Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 сәуірдегі N 540 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қарашадағы N 1029 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ертіс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөніндегі тұрақты жұмыс істейтін ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 сәуірдегі N 540 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 14, 189-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға қосымшада:
Ертіс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөніндегі тұрақты жұмыс істейтін ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Мыңбаев Сауат Мұхаметбайұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі, төраға;
Зейнуллин Талғат Мұратұлы - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі "Қазгидромет" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бас директоры;
Плотников Сергей Викторович - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары;
көрсетілген құрамнан Ізмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлы, Көдеков Тұрсынбек Кәрімұлы, Ұранхаев Нұрлан Тельманұлы шығарылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Тұрақты жұмыс істейтін ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
3-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Ертіс су қоймалары құламасының табиғатты қорғайтын су ағызу кезеңінде қосымша өндірілетін электр энергиясын тарату жөнінде ұсыныстар дайындау;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года № 1029. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года N 540 "Об образовании постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 14, ст. 189) следующие изменения:
1) в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ:
Мынбаева Сауата Мухаметбаевича - Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, председателем;
Зейнуллина Талгата Маратовича - генерального директора Республиканского государственного предприятия "Казгидромет" Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан;
Плотникова Сергея Викторовича - заместителя акима Восточно-Казахстанской области;
вывести из указанного состава: Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича, Кудекова Турсунбека Каримовича, Уранхаева Нурлана Тельмановича;
2) в Положении о постоянно действующей межведомственной Комиссии, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 2) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"2) подготовка предложений по размещению дополнительно вырабатываемой в период природоохранных попусков Иртышским каскадом водохранилищ электроэнергии;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан