Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 265 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қарашадағы N 1030 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.»"2007 жылға арналған»"004»"Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау" республикалық бюджеттік бағдарламасын бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 265  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 7-1 және 7-2-жолдармен толықтырылсын:
"7-1
(құпия)
7-2
(құпия)
"
"Жиыны" деген жолдағы "635000" деген сандар "құпия" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года N 265
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года N 1030
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года N 265 "О распределении республиканской бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ)" на 2007 год" следующие дополнения и изменение:
в приложении к указанному постановлению:
раздел "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" дополнить строками, порядковые номера 7-1 и 7-2, следующего содержания:
"7-1
(секретно)
7-2
(секретно)
"
в строке "Итого" цифры "635000" заменить словом "секретно".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан