Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 тамыздағы N 712 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары (екiншi кезең) туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзімді жоспарында:
көрсетілген қаулымен бекітілген "2007-2009 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалардың тiзбесi" деген 4-бөлім осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлім осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 17 тамыздағы
N 712 қаулысына N 1 қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 25 тамыздағы
N 822 қаулысымен
бекітілген
4-бөлiм. 2007-2009 жылдарға арналған қолданыстағы және
әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық)
бағдарламалардың тізбесі
р/с N
қол-
да-
ныс-
тағы
МБ
N
әзірле
не
тін
МБ
N
са-
ла-
лық
бағ-
дар-
ла-
ма-
лар-
дың
N
әзір-
ле-
не-
тін
са-
ла-
лық
бағ-
дар-
ла-
ма-
лар-
дың
N
Бағдарлама-
ның атауы
(Бағдарлама
немесе
бағдарламаны
әзiрлеу
негiздемесi
бекітiлген
нормативтік
құқықтық
акт)
Іске
асыру
кезеңі
Жауапты
орындау-
шылар
Болжамды
шығыстар
(млн. теңге)
Саны
республикалық
бюджет
2006 ж.
2007 ж.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Қазақстан Республикасы
Президентінің Әкімшілігі (101)
Әзірленетін мемлекеттік
және салалық (секторалдық)
бағдарламалар
1
1
Демократия-
лық
реформалар-
дың жалпы
ұлттық
бағдарламасы
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Прези-
дентінің
Әкімші-
лігі
0,0
0,0
Мемлекеттiк орган
бойынша жиыны:
1
0,0
0,0
мемлекеттiк бағдарла-
малар:
1
0,0
0,0
- оның
iшiнде әзірлене-
тіндері
1
0,0
0,0
Қазақстан Республикасы Президентінің
жанындағы Отбасы істері және гендерлік
саясат жөніндегі ұлттық комиссия
Қолданыстағы мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар
2
1
Қазақстан
Республика-
сында
2006-2016
жылдарға
арналған
Гендерлік
теңдік
стратегиясы
(Қазақстан
Республикасы
Президенті-
нің 2005
жылғы 29
қарашадағы
N 1677
Жарлығы)
2006-

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2007 года N 712
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357) следующие изменения:
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
раздел 4 "Перечень действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ на 2007-2009 годы", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
раздел 5 "Перечень приоритетных бюджетных, инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно  приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 августа 2007 года N 712
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 августа 2006 года N 822
Раздел 4. Перечень действующих и разрабатываемых
государственных и отраслевых (секторальных)
программ на 2007-2009 годы
N
п/п
N
д
е
й
с
т
в
у
ю
щ
и
х
Г
П
N
р
а
з
р
а
б
а
т
ы
в
а
е
м
ы
х
Г
П
N
дей-
ст-
вую-
щих
от-
рас-
ле-
вых
прог-
рамм
N
раз-
раба-
ты-
вае-
мых
от-
рас-
ле-
вых
прог-
рамм
Наименование
программы
(нормативный
правовой акт,
которым
утверждена
Программа или
основание
разработки
Программы)
Пе-
риод
реа-
лиза-
ции
Ответ-
ствен-
ные
испол-
нители
Предполагаемые
расходы
(млн. тенге)
республиканский
бюджет
Коли-
чество
2006
г.
2007
г.
2008
г.
2009
г.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Администрация Президента
Республики Казахстан (101)
Разрабатываемые государственные и
отраслевые (секторальные) программы
1
1
Общенациональная
программа демо-
кратических
реформ
Адми-
нист-
рация
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан
0,0
0,0
0,0
0,0
Итого по
государственному
органу:
1 0,0 0,0 0,0 0,0
государственные
программы
1
0,0
0,0
0,0
0,0
- из них
разрабатываемые
1
0,0
0,0
0,0
0,0
Национальная комиссия по делам
семьи и гендерной политике при
Президенте Республики Казахстан
Действующие государственные и
отраслевые (секторальные) программы
2
1
Стратегия
гендерного
равенства в
Республике
Казахстан на
2006-2016 годы
(Указ Президента
Республики
Казахстан от
29 ноября 2005
года N 1677)
2006-

2016
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Президе-
нтінің
жанын-
дағы
отбасы
істері
және
гендер-
лік
саясат
жөнін-
дегі
ұлттық
комиссия
0,0
0,0
Мемлекеттік орган бойынша жиыны:
1
0,0
0,0
мемлекеттік
бағдарлама-
лар :
1
0,0
0,0
- оның
ішінде
қолданыста-
ғылары
1
0,0
0,0
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесі (104)
Қолданыстағы мемлекеттік және салалық
(секторалдық) бағдарламалар
3
1
Қазақстан
Республика-
сының
ақпараттық
қауіпсізді-
гін
қамтамасыз
етудің және
мемлекеттік
құпияларын
қорғаудың
2005-2007
жылдарға
арналған
мемлекеттік
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президенті-
нің 2005
жылғы 31
наурыздағы
N 1532 қбү
Жарлығы)

2016
Нацио-
нальная
комис-
сия по
делам
семьи и
гендер-
ной
поли-
тике
при
Прези-
денте
Респуб-
лики
Казах-
стан
0,0
0,0
0,0
0,0
Итого по
государственному
органу:
1 0,0 0,0 0,0 0,0
государственные
программы
1
0,0
0,0
0,0
0,0
- из них
действующие
1
0,0
0,0
0,0
0,0
Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан (104)
Действующие государственные и
отраслевые (секторальные) программы
3
1
Государственная
программа
обеспечения
информационной
безопасности и
защиты государ-
ственных секре-
тов Республики
Казахстан на
2005-2007 годы
(Указ Президента
Республики
Казахстан от
31 марта 2005
года N 1532 дсп)

2004-
2010
ТЖМ, Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның
орталық
және
жергі-
лікті
атқарушы
орган-
дары, ұйымдары
500,0
500,0
Әзірленетін мемлекеттік және салалық
(секторалдық) бағдарламалар
20
1
Төтенше
жағдайлардың
алдын алудың
және оларды
жоюдың
2007-2015
жылдарға
арналған
мемлекеттік
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президенті-
нің 2004
жылғы 19
наурыздағы
N 451
өкімінің
3.1-тарма-
ғына сәйкес
әзірленеді)
2007-
2015
ТЖМ, Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы органдары, ұйымдары
0,0
5561,7
Мемлекеттiк орган
бойынша жиыны:
2
500,0
6061,7
мемлекеттiк
бағдарлама-
лар
1
0,0
5561,7
- оның
iшiнде
әзiрленетін-
дері
1
0,0
5561,7
салалық
бағдарлама-
лар
1
500,0
500,0
- оның
iшiнде
қолданыста-
ғылары
1
500,0
500,0
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
(212)
Қолданыстағы мемлекеттік және
салалық (секторалдық)
бағдарламалар
21
1
Қазақстан
Республика-
сының
ауылдық
аумақтарын
дамытудың
2004-2010
жылдарға
арналған
мемлекеттiк
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президенті-
нiң 2003
жылғы 10
шiлдедегі
N 1149
Жарлығы,
Қазақстан
Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы
20 тамыздағы
N 838
қаулысы)
2004-
2010
АШМ
21588,9
36421,8
22
1
Қазақстанда
жүзiм
шаруашылығы
мен шарап
жасау iсiн
қалпына
келтiрудiң
және
дамытудың
2010 жылға
дейiнгі
кезеңге
арналған
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Yкiметiнiң
2001 жылғы
12 желтоқ-
сандағы N
1621
қаулысы)

2004-
2010
МЧС,
цент-
ральные
и
местные
испол-
нитель-
ные
органы,
орга-
низации
Респуб-
лики
Казах-
стан
500,0
500,0
0,0
0,0
Разрабатываемые государственные и
отраслевые (секторальные) программы
20
1
Государственная
программа
предупреждения
и ликвидации
чрезвычайных
ситуаций на
2007-2015 годы
(разрабатывается
в соответствии
с п.3.1
распоряжения
Президента
Республики
Казахстан от
19 марта 2004
года N 451)
2007-
2015
МЧС,
цент-
ральные
и
местные
испол-
нитель-
ные
органы,
орга-
низации
Респуб-
лики
Казах-
стан
0,0
5561,7
7593,4
8697,6
Итого по
государственному
органу:
2 500,0 6061,7 7593,4 8697,6
государственные
программы
1
0,0
5561,7
7593,4
8697,6
- из них
разрабатываемые
1
0,0
5561,7
7593,4
8697,6
отраслевые
программы
1
500,0
500,0
0,0
0,0
- из них
действующие
1
500,0
500,0
0,0
0,0
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан (212)
Действующие государственные и отраслевые
(секторальные) программы
21
1
Государственная
программа разви-
тия сельских
территорий
Республики
Казахстан на
2004-2010 годы
(Указ Президента
Республики
Казахстан от
10 июля 2003
года N 1149,
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
20 августа 2003
года N 838)
2004-
2010
МСХ
21588,9
36421,8
39776,2
25212,3
22
1
Программа
восстановления и
развития вино-
градарства и
виноделия в
Казахстане на
период до 2010
года
(постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
12 декабря 2001
года N 1621)

2007
Әділет-
мині
71,5
76,5
51
2
Қазақстан
Республика-
сының патент
жүйесін
дамытудың
2007-2011
жылдарға
арналған
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 23
желтоқсандағы
N 1243
Қаулысы)
2007-
2011
Әділет-
мині,
ИСМ,
Қорға-
нысмині,
АШМ,
ЭМРМ,
Еңбек-
мині,
ҚПА, ІІМ
0,0
1297,2
Әзірленетін мемлекеттік және салалық
(секторалдық) бағдарламалар
52
1
Қазақстан
Республика-
сында
2007-2009
жылдарға
арналған дін
ұстаудың
еркіндігін
қамтамасыз
ететін және
мемлекеттік-
межконфессия-
лық
қатынастарды
жетілдірудің
мемлекеттік
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президенті-
нің 2006
жылғы 14
желтоқсан-
дағы N
03-1746қ
тапсырмасының
3-тармағына
сәйкес
әзірленеді)
2007-
2009
Әділет-
мині,
БП, ЖС,
ҰҚК,
ЭЖСКА,
МҚА,
ІІМ,
Мәдение-
тмині,
Білім-
мині,
СІМ,
ДББК,
облыстар
дың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
0,0
68,1
53
1
Нотариалдық
қызметті
дамытудың
2007-2015
жылдарға
арналған
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президенті
жанындағы
Құқықтық
саясат
жөніндегі
кеңестің
2006 жылғы
12 мамырдағы
отырысының N
51-23-47
хаттамасының
1.3-тарма-
ғына сәйкес
әзірленеді)
2007-
2015
Әділет-
мині
0,0
0,0
54
2
Қазақстан
Республика-
сының
қылмыстық
атқару жүйесін одан
әрі дамытудың
2007-2009
жылдарға
арналған
бағдарламасы
(Қазақстан
Республика-
сының
Премьер-
Министрі
Д.Ахметовтің
2006 жылғы
11 қазандағы
N 5328
тапсырмасына
сәйкес
әзірленеді)

2007
МЮ
71,5
76,5
0,0
0,0
51
2
Программа разви-
тия патентной
системы Респуб-
лики Казахстан
на 2007-2011
годы
(постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
23 декабря 2006
года N 1243)
2007-
2011
МЮ,
МИТ,
МО,
МСХ,
МЭМР,
МТСЗН,
АФП,
МВД
0,0
1297,2
876,7
653,7
Разрабатываемые государственные и
отраслевые (секторальные) программы
52
1
Государственная
программа по
обеспечению сво-
боды вероиспове-
дания и совер-
шенствованию
государственно-
конфессиональных
отношений в
Республике
Казахстане на
2007-2009 годы
(разрабатывается
в соответствии
с п.3 поручения
Президента
Республики
Казахстан от
14 декабря 2006
года N 03-1746с)
2007-
2009
МЮ, ГП,
ВС, КНБ,
АБЭКП,
АДГС,
МВД,
МКИ,
МОН,
МИД,
ССРО,
акимы
облас-
тей,
гг.
Астаны и
Алматы
0,0
68,1
72,9
78,0
53
1
Программа разви-
тия нотариальной
деятельности на
2007-2015 годы
(разрабатывается
в соответствии с
п.1.3 протокола
заседания Совета
по правовой
политике при
Президенте
Республики
Казахстан от
12 мая 2006 года
N 51-23-47)
2007-
2015
МЮ
0,0
0,0
0,0
0,0
54
2
Программа даль-
нейшего развития
уголовно-испол-
нительной сис-
темы Республики
Казахстан на
2007-2009 годы
(разрабатывается
в соответствии
с поручением
Премьер-Министра
Республики
Казахстан
Ахметова Д.К.
от 11 октября
2006 года
N 5328)

2007-2011 жылдарға арналған "Қазақстан балалары"  бағдарламасы (Қазақстан Республикасы Президенті
Әкімшілігі-
нің Басшысы
А.Р.Жақсы-
бековтің
2007 жылғы 22 қаңтар-
дағы N
32-22.18
тапсырмасына
сәйкес әзірленеді)
2007-
2011
Біліммині
, Мәдениет-мині
34,1
393,1
Қолданыстағы ғылыми-техникалық
бағдарламалар
60
1
2006-2008
жылдарға
арналған
"Қазақстан
Республика-
сында
биотехнология
кластерін
қалыптастыру
мен дамыту
үшін қазіргі
заманғы
технология-
ларды
әзірлеу"
республикалық
ғылыми-тех-
никалық
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 15
маусымдағы N
554 қаулысы)
2006-
2008
Білім-
мині
450,0
477,0
61
2
2007-2009
жылдарға
арналған
"Қазақстан
Республика-
сында
фармацевти-
калық
кластерді
дамыту үшін
экспортқа
бағдарланған
бірегей
фитопрепа-
раттарды
әзірлеу және
өндірісін
ұйымдастыру"
ғылыми-тех-
никалық
бағдарламасы
(Қазақстан
Республика-
сы Үкіметінің
2006 жылғы
15 маусымдағы
N 554
қаулысы)
2007-
2009
Біліммині
0,0
123,8
Әзірленетін ғылыми-техникалық бағдарламалар
62
1
2006-2008
жылдарға
арналған
"Құс тұмауы:
зерттеу, күрес
құралдары мен
әдістерін
әзірлеу"
республикалық
ғылыми-тех-
никалық
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Премьер-
Министрінің
2006 жылғы 12
қаңтардағы N
26 тапсырма-
сына сәйкес
әзірленеді)
2006-
2008
Білім-
мині
181,4
192,3
63
2
2006-2008
жылдарға
арналған
"Қазақстан
Республика-
сының
биологиялық
және химиялық
биоқауіпсіз-
дігін ғылыми-
техникалық
қамтамасыз
ету бағдар-
ламасы"
республикалық
ғылыми-
техникалық
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президентінің
"Қазақстан
экономикалық,
әлеуметтік
және саяси
жедел жаңару
жолында"
атты 2005
жылғы 18
ақпандағы
Жолдауына
сәйкес
әзірленеді)
2006-
2008
Білім-
мині
95,0
100,7
64
3
2007-2009
жылдарға
арналған
"Қазақстан
Республика-
сында
наноғылымды
және нанотех-
нологияларды
дамыту"
ғылыми-
техникалық
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 30
маусымдағы N
609 қаулысы-

2007-2011 годы
(разрабатывается
в соответствии
с поручением
Руководителя
Администрации
Президента РК
А.Р.Джаксыбекова
от 22 января
2007 года
N 32-22.18)
2007-
2011
МОН,
МКИ
34,1
393,1
294,3
295,3
Действующие научно-технические
программы
60
1
Республиканская
научно-техничес-
кая программа
"Разработка сов-
ременных техно-
логий для форми-
рования и разви-
тия кластера
биотехнологии
в Республике
Казахстан на
2006-2008 годы"
(постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
15 июня 2006
года N 554)
2006-
2008
МОН
450,0
477,0
505,6
0,0
61
2
Научно-техничес-
кая программа
"Разработка и
организация
производства
оригинальных
экспортоориен-
тированных
фитопрепаратов
для развития
фармацевтичес-
кого кластера в
Республике
Казахстан" на
2007-2009 годы
(постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
24 мая 2007
года N 417)
2007-
2009
МОН
0,0
123,8
131,3
139,1
Разрабатываемые научно-технические
программы
62
1
Республиканская
научно-техничес-
кая программа
"Грипп птиц:
изучение, разра-
ботка средств и
методов борьбы
на 2006-2008
годы"
(разрабатывается
в соответствии
с поручением
Премьер-Министра
Республики
Казахстан от
12 января 2006
года N 26)
2006-
2008
МОН
181,4
192,3
203,8
0,0
63
2
Республиканская
научно-техничес-
кая программа
"Научно-техни-
ческое обеспече-
ние биологичес-
кой и химической
биобезопасности
Республики
Казахстан на
2006-2008 годы"
(разрабатывается
в соответствии с
Посланием Главы
государства на-
роду Казахстана
"Казахстан на
пути ускоренной
экономической,
социальной и
политической
модернизации" от
18 февраля 2005
года)
2006-
2008
МОН
95,0
100,7
106,7
0,0
64
4
Научно-техничес-
кая программа
"Развитие нано-
науки и нанотех-
нологий в
Республике
Казахстан на
2007-2009 годы"
(разрабатывается
в соответствии

2010
ЭМРМ,
Облыс-
тардың,
Астана,
Алматы
қалала-
рының
әкімдері, "ҚазМұ-
найГаз
ҰК" АҚ
2684,0
783,2
75
6
Қазақстан
Республика-
сының уран
өнеркәсібін
дамытудың
2004-2015
жылдарға
арналған
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 23
қаңтардағы N
78 қаулысы)
2004-
2015
ЭМРМ
0,0
0,0
Әзірленетін мемлекеттік және салалық
(секторалдық) бағдарламалар
76
1
Атом энерге-
тикасын
дамытудың
2008-2030
жылдарға
арналған
бағдарламасы
(1 кезең -
2008-2010 ж.)
(Қазақстан
Республикасы
Президенті-
нің 2007
жылғы 6
сәуірдегі N
310 Жарлығы-
ның 83-тарма-
ғына,
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы
20 сәуірдегі
N 319
қаулысының
317-тарма-
ғына сәйкес
әзірленеді)
2008-
2010
ЭМРМ
0,0
0,0
77
2
Тарихи
ластандыру-
ларды жою
жөніндегі
2008-2015
жылдарға
арналған
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президентінің 2003 жылғы 3
желтоқсандағы
N 1241
Жарлығымен
бекітілген
Қазақстан
Республика-
сының 2004-
2015 жылдарға
арналған
экологиялық
қауіпсіздігі
тұжырымдама-
сының 3.2.4-
бөліміне
сәйкес
әзірленеді)
2008-
2015
ЭМРМ,
Қорша-
ғанорта-
мині
0,0
0,0
Қолданыстағы ғылыми-техникалық
бағдарламалар
78
1
"Қазақстан
Республика-
сында атом
энергетикасын
дамыту"
2004-2008
жылдарға арналған ғылыми-
техникалық
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы
12 сәуірдегі
N 405, 2006
жылғы 8
маусымдағы N
531 қаулылары)

2010
МЭМР,
акимы
облас-
тей,
г.г.
Астаны и
Алматы,
АО "НК
Каз-
Мунай-
Газ"
2684,0
783,2
988,9
0,0
75
6
Программа разви-
тия урановой
промышленности
Республики
Казахстан на
2004-2015 годы
(постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
23 января 2004
года N 78)
2004-
2015
МЭМР
0,0
0,0
0,0
0,0
Разрабатываемые государственные и
отраслевые (секторальные) программы
76
1
Программа раз-
вития атомной
энергетики на
2008-2030 годы
(1 этап - 2008-
2010 годы)
(разрабатывается
в соответствии
с п.83 Указа
Президента
Республики
Казахстан от
6 апреля 2007
года N 310,
п.317 постановления
Правительства
Республики
Казахстан от
20 апреля 2007
года N 319)
2008-
2010
МЭМР
0,0
0,0
0,0
0,0
77
2
Программа по
ликвидации
исторических
загрязнений на
2008-2015 годы
(разрабатывается
в соответствии
с разделом 3.2.4
Концепции эколо-
гической безо-
пасности Респуб-
лики Казахстан
на 2004-2015
годы, утвержден-
ной Указом
Президента
Республики
Казахстан от
3 декабря 2003
года N 1241)
2008-
2015
МЭМР,
МООС
0,0
0,0
2000,0
2000,0
Действующие научно-технические
программы
78
1
Научно-техничес-
кая программа
"Развитие атом-
ной энергетики
в Республике
Казахстан" на
2004-2008 годы
(постановления
Правительства
Республики
Казахстан от
12 апреля 2004
года N 405,
от 8 июня 2006
года N 531)

169153
80000
89153
231
Маңғыс-
тау
облысы-
ның Ақтау
қаласын
-дағы
Маңғыс-
тау
облыс-
тық сот
әкімші-
лік
ғимара-
тына
жапсар-
лас
құрылыс
салу
ЖС
2007-2009
314371
68232
123069
123070
232
Павлодар
облысыны
ң Павло-
дар
қаласы
Дүйсенов
11 көше-
сі
бойында
орналас-
қан
әкімшілік ғима-
ратына
жапсар-
лас
құрылыс
салу
ЖС
2007
93326
93326
233
Павлодар
облысы
сот
әкімші-
лік
ғимарат-
тарының
құрылы-
сына
жобалық-
сметалық құжатта-
ма әзірлеу
ЖС
2007
5000
5000
234
Солтүс-
тік Қа-
зақстан
облысы-
ның Пет-
ропавл қаласы
Горький
көшесі
209
көшесі
бойында
орналас-қан сот
ғимара-
тына 4
қабатты
жапсар-
лас
құрылыс
салу
ЖС
2007-
2008
203377
100000
103377
235
Оңтүстік
Қазақс-
тан об-
лысының Шымкент
қаласы
Тыныбае-
ва көше-
сі 42
көшесі
бойында
орналас-
қан Оң-
түстік
Қазақс-
тан об-
лыстық
сотының
әкімші-
лік
ғимара-
тына
жапсар-
лас
құрылыс
салу
ЖС

169153
80000
89153
231
Строительство
пристройки к
административ-
ному зданию
Мангистауского
областного
суда в городе
Актау
Мангистауской
области
ВС
2007-
2009
314371
68232
123069
123070
232
Строительство
пристройки к
административ-
ному зданию
по улице
Дюсенова 11
в городе
Павлодаре
Павлодарской
области
ВС
2007
93326
93326
233
Разработка
проектно-
сметной
документации
строительства
зданий админи-
стратора судов
Павлодарской
области
ВС
2007
5000
5000
234
Строительство
4-х этажной
пристройки к
зданию суда по
улице Горького
209 в городе
Петропавловске
Северо-Казах-
станской
области
ВС
2007-
2008
203377
100000
103377
235
Строительство
пристройки к
административ-
ному зданию
областного
суда по улице
Тыныбаева 42
в городе
Шымкенте Южно-
Казахстанской
области
ВС

2007
704104
704104
253
Астана
қаласы
Бейбіт-
шілік
көшесін-
дегі
Қазақ
мемлекет
-тік
медици-
налық
академия
-сын
кеңейту
мен қай-
та құру
ДСМ
2005-
2007
1934832
1743694
191138
254
Денсау-
лық
сақтау
сала-
сындағы
қолдан-
балы
ғылыми
зерт-
теулер
ДСМ
2007-2009
3155221
991086
1050551
1113584
255
Денсау-
лық
сақтау
сала-
сында
орта,
жоғары
және
жоғары
оқу
орнынан
кейінгі
кәсіп-
тік
білімді
маман-
дар
даярлау
ДСМ
2007-2009
8210512
3243193
2787903
2179416
256
Швей-
цария-
дағы
(Женева
қаласы)
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Елшілі-
гінің
әкімші-
лік
ғимара-
тының
құры-
лысын
салуды
(қайта
жаңғыр-
туды)
аяқтау
СІМ
2003-2007
552831
453390
99441
257
Қырғыз
Респуб-
лика-
сындағы
(Бішкек
қаласы)
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Елшілі-
гінің
әкімші-
лік
ғимара-
тын
салуды
(қайта
жаңарту
-ды)
аяқтау
СІМ
2004-2007
135731
122460
13271
258
Архео-
логия-
лық
қазба
жұмыс-
тарын
ескере
отырып,
Италия
Респуб-
лика-
сындағы
(Рим
қаласы)
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Елшілі-
гінің
әкімші-
лік
ғимара-
тын
салуды
аяқтау
СІМ
2004-2007
1637234
1394562
242 672
259
Ұлыбри-
танияда
(Лондон
қаласы)
Қазақ-
стан
Респуб-
лика-
сының
Елші-
лігін
әкімші-
лік
орнала-
стыру
үшін
ғимарат
сатып
алу
СІМ
2007
3835400
3835400
260
Ресей
Федера-
циясын-
да
(Мәскеу
қаласы)
Қазақ-
стан
Респуб-
лика-
сының
Елшілі-
гін
орна-
ластыру
үшін
әкім-
шілік
кешен
мен
мәдени
орталық
салуды
бастау
СІМ
2007-2009
13169900
500000
5715000
6954900
261
Бірік-
кен Араб
Әмір-
лікте-
рінде
(Әбу-
Даби
қаласы)
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Елшісі-
нің
рези-
денция-
сы мен
Елшілі-
ктің
әкімші-
лік
СІМ
2007-2008

2007
704104
704104
253
Расширение и
реконструкция
Казахской
государственной
медицинской
академии по
ул. Бейбитшилик
в г. Астане
МЗ
2005-
2007
1934832
1743694
191138
254
Прикладные
научные
исследования в
области
здравоохранения
МЗ
2007-
2009
3155221
991086
1050551
1113584
255
Подготовка
специалистов
со средним,
высшим и
послевузовским
профессиональным
образованием
в области
здравоохранения
МЗ
2007-
2009
8210512
3243193
2787903
2179416
256
Завершение
строительства
(реконструкции)
административ-
ного здания
Посольства
Республики
Казахстан в
Швейцарии
(город Женева)
МИД
2003-
2007
552831
453390
99441
257
Завершение
строительства
(реконструкции)
административ-
ного здания
Посольства
Республики
Казахстан в
Кыргызской
Республике
МИД
2004-
2007
135731
122460
13271
258
Завершение
строительства
административ-
ного здания
Посольства
Республики
Казахстан в
Итальянской
Республике
(город Рим) с
учетом архео-
логических
раскопок
МИД
2004-
2007
1637234
1394562
242672
259
Приобретение
здания для
администра-
тивного
размещения
Посольства
Республики
Казахстан в
Великобритании
(город Лондон)
МИД
2007
3835400
3835400
260
Начало
строительства
административ-
ного комплекса
для размещения
Посольства
Республики
Казахстан и
культурного
центра в
Российской
Федерации
(город Москва)
МИД
2007-
2009
13169900
500000
5715000
6954900
261
Начало
строительства
резиденции
Посла и адми-
нистративного
здания
Посольства
Республики
Казахстан в
Объединенных
Арабских
Эмиратах
(город
Абу-Даби)
МИД
2007-
2008

2008
133140
133140
242
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Мақтаарал
ауданы
Тегестік
селосында
250
орындық
Бектасов
атындағы
орта
мектеп
салу
БҒМ
2008
154750
154750
243
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Мақтаарал
ауданы
Достық
селосында
Мүсірепов
атындағы
мектепті
400
орынға
кеңейту
БҒМ
2009-2010
247660
50000
197660
244
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Мақтаарал
ауданы
ҚазССР-ін
ің 40
жылдығы
селосында
250
орындық
Науаи
атындағы
орта
мектеп
салу
БҒМ
2010
154750
154750
245
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Мақтаарал
ауданы
Атакент
селосында
400
орындық
мектепті
кеңейту
БҒМ
2009-2010

2008
133140
133140
242
Строительство
средней школы
имени
Бектасова на
250 мест в
селе Тегестик
Мактаараль-
ского района
Южно-
Казахстанской
области
МОН
2008
154750
154750
243
Расширение
школы имени
Мусрепова на
400 мест в
селе Достык
Мактаараль-
ского района
Южно-Казах-
станской
области
МОН
2009-
2010
247660
50000
197660
244
Строительство
средней школы
имени Навои
на 250 мест
в селе 40 лет
КазССР
Мактаараль-
ского района
Южно-
Казахстанской
области
МОН
2010
154750
154750
245
Расширение
школы на 400
мест в селе
Атакент
Мактаараль-
ского района
Южно-
Казахстанской
области
МОН
2009-
2010

247600
80000
167600
246
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Ордабасы
ауданы
Төреарық
селосында
360
орындық
Тәукехан
атындағы
орта
мектеп
салу
БҒМ
2008
90550
90550
247
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сайрам
ауданының
Көлкент
селосында
250
орындық
Құрбанов
атындағы
орта
мектеп
салу
БҒМ
2009
104800
104800
248
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сайрам
ауданының
Манкент
селосында
Манкент
ауыл
аймағында
812
орындық
1 Мамыр
атындағы
орта
мектеп
салу
БҒМ
2008-2009
207360
100000
107360
249
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сайрам
ауданы
Сайрам
селосында
800
орындық
Сайрам
орта
мектебін
салу
БҒМ
2008-2009

247600
80000
167600
246
Строительство
средней школы
имени
Таукехана на
360 мест в
селе Тореарык
Ордабасинского
района Южно-
Казахстанской
области
МОН
2008
90550
90550
247
Расширение
средней школы
имени
Курбанова на
250 мест в
селе Колкент
Сайрамского
района Южно-
Казахстанской
области
МОН
2009
104800
104800
248
Строительство
средней школы
имени 1 Мая
на 812 мест в
селе Манкент
Сайрамского
района Южно-
Казахстанской
области
МОН
2008-
2009
207360
100000
107360
249
Строительство
средней школы
Сайрам на 800
мест в селе
Сайрам
Сайрамского
района Южно-
Казахстанской
области
МОН
2008-
2009

2007-
2009
808165
100000
400000
308165
363
Алматы
облысы
Қарасай
ауданының
Ақжар
ауылындағы тұрғын
дар шағын
ауданын
суменжабдықтау(Барлау-эксплуатациялық скважи
насын бұрғылау)
АШМ
2007
47819
47819
364
Алматы
облысы
Қаратал
ауданының
Елтай
ауылын
сумен
қамтамасы
здандыру
жүйесінің
құрылыс
және
қайта
жаңғырту
(сметалық
бағасын
қайта
түзету)
АШМ
2007
19558
19558
365
Атырау
облысы
Құрманғаз
ы ауданы
Өрлі село
сындағы
шығыр су
тазартқыш
және
поселке
ішіндегі
су
құбырлары
АШМ
2007-2008

2007-
2009
808165
100000
400000
308165
363
Водоснабжение
сельского
микрорайона
поселка Акжар
Карасайского
района
Алматинской
области
(бурение
разведочно-
эксплуатаци-
онной
скважины)
МСХ
2007
47819
47819
364
Реконструкция
и строитель-
ство системы
водоснабжения
села Ельтай
Каратальского
района
Алматинской
области
(корректиров-
ка сметной
стоимости)
МСХ
2007
19558
19558
365
Блочные
водоочистные
сооружения и
внутрипоселко-
вые водопро-
водные сети
в селе Орлы
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
МСХ
2007-
2008

88172
65000
23172
366
Атырау
облысы
Құрманғаз
ы ауданы
Нұржау
селосында
ғы шығыр
су тазарт
қыш және
поселке
ішіндегі
су
құбырлары
АШМ
2007-2008
98822
70000
28822
367
Атырау
облысы
Құрманғаз
ы ауданы
Дашино
селосында
ғы шығыр
су тазарт
қыш және
поселке
ішіндегі
су
құбырлары
АШМ
2007-2008
116486
50000
66486
368
Атырау
облысы
Құрманғаз
ы ауданы
Сафроновка селосын
дағы шығыр су
тазартқыш
және
поселке
ішіндегі
су
құбырлары
АШМ
2007-2008
111883
50000
61883
369
Атырау
облысы
Құрманғаз
ы ауданы
Көптоғай
селосында
ғы шығыр
су
тазартқыш
және кент
ішіндегі
су
құбырлары
АШМ
2007-2008
86046
40000
46046
370
Атырау
облысы
Құрманғаз
ы ауданы
Приморье
селосында
ғы
блоктық
су
тазарту
құрылғы-
лары және
село іші
су құбыр
желілері(Корректировка)
АШМ

88172
65000
23172
366
Блочные
водоочистные
сооружения и
внутрипосел-
ковые водопро
-
водные сети
в селе Нуржау
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
МСХ
2007-
2008
98822
70000
28822
367
Блочные
водоочистные
сооружения и
внутрипосел-
ковые водопро-
водные сети в
селе Дашино
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
МСХ
2007-
2008
116486
50000
66486
368
Блочные
водоочистные
сооружения и
внутрипоселко-
вые водопро-
водные сети в
селе Сафоновка
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
МСХ
2007-
2008
111883
50000
61883
369
Блочные
водоочистные
сооружения и
внутрипосел-
ковые водопро-
водные сети в
селе Коптогай
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
МСХ
2007-
2008
86046
40000
46046
370
Блочные
водоочистные
сооружения и
внутрипосел-
ковые водопро-
водные сети в
селе Приморье
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
(корректиров-
ка)
МСХ

2007
52895
52895
441
Қызылорда
облысы
Қазалы
ауданы
Примова
елді
мекенін
сумен
жабдықтау
жүйесін
қайта
жаңарту
АШМ
2007-2008
56975
20000
36975
442
Қызылорда
облысы
Қармақшы
ауданы
Жосалы
аудан
орталы-
ғындағы
су
құбырының
құрылысы.
Қыстақ-
ішілік
тораптар
(3-кезең)
АШМ
2007-2009
445604
100000
210000
135604
443
Қызылорда
облысы
Жалағаш
ауданы
"Жалағаш"
аудан
орталығын
дағы су
құбыры
торабын
кеңейту.
Қыстақ
ішіндегі
тораптар.
3-кезең
АШМ
2007-2008
74411
28299
46112
444
Қызылорда
облысы
Сырдария
ауданы
Нағи
Ілиясов
елді
мекенінде
гі сумен
қамту
жүйесін
кеңейту
және
қайта
жаңарту
АШМ
2007-2008

2007
52895
52895
441
Реконструкция
существующих
водопроводных
сетей в насе-
ленном пункте
Примова
Казалинского
района
Кызылордин-
ской области
МСХ
2007-
2008
56975
20000
36975
442
Строительство
водопровода
в районном
центре Жосалы
Кармакшинско-
го района
Кызылордин-
ской области.
Внутрипосел-
ковые сети
(3-этап)
МСХ
2007-
2009
445604
100000
210000
135604
443
Расширение
водопроводной
сети в район-
ном центре
Жалагаш
Жалагашского
района
Кызылордин-
ской области.
Внутрипосел-
ковые сети
(III-этап)
МСХ
2007-
2008
74411
28299
46112
444
Реконструкция
и расширение
системы
водоснабжения
в населенном
пункте имени
Наги Ильясова
Сырдарьинско-
го района
Кызылордин-
ской области
МСХ
2007-
2008

2007
34066
34066
467
Павлодар
облысы
Шідерті
кентінің
сумен
жабдықтау
және
субұрма
желілерін
кеңейту
мен
қайта
құру
АШМ
2007-
2009
650988
50000
300000
300988
468
Павлодар
облысы
Қашыр
ауданы
Песчаное
ауылының
суқұбыры
құрылысын
, насос
станциясы
ның
бірінші
көтермесі
мен су
құбыры
желісін
модерниза
циялау
АШМ
2007-2008
54756
30000
24756
469
Павлодар
облысы
Шарбақты
ауданы
Жылы-Бұла
қ селосы
су құбырын
қайта
жаңғырту
АШМ
2007-
2008
71002
30000
41002
470
Солтүстік
Қазақстан
облысы
Уәлиханов
және
Ақжар
аудандары
ның
ауылдық
елді
мекендері
н сумен
жабдықтау
(ІІ
кезек).
"Чехово
ауылында
2 көтергі
шті су
тарту-сор
ғы
станциясы"
Уәлиханов
ауданы
Чехово
селосы
АШМ
2006-2008
224802
20000
100000
104802
471
Солтүстік
Қазақстан
облысы
Жамбыл
ауданының
кусталық
бұрғылау
су
тоғанының
құрылысы
(ІІкезең)
. Жамбыл
ауданы
Светлое,
Матросово
, Екатери
новка,
Чапаево,
Сәбит,
Святодухо
вка,
Зеленая
роща
ауылдарын
дағы
Екатерино
вка жер
асты
сулары
учаскесі
АШМ
2006-2008

2007
34066
34066
467
Развитие и
реконструкция
систем водо-
снабжения и
водоотведения
поселка
Шидерты
Павлодарской
области
МСХ
2007-
2009
650988
50000
300000
300988
468
Модернизация
водопроводных
сооружений,
насосной
станции 1
подъема и
водопроводных
сетей в селе
Песчанное
Качирского
района
МСХ
2007-
2008
54756
30000
24756
469
Реконструкция
водопровода в
селе Жылы-
Булак
Щербактинско-
го района
Павлодарской
области
МСХ
2007-
2008
71002
30000
41002
470
Водоснабжение
сельских
населенных
пунктов
Уалихановско-
го и Акжар-
ского районов
(II-я
очередь)
Северо-Казах-
станской
области.
Водовод
"Водозабор-
насосная
станция 2
подъема в
селе Чехово".
Село Чехово
Уалихановско-
го района
МСХ
2006-
2008
224802
20000
100000
104802
471
Строительство
кустовых
скважинных
водозаборов в
Жамбылском
районе (II-я
очередь)
Северо-Казах-
станской
области.
Екатеринов-
ский участок
подземных
вод села
Светлое,
Матросово,
Екатериновка,
Чапаево,
Сабит,
Святодуховка,
Зеленная Роща
Жамбылского
района
МСХ
2006-
2008

532
Солтүстік
Қазақстан
облысында
"М-51 -
Петерфельд - Новок
аменка-А-16" КТ-1
автокөлік жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007-2008
1424157
300000
1124157
533
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
"Шымкент-
Түйетас-
Сарыбұлақ
Ок-37
автокөлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007-2008
301174
230000
71174
534
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
"Дербісек
Сарыағаш
курорты-
Арыншы"
автомо-
биль
жолының
31 км-де
Келес
өзені
арқылы
өтетін
көпір
салу
ККМ
2007-2008
150557
100557
50000
535
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Қазығұрт
ауданы
Үшбұлақ
кентінің
жанынан
Келес
өзені
арқылы
өтетін
көпір
салу
ККМ
2007-2008
111965
69443
42522
536
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді меке
ндерде
автожолдықайта
жаңарту.
0-8,6 км,
ұзындығы 8,6 км
Алматы-
Ташкент,
Қызыл-
Сарқырама
ауылына
кіреберіс
Р/ДА
автомокөл
ік жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007-2008
199682
129754
69928
537
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендерде
автожолды
қайта
жаңарту.
3-7 км,
ұзындығы
3,9 км
Достық-2
ауылына
кіреберіс
ОК-50
автокөлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007
86138
86138
538
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендерд
е
автожолды
қайта
жаңарту.
0-5 км,
ұзындығы
5 км
Қазақстан
ға 20 жыл
ауылына
кіреберіс
ОК-50
автокөлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007
119880
119880
539
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендер
де автожолды
қайта
жаңарту.
4-10,5км, ұзындығы
6,5 км
Қапланбек
-Жібек
жолы
ОК-52
автокөлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007-2008
153759
47323
106436
540
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендерде
автожолды
қайта
жаңарту.
0-8 км,
ұзындығы
8 км
Бозсу-Құй
ан-Қияжол
Р/ДА 15
автокөлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007-2008
179933
89950
89983
541
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендерд
е автожолдықайта
жаңарту.
41-56 км,
ұзындығы
15,2 км
Дербісек-
Сарыағаш  шипажайы-
Қанағат-
Арыншы
ОК-50
автокөлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007-2008
317984
54964
263020
542
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендерд
е
автожолды
қайта
жаңарту.
0-8 км,
ұзындығы
8 км
Қаратөбе-
Ғ.Мұратбаев
автокөлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007-2008

532
Реконструкция
автомобильной
дороги КТ-1
"М-51-
Петерфельд -
Новокаменка-
А-16" в
Северо-
Казахстанской
области
МТК
2007-
2008
1424157
300000
1124157
533
Реконструкция
автомобильной
дороги Ок-37
"Шымкент -
Туетас -
Сарыбулак"
Южно-
Казахстанской
области
МТК
2007-
2008
301174
230000
71174
534
Строительство
мостового
перехода через
реку Келес на
31 км автомо-
бильной дороги
"Дербисек -
Курорт
Сарыагаш -
Арынши"
Южно-
Казахстанской
области
МТК
2007-
2008
150557
100557
50000
535
Строительство
моста через
реку Келес
у поселка
Ушбулак
Казыгуртского
района Южно-
Казахстанской
области
МТК
2007-
2008
111965
69443
42522
536
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области.
Автодорога
Р/ДА Алматы -
Ташкент,
Подъезд к
селу Кызыл -
Саркырама,
км 0-8,6,
длина 8,6 км
МТК
2007-
2008
199682
129754
69928
537
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области.
Автодорога
ОК-50 подъезд
к селу Достык
-2, км 3-7,
длина 3,9 км
МТК
2007
86138
86138
538
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области.
Автодорога
ОК-50 Подъезд
к селу 20 лет
Казахстана
км 0-5, длина
5 км
МТК
2007
119880
119880
539
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области.
Автодорога
ОК-52
Капланбек -
Жибек жолы,
км 4-10,5
длина 6,5 км
МТК
2007-
2008
153759
47323
106436
540
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области.
Автодорога
Р/ДА15-Бозсу
- Куйган -
Киянжол,
км 0-8,
длина 8 км
МТК
2007-
2008
179933
89950
89983
541
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области.
Автодорога
ОК-50 Дербисек
курорт
Сарыагаш -
Канагат -
Арыншы км
41-56, длина
15,2 км
МТК
2007-
2008
317984
54964
263020
542
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области.
Автодорога
Каратобе -
Г.Муратбаева
км 0-8,
длина 8 км
МТК
2007-
2008

дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясы
1
"Қазына"
орнықты даму
қоры" АҚ
ИСМ
34593600
82840000
Экономиканың барлық
секторларында
инвестициялық және
инновациялық
белсенділікті
арттыру және
ынталандыру үшін.
Даму институттарының
тиімділігін арттыру
жолымен экспортты
ілгерлетуге және
экономиканың
шикізат емес
секторына
инвестициялар
тартуға байланысты
іс-шаралар өткізу.
"Kazyna Capital
Management"
(қазақстандық-қытай-
лық бірігіп
инвесторлау фонды)
Фондын құру -
49140000 мың теңге
Бағдарлама бойынша жиыны:        82840000
Бұрынғы Семей ядролық сынақ полигонының проблемаларын кешенді
шешу жөніндегi 2005-2007 жылдарға арналған бағдарлама
2
"Курчатов
қаласындағы
ядролық
технологиялар
паркi"
технопаркін құру
ЭМРМ
1100000
3470000
Курчатов қаласындағы
ядролық технологиялар
паркінің
инфрақұрылымын салу,
атом саласы өндірі-
сінің дамуына
жәрдемдесу және
ғылымды қажетсінетін
технологияларға
инвестициялар тарту
үшін
Бағдарлама бойынша жиыны:         3470000
"Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдарға арналған
ғарыш қызметін дамыту" мемлекеттік бағдарламасы
3
"Қазғарыш"
ұлттық
компаниясы" АҚ
ҰҒА
1300000
8224165
Байқоңыр қаласында
мамандандырылған
конструкторлық бюро
үшін ғимарат салу
және қайта жаңарту,
Қазақстан
Республикасының
жерді қашықтықтан
зондтаудың ғарыштық
жүйесін құру
жөніндегі жұмысты
жүргізуді бастау
4
"Ғарыштық
байланыс және
радиоэлектрондыққұралдардың
электромагниттік
үйлесімділігі
республикалық
орталығы" АҚ
АБА
1680000
8510000
"KazSat-2" байланыс
және хабар тарату
ұлттық геостационарлық
спутнигін жасау және
ұшыру жөнінде
жұмыстарды жүргізу
Бағдарлама бойынша жиыны:       16734165
Почта-жинақ жүйесін дамытудың 2005-2010 жылдарға
арналған бағдарламасы
5
"Самұрық" АҚ
жарғылық
капиталын
ұлғайту
ЭБЖМ
1800000
4533728
Ауылдық жерлерде
почта инфрақұрылымын
дамыту, ауылдық 247
байланыс бөлімшеле-
рін салу және
техникалық нығайту,
почта байланысы
бөлімшелерінің
операциялық залдарын
жарақтандыру үшін
жиһаз және жалпы
мақсаттағы ауылдық
автомобильдер сатып
алу, 10 почта
вагонын сатып алу.
"Қазақтелеком" АҚ
жарғылық қорын
ұлғайту арқылы ауылдық байланысты
дамыту - 2000000 мың
теңге
Бағдарлама бойынша жиыны:        4533728
Азаматтық авиация саласын дамытудың 2003-2005 жылдарға
арналған бағдарламасы
6
"Қазавиализинг"
АҚ
ККМ
1874425
Арнайы техниканы
орталықтандырылған
сатып алу үшін
АҚ-ның жарғылық
капиталын ұлғайту
Бағдарлама бойынша жиыны:         1874425
2020 жылға дейінгі Қазақстан Республикасының көлік стратегиясы
7
"Қазаэросервис" АҚ
Қоршағанортамині
1291487
Мыналарды:
- III В санаты
бойынша
сертификатталатын
Алматы, Шымкент
қалалары
әуежайларының
ұшу-қону жолағы үшін
метеорологиялық
датчиктер мен
метеорологиялық
радиолокаторлардың
толық жиынтығын;
- Ақтау, Қостанай,
Павлодар қалаларының
әуежайларында
метеошамалардың
метеорологиялық
өлшемдерінің
автоматтандырылған
жүйесін сатып алуға
"Қазаэросервис"
АҚ-ның жарғылық
капиталын ұлғайту
Бағдарлама бойынша жиыны:         1291487

Республики Казахстан на 2003-2015 годы
1
АО "Фонд
устойчивого
развития
"Қазына"
МИТ
34593600
82840000
Для повышения и стиму-
лирования инвестиционной
и инновационной
активности во всех
секторах экономики.
Проведение мероприятий,
связанных с продвижением
экспорта и привлечением
инвестиций в несырьевой
сектор экономики путем
повышения эффективности
институтов развития.
Создание фонда "Kazyna
Capital Management"
(казахстанско-китайский
фонд совместного
инвестирования) -
39 140 000 тыс. тенге.
Итого по
Программе:
82840000
Программа по комплексному решению проблем бывшего
Семипалатинского испытательного полигона на
2005-2007 годы
2
Создание
технопарка
"Парк ядерных
технологий в
городе
Курчатове"
МЭМР
1100000
3470000
Для строительства
инфраструктуры Парка
ядерных технологий в
городе Курчатове,
содействия развития
производств атомной
отрасли и привлечения
инвестиций в наукоемкие
технологии
Итого по
Программе:
3470000
Государственная программа "Развитие космической
деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы"
3
АО "Национальная
компания
"Казкосмос"
НКА
1300000
8224165
Строительство и рекон-
струкция зданий для
специализированного
конструкторского бюро
в городе Байконыре,
начало проведения
работ по созданию
космической системы
дистанционного
зондирования Земли
Республики Казахстан
4
АО "Республи-
канский центр
космической
связи и
электромаг-
нитной
совместимости
радиоэлект-
ронных средств"
АИС
1680000
8510000
Проведение работ по
созданию и запуску
национального
геостационарного
спутника связи и
вещания "KazSat-2"
Итого по
Программе:
16734165
Программа развития почтово-сберегательной системы
на 2005-2010 годы
5
Увеличение
уставного
капитала
АО "Самрук"
МЭБП
1800000
4533728
Развитие почтовой
инфраструктуры в сельской
местности, строительство
и техническая укреплен-
ность 247 сельских
отделений связи, приобре-
тение мебели для
оснащения операционных
залов отделений почтовой
связи и сельских
автомобилей общего
назначения, приобретение
10 почтовых вагонов -
2 533 728 тыс. тенге.
Развитие сельской связи
путем увеличения
уставного капитала
АО "Казахтелеком" -
2 000 000 тыс. тенге.
Итого по
Программе:
4533728
Программа развития отрасли гражданской авиации
на 2006-2008 годы
6
АО
"Казавиализинг"
МТК
1874425
Увеличение уставного
капитала АО для
централизованного закупа
специальной техники
Итого по
Программе:
1874425
Транспортная стратегия Республики Казахстан
до 2020 года
7
АО
"Казаэросервис"
МООС
1291487
Увеличение уставного капитала
АО "Казаэросервис" на закуп:
- полного комплекта метеоро-
логических датчиков и метео-
рологических радиолокаторов
для взлетно-посадочной
полосы аэропортов гг.
Алматы, Шымкент, которые
будут сертифицированы по
категории III В;
- автоматизированной системы
метеорологических измерений
метеовеличин в аэропортах
городов Актау, Костанай,
Павлодар
Итого по
Программе:
1291487
Государственная программа борьбы с коррупцией

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
8
"Қаржылық
бұзушылықтар
ды зерттеу
орталығы"
РМК
Есеп
комите
ті
10920
Коррупциямен күрес
мемлекеттік
бағдарлама
шеңберінде қаржылық
бұзушылықтарды
зерттеуге арналған
орталықты құру
Бағдарлама бойынша жиыны:        10920
Қ азақстан Республикасында ғылымды дамытудың 2007-2012 жылдарға
арналған бағдарламасы
9
"Ғылым қоры"
АҚ-ның жарғылық
капиталын
қалыптастыру
БҒМ
1873791
Ғылыми зерттеулерді,
тәжірибелік-
конструкторлық
жұмыстарды дамытуға
одан әрі жәрдем
көрсету, сондай-ақ
жеке меншік сектор
тарапынан
инвестициялар тарту
үшін
Бағдарлама бойынша жиыны:         1873791
Алматы қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған
мемлекеттік бағдарламасы
10
Алматы
қаласының
"Өңірлік қаржы
орталығы" АҚ
құру
АҚАҚОҚРА
1500000
Алматы қаласының
"Өңірлік қаржы
орталығы" АҚ сауда
алаңында резидент
еместердің бағалы
қағаздарын
орналастыру үшін
жағдай жасау
мақсатында
Бағдарлама бойынша жиыны:        1500000
Бағдарламадан тыс:
11
"Қазына"
орнықты даму
қоры" АҚ үшін
ғимарат сатып
алу
ПМК
2500000
3000000
"Қазына" орнықтыру
даму қоры" АҚ үшін
әкімшілік ғимарат
сатып алу үшін
12
"Республикалық
балалар
сауықтыру
орталығы" РМК
жарғылық
капиталын құру
ДСМ
10920
Республикалық
балалар сауықтыру
орталығын басқаратын
кәсіпорынға
13
"Қорғас"
халықаралық
шекара маңы
ынтымақтастығы
орталығы" АҚ
құру
ИСМ
1100000
5000000
Жобаның
техника-экономикалық
негіздемесіне сәйкес
көліктік-логистика-
лық терминалдар,
тиісті инфрақұрылымы
бар әкімшіліктік
орталық салу жолымен
шекара маңы
аумағында қазіргі
заманғы халықаралық
көліктік-сауда
торабын құру үшін
14
"Әлеуметтік-
кәсіпкерлік
корпорация" АҚ
құру
ИСМ
14000000
"Әлеуметтік-кәсіп-
керлік корпорация"
АҚ-ның 7 орталық
кеңсесін және 9
облыстық филиалын
құруға. Отандық
және шетелдік
капиталдың
қатысуымен бәсекеге
қабілетті жаңа
өндірістер мен
технологияларды
дамыту жөніндегі
іс-шараларды өткізу
15
"Сауда саясатын
дамыту орталығы"
АҚ-ның жарғылық
капиталын
қалыптастыру
ИСМ
200000
Экономиканы
әртараптандыру және
қосылған құны
жоғары өндірісті
ынталандыру
мақсатында
Қазақстан
Республикасының
сауда саясатын
қалыптастыру және
дамыту үшін
16
Бұқаралық
ақпарат
құралдарын
институционалды
дамыту
МАМ
3502164
"Қазақстан" ТРК АҚ,
"Казахстанская
правда РГ" АҚ,
"Егемен Қазақстан
РГ", "Қазақстандық
ақпараттық агенттік"
Ұлттық компаниясы"
АҚ жарғылық
капиталын ұлғайтуға
17
"Қазақстан ГАЖ
Орталығы" АҚ
жарғылық
капиталын
ұлғайту
БҒМ
145500
Әскери
қызметшілердің
санаториялық
курорттық емін
қамтамасыз етуге
Алматы облысы
Қапшағай
қаласындағы "Алтын
құм" әскери
санаториясының
жобалық-сметалық
құжаттамасын
дайындауға және
қайта құрылысын
бастауға
18
"Самғау" Ұлттық ғылыми
техникалық
холдингі" АҚ
жарғылық
капиталын
қалыптастыру
БҒМ

на 2006-2010 годы
8
РГП "Центр по
исследованию
финансовых
нарушений"
Счетный
комитет
10920
Для создания центра
по проведению
исследований
финансовых нарушений в
рамках Государственной
программы борьбы с
коррупцией
Итого по
Программе:
10920
Государственная программа развития науки в
Республике Казахстан на 2007-2012 годы
9
Формирование
уставного
капитала АО
"Фонд науки"
МОН
1873791
Для дальнейшего
содействия развитию
научных исследований,
опытно-конструкторских
работ, а также
привлечения инвестиций
со стороны частного
сектора
Итого по
Программе:
1873791
Государственная программа развития города Алматы
на 2003-2010 годы
10
Создание АО
"Региональный
финансовый
центр" города
Алматы
АРДРФЦГА
1500000
С целью создания условий
для размещения ценных
бумаг нерезидентов на
торговой площадке АО
"Региональный финансовый
центр" города Алматы
Итого по
Программе:
1500000
Вне программ
11
Приобретение
здания для АО
"Фонд
устойчивого
развития
"Қазына"
КПМ
2500000
3000000
Для выкупа
административного здания
для АО "Фонд устойчивого
развития "Қазына"
12
Формирование
уставного
капитала
"Республиканский
детский
реабилитационный
центр"
МЗ
10920
Для создания предприятия
по управлению
Республиканским детским
реабилитационным центром
13
Создание АО
"Международный
центр пригранич-
ного сотрудни-
чества "Хоргос"
МИТ
1100000
5000000
Для создания современного
международного транспортно-
торгового узла на
приграничной территории
путем строительства
транспортно-логистических
терминалов, администра-
тивного центра с
соответствующей инфра-
структурой в соответствии
с технико-экономическим
обоснованием проекта
14
Создание АО
"Социально-пред-
принимательская
корпорация"
МИТ
14000000
На создание 7-ми централь-
ных офисов и 9-ти областных
филиалов АО "Социально-
предпринимательская
корпорация". Проведение
мероприятий по развитию
новых конкурентоспособных
производств и технологий
с участием отечественного
и иностранного капитала
15
Формирование
уставного
капитала АО
"Центр развития
торговой
политики"
МИТ
200000
Для формирования и развития
торговой политики
Республики Казахстан, с
целью диверсификации
экономики и стимулирования
производства с высокой
добавленной стоимостью
16
Институциональ-
ное развитие
средств массовой
информации
МКИ
3502164
На увеличение уставного
капитала АО ТРК
"Казахстан", АО "РГ
Казахстанская правда",
АО "РГ Егемен Казахстан",
АО "Национальная компания
"Казахстанское
информационное агентство"
17
Увеличение
уставного
капитала АО
"Казахстан ГИС
центр"
МО
145500
На разработку проектно-
сметной документации и
начало реконструкции
военного санатория
"Золотые пески" в городе
Капшагае Алматинской
области для обеспечения
санаторно-курортного
лечения военнослужащих
18
Формирование
уставного
капитала АО
"Национальный
научно-техноло-
гический холдинг
"Самгау"
МОН

7) Ауыл халқына
микрокредит беру,
ауыл халқын
кәсіпкерліктің
негіздеріне оқыту
және Қоғам
қызметкерлерінің
біліктілігін
арттыру үшін,
сондай-ақ
материалдық-техникал
ық жабдықтауға және
қайта құрылатын
ұйымдарының
жарғылық капиталына
үлестік қатысуға -
2500000 мың теңге
"Ауыл шаруашылығын
қаржылық қолдау қоры" АҚ.
21
"Республикалық
туристтік
ақпараттық
орталық" АҚ-ның
жарғылық
капиталын
қалыптастыру
ТСМ
54600
Қазақстан
Республикасының
аумағында туристік
кластер
инфрақұрылымын
дамыту үшін
"Республикалық
туристік ақпараттық
орталық" АҚ-ның
жарғылық капиталын
қалыптастыру
22
"Еуразия даму
банкі" АҚ
Қаржы-
мині
12700000
23400000
Банктің жарғылық
капиталын
қалыптастыру үшін
қазақстандық
бөліктің екінші
траншын төлеуге
23
Халықаралық
қаржы
ұйымдарының
акцияларын
сатып алу
Қаржы-
мині
357831
369494
Халықаралық қаржы
ұйымдарына мүшелік
жарналарды уақтылы
төлеу жөніндегі
міндеттемелерді
орындауға
24
"Дотық Энерго"
АҚ-ның
жарғылық
капиталын
қалыптастыру
ЭМРМ
1849826
Түркменстан
шаруашылық етуші
субъектілері алдында
Қазақстан
Республикасы заңды
тұлғаларының талап
ету құқығын сатып
алу бойынша іс
шаралар жүргізу
25
"Күйгенжар" АҚ
ПІБ
522088
Ауыл шаруашылығы
өнімдері өндірісінің
көлемін ұлғайту
үшін жарғылық
капиталды ұлғайту
26
"Қазақстан
Республикасы
Президентінің
телерадиокешені
" ҰАҚ жарғылық
капиталын
ұлғайту
ПІБ
200000
Мемлекет басшысының
қызметіне, оның ел
өңірлеріне жұмыс
сапарларына және
басқа да аса маңызды
іс-шараларына
сапалы әрі шұғыл
ақпараттық қызмет
көрсету мақсатында
құрал-жабдық сатып
алу үшін АҚ-ның
жарғылық капиталын
ұлғайту
27
Құпия
Бағдарламалардан
тыс жиыны:                 111666039
Мемлекеттік-жеке меншік әріптестік негізінде іске асыру
2007 жылы басталатын білім беру объектілерінің тізбесі
N Р/с
Жобаның атауы
Жобалық қуаттылығы
1
2
3
1
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент
қаласындағы Қазығұрт шағын ауданында 1200
орындық орта мектеп салу
1200
2
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент
қаласының Сәуле шағын ауданында 1200
орындық орта мектеп салу
1200
3
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент
қаласының 3-Самал шағын ауданында 1200
орындық орта мектеп салу
1200
4
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент
қаласының 2 Қайтпас ауылында 1200 орындық
орта мектеп салу
1200
5
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам
ауданының Қарабұлақ ауылында 1200 орындық
орта мектеп салу
1200
6
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби
ауданының Ленгер қаласында 1200 орындық
орта мектеп салу
1200
7
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібай
ауданының Түлкібас ауылында 1200 орындық
Б.Момышұлы атындағы орта мектеп салу
1200
8
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент

7) АО "Фонд финансовой
поддержки сельского
хозяйства" - 2 500 000 тыс.
тенге для микрокредитования
сельского населения,
организации обучения
сельского населения основам
предпринимательства и
повышения квалификации
работников общества, а
также на материально-
техническое оснащение и
долевое участие в уставном
капитале вновь создаваемых
микрокредитных организаций
21
Формирование
уставного
капитала АО
"Республиканский
туристский
информационный
центр"
МТС
54600
Формирование уставного
капитала АО "Республикан-
ский туристский информа-
ционный центр" для развития
инфраструктуры туристичес-
кого кластера на территории
Республики Казахстан
22
АО "Евразийский
банк развития"
МФ
12700000
23400000
На выплату второго транша
казахстанской части для
формирования уставного
капитала банка
23
Приобретение
акций между-
народных финан-
совых организаций
МФ
357831
369494
На выполнение обязательств
по своевременной оплате
членских взносов между-
народным финансовым
организациям
24
Формирование
уставного
капитала АО
"Достык Энерго"
МЭМР
1849826
Проведение мероприятий по
выкупу прав требований по
обязательствам юридических
лиц Республики Казахстан
перед хозяйствующими
субъектами Туркменистана
25
АО "Куйгенжар"
УДП
522088
Увеличение уставного
капитала для увеличения
объемов производства
сельскохозяйственной
продукции
26
Увеличение
уставного
капитала НАО
"Телерадиоком-
плекс Президента
Республики
Казахстан"
УДП
200000
Увеличение уставного
капитала АО для приобрете-
ния оборудования, с целью
проведения качественного и
оперативного информацион-
ного обслуживания
деятельности Главы
государства, его рабочих
поездок по регионам страны
и иных особо важных
мероприятий
27
Секретно
28686193
Итого вне
Программ:
111666039
Перечень объектов образования на основе
государственно-частного партнерства с началом реализации
в 2007 году
N
п/п
Наименование
проекта
Проект-
ная
мощ-
ность
Общая
стоимость
Прогноз
2010
год
2007
год
2008
год
2009 год
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Строительство средней
школы на 1200 мест в
микрорайоне Казыгурт
города Шымкента Южно-
Казахстанской области
1200
1411800
423540
0
988260
2
Строительство средней
школы на 1200 мест в
микрорайоне Сауле
города Шымкента Южно-
Казахстанской области
1200
1411800
423540
0
988260
3
Строительство средней
школы на 1200 мест в
микрорайоне Самал-3
города Шымкента Южно-
Казахстанской области
1200
1411800
423540
0
988260
4
Строительство средней
школы на 1200 мест в
поселке Кайтпас 2
города Шымкента Южно-
Казахстанской области
1200
1411800
423540
0
988260
5
Строительство средней
школы имени Фуркат
на 1200 мест в селе
Карабулак Сайрамского
района Южно-Казах-
станской области
1200
1411800
423540
0
988260
6
Строительство средней
школы на 1200 мест в
городе Ленгере
Толебийского района
Южно-Казахстанской
области
1200
1411800
423540
0
988260
7
Строительство
средней школы имени
Б. Момышулы по улице
1 Мая на 1200 мест в
селе Тулькубас
Тюлькубасского района
Южно-Казахстанской
области
1200
1411800
423540
0
988260
8
Строительство средней

ауысымға 500 рет келуге N 3 қалалық емханасы
12
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында
ауысымға 500 рет келуге N 6 қалалық емханасы
13
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында
ауысымға 500 рет келуге N 7 қалалық емханасы
14
Астана қаласында 250 төсекке қалалық
ересектер инфекциялық ауруханасы
15
Астана қаласында "Қазақ мемлекеттік
медициналық академиясы" РМҚК 300 төсекке
көпмаманды ауруханасы
16
Астана қаласында ауысымға 500 рет
консультациялы-диагностикалық емханасына
келуге 300 төсекке арналған көпмаманды
аурухана
17
Астана қаласындағы қалалық қан орталығы
18
Астана қаласындағы 250 төсекке қалалық
жұқпалы балалық ауруханасы
19
Астана қаласындағы (Промышленный ауылы) 360
төсекке көпмаманды стационар
20
Астана қаласындағы (ауысымға 350 рет келуге
ересектер емханасы, ауысымға 150 рет келуге
балалық емханасы) амбулаторлы-емханалық
комплексі
21
Алматы қаласында Оңтүстік-шығыс шағын
ауданында (оңтүстік жағы) амбулоторлы-
емханалық комплексі (ауысымға 350 рет келуге
ересектер емханасы, ауысымға 150 рет келуге
балалық емханасы)
22
Алматы қаласындағы 200 төсекке арналған
көпмаманды қалалық балалы ауруханасы
23
Алматы қаласындағы 300 төсекке арналған
көпмаманды қалалық ауруханасы
24
Алматы қаласындағы "С.Д.Асфендияров атындағы
Қазақ ұлттық медициналық университеті" РМҚК
300 төсекке арналған көпмаманды ауруханасы
25
Алматы қаласында 150 төсектік
перинатариалдық қалалық орталығын салу
26
Алматы қаласында 260 төсектік туберкулезге
қарсы ауданаралық диспансерді салу

Строительство городской поликлиники N 3 на 500
посещений в смену в городе Шымкенте
Южно-Казахстанской области
12
Строительство городской поликлиники N 6 на 500
посещений в смену в городе Шымкенте
Южно-Казахстанской области
13
Строительство городской поликлиники N 7 на 500
посещений в смену в городе Шымкенте
Южно-Казахстанской области
14
Строительство городской взрослой инфекционной
больницы на 250 коек в городе Астане
15
Строительство многопрофильной больницы на 300 коек
при РГКП "Казахская государственная медицинская
академия" в городе Астане
16
Строительство городской многопрофильной детской
больницы на 350 коек с консультативно-диагностической
поликлиникой на 250 посещений в смену в городе Астане
17
Строительство городского центра крови в городе Астане
18
Строительство городской детской инфекционной больницы
на 250 коек в городе Астане
19
Строительство многопрофильного стационара на 360 коек
(поселок Промышленный) в городе Астане
20
Строительство амбулаторно-поликлинического комплекса
(взрослая поликлиника на 350 посещений в смену,
детская поликлиника на 150 посещений в смену)
в городе Астане
21
Строительство амбулаторно-поликлинического комплекса
(взрослая поликлиника на 350 посещений в смену,
детская поликлиника на 150 посещений в смену) в
микрорайоне Юго-Восток (правая сторона) в городе
Астане
22
Строительство городского перинатального центра
на 150 коек в городе Алматы
23
Строительство межрайонного противотуберкулезного
диспансера на 260 коек в городе Алматы
24
Строительство городской многопрофильной детской
больницы на 200 коек в городе Алматы
25
Строительство городской многопрофильной больницы
на 300 коек в городе Алматы
26
Строительство многопрофильной больницы на 300 коек
при РГКП "Казахский национальный медицинский
университет имени С.Д. Асфендиярова" в городе Алматы