны қорғау объектілерiн оңалту
005        Ішкі көздер есебінен жобаны іске асыру
006        Жобаны республикалық бюджеттен грантты
бiрлесiп қаржыландыру есебiнен іске асыру
018        Жобаны грант есебiнен iске асыру
007            Қоршаған ортаны қорғаудың ақпараттық
жүйесiн құру және дамыту
005        Iшкi көздер есебiнен жобаны іске асыру
008            Қоршаған ортаның жай-күйiне бақылау жүргізу
009            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне қоршаған ортаны
қорғау объектiлерiн салуға және
реконструкциялауға берілетін нысаналы даму
трансферттерi
100            Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткізу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109           Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау

10 03 254                 Департамент (Управление) природных
ресурсов и регулирования
природопользования области
005             Охрана, защита, воспроизводство лесов и
лесоразведение
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
006             Охрана животного мира
10 03 271                 Департамент (Управление) строительства
области
021             Развитие объектов лесного хозяйства
04                     Рыбное хозяйство
10 04 212                 Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
037             Государственный учет и кадастр рыбных ресурсов
038             Воспроизводство рыбных ресурсов
05                     Охрана окружающей среды
10 05 212                 Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
040             Обеспечение сохранения и развития
особоохраняемых природных территорий
и животного мира
100          Особо охраняемые природные территории
101          Сохранение и восстановление численности сайги,
редких и исчезающих видов диких копытных
животных
041             Реабилитация и управление окружающей средой
бассейна рек Нура-Ишим
004          Реализация проекта за счет внешних займов
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета
10 05 234                 Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области охраны окружающей среды
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных
служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
100          Разработка качественных и количественных
показателей (экологических нормативов и
требований)
002              Проведение государственной экологической
экспертизы стратегических, трансграничных
и экологически опасных объектов
003              Научные исследования в области охраны
окружающей среды
004             Строительство и реконструкция объектов
охраны окружающей среды
005             Реабилитация объектов охраны окружающей среды
005          Реализация проекта за счет внутренних
источников
006          Реализация проекта за счет софинансирования
гранта из республиканского бюджета
018          Реализация проекта за счет гранта
007             Создание и развитие информационной системы
охраны окружающей среды
005          Реализация проекта за счет внутренних
источников
008             Проведение наблюдений за состоянием
окружающей среды
009             Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на строительство и реконструкцию объектов
охраны окружающей среды
100             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101             Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
105             Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан

10 06 463               Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жер қатынастары бөлiмі
001            Жер қатынастары бөлімінің қызметін
қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009       Мемлекеттiк органдарды материалдық-
техникалық жарақтандыру
002            Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден
екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003            Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
004            Жерді аймақтарға бөлу жөнiндегі жұмыстарды
ұйымдастыру
005            Ақпараттық жүйелер құру
006            Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің,
ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық)
округтердің шекарасын белгiлеу кезiнде
жүргiзiлетiн жерге орналастыру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
10 06 614               Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
басқару агенттігі
001            Жер ресурстарын мемлекеттік басқаруды
қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002            Жер қатынастарын жүзеге асыруды қамтамасыз
ету
100        Жepгe орналастыруды жүргізу
101        Жер-кадастрлық жұмыстар
102        Жep мониторингін жүргізу
004            Топография-геодезиялық және картографиялық
өнiмдердi және олардың сақталуын қамтамасыз
ету
006            Жер ресурстарын басқару саласындағы
қолданбалы ғылыми зерттеулер
008            Жердің мониторингін жүргізу
100            Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткізу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
111            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік
басқару деңгейлері арасындағы
өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде
берілетін әкімшілік функцияларға ағымдағы
нысаналы трансферттер
112            "Электрондық үкiмет" құру
100        Мемлекеттiк жер кадастрының
автоматтандырылған ақпараттық жүйесін құру
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
09                    Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және
қоршаған ортаны қорғау мен жер
қатынастары саласындағы өзге де
қызметтер

10 06 463                 Отдел земельных отношений района
(города областного значения)
001              Обеспечение деятельности отдела земельных
отношений
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Работы по переводу сельскохозяйственных
угодий из одного вида в другой
003              Земельно-хозяйственное устройство
населенных пунктов
004              Организация работ по зонированию земель
005              Создание информационных систем
006              Землеустройство, проводимое при установлении
границ городов районного значения, районов в
городе, поселков, аулов (сел), аульных
(сельских) округов
100              Проведение мероприятий за счет
чрезвычайного резерва
Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа
для ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва
местного исполнительного органа
на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
10 06 614                 Агентство Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
001              Обеспечение государственного управления
земельными ресурсами
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
002              Обеспечение осуществления земельных отношений
100          Проведение землеустройства
101          Земельно-кадастровые работы
102          Ведение мониторинга земель
004              Обеспечение топографо-геодезической и
картографической продукцией и ее хранение
006              Прикладные научные исследования в области
управления земельными ресурсами
008              Введение мониторинга земель
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
111              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы
на передаваемые административные функции
в рамках разграничения полномочий между
уровнями государственного управления
112              Создание "электронного правительства"
100          Создание автоматизированной информационной
системы Государственного земельного кадастра
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
09                     Прочие услуги в области сельского,
водного, лесного, рыбного хозяйства,
охраны окружающей среды и
земельных отношений

10 09 212               Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлiгi
001            Агроөнеркәсіптік кешен, орман және су
шаруашылығы саласындағы уәкiлетті
органның қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009       Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
008           Мемлекеттік мекемелердің инфрақұрылымын
дамыту
011           Ветеринарлық лабораториялар объектілерін
дамыту
022           Қазақстан Республикасының Ауылшаруашылық
министрлігінің жергілікті бөлімшелері
үшін ғимараттар және құрылыстар сатып алу
024           Сатып алу операцияларын және бағалық
интервенцияларды өткізу
100            Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткізу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
111            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік
басқару деңгейлері арасындағы
өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде
берілетін әкімшілік функцияларға ағымдағы
нысаналы трансферттер
112            "Электрондық үкімет" құру
100        Агроөнеркәсіптік кешенін субъектілерінің
кәсіпкерлік белсенділігін арттыру
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
743            Өсімдіктер мен жануарлардың гендік
ресурстарының ұлттық қоймасын салу
10 09 234               Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
010            "Қазаэросервис" АҚ-ның жарғылық
капиталын ұлғайту
11                      Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және
құрылыс қызметі
01                    Өнеркәсіп
11 01 233               Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлiгi
006            Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер
010            "Тоқыма өнеркәсібі" пилоттық кластері
шеңберінде қоза өсіру, тоқыма және тігін
өнеркәсібін дамыту үшін "Қазақстанның Даму
Банкі" АҚ арқылы техникалар мен жабдықтар
лизингін ұйымдастыру
015            Қарағанды облысының облыстық бюджетіне
Теміртау қаласындағы индустриялық парктің
инфрақұрылымын салуға берілетін нысаналы
даму трансферттері
019            "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағының
инфрақұрылымын дамыту
02                   Сәулет, қала құрылысы және құрылыс
қызметі
233                Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігі
005            Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер
014            Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
саласындағы нормативтік-техникалық
құжаттарды жетiлдiру
11 01 267               Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс
бақылауы департаменті (басқармасы)
001            Мемлекеттiк сәулет-құрылыс бақылауы
департаментiнiң (басқармасының) қызметiн
қамтамасыз ету
003        Жергiлiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн
арттыру
008        Мемлекеттiк органдардың ғимараттарын,
үй-жайларын және құрылыстарын күрделi жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-
техникалық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервінің есебінен iс-шаралар өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108           Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау

10 09 212                 Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области агропромышленного комплекса,
лесного и водного хозяйства
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
008              Развитие инфраструктуры государственных
учреждений
011              Развитие объектов ветеринарных лабораторий
022              Приобретение зданий и сооружений для
территориальных подразделений министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
024              Проведение закупочных операций и ценовых
интервенций
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
111              Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на передаваемые административные функции
в рамках разграничения полномочий между
уровнями государственного управления
112              Создание "электронного правительства"
100          Повышение предпринимательской активности
субъектов агропромышленного комплекса
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
743              Строительство Национального хранилища
генетических ресурсов растений и животных
10 09 234                 Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан
010             Увеличение уставного капитала АО
"Казаэросервис"
11                        Промышленность, архитектурная,
градостроительная и строительная деятельность
01                     Промышленность
11 01 233                 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
006              Прикладные научные исследования
технологического характера
010              Организация лизинга техники и оборудования для
выращивания хлопчатника, развития текстильной
и швейной промышленности в рамках пилотного
кластера "Текстильная промышленность" через
АО "Банк Развития Казахстана"
015              Целевые трансферты на развитие областному
бюджету Карагандинской области на строительство
инфраструктуры индустриального парка в городе
Темиртау
019              Целевые трансферты на развитие акимату
Южно-Казахстанской области на развитие
инфраструктуры специальной экономической
зоны "Оңтүстік"
11 01 271                 Департамент (Управление) строительства
области
035              Развитие инфраструктуры специальной
экономической зоны "Оңтүстік"
02                     Архитектурная, градостроительная и
строительная деятельность
11 02 233                 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
005              Прикладные научные исследования в области
строительства
014              Совершенствование нормативно-технических
документов в сфере архитектурной,
градостроительной и строительной деятельности
11 02 267                 Департамент (Управление) государственного
архитектурно-строительного контроля области
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) государственного
архитектурно-строительного контроля
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа

11 09 233               Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлiгi
008            Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету
12                      Көлік және коммуникация
01                    Автомобиль көлігі
12 01 123             Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкiмiнiң аппараты
012            Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,
ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық)
округтерде автомобиль жолдарын
инфрақұрылымын дамыту
013            Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,
ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық)
округтерде автомобиль жолдарының жұмыс
істеуін қамтамасыз ету
12 01 215               Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникация министрлігі
002            Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын
дамыту
004        Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны іске асыру
005        Ішкі көздер есебiнен жобаны іске асыру
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
iске асыру
003            Республикалық маңызы бар автожолдарды
күрделi, орташа және ағымдағы жөндеу, ұстау,
көгалдандыру, диагностика және аспаптық
құралдармен тексеру
012            Облыстық бюджеттерге облыстық және аудандық
маңызы бар автомобиль жолдарын
күрделі жөндеуден өткізуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
016            Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын
орындаудың сапасын қамтамасыз ету
028            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне көлiк
инфрақұрылымын дамытуға берілетiн нысаналы
даму трансферттерi
12 01 268                Облыстың жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары департаменті
(басқармасы)
003            Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
ресми трансферттер есебiнен іске асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
007            Көлiк инфрақұрылымын дамытуға аудандар
(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне
берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
008            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттеріне аудандық маңызы бар
автомобиль жолдарын күрделі жөндеуден
өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
12 01 368                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары департаменті
(басқармасы)
003            Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету
12 01 458               Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлiгi және автомобиль
жолдары бөлiмi
022            Көлiк инфрақұрылымын дамыту
011       Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берiлетiн
трансферттер есебінен іске асыру
023            Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берiлетiн
трансферттер есебінен іске асыру
02                    Байланыс жүйелері

11 09 233                 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
008              Обеспечение хранения информации
12                        Транспорт и коммуникации
01                     Автомобильный транспорт
12 01 123                 Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
012              Развитие инфраструктуры автомобильных дорог
в городах районного значения, поселках, аулах
(селах), аульных (сельских) округах
013              Обеспечение функционирования автомобильных
дорог в городах районного значения, поселках,
аулах (селах), аульных (сельских) округах
12 01 215                 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
002              Развитие автомобильных дорог на
республиканском уровне
004          Реализация проекта за счет внешних займов
005          Реализация проекта за счет внутренних
источников
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета
003              Капитальный, средний и текущий ремонт,
содержание, озеленение, диагностика и
инструментальное обследование автодорог
республиканского значения
012              Целевые текущие трансферты областным бюджетам
на капитальный ремонт автомобильных дорог
областного и районного значения
016              Обеспечение качества выполнения дорожно-
строительных и ремонтных работ
028              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие транспортной инфраструктуры
12 01 268                 Департамент (Управление) пассажирского
транспорта и автомобильных дорог области
003              Обеспечение функционирования автомобильных
дорог
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
007              Целевые трансферты на развитие бюджетам районов
(городов областного значения) на развитие
транспортной инфраструктуры
008              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на капитальный
ремонт автомобильных дорог районного значения
12 01 368                 Департамент (Управление) пассажирского
транспорта и автомобильных дорог города
республиканского значения, столицы
003              Обеспечение функционирования автомобильных
дорог
12 01 458                 Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района (города областного значения)
022              Развитие транспортной инфраструктуры
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
023              Обеспечение функционирования автомобильных
дорог
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
02                     Системы связи

12 02 603               Қазақстан республикасы Ақпараттандыру
және байланыс агенттігі
004            Байланыс пен хабар таратудың ұлттық
спутниктік жүйесiн дамыту
006            Радиожиілік өрiсiнiң және радиоэлектрондық
құралдардың мониторинг жүйесiн техникалық
сүйемелдеу
012            Байланыс және хабар таратудың ғарыштық
аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету
013            Почта-жинақтау жүйесiн дамыту
017            Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап
байланыс қызметтерiн ұсыну жөніндегi
залалдарына өтемақы
03                    Су көлігі
12 03 215               Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникация министрлiгі
005            Су жолдарының кеме жүретiн жағдай да болуын
қамтамасыз ету және шлюздердi ұстау
014            Ішкі суларда жүзетін "өзен-теңіз" кемелерін
жіктеуді және олардың техникалық
қауіпсіздігін қамтамасыз ету
020            Су көлiгi инфрақұрылымын дамыту
04                    Әуе көлігі
12 04 215               Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникация министрлігі
004        Әуе кемелерін кедендік дайындау бойынша
процедураларды ұйымдастыру
006            Әуе көлiгі инфрақұрылымын дамыту
004        Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны іске асыру
005        Ішкі көздер есебiнен жобаны iске асыру
016        Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
iске асыру
007            Астана қаласында халықаралық әуежай
құрылысына кредит беру
004        Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны іске асыру
019            Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау
12 04 225               Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
министрлiгi
018            Ұшқыштарды бастапқы даярлауды қамтамасыз ету
12 04 268               Облыстың жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары департаментi
(басқармасы)
004            Жергілiктi атқарушы органдардың шешiмi
бойынша тұрақты iшкі әуетасымалдарды
субсидиялау
12 04 368               Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жолаушылар көлiгi және
автомобиль жолдары департаменті
(басқармасы)
004            Жергілiктi атқарушы органдардың шешiмi
бойынша тұрақты iшкі әуе тасымалдарды
субсидиялау
12 05                   Темір жол көлігі
12 05 215               Қазақстан Республикасы Көлік және
коммуникациялар министрлiгі
009            Әлеуметтiк маңызы бар облысаралық бағыттар
бойынша темiр жол жолаушылар тасымалдарын
субсидиялау
011            Темiр жол саласының стандарттарын әзiрлеу
09                    Көлік және коммуникациялар саласындағы
өзге де қызметтер

12 02 603                 Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи
004              Развитие национальной спутниковой системы
связи и вещания
006              Техническое сопровождение системы мониторинга
радиочастотного спектра и радиоэлектронных
средств
012              Обеспечение управления космическими аппаратами
связи и вещания
013              Развитие почтово-сберегательной системы
017              Компенсация убытков операторов сельской связи
по предоставлению универсальных услуг связи
03                     Водный транспорт
12 03 215                 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
005              Обеспечение водных путей в судоходном
состоянии и содержание шлюзов
014              Обеспечение классификации и технической
безопасности судов внутреннего водного
плавания "река-море"
020              Развитие инфраструктуры водного транспорта
04                     Воздушный транспорт
12 04 215                 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
004              Организация процедур по таможенному
оформлению воздушных судов
006              Развитие инфраструктуры воздушного
транспорта
004          Реализация проекта за счет внешних займов
005          Реализация проекта за счет внутренних
источников
016          Реализация проекта за счет софинансирования
внешних займов из республиканского бюджета
007              Кредитование строительства международного
аэропорта в городе Астане
004          Реализация проекта за счет внешних займов
019              Субсидирование регулярных внутренних
авиаперевозок
12 04 225                 Министерство образования и науки
Республики Казахстан
018              Обеспечение первоначальной подготовки пилотов
12 04 268                 Департамент (Управление) пассажирского
транспорта и автомобильных дорог области
004              Субсидирование регулярных внутренних
авиаперевозок по решению местных
исполнительных органов
12 04 368                 Департамент (Управление) пассажирского
транспорта и автомобильных дорог города
республиканского значения, столицы
004              Субсидирование регулярных внутренних
авиаперевозок по решению местных
исполнительных органов
05                     Железнодорожный транспорт
12 05 215                 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
009              Субсидирование железнодорожных пассажирских
перевозок по социально значимым межобластным
сообщениям
011              Разработка стандартов железнодорожной отрасли
12 09                     Прочие услуги в сфере транспорта
и коммуникаций

13 09 104               Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесі
005         "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ы үшін
әкімшілік ғимаратты сатып алу
13 09 202               Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлiгi
008            Мемлекеттік материалдық резервтi
қалыптастыру және сақтау
100        Мемлекеттiк материалдық резервтi
қалыптастыру
101        Мемлекеттiк материалдық резервті сақтау
103        Сақтау пункттерін күрделі жөндеу
13 09 204               Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлігі
006            Өкiлдiк шығындар
011            Қазақстанда тұратын этностардың тарихи шығу
елдерімен қатынастарын нығайту және
шетелде Қазақстан Республикасындағы
этникалық келісімді насихаттау
13 09 213               Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
031            Мемлекеттік аннуитеттік компания құру
13 09 217               Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігi
004            Республикалық бюджет алдындағы борышты
өтеуге арналған облыстық бюджеттерге
ағымдағы нысаналы трансферттер
100        Атырау облысының облыстық бюджетінің
төтенше жағдайлар салдарын жою жөніндегі
шараларды жүзеге асыру үшін борышты өтеуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101        Павлодар облысының облыстық бюджетіне
мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік
мекемелердің мемлекеттік қызметкерлер болып
табылмайтын қызметкерлеріне және қазыналық
кәсіпорындардың қызметкерлеріне жалақыны
уақтылы төлеуді қамтамасыз ету үшін борышты
өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
005            Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына
қаражаттарды аударуды ұйымдастыру
009            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк
қызметшілерге, мемлекеттiк мекемелердiң
мемлекеттік қызметші болып табылмайтын
қызметкерлерiне және қазыналық
кәсiпорындар қызметкерлеріне жалақы төлеуге
берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
010            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi
100       Қазақстан Республикасының және басқа
мемлекеттердiң аумағындағы табиғи және
техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды
жоюға арналған Қазақстан Республикасы
Yкіметiнiң төтенше резервi
101        Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервi
102        Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар
шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға
арналған резерві
011            Мемлекеттік кепілдiктер бойынша
мiндеттемелердi орындау
012            Қазақстан Республикасы Үкіметінің бюджеттер
бойынша қолма-қол ақша тапшылығын жабуға
арналған резерві
021            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалалары бюджеттеріне бюджеттік түсімдердің
шығындарын өтеуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
027            Еуразия даму банкіне қатысушы
мемлекеттердің нарықтық экономикасының
қалыптасуы мен дамуына, олардың
экономикалық өсуі мен сауда экономикалық
байланыстарын кеңейтуге жәрдемдесу

13 09 104                 Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан
005              Выкуп административного здания для АО
"Фонд устойчивого развития "Қазына"
13 09 202                 Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
008              Формирование и хранение государственного
материального резерва
100          Формирование государственного материального
резерва
101          Хранение государственного материального резерва
103          Капитальный ремонт пунктов хранения
13 09 204                 Министерство иностранных дел Республики
Казахстан
006              Представительские затраты
011              Укрепление отношений со странами исторического
происхождения этносов, проживающих в
Казахстане, и пропаганда за рубежом
этнического согласия в Республике Казахстан
13 09 208                 Министерство обороны Республики Казахстан
013              Увеличение уставного капитала АО
"Казахстан ГИС Центр"
13 09 213                 Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
031              Создание Государственной аннуитетной компании
13 09 217                 Министерство финансов Республики Казахстан
004              Целевые текущие трансферты областным бюджетам
на погашение долга перед республиканским бюджетом
100          Целевые текущие трансферты областному бюджету
Атырауской области на погашение долга,
полученного для осуществления мер по ликвидации
последствий чрезвычайной ситуации
101          Целевые текущие трансферты областному бюджету
Павлодарской области на погашение долга,
полученного для обеспечения своевременной
выплаты заработной платы государственным служащим,
работникам государственных учреждений,
не являющихся государственными служащими,
и работникам казенных предприятий
005              Организация перевода средств в Национальный фонд
Республики Казахстан
008              Повышение финансовой грамотности населения
009              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату
заработной платы государственным служащим,
работникам государственных учреждений, не
являющимся государственными служащими, и
работникам казенных предприятий
010              Резерв Правительства Республики Казахстан
100          Чрезвычайный резерв Правительства Республики
Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера на
территории Республики Казахстан и других
государств
101          Резерв Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
102          Резерв Правительства Республики Казахстан
на исполнение обязательств по решениям судов
011              Выполнение обязательств по государственным
гарантиям
012              Резерв Правительства Республики Казахстан
на покрытие дефицита наличности по бюджетам
021              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
возмещение потерь поступлений в бюджет
027              Содействие становлению и развитию рыночной экономики
государств-участников Евразийского банка развития,
их экономическому росту и расширению
торгово-экономических связей

13 09 220               Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрлiгi
004            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және сараптау
016            Мемлекеттік активтерді басқару жүйесін
дамыту
13 09 233               Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігі
001            Индустрия және сауда саласындағы уәкілетті
органның қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100        Шет елдегі сауда өкiлдiктерiнiң қызметiн
қамтамасыз ету
101        Қазақстанның Дүниежүзілiк сауда ұйымына
кiруi
011            "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығының
халықаралық орталығын құру
016            Жаңа технологияларды құру және дамыту
017            "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ның жарғылық
капиталын қалыптастыру
020            "Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ-ның
жарғылық капиталын қалыптастыру
021            Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорация құру
жөніндегі іс-шараларды өткізу
026            Инновациялық гранттар беру
027            Ақпараттық технологиялар паркінің жұмыс
істеуін қамтамасыз ету
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
111            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік
басқару деңгейлері арасындағы
өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде
берілетін әкімшілік функцияларға ағымдағы
нысаналы трансферттер
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
116            Электрондық үкімет шеңберінде адами
капиталды дамыту

13 09 220                 Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
004              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
016              Развитие системы управления государственными
активами
13 09 225                 Министерство образования и науки
Республики Казахстан
057              Увеличение уставного капитала АО
"Национальный научно-технологический
холдинг "Самгау"
13 09 233                 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области индустрии и торговли
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов
100          Обеспечение деятельности торговых
представительств за рубежом
101          Вступление Казахстана во Всемирную
торговую организацию
011              Создание международного центра
приграничного сотрудничества "Хоргос"
016              Создание и развитие новых технологий
017              Формирование уставного капитала АО
"Фонд устойчивого развития "Қазына"
020              Формирование уставного капитала АО "Центр
развития торговой политики"
021              Проведений мероприятий по созданию
Социально-предпринимательской корпорации
026              Предоставление инновационных грантов
027              Обеспечение функционирования Парка
информационных технологий
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
111              Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на передаваемые административные
функции в рамках разграничения полномочий
между уровнями государственного управления
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
116              Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства

13 09 257               Облыстың қаржы департаментi (басқармасы)
005            Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
012           Бюджеттері бойынша ағымдағы жылы қолма-қол
ақшаны тапшылығын болжамы жағдайында оны
жабуға арналған облыстық жергілікті
атқарушы органының резерві
013            Шұғыл шығындарға арналған облыстық
жергіліктi атқарушы органының резервi
014            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін облыстың жергіліктi
атқарушы органының төтенше резервi
015            Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттiк
қызметшiлердiң, мемлекеттiк мекемелердiң
мемлекеттік қызметшi болып табылмайтын
қызметкерлерiнiң және қазыналық
кәсiпорындар қызметкерлерiнiң жалақы
төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
016            Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді
орындауға арналған облыстық жергілікті
атқарушы органының резерві
019            Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттерiне бюджеттік
түсімдердің шығындарын өтеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
13 09 258               Облыстың экономика және бюджеттік
жоспарлау департаментi (басқармасы)
003            Жергілiктi бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негіздемелерiн
әзiрлеу және оған сараптама жүргiзу
13 09 265                Облыстың кәсiпкерлiк және өнеркәсiп
департаментi (басқармасы)
007            Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын
iске асыру
13 09 271               Облыстың құрылыс департаментi
(басқармасы)
024            Экономикасы күйзелiске ұшыраған соның ішінде
шағын қалаларды дамытуға аудандық (облыстық
маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берілетiн
нысаналы даму трансферттері
031            Қарағанды облысы Теміртау қаласының
бюджетіне индустриялық парктің
инфрақұрылымын салуға берілетін нысаналы
даму трансферттері
033            "Ертіс" арнайы экономикалық аумағы
инфрақұрылымын дамыту
13 09 356               Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Қаржы департаменті
(басқармасы)
012            Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
013            Шұғыл шығындарға арналған республикалық
маңызы бар қаланың, астананың жергіліктi
атқарушы органының резервi
014            Жергіліктi атқарушы органның, республикалық
маңызы бар қаланың, астананың табиғи және
техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды
жоюға арналған төтенше резервi
015            Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді
орындауға арналған республикалық маңызы
бар қала, астана жергілікті атқарушы
органының резерві

13 09 257                 Департамент (Управление) финансов области
005              Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц
012              Резерв местного исполнительного органа области
на покрытие дефицита наличности по бюджетам
013              Резерв местного исполнительного органа области
на неотложные затраты
014              Чрезвычайный резерв местного исполнительного
органа области для ликвидации чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного характера
015              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на выплату
заработной платы государственным служащим,
работникам государственных учреждений, не
являющимся государственными служащими, и
работникам казенных предприятий
016              Резерв местного исполнительного органа области
на исполнение обязательств по решениям судов
019              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на возмещение
потерь поступлений в бюджет
13 09 258                 Департамент (Управление) экономики и
бюджетного планирования области
003              Разработка технико-экономического обоснования
местных бюджетных инвестиционных проектов
(программ) и проведение его экспертизы
13 09 265                 Департамент (Управление) предпринима-
тельства и промышленности области
007              Реализация Стратегии индустриально-
инновационного развития
13 09 271                 Департамент (Управление) строительства
области
024              Целевые трансферты на развитие бюджетам районов
(городов областного значения) на развитие
малых городов, в том числе с депрессивной
экономикой
031              Целевые трансферты на развитие бюджету
города Темиртау Карагандинской области на
строительство инфраструктуры индустриального парка
033              Развитие инфраструктуры специальной экономической
зоны "Ертіс"
13 09 356                 Департамент (Управление) финансов города
республиканского значения, столицы
012              Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц
013              Резерв местного исполнительного органа города
республиканского значения, столицы на
неотложные затраты
014              Чрезвычайный резерв местного исполнительного
органа города республиканского значения, столицы
для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
015              Резерв местного исполнительного органа
города республиканского значения, столицы
на исполнение обязательств по решениям судов

13 09 458               Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлiгi және автомобиль
жолдары бөлiмi
001            Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
020            Ақпараттық жүйелер құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
13 09 467              Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
құрылыс бөлімі
013            Экономикасы күйзеліске ұшыраған соның ішінде
шағын қалаларды дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берiлетiн
ресми трансферттер есебінен іске асыру
015            Индустриялық парктің инфрақұрылымын дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске асыру
13 09 601               Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
агенттігі
007            Қазақстан Республикасының меншігі болып
табылатын»"Байқоңыр" кешенінің объектілері
мен мүлкін түгендеу және қайта бағалау
13 09 603               Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
және байланыс агенттігі
002            "Электрондық үкіметті" қалыптастыру
шеңберінде мемлекеттік меншікке қатысу
100        Мемлекеттік органдардың бірыңғай көлік
ортасының спутниктік сегментін құру
116            Электрондық үкімет шеңберінде адами
капиталды дамыту
13 09 608               Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
қызмет iстерi агенттiгі
005            Республикалық бюджет есебінен ұсталынатын
мемлекеттік органдарының орталық аппараты
қызметкерлеріне пәтер сатып алу
007            Республикалық бюджет есебінен ұсталатын
мемлекеттік органдар орталық аппараттарының
жас мамандары үшін жатақхана салу

13 09 458                 Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района (города областного значения)
001              Обеспечение деятельности отдела жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
020              Создание информационных систем
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
13 09 467                 Отдел строительства района
(города областного значения)
013              Развитие малых городов, в том числе
с депрессивной экономикой
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
015              Развитие инфраструктуры индустриального парка
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
13 09 601                 Национальное космическое агентство
Республики Казахстан
007              Инвентаризация и переоценка объектов и
имущества комплекса "Байконур", являющихся
собственностью Республики Казахстан
13 09 603                 Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи
002              Участие в государственной собственности в
рамках формирования "электронного правительства"
100          Создание спутникового сегмента единой транспортной
среды государственных органов
116              Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства
13 09 608                 Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы
005              Приобретение квартир для сотрудников
центральных аппаратов государственных органов,
содержащихся за счет республиканского
бюджета
007              Строительство общежития для молодых
специалистов центральных аппаратов
государственных органов, содержащихся
за счет республиканского бюджета

13 09 694              Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс
басқармасы
008            Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс
басқармасының объектілерiн салу және
реконструкциялау
010            Ғимараттар сатып алу
012            "Күйгенжар" АҚ-ның жарғылық капиталын
ұлғайту
013            "Қазақстан Республикасы Президентінің
Телерадиокешені" ҰАҚ-ның жарғылық капиталын
ұлғайту
14                      Борышқа қызмет көрсету
01                    Борышқа қызмет көрсету
14 01 217               Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
013            Үкiметтік борышқа қызмет көрсету
100        Қарыздар бойынша сыйақыларды (мүдделердi)
төлеу
101        Қарыздарды орналастырғаны үшiн комиссиялық
төлем
14 01 257               Облыстың қаржы департаментi (басқармасы)
004            Жергілiкті атқарушы органдардың борышына
қызмет көрсету
100        Қарыздар бойынша сыйақыларды (мүдделердi)
төлеу
101        Қарыз орналастырғаны үшiн комиссиялық
ақы төлеу
14 01 356               Республикалық маңызы бар қаланың ,
астананың қаржы департаментi
(басқармасы)
005            Жергілiкті атқарушы органдардың борышына
қызмет көрсету
100        Қарыздар бойынша сыйақыларды (мүдделер)
төлеу
101        Қарыз орналастырғаны үшiн комиссиялық
ақы төлеу
14 01 452               Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
қаржы бөлiмi
005            Жергілiкті атқарушы органдардың борышына
қызмет көрсету
100        Қарыздар бойынша сыйақыларды (мүдделер)
төлеу
101        Қарыз орналастырғаны үшiн комиссиялық
төлемдер
15                      Трансферттер
01                    Трансферттер
15 01 217               Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
400            Облыстық бюджеттерге субвенциялар беру
15 01 257               Облыстың қаржы департаментi (басқармасы)
006            Бюджеттік алулар
007            Субвенциялар
011            Нысаналы трансферттердi қайтару
017            Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған
нысаналы трансферттердi қайтару
15 01 356               Республикалық маңызы бар қаланың ,
астананың қаржы департаментi
(басқармасы)
006            Нысаналы трансферттердi қайтару
007            Бюджеттік алулар
009            Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына
берiлген ресми трансферттер
100        Жоспарлы түсiмдер есебiнен берілетін
трансферттер
101        Жоспардан тыс түсiмдер есебiнен берiлетiн
трансферттер
016            Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған
нысаналы трансферттерді қайтару
452                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
қаржы бөлiмi
006            Нысаналы трансферттердi қайтару
007            Бюджеттік алулар
008            Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына
берiлетін трансферттер
100        Жоспарлы түсiмдер есебiнен берілетін
трансферттер
101        Жоспардан тыс түсiмдер есебiнен берiлетiн
трансферттер
016            Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған
нысаналы трансферттерді қайтару
16                      Қарыздарды өтеу
01                    Қарыздарды өтеу

13 09 694                 Управление делами Президента
Республики Казахстан
008              Строительство и реконструкция объектов
Управления делами Президента Республики
Казахстан
010              Приобретение зданий
012              Увеличение уставного капитала АО "Куйгенжар"
013              Увеличение уставного капитала НАО
"Телерадиокомплекс Президента Республики
Казахстан"
14                        Обслуживание долга
01                     Обслуживание долга
14 01 217                 Министерство финансов Республики Казахстан
013              Обслуживание правительственного долга
100          Выплата вознаграждений (интересов) по займам
101          Выплата комиссионных за размещение займов
14 01 257                 Департамент (Управление) финансов области
004              Обслуживание долга местных исполнительных
органов
100          Выплата вознаграждений (интересов) по займам
101          Выплата комиссионных за размещение займа
14 01 356                 Департамент (Управление) финансов города
республиканского значения, столицы
005              Обслуживание долга местных исполнительных
органов
100          Выплата вознаграждений (интересов) по займам
101          Выплата комиссионных за размещение займа
14 01 452                 Отдел финансов района (города областного
значения)
005              Обслуживание долга местных исполнительных
органов
100          Выплата вознаграждений (интересов) по займам
101          Выплата комиссионных за размещение займа
15                        Трансферты
01                     Трансферты
15 01 217                 Министерство финансов Республики Казахстан
400              Субвенции областным бюджетам
15 01 257                 Департамент (Управление) финансов области
006              Бюджетные изъятия
007              Субвенции
011              Возврат целевых трансфертов
017              Возврат, использованных не по целевому
назначению целевых трансфертов
15 01 356                 Департамент (Управление) финансов города
республиканского значения, столицы
006              Возврат целевых трансфертов
007              Бюджетные изъятия
009              Трансферты в Национальный фонд
Республики Казахстан
100          Трансферты за счет плановых поступлений
101          Трансферты за счет сверхплановых поступлений
016              Возврат, использованных не по целевому
назначению целевых трансфертов
15 01 452                 Отдел финансов района (города областного
значения)
006              Возврат целевых трансфертов
007              Бюджетные изъятия
008              Трансферты в Национальный фонд
Республики Казахстан
100          Трансферты за счет плановых поступлений
101          Трансферты за счет сверхплановых поступлений
016              Возврат, использованных не по целевому
назначению целевых трансфертов
16                        Погашение займов
01                     Погашение займов

16 01 217               Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
020            Үкiметтік борышты өтеу
16 01 257               Облыстың қаржы департаментi (басқармасы)
008            Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
16 01 356               Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың қаржы департаментi
(басқармасы)
008            Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
16 01 452               Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
қаржы бөлiмi
009            Жергілікті атқарушы органдардың борышын өтеу
02                    Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған
рыногындағы операциялар
16 02 217               Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
018           Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында
мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды
сатып алу
__________________________________________________________________
3) Бюджеттік шығыстардың экономикалық сыныптамасы
___________________________________________________________________
Санаты
|Сыныбы
|  |Ішкі сыныбы
|  |  |Ерекшелігі
|  |  |   |Қолданылуы аяқталатын күн
|  |  |   |       |           Атауы
__|__|__|___|_______|______________________________________________
1                       Ағымдағы шығындар
1                    Тауарлар мен қызметтерге арналған шығындар
110                Жалақы
111            Негiзгi жалақы
112            Қосымша ақшалай төлемдер
113            Өтемақы төлемдерi
114            Соттардың, әскери қызметшілердiң, iшкi iстер
органдары, Қазақстан Республикасы Қылмыстық
атқару жүйесi комитетi, қаржы полициясы
органдары және мемлекеттік өртке қарсы
қызмет қызметкерлерiнiң жинақтаушы зейнетақы
қорларына мiндетті зейнетақы жарналары
120                Жұмыс берушілердiң жарналары
121            Әлеуметтік салық
122            Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттiк қорына
әлеуметтік аударымдар
125            Көлiк құралдарының иелерiн азаматтық-құқық-
тық жауапкершілiкке мiндетті сақтандыруға
арналған жарналар
126            Мемлекеттік мекемелердiң қызметкерлерiнің
мемлекеттік мiндетті жеке сақтандыруға
жарналары
130                Тауарлар сатып алу
131            Азық-түлiк өнiмдерiн сатып алу
132            Дәрi-дәрмектер және медициналық мақсаттағы
өзге де құралдарды сатып алу
134            Заттық мүлiктерді, нысанды және арнаулы
киiм-кешектер сатып aлу, тігу және жөндеу
135            Ерекше жабдықтар мен материалдар сатып алу
139            Өзге де тауарлар сатып алу
140                Қызметтер мен жұмыстарды сатып алу
141            Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
142            Байланыс қызметтеріне ақы төлеу
143            Көлiктiк қызмет көрсетулерге ақы төлеу
144            Электр энергиясы үшiн ақы төлеу
145            Жылуға ақы төлеу
146            Ғимараттарды, үй-жайларды ұстау, оларға
қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу, жабдықтар
мен басқа да негізгі құралдарды жөндеу
147            Үй-жайды жалға алу төлемдерi
148            Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде
қызметтерге ақы төлеу
149            Өзге де қызметтер мен жұмыстар
150                Басқа да ағымдағы шығындар
151            Ел iшiндегі iссапарлар мен қызметтiк
сапарлар
152            Елден тыс жерлерге iссапарлар мен қызметтік
сапарлар
153            Жалпыға бiрдей мiндетті орта бiлiм қорының
шығындары
155            Орындау құжаттарының атқарылуы
157            Ерекше шығындар
159            Өзге де ағымдағы шығындар
2                    Сыйақылар (мүдделер) төлеу
210                Iшкi қарыздар бойынша сыйақы (мүдде)
төлемдерi
211            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iшкi
қарыздары бойынша сыйақыларды (мүдделердi)
төлеу
212            Республикалық бюджеттен жергілiктi атқарушы
органдар алған қарыздар бойынша сыйақылар
(мүдделер) төлемдерi
213            Тәуекелдерді басқару операциялары бойынша
сыйақыларды (мүдделерді) төлеу
220                Сыртқы заемдар бойынша сыйақылар (мүдделер)
төлеу
221            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыртқы
қарыздары бойынша сыйақы (мүдде) төлемдерi
3                    Ағымдағы трансферттер
310                Заңды тұлғаларға берілетін ағымдағы
трансферттер
311            Шаруа (фермер) қожалықтарына және заңды
тұлғаларға берiлетiн субсидиялар
330                Жеке тұлғаларға берілетiн ағымдағы
трансферттер
332            Жеке тұлғаларға берілетiн трансферттер
333            Зейнетақылар
334            Стипендиялар
340                Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлерiне
берілетiн ағымдағы трансферттер
341            Субвенциялар
342            Бюджеттік алып қоюлар
349            Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлерiне
берiлетiн өзге де ағымдағы трансферттер
350                Шетелге берілетін ағымдағы трансферттер
351            Шетелдегі ұйымдарға ағымдағы трансферттер
360                Өзге де ағымдағы трансферттер
369            Әр түрлi өзге де ағымдағы трансферттер
2                       Күрделi шығындар
4                    Негізгі капиталды сатып алу
410                Негізгі капиталды сатып алу
411            Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып
алу
412            Үй-жайлар, ғимараттар мен құрылыстарды сатып
алу
420                Негізгі капиталды құру
421            Ғимараттар мен құрылыстар салу
422            Жолдар салу
430                Күрделi жөндеу
431            Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды
күрделi жөндеу
432            Жолдарды күрделi жөндеу
450                Жер және материалдық емес активтер сатып aлу
451            Жер сатып алу
452            Материалдық емес активтер сатып алу
460                Ел ішіндегі күрделi трансферттер
461            Заңды тұлғаларға берілетін күрделi
трансферттер
464            Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлерiне
күрделі трансферттер
470                Шетелге күрделi трансферттер
471            Халықаралық ұйымдарға және шетелдiк
мемлекеттерiнің үкіметтерiне күрделi
трансферттер
472            Шетелде стипендиаттарға оқу төлеу күрделi
трансферттер
3                       Бюджеттік кредиттеp
5                    Бюджеттiк кредиттер
510                Iшкi бюджеттiк кредиттер
511            Жергілiктi атқарушы органдарға берілетін
бюджеттiк кредиттер
512            Қарыз алушы банктерге берілетiн бюджеттік
кредиттер
514            Жеке тұлғаларға берілетін бюджеттік
кредиттер
519            Өзге де iшкi бюджеттiк кредиттер
520                Сыртқы бюджеттiк кредиттер
521            Шетелдiк мемлекеттерге берілетiн бюджеттiк
кредиттер
4                       Қаржы активтерін сатып алу
6                    Қаржы активтерiн сатып алу
610                Қаржы активтерiн сатып алу
611            Заңды тұлғалардың қатысу үлесiн, бағалы
қағаздарын сатып алу
612            Мемлекеттік кәсiпорындардың жарғылық
капиталын қалыптастыру және ұлғайту
620                Елден тысқары жерлерден қаржы активтерiн
сатып алу
621            Халықаралық ұйымдардың акцияларын сатып алу
5                       Қарыздарды өтеу
7                    Қарыздарды өтеу
710                Iшкi қарыздар бойынша негізгі борышты өтеу
711            Жоғары тұрған бюджеттiк алу алдында негізгі
борышты өтеу
712            Iшкi рынокта орналастырылған мемлекеттік
эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша негiзгi
борышты өтеу
713            Қарыздың iшкi келiсім-шарттары бойынша
негізгі борышты өтеу
720                Сыртқы қарыздар бойынша негізгі борышты өтеу
721            Сыртқы рынокта орналастырылған мемлекеттік
эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша негізгі
борышты өтеу
722            Қарыздың сыртқы келiсiм-шарттары бойынша
негізгі борышты өтеу
____________________________________________________________________

16 01 217                 Министерство финансов Республики Казахстан
020              Погашение правительственного долга
16 01 257                 Департамент (Управление) финансов области
008              Погашение долга местного исполнительного органа
16 01 356                 Департамент (Управление) финансов города
республиканского значения, столицы
008              Погашение долга местного исполнительного органа
16 01 452                 Отдел финансов района (города областного
значения)
009              Погашение долга местного исполнительного органа
02                    Операции на организованном рынке ценных бумаг
16 02 217                 Министерство финансов Республики Казахстан
018              Приобретение государственных эмиссионных ценных
бумаг на организованном рынке ценных бумаг
__________________________________________________________________________
3) Экономическая классификация расходов
__________________________________________________________________________
Категория                 |
Класс                   |         Наименование
Подкласс             |
Специфика        |
Дата оконча-|
ния действия|
|
__________________________________________________________________________
1                       Текущие затраты
1                        Затраты на товары и услуги
110                   Заработная плата
111               Основная заработная плата
112               Дополнительные денежные выплаты
113               Компенсационные выплаты
114               Обязательные пенсионные взносы военнослужащих,
сотрудников органов внутренних дел, Комитета
уголовно-исполнительной системы Республики
Казахстан, органов финансовой полиции и
государственной противопожарной службы в
накопительные пенсионные фонды
120                   Взносы работодателей
121               Социальный налог
122               Социальные отчисления в Государственный фонд
социального страхования
125               Взносы на обязательное страхование гражданско-
правовой ответственности владельцев
транспортных средств
126               Взносы на государственное обязательное личное
страхование работников государственных
учреждений
130                   Приобретение товаров
131               Приобретение продуктов питания
132               Приобретение медикаментов и прочих средств
медицинского назначения
134               Приобретение, пошив и ремонт предметов
вещевого имущества и другого форменного и
специального обмундирования
135               Приобретение особого оборудования и материалов
139               Приобретение прочих товаров
140                   Приобретение услуг и работ
141               Оплата коммунальных услуг
142               Оплата услуг связи
143               Оплата транспортных услуг
144               Оплата за электроэнергию
145               Оплата за отопление
146               Содержание, обслуживание, текущий ремонт
зданий, помещений, ремонт оборудования и
других основных средств
147               Оплата аренды за помещение
148               Оплата услуг в рамках государственного
социального заказа
149               Прочие услуги и работы
150                   Другие текущие затраты
151               Командировки и служебные разъезды внутри
страны
152               Командировки и служебные разъезды за пределы
страны
153               Затраты фонда всеобщего обязательного среднего
образования
155               Исполнение исполнительных документов
157               Особые затраты
159               Прочие текущие затраты
2                        Выплата вознаграждений (интересов)
210                   Выплаты вознаграждений (интересов) по
внутренним займам
211               Выплаты вознаграждений (интересов) по
внутренним займам Правительства Республики
Казахстан
212               Выплаты вознаграждений (интересов) по займам,
полученным из республиканского бюджета
местными исполнительными органами
213               Выплаты вознаграждений (интересов) по
операциям управления рисками
220                   Выплаты вознаграждений (интересов) по внешним
займам
221               Выплаты вознаграждений (интересов) по внешним
займам Правительства Республики Казахстан
3                        Текущие трансферты
310                   Текущие трансферты юридическим лицам
311               Субсидии крестьянским (фермерским)
хозяйствам и юридическим лицам
330                   Текущие трансферты физическим лицам
332               Трансферты физическим лицам
333               Пенсии
334               Стипендии
340                   Текущие трансферты другим уровням
государственного управления
341               Субвенции
342               Бюджетные изъятия
349               Прочие текущие трансферты другим уровням
государственного управления
350                   Текущие трансферты за границу
351               Текущие трансферты организациям за границу
360                   Прочие текущие трансферты
369               Различные прочие текущие трансферты
2                           Капитальные затраты
4                        Приобретение основного капитала
410                   Приобретение основного капитала
411               Приобретение товаров относящихся к основным
средствам
412               Приобретение помещений, зданий и сооружений
420                   Создание основного капитала
421               Строительство зданий и сооружений
422               Строительство дорог
430                   Капитальный ремонт
431               Капитальный ремонт помещений, зданий,
сооружений
432               Капитальный ремонт дорог
450                   Приобретение земли и нематериальных активов
451               Приобретение земли
452               Приобретение нематериальных активов
460                   Капитальные трансферты внутри страны
461               Капитальные трансферты юридическим лицам
464               Капитальные трансферты другим уровням
государственного управления
470                   Капитальные трансферты за границу
471               Капитальные трансферты международным
организациям и правительствам иностранных
государств
472               Капитальные трансферты на оплату обучения
стипендиатов за рубежом
3                           Бюджетные кредиты
5                        Бюджетные кредиты
510                   Внутренние бюджетные кредиты
511               Бюджетные кредиты местным исполнительным
органам
512               Бюджетные кредиты банкам-заемщикам
514               Бюджетные кредиты физическим лицам
519               Прочие внутренние бюджетные кредиты
520                   Внешние бюджетные кредиты
521               Бюджетные кредиты иностранным государствам
4                           Приобретение финансовых активов
6                        Приобретение финансовых активов
610                   Приобретение финансовых активов
611               Приобретение долей участия, ценных бумаг
юридических лиц
612               Формирование и увеличение уставных капиталов
государственных предприятий
620                   Приобретение финансовых активов за пределами
страны
621               Приобретение акций международных организаций
5                           Погашение займов
7                        Погашение займов
710                   Погашение основного долга по внутренним
займам
711               Погашение основного долга перед вышестоящим
бюджетом
712               Погашение основного долга по государственным
эмиссионным ценным бумагам, размещенным на
внутреннем рынке
713               Погашение основного долга по внутренним
договорам займа
720                   Погашение основного долга по внешним займам
721               Погашение основного долга по государственным
эмиссионным ценным бумагам, размещенным на
внешнем рынке
722               Погашение основного долга по внешним договорам
займа
__________________________________________________________________________