Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 шілдедегі N 789 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 930 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1264 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.29 № 1264 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Жер қойнауын пайдалану құқығына ие заңды тұлғадағы жер қойнауын пайдаланудың иеліктен алынатын құқығын (оның бір бөлігін) және (немесе) қатысу үлестерін (акциялар пакеттерін) мемлекеттің сатып алуы мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 шілдедегі N 789  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жер қойнауын пайдалану құқығына ие заңды тұлғадағы жер қойнауын пайдаланудың иеліктен алынатын құқығын (оның бір бөлігін) және (немесе) қатысу үлестерін (акциялар пакеттерін) мемлекеттің сатып алуы мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Мыңбаев                   - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы         Энергетика және минералдық
ресурстар министрі, төраға
Ерғожин                   - Қазақстан Республикасының
Дәулет Еділұлы              Қаржы вице-министрі
Ыбыраев                   - Қазақстан Республикасының
Азамат Болатұлы             Премьер-Министрі Кеңсесінің
Индустриялық-инновациялық даму
бөлімінің меңгерушісі
көрсетілген құрамнан Смайылов Әлихан Асханұлы, Ізмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлы, Шыналиев Ғазиз Қоршабекұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2005 года N 789
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 930. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года N 1264
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.11.2010 N 1264 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2005 года N 789 "О создании межведомственной комиссии по вопросам приобретения государством отчуждаемых прав на недропользование (их части) и (или) долей участия (пакетов акций) в юридическом лице, обладающем правом недропользования" следующие изменения:
ввести в состав межведомственной комиссии по вопросам приобретения государством отчуждаемых прав на недропользование (их части) и (или) долей участия (пакетов акций) в юридическом лице, обладающем правом недропользования, утвержденный указанным постановлением:
Мынбаева                  - Министра энергетики и минеральных
Сауата Мухаметбаевича       ресурсов Республики Казахстан,
председателем
Ергожина                  - вице-министра финансов Республики
Даулета Едиловича           Казахстан
Ибраева                   - заведующего Отделом индустриально-
Азамата Болатовича          инновационного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
вывести из указанного состава Смаилова Алихана Асхановича, Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича, Чиналиева Газиза Коршабековича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан