Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі N 958 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қазандағы N 1000 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1034 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.12.2015 № 1034 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында мемлекеттік жер кадастрын жүргізудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі N 958  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 38, 389-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жер учаскелерінің кадастрлық нөмірлерін қалыптастыру мақсаты үшін облыстарға, республикалық маңызы бар қалаларға, астанаға, аудандарға және облыстық (аудандық) маңызы бар қалаларға берілетін кодтардың тізбесінде:
"Шығыс Қазақстан облысы - 05" деген бөлімде:
"Зырьяновск қаласы 082" деген сөздер»"Зырян қаласы 082" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Семипалатинск қаласы 252" деген сөздер»"Семей қаласы 252" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Маңғыстау облысы - 13" деген бөлім мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Мұнайлы 203".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года N 958
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2007 года N 1000. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 1034
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.12.2015 № 1034 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года N 958 "Об утверждении Правил ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 38, ст. 389) следующие изменения и дополнение:
в  Перечне кодов , присваиваемых областям, городам республиканского значения, столице, районам и городам областного (районного) значения для целей формирования кадастровых номеров земельным участкам, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Восточно-Казахстанская область - 05":
слова "г. Зырьяновск 082" заменить словами "г. Зыряновск 082";
слова "г. Семипалатинск 252" заменить словами "г. Семей 252";
раздел "Мангистауская область - 13" дополнить строкой следующего содержания:
"Мунайлинский 203".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан