"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 қазандағы N 991 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы
6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537  өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж., N 10, 88-құжат, N 50, 529-құжат; 2007 ж., N 2, 22-құжат, N 13, 146-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына:
Шөкеев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы         орынбасары, төрағаның орынбасары
Комиссия мүшелері:
Сұлтанов               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы        бюджеттік жоспарлау министрі
Жолдасбаева            - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Нұрлығайым Шалданқызы    Сенаты Экономикалық және өңірлік саясат
комитетінің төрайымы (келісім бойынша)
Бобров                 - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Владимир Яковлевич       Мәжілісі Экономикалық реформа және өңірлік
даму комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қарақұсова             - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Гүлжан Жанпейісқызы      Мәжілісі Қаржы және бюджет комитетінің
төрайымы (келісім бойынша)
болып енгізілсін;
мына:
"Өтебаев               - Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының
Мүсірәлі Смайылұлы       Экономика, қаржы және бюджет комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Сапарбаев              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бердібек Машбекұлы       бюджеттік жоспарлау вице-министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Өтебаев               - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мүсірәлі Смайылұлы       Сенаты Қаржы және бюджет комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Сапарбаев              - Қазақстан Республикасы Еңбек
Бердібек Машбекұлы       және халықты әлеуметтік қорғау министрі";
көрсетілген комиссияның құрамынан А.Е. Мусин, В.В. Супрун, И.Д. Меркель, К.Ә. Сағадиев, В.Н. Сухорукова шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2007 года N 991
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года  N 537
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206; 2006 г., N 10, ст. 88, N 50, ст. 529; 2007 г., N 2, ст. 22, N 13, ст. 146) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Шукеева                   - Заместителя Премьер-Министра
Умирзака Естаевича          Республики Казахстан, заместителем
председателя
членами Комиссии:
Султанова                 - Министра экономики и бюджетного
Бахыта Турлыхановича        планирования Республики Казахстан
Джолдасбаеву              - председателя Комитета по экономической
Нурлыгаим Чалдановну        и региональной политике Сената
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Боброва                   - председателя Комитета по экономической
Владимира Яковлевича        реформе и региональному развитию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Карагусову                - председателя Комитета по финансам
Гульжану Джанпеисовну       и бюджету Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
строки:
"Утебаев                  - председатель Комитета по экономике,
Мусиралы Смаилович          финансам и бюджету Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Сапарбаев                 - вице-министр экономики и бюджетного
Бердибек Машбекович         планирования Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Утебаев                  - председатель Комитета по финансам
Мусиралы Смаилович          и бюджету Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Сапарбаев                 - Министр труда и социальной защиты
Бердибек Машбекович         населения Республики Казахстан";
вывести из состава указанной комиссии: Мусина А.Е., Супруна В.В., Меркеля И.Д., Сагадиева К.А., Сухорукову В.Н.
Президент
Республики Казахстан