Қ.А.Өскенбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 қыркүйектегі N 836 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қайырбек Айтбайұлы Өскенбаев Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрлігі Туризм индустриясы комитетінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Ускенбаеве К.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2007 года N 836
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Ускенбаева Каирбека Айтбаевича вице-министром туризма и спорта Республики Казахстан, освободив от должности председателя Комитета индустрии туризма Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан