Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 ақпандағы N 99 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қазандағы N 899 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1085 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.12.2015 № 1085 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Денсаулық сақтау жөніндегі ұлттық үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 ақпандағы N 99  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 5, 48-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Денсаулық сақтау жөніндегі ұлттық үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Сейітмағанбетова      - Қазақстан Республикасының
Гүлнәр Сүлейменқызы     Парламенті Мәжілісінің
депутаты (келісім бойынша)
Саудабаев             - Қазақстан Республикасының
Дәулет Советұлы         Қаржы вице-министрі
Тұрғанов              - Қазақстан Республикасының
Дүйсенбай Нұрбайұлы     Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі
Савченко              - ЮНЭЙДС-тің Қазақстандағы,
Ирина                   Қырғызстандағы, Түрікменстандағы
үйлестірушісі (келісім бойынша)
Бутина                - Қазақстан Республикасы
Мереке Сағымбайқызы     денсаулық сақтау қызметкерлері
кәсіподағының төрайымы
(келісім бойынша)
Садықова              - Қазақстан дәрігерлері мен
Айжан Бегайдарқызы      провизорлары қауымдастығының
президенті (келісім бойынша)
көрсетілген құрамнан Дүйсекеев Амангелді Дүйсекейұлы, Жүндібаев Валерий Ермекбайұлы, Сұлтанов Бақыт Тұрлыханұлы, Косухин Александр Борисович, Нәбиева Гүлзи Әскенқызы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года N 99
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2007 года N 899. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1085
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2015 № 1085 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года N 99 "О создании Национального Координационного совета по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 5, ст. 48) следующие изменения:
ввести в состав Национального Координационного совета по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Сейтмаганбетову            - депутата Мажилиса Парламента
Гулнар Сулейменовну          Республики Казахстан (по согласованию)
Саудабаева                 - вице-министра финансов
Даулета Советовича           Республики Казахстан
Турганова                  - вице-министра энергетики и минеральных
Дуйсенбая Нурбаевича         ресурсов Республики Казахстан
Савченко                   - координатора ЮНЭЙДС в Казахстане,
Ирину                        Кыргызстане, Туркменистане (по
согласованию)
Бутину                     - председателя профсоюза работников
Мереке Сагимбаевну           здравоохранения Республики Казахстан
(по согласованию)
Садыкову                   - президента Ассоциации врачей и
Айжан Бегайдаровну           провизоров Казахстана (по согласованию)
вывести из указанного состава: Дуйсекеева Амангельды Дуйсекеевича, Джундибаева Валерия Ермекбаевича, Султанова Бахыта Турлыхановича, Косухина Александра Борисовича, Набиеву Гульзи Аскеновну.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан