Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі N 836 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қыркүйектегі N 761 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 419 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.07.2018 № 419 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық меншікке жататын объектілерге қатысты концессиялар жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі N 836 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық меншікке жататын объектілерге қатысты концессиялар жөніндегі комиссияның құрамына:
Мыңбаев Сауат Мұхамбетбайұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі, төрағаның орынбасары болып енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Ізмұхамбетов Бақытқожа Салахатдинұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года N 836
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2007 года N 761. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2018 года № 419.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.07.2018 № 419.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года N 836 "О создании Комиссии по концессиям в отношении объектов, относящихся к республиканской собственности" следующее изменение:
ввести в состав Комиссии по концессиям в отношении объектов, относящихся к республиканской собственности, утвержденный указанным постановлением:
Мынбаева Сауата Мухаметбаевича - Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, заместителем председателя;
вывести из указанного состава Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан