Тауарлардың жекелеген түрлерінің экспортына уақытша тыйым салуды белгілеу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 тамыздағы N 765 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қазандағы N 976 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1317 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.28.  N 1317  (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2008 жылғы 1 ақпанға дейін»"тауар экспорты" режимінде тауарларды кедендік ресімдеуге тыйым салынсын.
2. "Қазақстан Республикасының Кедендік тарифі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 тамыздағы N 765  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 30, 324-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Кедендік тарифіне 1-қосымшада:
мына:
"1107 20 000 0
- күйдірілген
-
10
2007 жылғы
1 мамырға дейін
қолданылады"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1507
Тазартылмаған
немесе
тазартылған,
бірақ химиялық
құрамы өзгерме-
ген қытайбұрша-
ғының майы және
оның фракцияла-
ры:
1507 10
- гидратациямен
тазартылмаған
немесе
тазартылған
шикі май:
1507 10 100 0
- - тамаққа
қолдану үшін
пайдаланылатын
өнімдер шығару-
дан басқа, тех-
никалық немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2008 жылғы
1 наурызға
дейін
қолданылады

Об установлении временного запрета на экспорт отдельных видов товаров и внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2006 года N 765
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2007 года N 976. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1317 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня первого официального опубликования).
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2007 года N 976 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года  N 1317  (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Запретить до 1 февраля 2008 года таможенное оформление товаров в режиме "экспорт товаров", согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2006 года N 765 "О Таможенном тарифе Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 30, ст. 324) следующие дополнения:
в приложении 1 к Таможенному тарифу Республики Казахстан, утвержденному указанным постановлением:
после строки:
"
110720 000 0
- поджаренный
-
10
действует до 1 мая 2007 года
";
дополнить строками следующего содержания:
"
1507
Масло соевое и его
фракции,
нерафинированные или
рафинированные, но без
изменения химического
состава:
1507 10
- масло сырое,
нерафинированное или
рафинированное
гидратацией:
1507 10 100 0
-- для технического или
промышленного
применения, кроме
производства продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года

1514 19 900 9
---- өзгелері
-
0
2008 жылғы
1 наурызға
дейін
қолданылады
- өзгелері
1514 91
-- шикі май:
-
0
2008 жылғы
1 наурызға
дейін
қолданылады
1514 91 100 0
--- тамаққа
пайдалану үшін
қолданылатын
өнімдер
өндірісінен
басқа, техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдану үшін
-
0
2008 жылғы
1 наурызға
дейін
қолданылады
1514 91 900
--- өзгелері
1514 91 900 1
---- таза
көлемі 10 л
немесе одан аз
бастапқы
орамадағы
-
0
2008 жылғы
1 наурызға
дейін
қолданылады
1514 91 900 9
---- өзгелері
-
0
2008 жылғы
1 наурызға
дейін
қолданылады
1514 99
-- өзгелері
1514 99 100 0
--- тамаққа
пайдалану үшін
қолданылатын
өнімдер
өндірісінен
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдану үшін
-
0
2008 жылғы
1 наурызға
дейін
қолданылады
1514 99 900
--- өзгелері
1514 99 900 1
---- таза
көлемі 10 л
немесе одан аз
бастапқы
орамадағы
-
0
2008 жылғы
1 наурызға
дейін
қолданылады
1514 99 900 9
---- өзгелері
-
0
2008 жылғы
1 наурызға
дейін
қолданылады
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі екі апта мерзімде Еуразия экономикалық қоғамдастығы Интеграциялық комитетінің Хатшылығын Қазақстан Республикасының Үкіметі қабылдайтын сыртқы сауда қызметін реттеу жөніндегі шаралар туралы хабардар етсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 20 қазандағы
N№976 қаулысына
қосымша
"Тауар экспорты" режимінде кедендік ресімдеуге тыйым
салынған тауарлардың тізбесі
N
СЭҚ ТН коды
Тауардың атауы
1206 00
Күнбағыстың тұқымдары
1512
Тазартылмаған немесе тазартылған,
бірақ химиялық құрамы өзгермеген
күнбағыс, мақсары немесе мақта
майлары және олардың фракциялары:
- күнбағыс немесе мақсары майлары
және олардың фракциялары:
1512 11
-- шикі май:
1512   11 100 0
--- тамаққа қолдану үшін
пайдаланылатын өнімдер шығарудан
басқа, техникалық немесе
өнеркәсіптік қолдануға арналған
--- өзгелері:
1512 11 910
---- күнбағыс майы:
1512 11 910 1
----- таза көлемі 10 л немесе одан
кем бастапқы орамада
1512 11 990
---- мақсары майы:
1512 11 990 1
----- таза көлемі 10 л немесе одан
кем бастапқы орамада
1512 11 990 9
----- өзгелері
1512 19
-- өзгелері:
1512 19 100 0
--- тамаққа қолдану үшін
пайдаланылатын өнімдер шығарудан
басқа, техникалық немесе өнеркәсіп-
тік қолдануға арналған
--- өзгелері:
1512 19 910
---- күнбағыс майы:
1512 19 910 1
----- таза көлемі 10 л немесе одан
кем бастапқы орамада
1512 19 910 9
----- өзгелері
1512 19 990
---- мақсары майы:
1512 19 990 1
----- таза көлемі 10 л немесе одан
кем бастапқы орамада
1512 19 990 9
----- өзгелері
- мақта майы және оның фракциялары
1512 21
-- госсиполдан тазаланған немесе
тазаланбаған шикі май:
1512 21 100 0
--- тамаққа қолдану үшін
пайдаланылатын өнімдер шығарудан
басқа, техникалық немесе өнеркәсіп-
тік қолдануға арналған
1512 21 900 0
--- өзгелері
1512 29
-- өзгелері:
1512 29 100 0
--- тамаққа қолдану үшін
пайдаланылатын өнімдер шығарудан
басқа, техникалық немесе өнеркәсіп-
тік қолдануға арналған
1512 29 900 0
--- өзгелері

1514 19 900 9
---- прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
- прочие:
1514 91
-- масло сырое:
1514 91 100 0
--- для технического
или промышленного
применения, кроме
производства продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 91 900
--- прочее:
1514 91 900 1
---- в первичных
упаковках нетто-объемом
10 л или менее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 91 900 9
---- прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 99
-- прочие:
1514 99 100 0
--- для технического
или промышленного
применения, кроме
производства продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 99 900
--- прочие:
1514 99 900 1
---- в первичных
упаковках нетто-объемом
10 л или менее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 99 900 9
---- прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
".
3. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в двухнедельный срок Секретариат Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах по регулированию внешнеторговой деятельности.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 октября 2007 года N 976
Перечень
товаров, запрещенных к таможенному оформлению
в режиме "экспорт товаров"
N Код ТН ВЭД                        Наименование товара
1206 00                  Семена подсолнечника
Масло подсолнечное, сафлоровое или
хлопковое и их
1512                     фракции, нерафинированные или
рафинированные, но без изменения
химического состава:
- масло подсолнечное или сафлоровое и
их фракции:
1512 11                  -- масло сырое:
--- для технического или промышленного
применения,
1512 11 100 0            кроме производства продуктов,
используемых для употребления в пищу
--- прочее:
1512 11 910              ---- масло подсолнечное:
1512 11 910 1            ----- в первичных упаковках нетто-объемом
10 л или менее
1512 11 910 9            ------ прочее
1512 11 990              ---- масло сафлоровое:
1512 11 990 1            ----- в первичных упаковках нетто-объемом
10 л или менее
1512 11 990 9            ----- прочее
1512 19                  -- прочие:
--- для технического или промышленного
применения,
1512 19 100 0            кроме производства продуктов,
используемых для употребления в пищу
--- прочие:
1512 19 910              ---- масло подсолнечное:
1512 19 910 1            ----- в первичных упаковках нетто-объемом
10 л или менее
1512 19 910 9            ----- прочее
1512 19 990              ---- масло сафлоровое:
1512 19 990 1            ----- в первичных упаковках нетто-объемом
10 л или менее
1512 19 990 9            ----- прочее
- масло хлопковое и его фракции:
1512 21                  -- масло сырое, очищенное от госсипола
или неочищенное:
--- для технического или промышленного
применения,
1512 21 100 0            кроме производства продуктов, используемых
для употребления в пищу
1512 21 900 0            --- прочее
1512 29                  -- прочие:
--- для технического или промышленного
применения,
1512 29 100 0            кроме производства продуктов, используемых
для употребления в пищу
1512 29 900 0            --- прочие