Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 сәуірдегі N 343 және 2006 жылғы 25 тамыздағы N 817 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 1094 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 25 шілдедегі № 439 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.07.2016 № 439 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тізілімін, нормативтік құқықтық кесімдерінің эталондық бақылау банкін жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 сәуірдегі N 343  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 15, 149-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тізілімін, нормативтік құқықтық кесімдерінің эталондық бақылау банкін жүргізу ережесінде:
4-тармақтың тоғызыншы абзацында "орталық мемлекеттік органдар ведомстволары басшыларының нормативтік құқықтық бұйрықтары;" деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақтың үшінші абзацында ", олардың ведомстволарының" деген сөздер алынып тасталсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.08.25 № 964 Қаулысымен;
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2006 года N 343 и от 25 августа 2006 года N 817
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года N 1094. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2016 года № 439
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.07.2016 № 439 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2006 года N 343 "Об утверждении Правил ведения Государственного реестра нормативных правовых актов, эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 15, ст. 149):
в  Правилах ведения Государственного реестра нормативных правовых актов, эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце девятом пункта 4 слова "нормативные правовые приказы руководителей ведомств центральных государственных органов;" исключить;
в абзаце третьем пункта 5 слова ", их ведомств" исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 25.08.2011 № 964.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан