"Тобыл", "Каспий", "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 қыркүйектегі N 814 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен:
Марат Еркінұлы Төлебаевты "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы;
Болат Әбілқасымұлы Палымбетовті "Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы;
Қадыржан Қабдошұлы Дәмтитовті "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы етіп сайлауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах социально-предпринимательских корпораций "Тобыл", "Каспий", "Epтic"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2007 года N 814
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание:
Толибаева Марата Еркиновича председателем правления акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Тобыл";
Палымбетова Болата Абылкасымовича председателем правления акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий";
Дамитова Кадыржана Кабдошевича председателем правления акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Epтic".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан