Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1453 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 тамыздағы N 743 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2002 жылғы 7 қазандағы Азаматтық, отбасылық және қылмыстық істер бойынша құқықтық көмек пен құқықтық қатынастар туралы конвенцияны іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1453  қаулысына  мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында "2002 жылғы 7 қазандағы" деген сөздердің алдынан "1993 жылғы 22 қаңтардағы Азаматтық, отбасылық және қылмыстық істер бойынша құқықтық көмек пен құқықтық қатынастар туралы конвенцияны және" деген сөздермен толықтырылсын;
кіріспеде:
қазақ тіліндегі мәтінде "бекітілген" деген сөз "ратификацияланған" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының 2004 жылғы" деген сөздердің алдынан "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1993 жылғы 31 наурыздағы қаулысымен ратификацияланған 1993 жылғы 22 қаңтардағы Азаматтық, отбасылық және қылмыстық істер бойынша құқықтық көмек пен құқықтық қатынастар туралы конвенцияның 5-бабын және" деген сөздермен толықтырылсын;
"(бұдан әрі - Конвенция)" деген сөздер "(бұдан әрі - Конвенциялар)" деген сөздермен ауыстырылсын;
мәтіндегі "Конвенцияның" деген сөз "Конвенциялардың" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақта "Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігінің" деген сөздер "Мәдениет және ақпарат министрлігінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1453
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2007 года N 743
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1453 "О мерах по реализации Конвенции о правовой помощи и правовых отношениях по гражданским, семейным и уголовным делам от 7 октября 2002 года" следующие дополнения и изменения:
в заголовке после слов "по реализации" дополнить словами "Конвенции о правовой помощи и правовых отношениях по гражданским, семейным и уголовным делам от 22 января 1993 года и";
в преамбуле:
после слов "Во исполнение" дополнить словами "статьи 5 Конвенции о правовой помощи и правовых отношениях по гражданским, семейным и уголовным делам от 22 января 1993 года, ратифицированной постановлением Верховного Совета Республики Казахстан от 31 марта 1993 года и";
слова "(далее - Конвенция)" заменить словами "(далее - Конвенции)";
в тексте слово "Конвенции" заменить словом "Конвенций";
в пункте 1 слова "Министерства культуры, информации и спорта" заменить словами "Министерства культуры и информации".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан