Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 935 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актілерін орындау үшін 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттары шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 1772024,85 теңге (бір миллион жеті жүз жетпіс екі мың жиырма төрт теңге сексен бес тиын) бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 қазандағы
N 935 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
N р/с
Сот органының атауы мен шешімінің шығарылған күні
Талапкер
Мемлекет-
тік баж шегерілген сома (теңге)
Мемлекет-
тік баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Қостанай облысы Маманданды-
рылған ауданаралық экономи-
калық сотының 2003 жылғы
26.09. шешімі, Қостанай об-
лысы соты қадағалау алқасы-
ның 2004 жылғы 08.04. қау-
лысы, Қостанай облысы
Мамандандырылған ауданара-
лық экономикалық сотының
2005 жылғы 03.02. ұйғарымы,
Қостанай облысы соты қада-
ғалау алқасының 2005 жылғы
23.06. қаулысы
"Отан" РҚБ

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 935
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год на исполнение обязательств по решениям судов, 1772024,85 тенге (один миллион семьсот семьдесят две тысячи двадцать четыре тенге восемьдесят пять тиын) для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 октября 2007 года N 935
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование судебного
органа и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
(тенге)
Госпош-
лина
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Специализирован-
ного межрайонного
экономического суда
Костанайской области от
26.09.2003,
постановление надзорной
коллегии Костанайского
областного суда от
08.04.2004,
определение Специали-
зированного межрайонного
экономического суда
Костанайской области от
03.02.2005,
постановление надзорной
коллегии Костанайского
областного суда от
23.06.2005
РОО "Отан"