Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 47 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 қарашадағы N 1077 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15 N 339 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 47  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер, агенттіктер мен ведомстволар қызметкерлерінің штат санының лимиттерінде:
"Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" деген реттік нөмірі 14-жолдың 3-бағанында:
"331" сандар "334" сандармен ауыстырылсын;
"215" сандар "218" сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 47
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года N 1077. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 339.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года N 1077 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 47 "Об утверждении лимитов штатной численности" следующие изменения:
в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением:
в графе 3 строки, порядковый номер 14 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
цифры "331" заменить цифрами "334";
цифры "215" заменить цифрами "218".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан