Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 және 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 қарашадағы N 1135 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 7-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  169-қосымшада :
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Тікелей нәтиже:
1806 мүгедекке ымдау тілі мамандарының қызметтерін ұсыну, мүгедектерді 1873 жеке көмекші мүгедектерді өз қызметтерімен қамтамасыз ететін болады, 8683 мүгедек міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етіледі, оның ішінде облыстар және қалалар бойынша:
Ақмола - 105, 92, 664;
Ақтөбе - 10, 53, 745;
Алматы - 25, 102, 728;
Атырау - 52, 60, 363;
Шығыс Қазақстан - 152, 53, 819;
Жамбыл - 70, 62, 164;
Батыс Қазақстан - 150, 535, 594;
Қарағанды - 181, 137, 442;
Қызылорда - 123, 126, 783;
Қостанай - 249, 58, 501;
Маңғыстау - 37, 27, 293;
Павлодар - 166, 64, 157;
Солтүстік Қазақстан - 100, 45, 430;
Оңтүстік Қазақстан - 151, 86, 842;
Астана - 152, 300, 324;
Алматы - 83, 73, 834 тиісінше.
Түпкі нәтиже: мүгедектерді әлеуметтік оңалту бойынша ұсынылатын қызметтердің қол жетімділігін және оның сапасын кеңейту.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: орта есеппен алғанда жеке көмекшінің қызметтері айына - 10188 теңге сомасында, ымдау тілі маманының қызметі жылына 30 сағат сурдоаудармаға 37913 теңге, міндетті гигиеналық құралдар айына - 2 912 теңге сомасында болады. Уақтылығы: ай сайын.
Сапа: қабылданған шаралар мүгедектердің қоғамға кірігуіне ықпал ететін болады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы»26 қарашадағы
N 1135 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 14 желтоқсандағы
N 1204 қаулысына
7-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз етуге және мүгедекті оңалтудың жеке
бағдарламасына сәйкес ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызметтер көрсетуіне берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
мың теңге
Р/с
Облыстар мен
қалалардың
атауы
Шығыстар
сомасы
Міндетті
гигиена-
лық
құралдар
Жеке
көмек-
шілердің
қызмет
көрсетуі
Ымдау
тілі
маман-
дарының
қызмет
көрсетуі
1
2
3
4
5
6
Барлығы

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 и от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2007 года N 1135
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
приложение 7  к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год":
в  приложении 169  к указанному постановлению:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
1806 инвалидам предоставление услуг специалистов жестового языка, 1873 индивидуальных помощника будут обеспечивать инвалидов своими услугами, 8683 инвалида будут обеспечены обязательными гигиеническими средствами, из них по областям и городам:
Акмолинской - 105, 92, 664;
Актюбинской - 10, 53, 745;
Алматинской - 25,102, 728;
Атырауской - 52, 60, 363;
Восточно-Казахстанской - 152, 53, 819;
Жамбылской - 70, 62, 164;
Западно-Казахстанской - 150, 535, 594;
Карагандинской - 181, 137, 442;
Кызылординской - 123, 126, 783;
Костанайской - 249, 58, 501;
Мангистауской - 37, 27, 293;
Павлодарской - 166, 64, 157;
Северо-Казахстанской - 100, 45, 430;
Южно-Казахстанской - 151, 86, 842;
Астане - 152, 300, 324;
Алматы - 83, 73, 834 соответственно.
Конечный результат: расширение доступности и качества предоставляемых услуг по социальной реабилитации инвалидов.
Финансово-экономический результат: в среднем услуги индивидуального помощника будут предоставлены на сумму 10188 тенге в месяц, специалиста жестового языка - 37913 тенге в год за 30 часов сурдоперевода, обязательных гигиенических средств - 2912 тенге в месяц.
Своевременность: ежемесячно.
Качество: принятые меры будут способствовать интеграции инвалидов в общество.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 ноября 2007 года N 1135
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 декабря 2006 года N 1204
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение
нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг специалистами жестового
языка, индивидуальными помощниками в соответствии
с индивидуальной программой реабилитации инвалида
тыс. тенге
N
п/п
Наименование
областей и городов
Сумма
расходов
Обязательные
гигиеничес-
кие средства
Предостав-
ление услуг
индивидуаль-
ными
помощниками
Предостав-
ление услуг
специалиста-
ми жестового
языка
1
2
3
4
5
6
Всего