Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 шілдедегі N 610 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қыркүйектегі N 857 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 шілдедегі N 610 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым ставкаларында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 92, 93-жолдармен толықтырылсын:
"92     Астықты қабылдау, өлшеу, кептіру,             10
тазалау, сақтау және тиеп жөнелту
93      Астықты экспортқа өткізу жөніндегі
қызмет                                        10       ".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года N 610
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2007 года N 857. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года N 610 "Об утверждении ставок лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности" следующее дополнение:
в ставках лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, утвержденных указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 92, 93, следующего содержания:
"
92
Приемка, взвешивание, сушка, очистка,
хранение и отгрузка зерна
10
93
Деятельность по реализации зерна на экспорт
10
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан