Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78 және 2007 жылғы N 79 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 қыркүйектегі N 808 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2007 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 3, 37-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2007 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 39 және 40-жолдар алынып тасталсын;
2) (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.02.18. N 185 Қаулысымен).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 78 и от 2 февраля 2007 года N 79
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года N 808
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 78 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2007 год" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 3, ст. 37):
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2007 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 39 и 40, исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 18.02.2009 N 185.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан