Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 47 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 қазандағы N 982 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15 N 339 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339  Қаулысымен.
Жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету саласында мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 47  қаулысына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктердің, агенттіктер мен ведомстволардың қызметкерлері штат санының лимиттерінде:
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2    Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі:    1392
ведомстволарды қоспағанда, министрліктің орталық  653
аппараты
Әкімшілік полиция комитеті                        135
Есірткі бизнесіне қарсы күрес және есірткі        52
айналымын бақылау комитеті
Ішкі әскерлер комитеті                            225
Жол полициясы комитеті                            63
Криминалдық полиция комитеті                      142
Тергеу комитеті                                   122".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 47

Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2007 года N 982. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 339.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2007 года N 982 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.04.2008   N 339 .
В целях совершенствования государственной системы управления в сфере обеспечения безопасности дорожного движения Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 47 "Об утверждении лимитов штатной численности" следующее изменение:
в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением:
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"2  Министерство внутренних дел Республики Казахстан:   1392
центральный аппарат министерства, за исключением
ведомств                                            653
Комитет административной полиции                    135
Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю за
оборотом наркотиков                                 52
Комитет внутренних войск                            225
Комитет дорожной полиции                            63
Комитет криминальной полиции                        142
Следственный комитет                                122".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан