Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1041 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Мұнайлы ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - мекеме) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Мекеме туралы ережені бекітсін және оның әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Мекемені қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне және Маңғыстау облысының жергілікті бюджетіне көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
4. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы N 607  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 25, 311-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
реттік нөмірі 15-жол сол күйінде қалдырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 80-жол сол күйінде қалдырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 172-1-жолмен толықтырылсын:
"172-1. Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Мұнайлы ауданының ішкі істер бөлімі.";
реттік нөмірі 239-жол сол күйінде қалдырылсын;
реттік нөмірі 265-жол сол күйінде қалдырылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года N 1041
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственное учреждение "Отдел внутренних дел Мунайлинского района Департамента внутренних дел Мангистауской области" (далее - учреждение).
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном порядке:
1) утвердить Положение об учреждении и обеспечить его государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Установить, что финансирование учреждения осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству внутренних дел Республики Казахстан и местном бюджете Мангистауской области.
4. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года N 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 25, ст. 311) следующие изменения и дополнение:
1) в  перечне организаций , находящихся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 15, слово "Семипалатинский" заменить словом "Семейский";
2) в  перечне государственных учреждений  - территориальных органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 80, слово "Семипалатинска" заменить словом "Семей";
дополнить строкой, порядковый номер 172-1, следующего содержания:
"172-1. Отдел внутренних дел Мунайлинского района Департамента внутренних дел Мангистауской области.";
в строке, порядковый номер 239, слово "Семипалатинск" заменить словом "Семей";
в строке, порядковый номер 265, слово "Семипалатинское" заменить словом "Семейское".
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан