Арнайы көлік құралдарын республикалық меншіктен коммуналдық меншікке беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы N 865 Қаулысы
"Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес ішкі істер департаменттеріне арналған арнайы көлік құралдары республикалық меншіктен облыстардың және Алматы қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігімен және облыстар нен Алматы қаласының әкімдіктерімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшада көрсетілген арнайы көлік құралдарын қабылдап алу-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 1 қазандағы
N 865 қаулысына
қосымша
Облыстардың және Алматы қаласының коммуналдық
меншігіне берілетін, ішкі істер департаменттеріне арналған
арнайы көлік құралдарының тізбесі
Р/с
N
Көлік
құра-
лының
атауы
Шыға-
рыл-
ған
жылы
Шанақ
(шас-
си)
нөмі-
рі
Қоз-
ғалт-
қыш
нөмі-
рі
Түсі Тең-
гер-
імдік
құны
(тең-
ге)
Авто-
моби-
льдер
тең-
гері-
міне
бері-
летін
бө-
лім-
шенің
атауы
Об-
лыс-
тың,
қала-
ның
атауы
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1
Камаз-
43253
авто-
мобилі

О передаче специальных транспортных средств из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года N 865
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности в коммунальную собственность областей и города Алматы, специальные транспортные средства для департаментов внутренних дел, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством внутренних дел Республики Казахстан и акиматами областей и города Алматы, в установленном законодательством порядке, осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче специальных транспортных средств, указанных в приложении к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 октября 2007 года N 865
Перечень
специальных транспортных средств, передаваемых в
коммунальную собственность областей и города
Алматы для департаментов внутренних дел
N
п/п
Наименование
транспорт-
ного
средства
Год
вы-
пус-
ка
Номер
кузова
(шасси)
Номер
дви-
гателя
Цвет
Балан-
совая
стои-
мость
(тенге)
Наименова-
ние
подразде-
ления,
на баланс
которого
передаются
автомобили
Наимено-
вание
области,
города
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Автомобиль
КАМАЗ-43253

2005
ХТС
43253R5
2249427
2303866
Көк
64000
000
Қызыл-
орда
облы-
сының
Ішкі
істер
депар-
тамен-
ті
Қызыл-
орда
облысы
13
Камаз-
43253
авто-
мобилі
2005
ХТС
43253R5
2249415
2303883
Көк
64000
000
Қоста-
най
облы-
сының
Ішкі
істер
депар-
тамен-
ті
Қоста-
най
облысы
14
Камаз-
43253
авто-
мобилі
2005
ХТС
43253R5
2247810
2301324
Көк
64000
000
Маң-
ғыстау
облы-
сының
Ішкі
істер
депар-
тамен-
ті
Маң-
ғыстау
облысы
15
Камаз-
43253
авто-
мобилі
2005
ХТС
43253R5
2249442
2303864
Көк
64000
000
Павло-
дар
облы-
сының
Ішкі
істер
депар-
тамен-
ті
Павло-
дар
облысы
16
Камаз-
43253
автомобилі
2005
ХТС
43253R5
2249418
2303870
Көк
64000
000
Сол-
түстік
Қазақ-
стан
облы-
сының
Ішкі
істер
депар-
тамен-
ті
Сол-
түстік
Қазақ-
стан
облысы
17
Камаз-
43253
авто-
мобилі
2005
ХТС
43253R5
2249416
2303899
Көк
64000
000
Оңтүс-
тік
Қазақ-
стан
облы-
сының
Ішкі
істер
депар-
тамен-
ті
Оңтүс-
тік
Қазақ-
стан
облысы
18
Камаз-
43253
авто-
мобилі

2005
XTC43253
R52249427
2303866
Синий
64000000
Департамент
внутренних
дел Кызылор-
динской
области
Кызылор-
динская
область
13
Автомобиль
КАМАЗ-43253
2005
XTC43253
R52249415
2303883
Синий
64000000
Департамент
внутренних
дел Коста-
найской
области
Костанайс-
кая область
14
Автомобиль
КАМАЗ-43253
2005
XTC43253
R52247810
2301324
Синий
64000000
Департамент
внутренних
дел Мангис-
тауской
области
Мангистаус-
кая область
15
Автомобиль
КАМАЗ-43253
2005
XTC43253
R52249442
2303864
Синий
64000000
Департамент
внутренних
дел Павло-
дарской
области
Павлодарс-
кая область
16
Автомобиль
КАМАЗ-43253
2005
XTC43253
R52249418
2303870
Синий
64000000
Департамент
внутренних
дел Северо-
Казахстанс-
кой области
Северо-
Казахстанс-
кая область
17
Автомобиль
КАМАЗ-43253
2005
XTC43253
R52249416
2303899
Синий
64000000
Департамент
внутренних
дел Южно-
Казахстанс-
кой области
Южно-
Казахстанс-
кая область
18
Автомобиль
КАМАЗ-43253