Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 маусымдағы N 808 және 2006 жылғы 30 маусымдағы N 626 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қыркүйектегі N 820 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 12 қазандағы № 821 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.10.2015 № 821 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Авариялық-құтқару қызметтерін, құрамаларын және құтқарушыларды аттестаттаудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 маусымдағы N 808 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 22, 274-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Авариялық-құтқару қызметтерін, құрамаларын және құтқарушыларды аттестаттау ережесінде:
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. АҚҚ аттестаттау авариялық-құтқару қызметтері мен құрамаларына қойылатын біліктілік талаптарына сәйкестікті анықтау мақсатында өткізіледі.";
6-тармақтағы:
1) тармақша алынып тасталсын;
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) іздестіру-құтқару, тау-кен құтқару, газдан құтқару, атқыламаға қарсы жұмыстарды және өзге де авариялық-құтқару жұмыстарын жүргізу құқығына белгіленген үлгідегі куәлік береді.";
8-тармақта:
бірінші абзацтағы»"заңнамада белгіленген тәртіппен" деген сөздер "заңнамалық актілерде белгіленген тәртіппен" деген сөздермен ауыстырылсын;
1) тармақша алынып тасталсын;
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) іздестіру-құтқару, тау-кен құтқару, газдан құтқару және атқыламаға қарсы жұмыстарын және өзге де авариялық-құтқару жұмыстарын жүргізу құқығына берілген куәлік қайтарылып алынады немесе оның қолданылуы тоқтатыла тұрады.";
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.08.2014 N 938 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2014 № 893 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 15.08.2014 N 938 қаулыларымен.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 808 и от 30 июня 2006 года N 626
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2007 года N 820. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2015 года № 821
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.10.2015 № 821 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 11 января 2007 года "О лицензировании" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 808 "Некоторые вопросы аттестации аварийно-спасательных служб, формирований и спасателей" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 22, ст. 274):
Правила аттестации аварийно-спасательных служб, формирований и спасателей, утвержденные указанным постановлением:
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Аттестация АСС проводится с целью определения их соответствия квалификационным требованиям, предъявляемым к аварийно-спасательным службам и формированиям.";
в пункте 6:
подпункт 1) исключить;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) свидетельства установленного образца на право ведения поисково-спасательных, горноспасательных, газоспасательных, противофонтанных и иных аварийно-спасательных работ.;
в пункте 8:
в абзаце первом слова " в установленном законодательством порядке" заменить словами "в порядке, установленном законодательными актами";
подпункт 1) исключить;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) отзывается свидетельство на право ведения поисково-спасательных, горноспасательных, газоспасательных, противофонтанных и иных аварийно-спасательных работ или приостанавливается его действие.";
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 05.08.2014 № 893 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 15.08.2014 № 938.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан