Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 және 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы N 1210 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007 - 2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007 - 2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында (екінші кезең):
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007 - 2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
Дамуға берілетін нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2007 - 2009 жылдарға арналған басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 570-жолда:
4-бағандағы "2006 - 2007" деген сандар "2006 - 2008" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "819043" деген сандар "788454" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "459935" деген сандар "238491" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "190855" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 571-жолда:
4-бағандағы "2004 - 2007" деген сандар "2004 - 2008" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1323618" деген сандар "1208618" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "115000" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 573-жолда:
5-бағандағы "5500000" деген сандар "5155710" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1574243" деген сандар "1274243" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1000000" деген сандар "955710" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 576-жолда:
5-бағандағы "8287090" деген сандар "7955747" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "4000000" деген сандар "4250000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "2587090" деген сандар "2005747" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 580-жолда:
4-бағандағы "2007" деген сандар "2007 - 2008" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "1900000" деген сандар "7349131" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 и 14 декабря 2006 года N 1204
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года N 1210
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
в  разделе 5 . "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2007-2009 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы":
в строке, порядковый номер 570:
в графе 4 цифры "2006-2007" заменить цифрами "2006-2008";
в графе 5 цифры "819043" заменить цифрами "788454";
в графе 7 цифры "459935" заменить цифрами "238491";
графу 8 дополнить цифрами "190855";
в строке, порядковый номер 571:
в графе 4 цифры "2004-2007" заменить цифрами "2004-2008";
в графе 7 цифры "1323618" заменить цифрами "1208618";
графу 8 дополнить цифрами "115000";
в строке, порядковый номер 573:
в графе 5 цифры "5500000" заменить цифрами "5155710";
в графе 7 цифры "1574243" заменить цифрами "1274243";
в графе 8 цифры "1000000" заменить цифрами "955710";
в строке, порядковый номер 576:
в графе 5 цифры "8287090" заменить цифрами "7955747";
в графе 7 цифры "4000000" заменить цифрами "4250000";
в графе 8 цифры "2587090" заменить цифрами "2005747";
в строке, порядковый номер 580:
в графе 4 цифры "2007" заменить цифрами "2007-2008";
в графе 5 цифры "1900000" заменить цифрами "7349131";

7-бағандағы "1900000" деген сандар "2550000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "4799131" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 581-жолда:
5-бағандағы "3553163" деген сандар "6011287" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1239787" деген сандар "618980" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1750000" деген сандар "3396020" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "563376" деген сандар "1974787" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 583-жолда:
5-бағандағы "880000" деген сандар "745048" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "880000" деген сандар "745048" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 584-жолда:
5-бағандағы "162979" деген сандар "158979" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "147979" деген сандар "143979" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 585-жолда:
5-бағандағы "5072209" деген сандар "5068412" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "500000" деген сандар "496203" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 587-жолда:
4-бағандағы "2006 - 2008" деген сандар "2006 - 2010" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "46542800" деген сандар "50351643" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "7000000" деген сандар "8500000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "39272100" деген сандар "4579534" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған "24000000" деген сандармен толықтырылсын;
10-баған "13272109" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 588-жолда:
5-бағандағы "8879500" деген сандар "9393057" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "5000000" деген сандар "4000000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "3700000" деген сандар "5393057" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ:" деген жолда:
8-бағандағы "169248592" деген сандар "142374456" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "27462374" деген сандар "52873785" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "99146412" деген сандар "112418521" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
12 "Көлік және коммуникациялар" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" әкімшісі бойынша:
028 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бағдарламасында:
"Астана қаласында Сарыарқа көшесінен бастап Солтүстік айналма жолдағы көлік айрығына дейінгі учаскеде Бөгенбай даңғылы" 3 учаске - эстакаданың басынан бастап Угольная көшесінің қиылысындағы екі деңгейлік көлік айрығының соңына дейін" деген жолда "4000000" деген сандар "4250000" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе 7 цифры "1900000" заменить цифрами "2550000";
графу 8 дополнить цифрами "4799131";
в строке, порядковый номер 581:
в графе 5 цифры "3553163" заменить цифрами "6011287";
в графе 7 цифры "1239787" заменить цифрами "618980";
в графе 8 цифры "1750000" заменить цифрами "3396020";
в графе 9 цифры "563376" заменить цифрами "1974787";
в строке, порядковый номер 583:
в графе 5 цифры "880000" заменить цифрами "745048";
в графе 7 цифры "880000" заменить цифрами "745048";
в строке, порядковый номер 584:
в графе 5 цифры "162979" заменить цифрами "158979";
в графе 7 цифры "147979" заменить цифрами "143979";
в строке, порядковый номер 585:
в графе 5 цифры "5072209" заменить цифрами "5068412";
в графе 7 цифры "500000" заменить цифрами "496203";
в строке, порядковый номер 587:
в графе 4 цифры "2006-2008" заменить цифрами "2006-2010";
в графе 5 цифры "46542800" заменить цифрами "50351643";
в графе 7 цифры "7000000" заменить цифрами "8500000";
в графе 8 цифры "39272100" заменить цифрами "4579534";
графу 9 дополнить цифрами "24000000";
графу 10 дополнить цифрами "13272109";
в строке, порядковый номер 588:
в графе 5 цифры "8879500" заменить цифрами "9393057";
в графе 7 цифры "5000000" заменить цифрами "4000000";
в графе 8 цифры "3700000" заменить цифрами "5393057";
в строке "ИТОГО по Программе:":
в графе 8 цифры "169248592" заменить цифрами "142374456";
в графе 9 цифры "27462374" заменить цифрами "52873785";
в графе 10 цифры "99146412" заменить цифрами "112418521";
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в  приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 028 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры":
в строке "Реконструкция проспекта Богенбая на участке от улицы Сары-Арка до транспортной развязки на северном объезде" в городе Астане. 3 участок от начала эстакады до конца транспортной развязки в двух уровнях на пересечении с улицей Угольная" цифры "4000000" заменить цифрами "4250000";

"Күмісбеков көшесінен бастап Астана қаласының солтүстік-батыс айналымына дейін учаскедегі Тілендиев даңғылын қайта жаңарту" деген жолда "1900000" деген сандар "2550000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында N 4 көшеден N 23 көшеге дейін Сарыарқа көшесінің учаскесін салу" деген жолда "459935" деген сандар "238491" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында М-2 жаңа көпірін салу" деген жолда "1323618" деген сандар "1208618" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында әуежайдан N 19 көшеге дейін Гастелло көшесін салу" деген жолда "1574243" деген сандар "1274243" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында N 19 және Гастелло көшелерінің қиылысында көлік айрығын салу" деген жолда "1239787" деген сандар "618980" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында М-2 көпірінен Ақбұлақ өзеніне дейінгі учаскеде Гастелло көшесін салу (шудан қорғау экрандарын орната отырып)" деген жолда "880000" деген сандар "745048" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында Гастелло көшесінің бойынан Ақбұлақ өзені арқылы көпір" деген жолда "147979" деген сандар "143979" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында Есіл өзені арқылы М-1 автожол көпірі бар Сол жақ жағалаудың орталығы - Абылайхан даңғылы магистральды автожолын салу (N 12, N 13 көшелердің магистральды автожолы)" деген жолда "500000" деген сандар "496203" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында Угольная, N 14, N 12 және Бейсекова көшелерімен өтетін магистралды жол салу" деген жолда "7000000" деген сандар "8500000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Республика даңғылы мен Бараев көшесі қиылысындағы көліктік байламды қайта құру" деген жолда "5000000" деген сандар "4000000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 8-қосымшада:
реттік нөмірі 5-жолдағы "872000" деген сандар "912000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы "600000" деген сандар "227000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдағы "200000" деген сандар "533000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строке "Реконструкция проспекта Тлендиева на участке от улицы Кумисбекова до Северо-западного обхода города Астаны" цифры "1900000" заменить цифрами "2550000";
в строке "Строительство участка улицы Сары-Арка от улицы N 4 до улицы N 23 в городе Астане" цифры "459935" заменить цифрами "238491";
в строке "Строительство нового моста М-2 в городе Астане" цифры "1323618" заменить цифрами "1208618";
в строке "Строительство улицы Гастелло от аэропорта до улицы N 19 в городе Астане" цифры "1574243" заменить цифрами "1274243";
в строке "Строительство транспортной развязки на пересечении улиц N 19 и Гастелло в городе Астане" цифры "1239787" заменить цифрами "618980";
в строке "Строительство улицы Гастелло на участке от моста М-2 до реки Ак-Булак (с устройством шумозащитных экранов) в городе Астане" цифры "880000" заменить цифрами "745048";
в строке "Мост через реку Ак-Булак по улице Гастелло в городе Астане" цифры "147979" заменить цифрами "143979";
в строке "Строительство магистральной автодороги Центр левого берега - проспект Абылайхана с автодорожным мостом М-1 через реку Ишим (магистральная автодорога улиц N 12, N 13) в городе Астане" цифры "500000" заменить цифрами "496203";
в строке "Строительство магистральной дороги, проходящей по улицам Угольная, N 14, N 12 и Бейсековой в городе Астане" цифры "7000000" заменить цифрами "8500000";
в строке "Реконструкция транспортной развязки на пересечении проспекта Республики - улицы Бараева - улицы Ташенова в городе Астане" цифры "5000000" заменить цифрами "4000000";
в  приложении 8 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 5, цифры "872000" заменить цифрами "912000";
в строке, порядковый номер 7, цифры "600000" заменить цифрами "227000";
в строке, порядковый номер 14, цифры "200000" заменить цифрами "533000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан