Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 1141 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 50, 648-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
Бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
2 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
01 "Әскери мұқтаждар" кіші функциясында:
208 "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша 006 "Қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы, байланыс жүйелерін жаңғырту және сатып алу" деген бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"006 Қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы, байланыс жүйелерін жаңғырту, қалпына келтіру және сатып алу";
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
01 "Тұрғын үй шаруашылығы" кіші функциясында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"049 "Ипотекалық кредиттерге кепілдік берудің қазақстандық қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
050 "Қазақстандық ипотекалық компания" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
051 Тұрғын үй құрылысын қаржыландыруға "Қазақстандық ипотекалық компания" АҚ-ға кредит беру";
11 "Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық тобында:
02 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" кіші функциясында:
272 "Облыстың сәулет және қала құрылысы департаменті (басқармасы)" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"002 Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу";
шығыстардың экономикалық сыныптамасында:
1 "Ағымдағы шығындар" санатында:
1 "Тауарлар мен қызметтерге арналған шығындар" сыныбында:
110 "Жалақы" ішкі сыныбы мынадай мазмұндағы ерекшелігімен толықтырылсын:
"115 Алқабилердің жалақысы";
150 "Басқа да ағымдағы шығындар" ішкі сыныбы мынадай мазмұндағы ерекшелігімен толықтырылсын:
"154 Алқабилердің ел ішіндегі іссапарлары".

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года N 1141. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года N 45.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 648) следующие изменение и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 2 "Оборона":
в функциональной подгруппе 01 "Военные нужды":
по администратору бюджетных программ 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" бюджетную программу 006 "Модернизация и приобретение вооружения, военной и иной техники, систем связи" изложить в следующей редакции:
"006 Модернизация, восстановление и приобретение вооружения, военной и иной техники, систем связи";
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 01 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить бюджетными программами следующего содержания:
"049 Увеличение уставного капитала АО "Казахстанский фонд гарантирования ипотечных кредитов"
050 Увеличение уставного капитала АО "Казахстанская ипотечная компания"
051 Кредитование АО "Казахстанская ипотечная компания" на финансирование жилищного строительства";
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
в функциональной подгруппе 02 "Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 272 "Департамент (Управление) архитектуры и градостроительства области" дополнить бюджетной программой следующего содержания:
"002 Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов";
в экономической классификации расходов:
в категории 1 "Текущие затраты":
в классе 1 "Затраты на товары и услуги":
подкласс 110 "Заработная плата" дополнить спецификой следующего содержания:
"115 Заработная плата присяжных заседателей";
подкласс 150 "Другие текущие затраты" дополнить спецификой следующего содержания:
"154 Командировки присяжных заседателей внутри страны".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан